Helemaal mee eens.quote:Op vrijdag 18 maart 2016 00:46 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Laat dit nou net het probleem zijn , welke grenzen?
Zo moeilijk moet het toch niet zijn om bepaalde gedragsregels samen te stellen waarin iedereen zich aan moet houden
Het volgende zien we graag terug in bnw:
-
-
-
-
Dit willen we absoluut niet terugzien
-
-
-
-
Vul de zelf maar in hoe je het graag wilt hebben. Het is idd aan de users om zich fatsoenlijk te gedragen maar dan moet je wel weten waar je aan toe bent
Voor je wijst op de algemene regels binnen fok. Die worden zelden of nooit toegepast . Daarnaast een forum zo special als bnw heeft net wat extras nodig om het allemaal in goede banen te lijden
En ik ook.quote:
De algemene regels zijn gewoon van toepassing en hoeven nog niet eens aangepast te worden. Het kan samengevat worden in een paar kernzinnen.quote:Op vrijdag 18 maart 2016 00:46 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Laat dit nou net het probleem zijn , welke grenzen?
Zo moeilijk moet het toch niet zijn om bepaalde gedragsregels samen te stellen waarin iedereen zich aan moet houden
Vul de zelf maar in hoe je het graag wilt hebben. Het is idd aan de users om zich fatsoenlijk te gedragen maar dan moet je wel weten waar je aan toe bent
Voor je wijst op de algemene regels binnen fok. Die worden zelden of nooit toegepast . Daarnaast een forum zo special als bnw heeft net wat extras nodig om het allemaal in goede banen te leiden
Hoe bedoel je dat? NWS denkers in NWS worden niet beschermd, het gaat er daar vaak genoeg even hard of harder aan toe dan in BNW met het grote verschil dat over het algemeen argumenten niet in vetes veranderen. Modjes daar (en hier) kijken naar het onderwerp van het topic en kunnen eventueel besluiten om het naar BNW te verplaatsen, zo verplaatsen wij ook wel eens topics naar andere fora als dit nodig lijkt.quote:Op vrijdag 18 maart 2016 08:22 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Waarom is het dan zo dat NWS denkers beschermd worden in NWS en BNW denkers niets beschermd worden in BNW?
Toch apart.
Waarom? Men loopt te klagen dat 'het toch allemaal geen zin heeft' om te gaan stemmen.quote:Op vrijdag 18 maart 2016 19:47 schreef ATuin-hek het volgende:
Kan hier aub wat aan gedaan worden?
BNW / [BNW SC] #260 De kat leest mee.
De arrogantie.quote:Op vrijdag 18 maart 2016 20:11 schreef Lichtkogel het volgende:
[..]
Waarom? Men loopt te klagen dat 'het toch allemaal geen zin heeft' om te gaan stemmen.
Komt er iemand langs die zegt hoe het zit, dan moet het ineens weg..?
Vreemd.
ja, en donequote:Op vrijdag 18 maart 2016 19:47 schreef ATuin-hek het volgende:
Kan hier aub wat aan gedaan worden?
BNW / [BNW SC] #260 De kat leest mee.
Dan open je er maar een topic over, dat was niet iets voor de sc.quote:Op vrijdag 18 maart 2016 20:11 schreef Lichtkogel het volgende:
[..]
Waarom? Men loopt te klagen dat 'het toch allemaal geen zin heeft' om te gaan stemmen.
Komt er iemand langs die zegt hoe het zit, dan moet het ineens weg..?
Vreemd.
Het lijkt me sowieso een slecht idee om weer die hele Hitlerverheerlijking aan te moeten horen.quote:Op vrijdag 18 maart 2016 20:42 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
Dan open je er maar een topic over, dat was niet iets voor de sc.
Dan blijf je weg uit zijn topics, je hoeft het niet aan te horen.quote:Op vrijdag 18 maart 2016 20:47 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Het lijkt me sowieso een slecht idee om weer die hele Hitlerverheerlijking aan te moeten horen.
Oh, gewoon niet lezen als Hitler verheerlijkt wordt en er jodenhaat gepredikt wordt Ja, dat kan ook. Prima toch.Blijf ik weg.quote:Op vrijdag 18 maart 2016 20:57 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
Dan blijf je weg uit zijn topics, je hoeft het niet aan te horen.
Als je het goed leest en rustig bekijkt allemaal... dan zie je dat Hitler niet verheerlijkt wordt en er ook geen jodenhaat gepredikt wordt.quote:Op vrijdag 18 maart 2016 21:01 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Oh, gewoon niet lezen als Hitler verheerlijkt wordt en er jodenhaat gepredikt wordt Ja, dat kan ook. Prima toch.Blijf ik weg.
Met zulke argumenten kun je eigenlijk net zo goed kappen met moderatie, denk ik. Als een melding over aan het strafbare grenzende troep posten met een "dan kijk je er maar niet" wordt afgedaan kun je er beter een vrijplaats van maken.quote:Op vrijdag 18 maart 2016 21:01 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Oh, gewoon niet lezen als Hitler verheerlijkt wordt en er jodenhaat gepredikt wordt Ja, dat kan ook. Prima toch.Blijf ik weg.
Er is niks strafbaars aan wat er geplaatst wordt en je kan er nog een hoop van leren ook denk ik, daar je hetgeen wat er geplaatst wordt waarschijnlijk pas voor de eerste keer in je leven ziet.quote:Op vrijdag 18 maart 2016 21:10 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Met zulke argumenten kun je eigenlijk net zo goed kappen met moderatie, denk ik. Als een melding over aan het strafbare grenzende troep posten met een "dan kijk je er maar niet" wordt afgedaan kun je er beter een vrijplaats van maken.
Jij weet dondersgoed waar men niet blij mee is met wat jij post.quote:Op vrijdag 18 maart 2016 21:16 schreef Lichtkogel het volgende:
[..]
Er is niks strafbaars aan wat er geplaatst wordt en je kan er nog een hoop van leren ook denk ik, daar je hetgeen wat er geplaatst wordt waarschijnlijk pas voor de eerste keer in je leven ziet.
Ik heb het idee dat de afgelopen 2 weken juist vrij veel inhoudelijk is gepost over uiteenlopende onderwerpen. Dus dat zou niet nodig hoeven zijn.quote:Op zaterdag 19 maart 2016 09:59 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
Het mooi voor jou dat je de ruimte krijgt hier, FOK heeft de exstra posts nodig waarschijnlijk.
Ja dat klopt, het was ook een stuk fijner lezen allemaalquote:Op zaterdag 19 maart 2016 10:07 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Ik heb het idee dat de afgelopen 2 weken juist vrij veel inhoudelijk is gepost over uiteenlopende onderwerpen. Dus dat zou niet nodig hoeven zijn.
Ja, als iedereen nou maar in z'n eigen topics blijft is er nooit een probleem natuurlijk.quote:Op vrijdag 18 maart 2016 20:57 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
Dan blijf je weg uit zijn topics, je hoeft het niet aan te horen.
wat dan wel?quote:Op [url=http://forum.fok.nl/topic/2289061/3/50#
[quote][b]Op vrijdag 18 maart 2016 21:07 schreef Lichtkogel het volgende:
[..]
Als je het goed leest en rustig bekijkt allemaal... dan zie je dat Hitler niet verheerlijkt wordt en er ook geen jodenhaat gepredikt wordt.
Een topic staat of valt bij de aandacht dat het krijgt. En binnen BNW is er geen reageerverplichting zeg maar dus kan je het ook dood laten bloeden.quote:Op zaterdag 19 maart 2016 11:49 schreef Molurus het volgende:
[..]
Ja, als iedereen nou maar in z'n eigen topics blijft is er nooit een probleem natuurlijk.
Maar dat lijkt me wel wat vreemd in een discussieforum.
Als iedereen geacht wordt de topics van mensen die er andere ideeen op nahouden te negeren dan blijft er natuurlijk niets over van het concept 'discussieforum'. Meningsverschillen zijn de basis van elke discussie. Maar deze kritiek werd in TRU ook al niet begrepen geloof ik.quote:Op zaterdag 19 maart 2016 14:35 schreef jogy het volgende:
[..]
Een topic staat of valt bij de aandacht dat het krijgt. En binnen BNW is er geen reageerverplichting zeg maar dus kan je het ook dood laten bloeden.
welk topic heb je het over?, kan mij niet voorstellen dat het er nu nog staat.quote:Op zaterdag 19 maart 2016 14:41 schreef Molurus het volgende:
[..]
Als iedereen geacht wordt de topics van mensen die er andere ideeen op nahouden te negeren dan blijft er natuurlijk niets over van het concept 'discussieforum'. Meningsverschillen zijn de basis van elke discussie. Maar deze kritiek werd in TRU ook al niet begrepen geloof ik.
En dan negeer ik nog maar even dat holocaustontkenning niet alleen smakeloos is maar ook strafbaar. Nog nooit heb ik zo veel hakenkruizen gezien in een topic zonder dat die worden weggehaald. Ik vind het ieg walgelijk, en zal dat topic dus verder negeren. Maar ik denk echt dat jullie je moeten afvragen of dit wel wenselijk is.
Deze denk ik: BNW / Can you handle the Truth??quote:Op zaterdag 19 maart 2016 14:57 schreef THEFXR het volgende:
[..]
welk topic heb je het over?, kan mij niet voorstellen dat het er nu nog staat.
ja, het is idd erg vervuild met hakenkruizen en andere shit. LK heeft het ook nooit ergens anders over.quote:Op zaterdag 19 maart 2016 15:02 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Deze denk ik: BNW / Can you handle the Truth??
Daar staat zoveel in wat tegen de wet is of er tegenaan schuurt.quote:Op zaterdag 19 maart 2016 15:02 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Deze denk ik: BNW / Can you handle the Truth??
Ik zou het niet weten. Heb het niet gelezen.quote:Op zaterdag 19 maart 2016 16:14 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Daar staat zoveel in wat tegen de wet is of er tegenaan schuurt.
Dat is ook beter heb ik geleerd. Gewoon niet lezen.quote:Op zaterdag 19 maart 2016 16:40 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Ik zou het niet weten. Heb het niet gelezen.
Wel begrepen maar andere belangen wogen zwaarder, al is dit hier nogal offtopic en een oude uit gediscussiëerde koe. Het is een discussieforum en discussies kunnen op talloze manieren gevoerd worden met elk zijn eigen voorwaarden en eventuele beperkingen. Voor de rest van die klacht verwijs ik je terug naar de al eerder gevoerde discussie. Daar staat het antwoord al in.quote:Op zaterdag 19 maart 2016 14:41 schreef Molurus het volgende:
[..]
Als iedereen geacht wordt de topics van mensen die er andere ideeen op nahouden te negeren dan blijft er natuurlijk niets over van het concept 'discussieforum'. Meningsverschillen zijn de basis van elke discussie. Maar deze kritiek werd in TRU ook al niet begrepen geloof ik.
In dat topic staat niets over de holocaust dus is er ook niets strafbaars te vinden. Dat de site waar het bronmateriaal vandaan komt wel artikelen hebben daarover is een tweede maar dat is dus niet waar het topic over gaat.quote:En dan negeer ik nog maar even dat holocaustontkenning niet alleen smakeloos is maar ook strafbaar. Nog nooit heb ik zo veel hakenkruizen gezien in een topic zonder dat die worden weggehaald. Ik vind het ieg walgelijk, en zal dat topic dus verder negeren. Maar ik denk echt dat jullie je moeten afvragen of dit wel wenselijk is.
quote:![]()
[b]Op zaterdag 19 maart 2016 16:46 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dat is ook beter heb ik geleerd. Gewoon niet lezen.
Dat is inderdaad de beste optie en mocht het topic alsnog een richting op gaan die over de grens van het toelaatbare is dan nemen we verder wel maatregelen.quote:zaterdag 19 maart 2016 16:40 schreef J0kkebr0k het volgende:[/b]
[..]
Ik zou het niet weten. Heb het niet gelezen.
Als je denkt dat het een oude koe is in die zin dat het hier niet aan de orde is en off topic, dan heb je het echt niet begrepen.quote:Op zaterdag 19 maart 2016 16:51 schreef jogy het volgende:
[..]
Wel begrepen maar andere belangen wogen zwaarder, al is dit hier nogal offtopic en een oude uit gediscussiëerde koe. Het is een discussieforum en discussies kunnen op talloze manieren gevoerd worden met elk zijn eigen voorwaarden en eventuele beperkingen. Voor de rest van die klacht verwijs ik je terug naar de al eerder gevoerde discussie. Daar staat het antwoord al in.
Waaorm ga je met dit soort dingen niet gewoon lekker naar iets als stormfront?quote:Op zaterdag 19 maart 2016 17:21 schreef Lichtkogel het volgende:
Zou mooi zijn als iedereen gewoon eens inhoudelijk probeert te reageren in het topic zelf in plaats van steeds maar klagen in de FB dat dit soort topic neergehaald moet worden. We zijn allemaal toch niet van suiker gemaakt of wel..? Kom op zeg.. en als je het echt niet aankan, dan lees/bekijk je het toch gewoon niet? Zat andere topics om ook in te discussiëren op BNW dacht ik zo.
Nogmaals, wel begrepen ben het er alleen niet mee eens.quote:Op zaterdag 19 maart 2016 17:18 schreef Molurus het volgende:
[..]
Als je denkt dat het een oude koe is in die zin dat het hier niet aan de orde is en off topic, dan heb je het echt niet begrepen.
Thanksquote:Maar net als in TRU wens ik je, oprecht, veel succes en sterkte met deze strategie in BNW.
dat geldt dat toch ook voor jouw geklaag? altijd maar zand in je kutje?quote:Op zaterdag 19 maart 2016 17:21 schreef Lichtkogel het volgende:
Zou mooi zijn als iedereen gewoon eens inhoudelijk probeert te reageren in het topic zelf in plaats van steeds maar klagen in de FB dat dit soort topic neergehaald moet worden. We zijn allemaal toch niet van suiker gemaakt of wel..? Kom op zeg.. en als je het echt niet aankan, dan lees/bekijk je het toch gewoon niet? Zat andere topics om ook in te discussiëren op BNW dacht ik zo.
Ik heb nog niet 1 argument van jou gezien erover, en kom je hier maar met een loze ad hominem. Niet echt sterk van jezelf, vind je wel?quote:Op zaterdag 19 maart 2016 17:48 schreef THEFXR het volgende:
[..]
dat geldt dat toch ook voor jouw geklaag? altijd maar zand in je kutje?
je topic is inmiddels gesloten omdat je weer voor de 100ste keer verboden dingen plaatste. sterk genoeg voor je??quote:Op zaterdag 19 maart 2016 18:11 schreef Lichtkogel het volgende:
[..]
Ik heb nog niet 1 argument van jou gezien erover, en kom je hier maar met een loze ad hominem. Niet echt sterk van jezelf, vind je wel?
Wat verboden..? Jij begon toch over 'ga naar de rechter ermee'... en dan wil ik duidelijk maken hoe onmogelijk dat is, ondanks dat er ZEKER wel een zaak van te maken zou moeten zijn, en springen de krokodillentranen bij iedereen in de ogen als het gewoon verteld wordt.quote:Op zaterdag 19 maart 2016 18:13 schreef THEFXR het volgende:
[..]
je topic is inmiddels gesloten omdat je weer voor de 100ste keer verboden dingen plaatste. sterk genoeg voor je??
en met dat duidelijk maken overtrad je duidelijk de regels. dat is je dus al vaker gezegd, maar je trekt je niks van anderen aan.quote:Op zaterdag 19 maart 2016 18:15 schreef Lichtkogel het volgende:
[..]
Wat verboden..? Jij begon toch over 'ga naar de rechter ermee'... en dan wil ik duidelijk maken hoe onmogelijk dat is, ondanks dat er ZEKER wel een zaak van te maken zou moeten zijn, en springen de krokodillentranen bij iedereen in de ogen als het gewoon verteld wordt.
Dat deed ik, maar toen kreeg ik een shitload aan copy paste materiaal over hoe fijn het wel niet was in een bepaald tijdframe in een specifiek land.Dan bedank ik , dat is niet echt een discussie die je OP suggereert, jammerquote:Op zaterdag 19 maart 2016 17:21 schreef Lichtkogel het volgende:
Zou mooi zijn als iedereen gewoon eens inhoudelijk probeert te reageren in het topic zelf in plaats van steeds maar klagen in de FB dat dit soort topic neergehaald moet worden. We zijn allemaal toch niet van suiker gemaakt of wel..? Kom op zeg.. en als je het echt niet aankan, dan lees/bekijk je het toch gewoon niet? Zat andere topics om ook in te discussiëren op BNW dacht ik zo.
Ik was aangenaam verrast op de manier waarom je reageerde . Dat mag ook wel eens gezegd wordenquote:Op zaterdag 19 maart 2016 18:54 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
Dat deed ik, maar toen kreeg ik een shitload aan copy paste materiaal over hoe fijn het wel niet was in een bepaald tijdframe in een specifiek land.Dan bedank ik , dat is niet echt een discussie die je OP suggereert, jammer
Your friendly neighbourhood Danny heeft zo te zien even ingegrepenquote:Op zaterdag 19 maart 2016 19:30 schreef schommelstoel het volgende:
BNW / De Duitse ---
Dat de crewleden LK nog serieus de kans geven.
Dat opdringerige gedoe van TS omtrent deze onderwerpen zijn nu wel eens genoeg dacht ik zo.
Nogmaals lijkt TS van mening dat zijn visie en waarheid de correctie visie en waarheden zijn.
Alles en iedereen ziet het verkeerd volgens TS.
BNW is tegenwoordig een WW1 en WW2 dump voor TS geworden.
Meneer heeft blijkbaar schijt aan alles wat hem al eens door de crew is verteld, maar zal hoe dan ook ZIJN MENING moeten neer kalken op het forum, want iedereen moet weten hoe hij over die zaken denkt.
Ah, zo ja... ze liegen tegen ons over:quote:Op zaterdag 19 maart 2016 20:08 schreef THEFXR het volgende:
ik denk dat het verstandig is als LK voorlopig even geen topics opent/start.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |