quote:Wat handige adressen in Kleve:
Aldi Sued - Emmericherstrasse 237
DM drogist (naast Aldi, zelfde parkeerplaats)
Trinkgut: Brienerstrasse 46
Fressnapf, Briener Strasse 48 (zelfde parkeerplaats als Trinkgut)
Kaufland - Flutstrasse 81
Alles is op 5 minuten afstand van elkaar rijden en met gratis grote parkeerplaatsen, je maakt eigenlijk 3 stops voor 5 winkels. Je zou het kunnen lopen.
Fressnapf is de Duitse versie van Dierendiscounter Jumper.
quote:Op deze feestdagen zijn de winkels dicht:
1 januari - Nieuwjaarsdag
6 januari - Driekoningen
Goede vrijdag
1e en 2e Paasdag
1 mei - Dag van de arbeid
Hemelvaartsdag
1e en 2e Pinksterdag
Sacramentsdag (alleen in Baden-Württemberg, Nordrhein-Westfalen, Rheinland-Pfalz, Saarland, Hessen en Beieren) - datum wisselt, donderdag in de tweede week na Pinksteren
15 augustus - Maria Hemelvaart
3 oktober - Dag van de Duitse eenheid
31 oktober - Dag van de reformatie (alleen in Brandenburg, Mecklenburg-Vorpommern, Sachsen, Sachsen-Anhalt en Thüringen)
1 november - Allerheiligen
25 en 26 december - Kerstmis
Bij de DM kun je een kaart aanvragen. Dan daar op een computer bij de servicebalie je gegevens invoerenquote:Op maandag 7 maart 2016 16:44 schreef davedavy het volgende:
Hai. Klein vraagje. Ik tank altijd bij de Aral en daarna rijd ik even door naar de LIDL/Aldi, DM en Trinkgut. Nu kwam ik erachter dat de Duitsers zo'n kek spaarprogramma hadden (Payback). Hoe kan ik me hiervoor aanmelden vanaf NL?
quote:Op maandag 7 maart 2016 16:48 schreef MaLo het volgende:
[..]
Bij de DM kun je een kaart aanvragen. Dan daar op een computer bij de servicebalie je gegevens invoeren.
De servicebalie bij de DM waar ik kom IS de computerquote:Op maandag 7 maart 2016 17:31 schreef davedavy het volgende:
[..]Geen idee of ze een servicebalie hebben bij de DM waar ik meestal kom (is niet zo'n grote) maar ik vraag het wel even
Ah dan moet ik morgen maar gewoon even kijkenquote:Op maandag 7 maart 2016 17:54 schreef MaLo het volgende:
[..]
De servicebalie bij de DM waar ik kom IS de computer. Daar komt dan een winkelmedewerkster je helpen bij het activeren als het nodig is.
Helaas geen Kaufland in de buurt, vind het een fijne winkel. In het dorpje waar ik altijd kom ligt de Trinkgut, Aldi, Lidl, Netto en DM bij elkaar. De Real en Kaufland is dan weer een stukje verder. Alhoewel ik moet zeggen dat de Real een fijne winkel is, maar niets goedkoper dan NL. Ik ga dan liever naar de Sligro.quote:Op maandag 7 maart 2016 20:16 schreef detulp050 het volgende:
Bij de Kaufland is de Pepsi & 7UP 49 cent de fles deze week
Net nog bij de edeka in Kleve gekocht.quote:Op maandag 7 maart 2016 20:20 schreef detulp050 het volgende:
Heb vorige week trouwens bij de Zimmerman Sondernposten (nog nooit eerder geweest, beetje een rommelwinkel) een partij Pepsi Max Cherry kunnen kopen voor 44 ct de fles. Als iemand ooit een keer Pepsi Max Cherry tegenkomt in de winkel, laat het me dan even weten. Via Amazon vrij prijzig namelijk...
Iemand nog tips voor Pepsi Max Cherry in Duitsland over de grens bij Enschede? Edeka in Vreden mss? Wel het liefst blikjes..quote:Op maandag 7 maart 2016 22:35 schreef Zelfscanner het volgende:
[..]
Net nog bij de edeka in Kleve gekocht.
In NL verkoopt cocacola nu ook zero cherry in blik.
Waarom blikjes? Dat zit ook statiegeld op. En aangezien je blikjes niet kunt hersluiten wordt het nogal een geklieder als je die gaat bewaren...quote:Op dinsdag 8 maart 2016 00:04 schreef Staaf het volgende:
[..]
Iemand nog tips voor Pepsi Max Cherry in Duitsland over de grens bij Enschede? Edeka in Vreden mss? Wel het liefst blikjes..
Laatst bij Action in Nederland 7up mojito gehaald. Ook lekker. Is volgens mij ook een Duitse 'limited edition'
Blikje drink ik in 1x op. Fles niet en dan wordt de prik er in minder en dan vind ik het niet lekker. Terwijl bij ieder blikje je weer opnieuw prik hebt.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 00:35 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Waarom blikjes? Dat zit ook statiegeld op. En aangezien je blikjes niet kunt hersluiten wordt het nogal een geklieder als je die gaat bewaren...
99 cent dacht ik. En dat blikje hier bij de AH 60 cent.quote:Op maandag 7 maart 2016 22:36 schreef detulp050 het volgende:
De Edeka verkoopt Pepsi Max Cherry? Weet je hoe duur per fles?
De Coca Cola Zero Cherry ga ik gelijk proberen, thanks
Klopt. Maar ligt er ook aan hoe vast je de dop draaitquote:Op dinsdag 8 maart 2016 08:54 schreef Staaf het volgende:
[..]
Blikje drink ik in 1x op. Fles niet en dan wordt de prik er in minder en dan vind ik het niet lekker. Terwijl bij ieder blikje je weer opnieuw prik hebt.
Ik heb Coca Cola Cherry Zero bij de Jumbo gezien, maar wel in het schap van de buitenlandse (Amerikaanse) producten, dus wel import. Staat naast de root beer en cream soda enzo. Weet ook niet of alle Jumbo's dit hebben.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 10:04 schreef marcel.nl het volgende:
NL Coca Cola Cherry Zero? Mij niet bekend hoor.
Ik weet dat ze het in Frankrijk hebben, maar hier in NL niet volgens mij.
Pepsi Max Cherry is limited in Duitsland, net als 7up Mojito. Al zie ik die laatste al wel sinds de zomer limited her en der opduiken.
In grote flessen en halve liter. Niet in blik volgens mij.
Das dan nieuw. Blikje van Jumbo wat ik toen had had ook een hele andere opdruk, zoiets:quote:Op dinsdag 8 maart 2016 12:13 schreef Zelfscanner het volgende:
http://www.ah.nl/producten/product/wi384368/coca-cola-zero-cherry
Gewoon NL blikje. Dus geen import.
In Nederland wordt dat aangemoedigd ja, in D niet zo zeer. Bovendien is het nog niet zo lang geleden dat je in NL onder de ¤10 waar extra moest betalen om te pinnen.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 11:49 schreef Staaf het volgende:
Klacht over K+K supermarkt. Wanneer je onder de 5 euro boodschappen doet mag je niet pinnen en kan je alleen maar cash betalen. Echt onbegrijpelijk anno 2016 in een tijd waarin je wordt aangemoedigd zoveel mogelijk te pinnen.
Ik heb geeneens een portomonee, alleen een pinpas meequote:Op dinsdag 8 maart 2016 13:48 schreef derLudolf het volgende:
[..]
In Nederland wordt dat aangemoedigd ja, in D niet zo zeer. Bovendien is het nog niet zo lang geleden dat je in NL onder de ¤10 waar extra moest betalen om te pinnen.
Ik vind het onbegrijpelijk dat je nog geen ¤5 in je portemonnee hebt zitten trouwens
Eerste bezoekje aan Duitsland?quote:Op dinsdag 8 maart 2016 11:49 schreef Staaf het volgende:
[..]
Ik heb Coca Cola Cherry Zero bij de Jumbo gezien, maar wel in het schap van de buitenlandse (Amerikaanse) producten, dus wel import. Staat naast de root beer en cream soda enzo. Weet ook niet of alle Jumbo's dit hebben.
Ik ben vanochtend even naar Edeka geweest en heb wat 1,5 liter flessen Pepsi Max Cherry (limited edition) meegenomen. Blikjes hadden ze niet. In Duitsland hebben ze sowieso niet zoveel drank in blikjes zoals in Nederland. Bijna alleen maar energydrankjes en regular cola en Fanta. Tevens ook nog een paar flessen Lipton ice tea Pina Colada meegenomen, ook een limited edition. Die kende ik nog niet. Best lekker.
Ook leuk om te zien hoe je bij Edeka met cash moet betalen. Er staat een automaat waar je je brief- en muntgeld in kan doen, en die geeft dan weer wisselgeld terug na afrekenen. Je betaalt dus niet aan de caissière zelf, die scant alleen de producten voor je.
Ik kom ook wel eens bij Kaufland en daar zit de drankenafdeling (fris en bier etc) in een apart gebouwtje. Ook wel bijzonder en kennen we niet in NL).
Klacht over K+K supermarkt. Wanneer je onder de 5 euro boodschappen doet mag je niet pinnen en kan je alleen maar cash betalen. Echt onbegrijpelijk anno 2016 in een tijd waarin je wordt aangemoedigd zoveel mogelijk te pinnen.
Uh nee al wel 50x geweest ofzo, why? Ik deel gewoon m'n ervaringen. Zeg toch niet dat het nieuw voor me is, valt me alleen op.quote:
Welkom in 2016. In een tijd waarin contactloos en mobiel betalen gemeengoed worden. Ik heb al jarenlang amper cash bij me.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 13:48 schreef derLudolf het volgende:
[..]
In Nederland wordt dat aangemoedigd ja, in D niet zo zeer. Bovendien is het nog niet zo lang geleden dat je in NL onder de ¤10 waar extra moest betalen om te pinnen.
Ik vind het onbegrijpelijk dat je nog geen ¤5 in je portemonnee hebt zitten trouwens
Je weet dat er vaak 10 tot 14ct verschil zit afhankelijk van het tijdstip op de dag? Hier is nu 1.14, 's ochtends inderdaad vaan 1,24 of 1,25quote:Op dinsdag 8 maart 2016 16:10 schreef davedavy het volgende:
Snapte geen bal van die DM service computerDacht, laar maar zitten
Voor de benzine hoef je het momenteel ook niet te doen
1,25 betaald. Twee weken terug nog 1,12 betaald.
Weet ik. Elk uur veranderen de prijzen. Op de terugweg was het al 1,19quote:Op dinsdag 8 maart 2016 19:24 schreef XL het volgende:
[..]
Je weet dat er vaak 10 tot 14ct verschil zit afhankelijk van het tijdstip op de dag? Hier is nu 1.14, 's ochtends inderdaad vaan 1,24 of 1,25
In Duitsland is dat echt heel anders. Ik kreeg deze week nog een cheque opgestuurd, omdat ik 150 euro cashback op een internet-abo kreeg.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 16:19 schreef Staaf het volgende:
[..]
Uh nee al wel 50x geweest ofzo, why? Ik deel gewoon m'n ervaringen. Zeg toch niet dat het nieuw voor me is, valt me alleen op.
[..]
Welkom in 2016. In een tijd waarin contactloos en mobiel betalen gemeengoed worden. Ik heb al jarenlang amper cash bij me.
En dat bijbetalen met pinnen in NL is echt al dik 10 jaar geleden volgens mij.
Ik heb de Pepsi Cherry twee weken geleden nog bij de grote Amazing Oriental in groningen zien staan (blik iig, fles weet ik niet)quote:Op maandag 7 maart 2016 20:20 schreef detulp050 het volgende:
Heb vorige week trouwens bij de Zimmerman Sondernposten (nog nooit eerder geweest, beetje een rommelwinkel) een partij Pepsi Max Cherry kunnen kopen voor 44 ct de fles. Als iemand ooit een keer Pepsi Max Cherry tegenkomt in de winkel, laat het me dan even weten. Via Amazon vrij prijzig namelijk...
Ze verkopen in NL vaak de importversie (maar zal bij de Amazing kijken, altijd leuk!), maar dan vaak vragen ze de hoofdprijs 1 euro voor een blikje. Heb via eBay nu 72 blikjes voor ¤40 gevonden.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 22:08 schreef Pompelmoez het volgende:
[..]
Ik heb de Pepsi Cherry twee weken geleden nog bij de grote Amazing Oriental in groningen zien staan (blik iig, fles weet ik niet)
Ga daar vaker heen voor de frisdranken. Daar kon ik als eerste ook mountain dew halen en dingen als fanta strawberry/pineapple
Had voor de grap gisteravond nog even gekeken. Opeens enorme verschillen, tussen de 1,40 (!) en 1,15.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 22:13 schreef Rewimo het volgende:
Tip voor tanken: http://www.clever-tanken.de/
Hier kun je plaatsnaam en soort brandstof kiezen. Vergelijk voor de lol de prijzen eens 's morgens en 's avonds
Even doorgassen naar de Trinkgut in Nordhorn?quote:Op vrijdag 11 maart 2016 23:11 schreef robdriessen het volgende:
Iemand nog een aanrader qua drankhandel in Gronau? Moet morgen in Almelo zijn, dus meteen maar even de thuisbar aanvullen
Ik en ik ga toevallig weer. Bedankt weer.quote:Op zaterdag 12 maart 2016 18:24 schreef marcel.nl het volgende:
Weet niet meer wie dat zocht, maar NETTO heeft weer Vita Cola komende week:
[ afbeelding ]
99ct, 1,75liter fles
Waarom denk ik meteen aan deze in NLquote:Op zaterdag 12 maart 2016 18:24 schreef marcel.nl het volgende:
Weet niet meer wie dat zocht, maar NETTO heeft weer Vita Cola komende week:
[ afbeelding ]
99ct, 1,75liter fles
Geen idee. Is een totaal andere fles.quote:Op zaterdag 12 maart 2016 23:28 schreef Zelfscanner het volgende:
[..]
Waarom denk ik meteen aan deze in NL
[ afbeelding ]
Die is lekkerquote:Op zaterdag 12 maart 2016 23:28 schreef Zelfscanner het volgende:
[..]
Waarom denk ik meteen aan deze in NL
[ afbeelding ]
Bij de Spar University (AH to Go-achtige supermarkt in een universiteit) heb je dat ook, alleen verschil is dat je het ook zelf scant. Vind dat wel een fijn systeem. Alleen er staat maar 1 cashautomaat en tig andere zijn PIN. Is er eentje storing (komt gelukkig maar af en toe voor) moet je wel pinnen.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 11:49 schreef Staaf het volgende:
[..]
Ook leuk om te zien hoe je bij Edeka met cash moet betalen. Er staat een automaat waar je je brief- en muntgeld in kan doen, en die geeft dan weer wisselgeld terug na afrekenen. Je betaalt dus niet aan de caissière zelf, die scant alleen de producten voor je.
Nou, ik zie wel degelijk vergelijkingen.quote:Op zaterdag 12 maart 2016 23:30 schreef MrSalazar het volgende:
[..]
Geen idee. Is een totaal andere fles.
Zoals wat? De schuine letters?quote:Op zondag 13 maart 2016 00:50 schreef Zelfscanner het volgende:
[..]
Nou, ik zie wel degelijk vergelijkingen.
Het rode etiket!quote:
Gek genoeg toen ik er vluchtig overheen las, meende ik inderdaad ook de First Choice fles te zien.quote:Op zaterdag 12 maart 2016 23:28 schreef Zelfscanner het volgende:
[..]
Waarom denk ik meteen aan deze in NL
[ afbeelding ]
Kik is modewinkel met ook andere dingen (lijkt op Wibra, maar dan beter).quote:Op zondag 13 maart 2016 12:58 schreef Deezertje het volgende:
De real viel tegen, groot assortiment maar eigenlijk hebben ze niks, aanbiedingen ook best belabberd. Net zoals Kaufland 5 rijen met chocoladeproducten...Ik blijf wel bij de Aldi en DM en soms Penny. En de kik (rommelwinkel) is ook best leuk
Je moet ook een filiaal invoeren he? Ik weet niet welk filiaal jij bekijkt, maar bij Kranenburg staat ie niet.quote:Op zondag 13 maart 2016 17:32 schreef marcel.nl het volgende:
Voor Mr Salazar en andere geinteresseerden pagina 13
[ afbeelding ]
Dus ook Oostenrijkse Almdudler, voor de liefhebbers van die kruidendrank.
Of hier
Kun je alsjeblieft niet zo als een mongool praten? Je zet mijn provincie voor schut.quote:Op zondag 13 maart 2016 17:25 schreef marcel.nl het volgende:
[..]
Kik is modewinkel met ook andere dingen (lijkt op Wibra, maar dan beter).
Rommelwinkel vind ik meer: Tedy
Ooit in vakantiehuisje geweest waar niets qua spullen bleek te legen. Tedy was uitkomst (vergiet enzovoort)
Kaufland heeft veel verschillende produkten en soms leuke aanbiedingen. Wij kopen er bepaald merk sinaasappelsap.
Maar wij kochten er mayo, onlangs is recept enzo veranderd dus gaan we elders soortgelijke zoeken.
Bij Kaufland zijn er enorm veel soorten meel en broodbakmixen en bakprodukten. Daarvoor komen we graag bij Kaufland.
Real belanden we vaak alleen voor bepaalde aanbiedingen.
Waar ging jij voor naar Real en Kaufland, dat je het assortiment vond tegenvallen?
Ik kijk bij: Ihre Filiale: 26871 Aschendorf Raiffeisenstr. 1quote:Op zondag 13 maart 2016 18:39 schreef MrSalazar het volgende:
[..]
Je moet ook een filiaal invoeren he? Ik weet niet welk filiaal jij bekijkt, maar bij Kranenburg staat ie niet.
Nja, ze zullen het waarschijnlijk niet hebben, maar ik ga er sowieso al heen dus heel misschien. Ze hebben wel sinalco in de aanbieding, maar dat is ultiem goor.quote:Op zondag 13 maart 2016 20:24 schreef marcel.nl het volgende:
[..]
Ik kijk bij: Ihre Filiale: 26871 Aschendorf Raiffeisenstr. 1
Dat is hier nabij
en @MCH: je hoeft niet te gaan beledigen ofzo
Ik beledig niet. Je praat als een uitgebluste huisvrouw die als enig verzetje een dagje boodschappen doen over de grens heeft. Gewoon een advies dus.quote:Op zondag 13 maart 2016 20:24 schreef marcel.nl het volgende:
[..]
Ik kijk bij: Ihre Filiale: 26871 Aschendorf Raiffeisenstr. 1
Dat is hier nabij
en @MCH: je hoeft niet te gaan beledigen ofzo
Het is Getränke Hoffmann geworden, naast de Lidl. Drankkast is weer afdoende bijgevuldquote:Op zaterdag 12 maart 2016 03:42 schreef CrashO het volgende:
[..]
Even doorgassen naar de Trinkgut in Nordhorn?
Dat wordt chaos in Emmen vrijdag, dierentuin open en vrije Duitsersquote:Op zondag 20 maart 2016 14:15 schreef bluemoon23 het volgende:
Ja, dan zijn de Duitsers allemaal winkelen in Nederland![]()
Zie je elk jaar
Die zaterdag ( en donderdag voor goede vrijdag) beter niet in D gaan winkelen, zoals voor ieder lang weekeinde is de D van mening dat de winkels nooit meer open gaan en wordt er gehamsterd, of liever, gecapibaraadquote:Op zondag 20 maart 2016 13:36 schreef Deezertje het volgende:
Voor de dagjesmensen: goede vrijdag is ALLES dicht. Zaterdag open, daarna dinsdag pas weer.
Heeft ook veel werk opgeleverd. Eerste jaren zal het vast wel voldoende opleverenquote:Op zondag 20 maart 2016 14:38 schreef bluemoon23 het volgende:
Hopelijk goeie inkomsten voor de dierentuin, heeft al genoeg belastinggeld van de gemeente gekost....
Jammer joh. Wel vervelend dat er dus dergelijke verschillen in aanbiedingen zijn tussen de ene regio en de andere.quote:Op zondag 20 maart 2016 18:29 schreef MrSalazar het volgende:
Nou marcel, ze hadden het niet. Wel wat sinalco sinas en bitter lemon meegenomen.
De andere helft zit in Venlo en Roermond...quote:Op zondag 20 maart 2016 17:29 schreef marcel.nl het volgende:
Op goede vrijdag zit half Deutschland in Groningen-stad voor de bloemetjesmarkt.
Dan is inderdaad alles gesloten in Duitsland.
Ik denk dat Roermond en Venlo wel Heeeeeeel veeeeel meer Duitsers trekken dan Groningen. Bij Groningen over de grens woont niemand! Venlo en Roermond voorzien in 1 dag het hele ruhrgebiet van nieuwe schoenen.quote:Op zondag 20 maart 2016 19:02 schreef MrsDuck het volgende:
[..]
De andere helft zit in Venlo en Roermond...
Dat drink ik sowieso niet.quote:Op zondag 20 maart 2016 18:59 schreef marcel.nl het volgende:
[..]
Jammer joh. Wel vervelend dat er dus dergelijke verschillen in aanbiedingen zijn tussen de ene regio en de andere.
Komende week bij Edeka en Netto (in regio bij Groningen Drenthe dan), 2 Coca Cola kratten (alle soorten, ook sprite en fanta en dergelijke) ¤14,50
Anders is het ook vaak ¤7,99 voor een krat (of krat+2flessen) ipv ¤11,50. Die aanbieding is elke drie weken ofzoquote:Op zondag 20 maart 2016 18:59 schreef marcel.nl het volgende:
[..]
Jammer joh. Wel vervelend dat er dus dergelijke verschillen in aanbiedingen zijn tussen de ene regio en de andere.
Komende week bij Edeka en Netto (in regio bij Groningen Drenthe dan), 2 Coca Cola kratten (alle soorten, ook sprite en fanta en dergelijke) ¤14,50
Dat denk ik niet. Naast mensen die met hun eigen auto komen is het op de A7 vanuit Duitsland altijd een file met touringcars. Bloemetjesmarkt is world famous in Groningen.quote:Op zondag 20 maart 2016 21:37 schreef XL het volgende:
[..]
Ik denk dat Roermond en Venlo wel Heeeeeeel veeeeel meer Duitsers trekken dan Groningen. Bij Groningen over de grens woont niemand! Venlo en Roermond voorzien in 1 dag het hele ruhrgebiet van nieuwe schoenen.
Je kan toch gewoon de standplaats van het filiaal invoeren, dan krijg je de juiste folder.quote:Op zondag 20 maart 2016 18:29 schreef MrSalazar het volgende:
Nou marcel, ze hadden het niet. Wel wat sinalco sinas en bitter lemon meegenomen.
Kan niet wachten op de files waar ik mee te maken krijg volgende weekquote:Op zondag 20 maart 2016 19:02 schreef MrsDuck het volgende:
[..]
De andere helft zit in Venlo en Roermond...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |