Oké, enkel in jou dan.quote:Op maandag 7 maart 2016 22:57 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Prima. Maar dit keer geen kernbommen op mij.
Nop.quote:Op maandag 7 maart 2016 22:56 schreef Rezania het volgende:
[..]
Ik mag dan hopen dat Kaas sarcastisch is.
Ik sprak hem gewoon aan op dat gedeelte waar die banken staan bovenaan de roltrap voor de plenaire zaal van de TK. Kort gebabbeld. Heerlijke nicht is het.quote:Op maandag 7 maart 2016 22:51 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
[..]
Hij feliciteerde je met je verjaardag?
Ja, maar dan hoeven ze niet te veinzen alsof ze echt in mij geïnteresseerd zijn. Hele beleving dit dus.quote:Op maandag 7 maart 2016 22:31 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
[..]
Jij werkt rond het binnenhof toch? Dan moet je beste moeite doen om bewindspersonen niet te zien
Gewoon zorgen dat het spel afgelopen is voordat die uitgevonden zijn, zo doe ik dat altijd.quote:Op maandag 7 maart 2016 22:57 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Prima. Maar dit keer geen kernbommen op mij.
D66 is op het gebied van verhouding markt-overheid juist erg genuanceerd. Beetje projectie dit hoor.quote:Op maandag 7 maart 2016 22:52 schreef Euribob het volgende:
[..]
En dat is dus absoluut het tegenovergestelde van het afschaffen van Europese landbouwsubsidies om de Afrikaanse markten te hebben. Dit is wel 100% anders dan het "vrije markt voor iedereen en iedereen rijk jajajaja"-adagium wat D66 de laatste paar jaar kenmerkt.
Dat gaat niet, Euribob is te skeer voor een webcam met microfoon.quote:Op maandag 7 maart 2016 22:59 schreef PolitiekGeaard het volgende:
Oh, ik lees hier wat verdomd goeie games. POLcafe Discord(soort teamspeak) aanmaken?
https://discordapp.com/
Precies. Gewoon een beetje vrije markt, beetje 5-jaren plan als het uitkomt. Niet te veel duidelijkheid scheppen.quote:Op maandag 7 maart 2016 22:59 schreef Kaas- het volgende:
[..]
D66 is op het gebied van verhouding markt-overheid juist erg genuanceerd. Beetje projectie dit hoor.
Hij zag je zeker als burger.quote:Op maandag 7 maart 2016 22:58 schreef Ryon het volgende:
[..]
Ja, maar dan hoeven ze niet te veinzen alsof ze echt in mij geïnteresseerd zijn. Hele beleving dit dus.
Ga jij Europa Universalis nou maar eens leren.quote:Op maandag 7 maart 2016 23:00 schreef Rezania het volgende:
[..]
Dat gaat niet, Euribob is te skeer voor een webcam met microfoon.
Bagger microfoontje is voldoendequote:Op maandag 7 maart 2016 23:00 schreef Rezania het volgende:
[..]
Dat gaat niet, Euribob is te skeer voor een webcam met microfoon.
En dit alles met oneindig vertrouwen in de grote leider.quote:Op maandag 7 maart 2016 23:00 schreef Ryon het volgende:
[..]
Precies. Gewoon een beetje vrije markt, beetje 5-jaren plan als het uitkomt. Niet te veel duidelijkheid scheppen.
Nee, ik vermaak mij momenteel al met Stardew Valley.quote:Op maandag 7 maart 2016 23:01 schreef Euribob het volgende:
[..]
Ga jij Europa Universalis nou maar eens leren.
quote:Op maandag 7 maart 2016 22:59 schreef Kaas- het volgende:
[..]
D66 is op het gebied van verhouding markt-overheid juist erg genuanceerd. Beetje projectie dit hoor.
Dat heeft helaas geen multiplayer.quote:Op maandag 7 maart 2016 23:03 schreef Rezania het volgende:
[..]
Nee, ik vermaak mij momenteel al met Stardew Valley.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |