Ja, en dan ga jij me bannen he?quote:Op dinsdag 15 maart 2016 22:02 schreef Pharkus het volgende:
Ik denk dat pics je sublieme omschrijving teniet doen.
Ik kan niet eens bannen.quote:Op dinsdag 15 maart 2016 22:04 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Ja, en dan ga jij me bannen he?
Klootzak.
Zou haar keihard doenquote:Op dinsdag 15 maart 2016 22:01 schreef Lokale_Notabele het volgende:
https://twitter.com/clanettexxx?lang=nl
Zijn er maar weinig die jij niet zou doen.quote:
quote:Op dinsdag 15 maart 2016 22:12 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Zijn er maar weinig die jij niet zou doen.
Iemand in de porno is altijd ordinair. Dit bevestigt het slechts.quote:Op dinsdag 15 maart 2016 21:59 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Ze ziet er nu nog ordinairder uit dan Kim Holland zelf, iets wat ik tot voorkort niet voor mogelijk had gehouden.
Graag verneem ik wat het standpunt van het Fok! forum is inzake deze kwestie.
Nou volgens mij is dat helemaal niet waar hoor.quote:Op dinsdag 15 maart 2016 22:14 schreef HiddenResponse het volgende:
[..]
Iemand in de porno is altijd ordinair. Dit bevestigt het slechts.
Ik zou er keihard voorbij lopen.quote:
Jij hebt natuurlijk respect voor haar dat ze 100 euro verdiend heeft met een film en daarnaast een WO opleiding volgt voor haar toekomst.quote:Op dinsdag 15 maart 2016 22:15 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Nou volgens mij is dat helemaal niet waar hoor.
Zal mij een zorg zijn wat ze voor opleiding doet maar er zijn genoeg vrouwen in de porno zonder ordinaire uitstraling.quote:Op dinsdag 15 maart 2016 22:20 schreef HiddenResponse het volgende:
[..]
Jij hebt natuurlijk respect voor haar dat ze 100 euro verdiend heeft met een film en daarnaast een WO opleiding volgt voor haar toekomst.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop