SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Specifications (Liberty L-12)[edit]
Liberty 12 cylinder engine. 3-4 front view. - NARA - 518852.jpg
Data from Janes's All the world's Aircraft 1919[17]
General characteristics
Type: 12-cylinder liquid-cooled Vee piston aircraft engine
Bore: 5 in (127 mm)
Stroke: 7 in (178 mm)
Displacement: 1,649.3 in3 (27.03 L)
Length: 67.375 in (1,711 mm)
Width: 27 in (685.80 mm)
Height: 41.5 in (1,054.10 mm)
Dry weight: 845 lb (383.3 kg)
Components
Valvetrain: One intake and one exhaust valves per cylinder operated via a single overhead camshaft per cylinder bank
Fuel system: Two duplex Zenith carburettors
Fuel type: Gasoline
Oil system: forced feed, rotary gear pressure and scavenge pumps, wet sump.
Cooling system: Water-cooled
Performance
Power output: 449 hp (334.8 kW) at 2,000 rpm (takeoff)
Specific power: 0.27 hp/cu in (12.4 kW/L)
Compression ratio: 5.4:1 (Army engines) 5:1 (navy engines)
Specific fuel consumption: 0.565 pt/hp/hour (0.43 l/kW/hour)
Oil consumption: 0.0199 pt/hp/hour (0.0152 l/kW/hour)
Power-to-weight ratio: 0.53 hp/lb (0.87 kW/kg)quote:Op vrijdag 2 september 2011 12:40 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
dangel , geile chicka, neuckuh?doe jij eens een goeie gooi naar wat het thema van alex zijn boek is.
Op vrijdag 2 september 2011 14:39 schreef Dangel het volgende:
jij bent de ontsteking van de blinde darm die PTA SC heetquote:quote:![]()
Op dinsdag 21 september 2010 18:39 schreef Anne het volgende:
Ik reed gisteren wel even door een tunnel. En toen ik eruit kwam, kwam ik.quote:quote:Op woensdag 12 mei 2010 21:54 schreef Sounddragon het volgende:
sex en Lada in één zin![]()
*mompelt iets over anticonceptieOp woensdag 12 mei 2010 21:55 schreef Alexxxxx het volgende:
de enige auto waarin enigzins sexuele dingen zijn gebeurd met mij is anders mijn nivaOp woensdag 12 mei 2010 21:56 schreef Sjoegerd het volgende:
Herinner me er aan dat ik niet in jouw Niva ga zittenquote:@2cv:
Op maandag 28 juni 2010 17:17 schreef Paladijn het volgende:
Met de hoeveelheid onzin die je verkondigd is het geen wonder dat je geen PTA-mod meer bent
quote:quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 21:19 schreef BaraCuda het volgende:
Je hebt nog gelijk ookm'n rechter tiet is verrekt
quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 22:09 schreef Anne het volgende:
Nou en. Niemand komt zomaar aan mijn boobjens.
quote:Op woensdag 9 februari 2011 21:33 schreef Barcaconia het volgende:
Heb jij soms zin in aids tijdens je chemokuur?Op woensdag 9 februari 2011 21:37 schreef Alexxxxx het volgende:
nee,ik drink (vrijwel) geen alcohol.quote:Op maandag 8 april 2013 12:08 schreef Alexxxxx het volgende:
Als ik zou weten wat ik bedoel zou ik het waarschijnlijk niet posten.quote:Op zaterdag 14 december 2013 22:58 schreef Paladijn het volgende:
Uiteindelijk houdt dit alleen maar in dat Alexxx de slimste man op aarde is.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 12:10 schreef Dingest het volgende:
We zijn hier allemaal bejaarden - op Alfisti na danquote:Op maandag 24 november 2014 19:40 schreef Alexxxxx het volgende:
Nee, ik ben als sadistische klootzak geboren, dat is niet iets van de laatste jaren.De wetenschap is er nog steeds niet uit, waarom de meest gestroomlijnde vrouwen, de meeste weerstand bieden
Mjah, maar dat is wel 100% te wijten aan pillies.quote:Op maandag 7 maart 2016 23:33 schreef derLudolf het volgende:
Maar het ging weer goed met Doezie las ik? Vanmiddag toevallig even het topic van de gebroeders gelezen, wat een leuke foto's
Ik werd gister nog ingehaald door een vrouw, in een Lada Nivaquote:Op maandag 7 maart 2016 23:51 schreef Alexxxxx het volgende:
Ik wilde een nieuwe auto kopen, maar die kwam niet door de APKDan maar in de Skoda blijven rijden.
[ afbeelding ]
dan mag je je wel heel hard schamen, voor je met een Niva besluit iemand in te halen is het behoorlijk extreemquote:Op maandag 7 maart 2016 23:53 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Ik werd gister nog ingehaald door een vrouw, in een Lada Niva
jij kan Limburgse vlaai meenemenquote:
okquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Return of the Unox-muts
Bezitter van een burgerbak Voorheen Alfist
verrekte koekwaus :')
Pappa van Aafke en Onno
quote:Op dinsdag 8 maart 2016 07:40 schreef lipje het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 8 maart 2016 07:40 schreef lipje het volgende:
[..]
jij kan Limburgse vlaai meenemen
[..]
okWe kunnen ze anders gewoon bij de ANWB bestellen, dan heb je die korting ookSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
http://www.anwb.nl/landvananwb/louwman-museum
quote:Op dinsdag 8 maart 2016 08:42 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]Even met de perspas zwaaien?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Kranplätze müssen verdichtet sein
quote:Op dinsdag 8 maart 2016 07:40 schreef lipje het volgende:
[..]
jij kan Limburgse vlaai meenemen
[..]
okKlopt, ik kan ook een fiets kopen en op de fiets komen; doe ik ook nietSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De wetenschap is er nog steeds niet uit, waarom de meest gestroomlijnde vrouwen, de meeste weerstand bieden
In socialistische heilstaat Frankrijk het zoiets een studentenpasquote:
30 km vanaf hier... Hm.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 10:15 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Klopt, ik kan ook een fiets kopen en op de fiets komen; doe ik ook niet
Heenweg heb je hem mee. Terug is effe minder, maar je kunt effe een broodje pakken in Alphen ofzoquote:Zo
13-03-2016
Max.
10/11°
Min.
0/6°
Neerslag
0mm
Neerslagkans
20%
Zonneschijn
20%
Windkracht
NW 3
gouda, Waddinxveen moerkapelle Zoetermeer Leidschenveen Voorburg en je bent er bijnaquote:Op dinsdag 8 maart 2016 17:45 schreef Duvel het volgende:
De kortste weg is grotendeels langs de A12. Parallel daaraan rijdt ook een trein.
NW is volgens mij schuin van voren op de heenweg.
Ow sjit.. Ja, echt mee-mee zou idd NO zijn ja.. maar alles wat half in de rug is is prettigquote:Op dinsdag 8 maart 2016 17:45 schreef Duvel het volgende:
De kortste weg is grotendeels langs de A12. Parallel daaraan rijdt ook een trein.
NW is volgens mij schuin van voren op de heenweg.
En dan nog een uur lopen zweten en hijgen.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 19:50 schreef lipje het volgende:
[..]
gouda, Waddinxveen moerkapelle Zoetermeer Leidschenveen Voorburg en je bent er bijna
meer conditie kwekenquote:Op dinsdag 8 maart 2016 19:56 schreef Duvel het volgende:
[..]
En dan nog een uur lopen zweten en hijgen.
quote:
Je had wel een klein vuiltje over het hoofd gezienquote:Op dinsdag 8 maart 2016 10:15 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Klopt, ik kan ook een fiets kopen en op de fiets komen; doe ik ook niet
als SD over fiets begint, denk ik automatisch aan motorfietsquote:
Er rijdt ook een bus.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 20:18 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
[..]
Je had wel een klein vuiltje over het hoofd gezien
sd rijdt Taxiquote:
quote:De grootse beurs op het gebied van klassieke automobielen in Europa, Retro Classics, vindt plaats in Stuttgart van 17 t/m 20 maart 2016. Het Louwman Museum zal voor de eerste keer op een eigen stand maar liefst negen automobielen uit eigen collectie presenteren.
Ander nieuws uit Duitsland, betreft een nieuwe aanwinst: een Joswin Limousine uit 1922. Lees meer over deze unieke, luxueuze, maar vooral imposante Duitse automobiel in deze nieuwsbrief.
In navolging van afgelopen jaren kunt u ook dit jaar met Pasen culinair aan uw trekken komen in het Louwman Museum. Zowel op Eerste als Tweede Paasdag wordt op het Museumplein, tussen de historische gevels, een Paasbrunch verzorgd. In onderstaand artikel leest u wat u kunt verwachten en hoe u zich hiervoor kunt aanmelden.
In een eerdere nieuwsbrief heeft u kunnen lezen hoe een (vrouwelijke) autogek op zoek ging naar haar eigen ‘Poor man’s Bugatti. Hieronder deel twee van het verslag van deze zoektocht.
de collectie is groter dan dat wat er in het museum staatquote:Op woensdag 9 maart 2016 11:10 schreef Alexxxxx het volgende:
Gan wij naar Louwman, halen ze precies dan alle topstukken weg![]()
!
[..]
spreekt voor zich, maar Retro Classics is wel een beurs waar juist de snoepjes getoond worden, niet zomaar ff de 9 voorste auto's die in het depot staan.quote:Op woensdag 9 maart 2016 18:00 schreef lipje het volgende:
[..]
de collectie is groter dan dat wat er in het museum staat
Wat dan, een UAZ 452 ofzo?quote:Op woensdag 9 maart 2016 18:09 schreef Alexxxxx het volgende:
Maar ach, ik kom toch voor één specifieke auto, als die er maar staat
Spam voor eigen site. TR gemachtquote:
op alle andere sites, die van louwman voorop, staat te veel onzin over deze autoquote:Op woensdag 9 maart 2016 20:12 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Spam voor eigen site. TR gemacht
Mooi ding trouwens. Die UAZ, hoort opzich ook wel in een museum.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |