Nou, vertel. Welke partijen zijn er rechtser dan de VVD?quote:Op zaterdag 5 maart 2016 08:02 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Jawel maar VVD en CDA zeker niet.
Er zijn er zat in Nederland en de EU te vinden maar waarom zou de VVD rechts worden als ik nou namen zou gaan noemen? Rechts heeft ook een bepaalde betekenis he. Het feit dat er veel meer partijen linkser zijn dan de VVD maakt de VVD niet rechts. Een partij die de hele wereld wil helpen noem ik niet rechts.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 08:06 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Nou, vertel. Welke partijen zijn er rechtser dan de VVD?
Dan lijkt het me niet moeilijk om een paar partijen in de Kamer aan te wijzen die je wél rechts noemt.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 08:13 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Er zijn er zat in Nederland en de EU te vinden
De SGP en de PVV o.a.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 08:18 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Dan lijkt het me niet moeilijk om een paar partijen in de Kamer aan te wijzen die je wél rechts noemt.
quote:Op zaterdag 5 maart 2016 08:29 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
De PVV is absoluut niet rechtser dan de VVD. Wat betreft de SGP wil ik je wel gelijk geven.
Welnee. De PVV is tegen immigratie en tegen de islam. Voor de rest is het een conservatief-linkse partij.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 08:32 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]Onzin. Maatschappelijk is de PVV veel rechters en zelfs economisch: De VVD wil heel Europa helpen en is voorstander van een grote overheid in Brussel. De PVV wil die overheid afschaffen.
Het is goed hoor. Ik formuleer het wel anders. De partijen die altijd deden alsof het hun hoofdtaak was om de zwakkere Nederlanders te beschermen, dat zelfs tot jankens toe uitte op de tv in het verleden, hebben de zwakkere Nederlander verraden.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 08:35 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Welnee. De PVV is tegen immigratie en tegen de islam. Voor de rest is het een conservatief-linkse partij.
Gezien het percentage van de immigranten dat van een uitkering leeft denk ik niet dat het een jaar later zou zijn, het zou voorkomen kunnen worden. Vergeet de criminaliteit niet, dat is ook een duur grapje.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 06:24 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Zonder immigranten was dit wellicht een jaar later gebeurd, maar het is onvermijdelijk. Onze bevolking wordt steeds ouder dus hoe in godsnaam wil je alles kunnen behouden zonder prijsverhogingen en bezuinigingen? Een steeds kleinere groep jongeren moet een steeds grotere groep ouderen onderhouden.
Nou ja, dan hebben we behalve de SGP uitsluitend linkse partijen. Logisch dat je dan de schuld van alles blind bij links kunt leggen.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 09:03 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Het is goed hoor. Ik formuleer het wel anders. De partijen die altijd deden alsof het hun hoofdtaak was om de zwakkere Nederlanders te beschermen, dat zelfs tot jankens toe uitte op de tv in het verleden, hebben de zwakkere Nederlander verraden.
(Maar ik blijf erbij dat de VVD een sociaal-democratische partij is.)
Wat heeft voor of tegen de EU met links of rechts te maken?quote:Op zaterdag 5 maart 2016 08:32 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]Onzin. Maatschappelijk is de PVV veel rechters en zelfs economisch: De VVD wil heel Europa helpen en is voorstander van een grote overheid in Brussel. De PVV wil die overheid afschaffen.
Zeg ik dat dan?quote:Op zaterdag 5 maart 2016 11:32 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Wat heeft voor of tegen de EU met links of rechts te maken?
Nee het feit dat de VVD bakken met geld weggeeft aan de rest van de wereld maakt ze linkser dan de PVV. Dat zei ik.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 11:37 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Ja want je noemt het als reden dat de PVV rechtser is dan de VVD.
Blijkbaar weet je niet wat het woord "en" betekent, zodra je een vraag krijgt over wat je schrijft wordt het blijkbaar wat moeilijk om een normaal antwoord te geven.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 11:40 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Nee het feit dat de VVD bakken met geld weggeeft aan de rest van de wereld maakt ze linkser dan de PVV. Dat zei ik.
Inderdaad, dit probleem was ook al gaande voor de "kansarme migranten" en daarnaast komt het uit andere potjes.quote:Op vrijdag 4 maart 2016 21:06 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
Zo jammer. Potentieel goed topic.
Maar alle misstanden zijn blijkbaar misstanden omdat de "miljoenen" tegenwoordig naar "kansarme migranten" vloeien.
Word je niet eens moe van jezelf?
Enige nuancering: "kansarme migranten" waren niet zijn eigen woorden (wat ik "aannam"...) maar is een ingezonden stuk in de krant van wakker Nederland.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 12:25 schreef snakelady het volgende:
[..]
Inderdaad, dit probleem was ook al gaande voor de "kansarme migranten" en daarnaast komt het uit andere potjes.
Er is toch maar 1 potje? het belastingpotje! waar jou en mijn geld in zit.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 12:25 schreef snakelady het volgende:
[..]
Inderdaad, dit probleem was ook al gaande voor de "kansarme migranten" en daarnaast komt het uit andere potjes.
Bron?quote:Op zaterdag 5 maart 2016 00:44 schreef Abed het volgende:
[..]
Tuurlijk, het is een conspiracy, hij geeft niet om Nederland.
Dit denken
De beste man werkt dagelijks 15 uur per dag terwijl hier wordt gezanikt. Erg makkelijk en kort door de bocht.
Dit staat in het bericht.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 13:45 schreef Abed het volgende:
[..]
http://www.rtlnieuws.nl/n(...)t-60-tot-70-uur-week
Nogsteeds veel
Neem er een voorbeeld aan.
Japan zit nog veel dieper in de problemen, het krijgen van kinderen is al vrijwel onbetaalbaar en de bedragen om de oudere generatie te onderhouden worden steeds hoger. En hoeveel immigranten kwamen er in Japan binnen vorig jaar? oja, 3. De groei is er op een gegeven moment uit met een krimpende bevolking.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 09:11 schreef MisterCe het volgende:
[..]
Gezien het percentage van de immigranten dat van een uitkering leeft denk ik niet dat het een jaar later zou zijn, het zou voorkomen kunnen worden. Vergeet de criminaliteit niet, dat is ook een duur grapje.
Disclaimer: hiermee beweer ik NIET dat alle criminaliteit door immigranten wordt gepleegd. Wat ik wel beweer is dat zij procentueel oververtegenwoordigd zijn.
En wat wil je hiermee zeggen? Omdat Japan veel dieper in de schulden zit, en geen ongelimiteerd vluchtelingen toelaat, moeten wij maar doorgaan met het ongelimiteerd toelaten van kansloze immigranten toelaten die ook nog veel crimineler zijnquote:Op maandag 7 maart 2016 13:13 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Japan zit nog veel dieper in de problemen, het krijgen van kinderen is al vrijwel onbetaalbaar en de bedragen om de oudere generatie te onderhouden worden steeds hoger. En hoeveel immigranten kwamen er in Japan binnen vorig jaar? oja, 3. De groei is er op een gegeven moment uit met een krimpende bevolking.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |