Krijgt het het sowieso wel moeilijk met de geweldige teksten van Pastoorquote:Op donderdag 3 maart 2016 22:22 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Dan krijgt het Kasteel het wel enorm zwaar te verduren in het weekend.
Zuur is een overtrokken woord, maar kut vind ik het wel.quote:Op donderdag 3 maart 2016 22:22 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Krijgt het het sowieso wel moeilijk met de geweldige teksten van Pastoor
Die commentator is vies pro Feyenoord jaquote:Op donderdag 3 maart 2016 22:23 schreef Koffieplanter het volgende:
Ik krijg de indruk dat de commentator erg op de hand is van Feyenoord.
Hoe kan z'on persoon een vriend zijn van Verbeek ?quote:Op donderdag 3 maart 2016 22:23 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Zuur is een overtrokken woord, maar kut vind ik het wel.
Ook voor het eerst bij FOXquote:Op donderdag 3 maart 2016 22:23 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Die commentator is vies pro Feyenoord ja
HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!quote:Op donderdag 3 maart 2016 22:24 schreef Doublepain het volgende:
Nu staat het gelijk, uitgoals tellen voor 2
Ik vraag het me ook af.quote:Op donderdag 3 maart 2016 22:23 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Hoe kan z'on persoon een vriend zijn van Verbeek ?
STOP HIERMEEquote:Op donderdag 3 maart 2016 22:24 schreef Doublepain het volgende:
Nu staat het gelijk, uitgoals tellen voor 2
Waarvan aktequote:Op donderdag 3 maart 2016 22:23 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Ik las jouw artikel over Lil Kleine. Jij bent echt een Kazim.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |