Ja, dat zijn dus de dingen die genoemd werden in de uitzending, maar er zouden extra dingen online komen.quote:
Oh ja, de filmpjes lieten ze wel op tv zien. En blijkbaar ook in de tekst hetzelfde.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 23:45 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ja, dat zijn dus de dingen die genoemd werden in de uitzending, maar er zouden extra dingen online komen.
Nee, maar ze zeiden dat er online extra dingen zouden komen. Dat hebben ze letterlijk op die manier gezegd: dingen die niet in de uitzending getoond werden. Meer molacties. Die zouden online komen, die niet op tv waren uitgezondenquote:Op zaterdag 5 maart 2016 23:46 schreef jcdragon het volgende:
[..]
Oh ja, de filmpjes lieten ze wel op tv zien. En blijkbaar ook in de tekst hetzelfde.
Ze laten niet altijd alles zien.
Trust nobodyquote:Op zaterdag 5 maart 2016 23:49 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Nee, maar ze zeiden dat er online extra dingen zouden komen. Dat hebben ze letterlijk op die manier gezegd: dingen die niet in de uitzending getoond werden. Meer molacties. Die zouden online komen, die niet op tv waren uitgezonden
http://wieisdemol.avrotro(...)borgen-aanwijzingen/quote:Op zaterdag 5 maart 2016 23:49 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Nee, maar ze zeiden dat er online extra dingen zouden komen. Dat hebben ze letterlijk op die manier gezegd: dingen die niet in de uitzending getoond werden. Meer molacties. Die zouden online komen, die niet op tv waren uitgezonden
De laatste keer inderdaad in 2013.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 23:51 schreef Poepz0r het volgende:
Volgend seizoen graag weer een aflevering waar iedereen een gesprek met De Mol kan hebben. Dit is al 2-3 seizoenen niet gedaan?
Tevens zou het veel toffer zijn als De Mol vaker geld IN de pot stopt, zodat het voor iedereen veel moeilijker gemaakt wordt om De Mol te ontmaskeren. Met alle hints etc is het sinds Anne-Marie Jung al veels te makkelijk.
En zoals ik al eerder zei; Let op de titels van de afleveringen voor diegene die volgend seizoen weer gaan kijkenArt zei het al; De titels wijzen altijd naar De Mol
Ik vond het vooral bizar dat je 40 vragen beantwoordt in krap 4 minuutjesquote:Op zaterdag 5 maart 2016 23:57 schreef Ferdii het volgende:
Ligt het aan mij of is 25 vam de 40 vragen goed, terwijl he al minimaal 3 weken weet wie de mol is, best weinig?
Ik bedoel niet 1 x geld in de pot stoppen, maar meerdere keren zodat het niet zo obvious is.quote:Op zondag 6 maart 2016 00:05 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
De laatste keer inderdaad in 2013.
Denk dat de mol juist niet geld in de pot moet stoppen (zoals Klaas deed in aflevering 1, omdat hij wist dat er een opdracht kwam waarbij er geld uit de pot ging; in aflevering 3). Dit seizoen heeft weer eens aangetoond dat dit de kandidaten niet in de war brengt (net zoals de vuurpijl van Anne-Marie in 2012; oftewel Hade's vuurpijl).
Prono uitslag volgt pas in de loop van volgende week, maar ik heb al meer dan 6000 punten kan ik verklappen
De hele afl van vandaag is matig.quote:Op zondag 6 maart 2016 00:11 schreef heywoodu het volgende:
Oh ja, die aflevering met de camera op z'n buik werd wél besproken, maar dan juist weer geen woord over het niet gebogen lopen
Ik vind opdracht 1 wel een omslachtige manier van vertrouwen winnen trouwens. Want even vanuit de kandidaten tijdens het spel gedacht: weet de mol wel of niet of de opdracht gehaald is als hij (de mol dus) het antwoord geeft?quote:Op zondag 6 maart 2016 00:05 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
De laatste keer inderdaad in 2013.
Denk dat de mol juist niet geld in de pot moet stoppen (zoals Klaas deed in aflevering 1, omdat hij wist dat er een opdracht kwam waarbij er geld uit de pot ging; in aflevering 3). Dit seizoen heeft weer eens aangetoond dat dit de kandidaten niet in de war brengt (net zoals de vuurpijl van Anne-Marie in 2012; oftewel Hade's vuurpijl).
Prono uitslag volgt pas in de loop van volgende week, maar ik heb al meer dan 6000 punten kan ik verklappen
Eens.quote:Op zondag 6 maart 2016 00:20 schreef Nizno het volgende:
[..]
De hele afl van vandaag is matig.
Het zou moeten zijn.
Even kort leuke dingen van het seizoen met alle afballers. Dan de mol winnaar verliezer vertellen en dan ruim de tijd nemen om te bespreken welke molacties en hoe en vooral welk gevoel er bij kwam. Dan nog even de verborgen. En de bordesscene niet in de uitzending.
Natuurlijk weet De Mol dat anders zegt hij toch niet dat hij expres geld in de pot zou doen? Hij kan toch niet weten wat ze kiezen als antwoord?quote:Op zondag 6 maart 2016 00:28 schreef geitenbrei het volgende:
[..]
Ik vind opdracht 1 wel een omslachtige manier van vertrouwen winnen trouwens. Want even vanuit de kandidaten tijdens het spel gedacht: weet de mol wel of niet of de opdracht gehaald is als hij (de mol dus) het antwoord geeft?
Daarom zeg ik ook: ''vanuit de kandidaten gedacht''.quote:Op zondag 6 maart 2016 00:33 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Natuurlijk weet De Mol dat anders zegt hij toch niet dat hij expres geld in de pot zou doen? Hij kan toch niet weten wat ze kiezen als antwoord?Dat is hem ingefluisterd.
Ehm. Dan is het toch geen Mol meer?quote:Op zondag 6 maart 2016 00:09 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Ik bedoel niet 1 x geld in de pot stoppen, maar meerdere keren zodat het niet zo obvious is.
Ze zitten daar maar 3 weken in totaal he? Dus ze weten misschien hooguit een week 'zeker' wie de mol is.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 23:57 schreef Ferdii het volgende:
Ligt het aan mij of is 25 vam de 40 vragen goed, terwijl he al minimaal 3 weken weet wie de mol is, best weinig?
Hoe dan? Ik heb die uitzending gezien en er is me niks opgevallen. Het enige was dat Kees Tol het even over 'hem' had toen-ie het over de Mol had.quote:Op zondag 6 maart 2016 01:55 schreef gnilrednoz het volgende:
ik hoorde dat susan visser zich bij Pauw weer had versproken?
Wanneer mensen die het weten weten het over de mol hebben, hebben ze het over een dude.quote:Op zondag 6 maart 2016 02:05 schreef k_man het volgende:
[..]
Hoe dan? Ik heb die uitzending gezien en er is me niks opgevallen. Het enige was dat Kees Tol het even over 'hem' had toen-ie het over de Mol had.
Zoals ik zei: ik heb de uitzending gezien.quote:Op zondag 6 maart 2016 02:21 schreef geitenbrei het volgende:
[..]
Wanneer mensen die het weten weten het over de mol hebben, hebben ze het over een dude.
Als in: de mannelijke vorm. Hij, hem en zijn dus. Dit heb ik ooit al eens eerder gelezen ergens, maar nu zei Kees Tol dit gisteren. Klopt als een zwerende vinger.
Ja oké, je noemt het in één adem met dat Susan Visser zich versproken zou hebben. Hetgeen dat jij benoemt zou net zo goed een verspreking kunnen zijn. En dat spreek ik effe tegen.quote:Op zondag 6 maart 2016 02:22 schreef k_man het volgende:
[..]
Zoals ik zei: ik heb de uitzending gezien.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |