abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_160338420
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 maart 2016 11:00 schreef Yasmin23 het volgende:
Zouden ze nu spijt hebben gehad dat ze daarheen zijn gegaan? :P
Nee wat ze zijn dood, waarschijnlijk wel vlak nadat ze erachterkwamen dat je itt hoor het bij IS niet redt met een brutale mond
Op woensdag 31 januari 2007 19:20 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ik heb veel stomme posts gezien op fora, maar deze zit toch wel in de top 10 (voorzichtig geschat; het kan ook de top 5 zijn). Nou ik sta iig in zijn top 10
pi_160338480
quote:
13s.gif Op dinsdag 1 maart 2016 13:11 schreef Geralt het volgende:

[..]

Jaja, wat is het hard binnengekomen zeg. Hopelijk leeft ie nog zodat ie nog meer dood en verderf kan zaaien voor hij terug komt.

:r :r :r
Ondanks alles blijft het toch je kind. In een van de weinig interviews die Edda Goering heeft gegeven zei ze ooit ik herrinner me mijn vader liever als een aardige vader.
Op woensdag 31 januari 2007 19:20 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ik heb veel stomme posts gezien op fora, maar deze zit toch wel in de top 10 (voorzichtig geschat; het kan ook de top 5 zijn). Nou ik sta iig in zijn top 10
  dinsdag 1 maart 2016 @ 13:25:26 #78
440653 BarryOSeven
Fiat justitia ruat caelum
pi_160338534
Hopelijk is Reno, net als de rest, gewoon dood. Wellicht dat ze de overige 70 misdadigers wel in een film setting als voorbeeld willen stellen. We wachten geduldig af, maar sinds gisteren is het smullen geblazen.

Stelletje mafketels, verdiende loon.
  dinsdag 1 maart 2016 @ 13:29:36 #79
134944 Hi_flyer
Van alles te melden
pi_160338667
Een stukje duiding over wat voor invloed dit heeft op deze dappere strijders: http://speld.nl/2016/03/0(...)andse-nationaliteit/
pi_160338844
Lekker voor hen en hun familie, mogen ze hard lijden.
Ура для россии
pi_160338960
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 maart 2016 13:23 schreef vipergts het volgende:

[..]

Ondanks alles blijft het toch je kind. In een van de weinig interviews die Edda Goering heeft gegeven zei ze ooit ik herrinner me mijn vader liever als een aardige vader.
Ik ben zelf (nog) geen moeder, dus heb geen ervaring met eventuele onvoorwaardelijke liefde voor kinderen.
Misschien denk ik er later anders over, maar momenteel kan ik me echt slecht voorstellen dat ik zo zou reageren als mijn kind was uitgereisd naar Syrië.

Er zijn mensen voor minder verstoten door hun familie.
pi_160339076
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 maart 2016 13:25 schreef BarryOSeven het volgende:
Hopelijk is Reno, net als de rest, gewoon dood. Wellicht dat ze de overige 70 misdadigers wel in een film setting als voorbeeld willen stellen. We wachten geduldig af, maar sinds gisteren is het smullen geblazen.

Stelletje mafketels, verdiende loon.
Nee, maar is super zielig, want de Nederlandse staat had hem tegen kunnen houden maar deden niks, volgens vader.

Bovendien ging Reda naar Syrië om vrouwen en kinderen te helpen die verkracht worden.

http://m.ad.nl/ad/m/nl/10(...)ag-ben-ik-bang.dhtml
  dinsdag 1 maart 2016 @ 13:46:02 #83
440653 BarryOSeven
Fiat justitia ruat caelum
pi_160339123
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 maart 2016 13:44 schreef Physsic het volgende:

[..]

Nee, maar is super zielig, want de Nederlandse staat had hem tegen kunnen houden maar deden niks, volgens vader.

Bovendien ging Reda naar Syrië om vrouwen en kinderen te helpen die verkracht worden.

http://m.ad.nl/ad/m/nl/10(...)ag-ben-ik-bang.dhtml
Klopt, de vader verdient miljoenen euro's aan schadevergoeding omdat de psychologische hulp te kort is geschoten.
  dinsdag 1 maart 2016 @ 13:52:40 #84
429912 Dr.Kloothommel
Trollen moet mogen
pi_160339303
Het staat nu in alle kranten, van Telegraaf tot Volkskrant, maar ik maak bezwaar tegen de termen "Nederlandse eenheid" en dergelijke.

Het valt niet te ontkennen dat die jihadstrijders de Nederlandse nationaliteit bezitten, maar daarmee is een groep van die halve garen nog geen "Nederlandse eenheid".

Ik pleit er bovendien voor dergelijke figuren direct de Nederlandse nationaliteit af te nemen, ook post mortem.
pi_160340339
Onthoofden dan maar. Schijnen ze op te geilen.
Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
pi_160341208
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 maart 2016 12:06 schreef Ticootje het volgende:

[..]

Dat maakt het erger dan een Ali of Mohammed?
Nee, maakt het zeker niet erger. Is alleen een Nederlander die in de dwaalleer is getrapt van een destructieve islamitische moordsekte. Goede opruiming dus, of het nou Mohammed heet of Johannes.
BARUJ SHEM KEVOD MALJUTO LE´OLAM VA´ED
  dinsdag 1 maart 2016 @ 15:13:51 #87
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_160341609
quote:
quote:
'IS heeft geen buitenlandse IS-strijders geëxecuteerd', zegt de mensenrechtenorganisatie die in Londen zetelt. Zij baseren zich op een netwerk van informanten in Syrië.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
pi_160341700
pi_160342317
quote:
Het Syrische Observatorium voor de Mensenrechten (SOHR) heeft het bij het verkeerde eind wanneer het zegt dat er geen Nederlandse ISIS-strijders zijn geëxecuteerd door ISIS. Dat zegt Abou Mohammed van Raqqa is Being Slaughtered Silently (RBSS) dinsdag tegen ThePostOnline. De actiegroep meldde maandag dat de omgebrachte Nederlanders deel uitmaakten van een groep van 75 Nederlandse jihadisten van oorspronkelijk Marokkaanse komaf. Volgens Mohammed controleert RBSS ‘haar berichten immer op basis van verschillende bronnen en brengt deze dan pas naar buiten’.

De volledige verklaring van RBSS over de executies

“Nederlandse strijders van ISIS hebben zich gevormd tot een speciale eenheid vanwege hun aantal en omdat het Nederlanders zijn van Marokkaanse afkomst. Het gaat om bijna 75 strijders. Ze hebben zich gevestigd in de streek van de paardenclub bij de stad Raqqa. Ze leefden daar nogal geïsoleerd van hun omgeving. Ze voerden de bevelen van het ISIS leiderschap uit hoewel er wel wat gevoeligheden waren en irritaties tussen hen en de Irakese leiding

Een maand geleden werd de situatie ernstiger toen een patrouille van het bureau bij het elektriciteitsstation (het nieuwe hoofdkwartier van de veiligheidsdienst die verbonden is met Punt 11) richting de paardenclub ging waarin strijders van de Nederlandse compagnie gelegen waren. Ze arresteerden een van hen voor ondervraging. Omdat hij van zins zou zijn geweest om te vluchten omdat hij nog maar minderjarig is en hij wilde vluchten, aldus een reporter van RBSS.

ISIS keerde nog een keer terug en arresteerde twee anderen en de erop volgende dag werd een van de strijders gedood door de interne veiligheidsdienst van ISIS als gevolg van slaag die hij gekregen had tijdens de ondervragingen. Zijn Nederlandse kameraden raakten op de hoogte hiervan en zij togen naar het bureau dat bij Punt 11 (bureau veiligheidsdienst ISIS, JJdR) hoort en dat gelegen is achter het elektriciteitsstation en daar laaide het conflict op en vonden er vuurgevechten plaats tussen hen en tussen verantwoordelijken van het bureau die geleid worden door Irakezen, (dit alles) om reden van de dood van hun makker. Dat leidde er weer toe dat er een conflict ontstond en de leiding van ISIS in Raqqa zich bezig moest houden met de kwestie dat de Irakese leiding zich arrogant zou gedragen ten opzichte van de Europeanen en hen zou benadelen ten opzichte van de Irakese strijders.

De volgende dag ging Abou Labieb, vertegenwoordiger van de wali (gouverneur) van Raqqa naar de paardenclub, om de Nederlanders te ontmoeten en het conflict op te lossen. Hij was nog niet aangekomen of de Nederlanders doodden hem uit wraak voor de dood van hun vriend. Strijders van de compagnie wilden niet zeggen wie hem gedood had.

De ISIS-leiding in Raqqa stelde de hoogste leiding van ISIS in Irak op de hoogte van het ontstaan van fitna (onderlinge strijd) tussen de Europese emigranten en de Irakese leiding in Raqqa. En het leiderschap deed bevel uitgaan hen allen te arresteren en onderzoek te doen wie van hen de moordenaar was. En hen allen verantwoordelijk te houden voor de desintegratie van de organisatie, het overtreden van de regels, het zich afzetten tegen de organisatie en corruptie.

Direct daarna kwam het apparaat van de veiligheidsdiensten in actie met een aantal wagens en togen ze richten de paardenclub waar de Europese strijders verblijf houden. Ze probeerden de club te bestormen om hen te arresteren ware het niet dat een aantal van hen reageerden en het vuur openden waardoor er een aantal gewonden aan beide zijden viel. Toen trokken de veiligheidsdiensten naar binnen en arresteerden zij de Nederlandse compagnie die uit 75 elementen bestaat en leidden zij hen naar de gevangenis van Ma’adin en Raqqa. In de middag van vrijdag 26 februari executeerde ISIS 8 Nederlanders in de gevangenis van Ma’adin. Deze werden daarna begraven in de bergen in de streek van al Djarfa nadat ze hen beschuldigd had van het overtreden van de regels en agitatie tegen de organisatie.”


pi_160342354
Ik had al groot feest georganiseerd en nu hoor ik op het journaal dat het in alle toonaarden word ontkent :Z

We zijn weer blij gemaakt met een dode mus.
Na ja ik heb het feest gecanceld en iedereen krijgt zijn geld terug. ^O^

Maar ja wie weet horen we later dat het als nog wel gebeurd is *)
Mijn Nederlands is bagger dat is bij mij bekend !!!!
pi_160342405
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 maart 2016 15:44 schreef MMXMMX het volgende:
Ik had al groot feest georganiseerd en nu hoor ik op het journaal dat het in alle toonaarden word ontkent :Z

We zijn weer blij gemaakt met een dode mus.
Na ja ik heb het feest gecanceld en iedereen krijgt zijn geld terug. ^O^

Maar ja wie weet horen we later dat het als nog wel gebeurd is *)
Lees mijn vorige post. RaqqaSL blijft bij hun verhaal.
pi_160342519
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 maart 2016 15:46 schreef Physsic het volgende:

[..]

Lees mijn vorige post. RaqqaSL blijft bij hun verhaal.
Oke :) Ja ik schrok een beetje van de enorme lap tekst om eerlijk te zijn .
Veel tegenstrijdige berichten dus :) Mja het is natuurlijk ook een oorlogs gebied.

Om eerlijk te zijn is het natuurlijk best wel triest als je uit een rijk land komt en dan afrijst naar zo een woestijn natie en berijd bent om je leven te geven voor een organisatie als IS.
En je word dan juist door die mensen die jij wilde helpen doodgemarteld en daarna ook nog eens 8 collega strijders verliest door executie . Misschien denken onze Nederlandse moslims wat beter na voordat ze radicaliseren :Y

[ Bericht 24% gewijzigd door MMXMMX op 01-03-2016 15:56:25 ]
Mijn Nederlands is bagger dat is bij mij bekend !!!!
  dinsdag 1 maart 2016 @ 15:51:41 #93
440653 BarryOSeven
Fiat justitia ruat caelum
pi_160342531
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 maart 2016 15:51 schreef MMXMMX het volgende:

[..]

Oke :) Ja ik schrok een beetje van de enorme lap tekst om eerlijk te zijn .
Veel tegenstrijdige berichten dus :) Mja het is natuurlijk ook een oorlogs gebied.
Het is waar tot het tegendeel bewezen is :Y)
pi_160342560
(she/her)
pi_160342584
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 maart 2016 15:51 schreef MMXMMX het volgende:

[..]

Oke :) Ja ik schrok een beetje van de enorme lap tekst om eerlijk te zijn .
Veel tegenstrijdige berichten dus :) Mja het is natuurlijk ook een oorlogs gebied.
Haha, begrijpelijk.

Zou eigenlijk toch niet heel moeilijk moeten zijn om te verifiëren of die wali-dude echt doodgeschoten is..

Nu staat er in Telegraaf ook dat Van De Steur niks weet van dode Jihadisten.
Hmm..
pi_160342604
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 maart 2016 13:46 schreef BarryOSeven het volgende:

[..]

Klopt, de vader verdient miljoenen euro's aan schadevergoeding omdat de psychologische hulp te kort is geschoten.
Hoezo verdient hij dat?
pi_160342614
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 maart 2016 15:53 schreef Physsic het volgende:

[..]

Haha, begrijpelijk.

Zou eigenlijk toch niet heel moeilijk moeten zijn om te verifiëren of die wali-dude echt doodgeschoten is..

Nu staat er in Telegraaf ook dat Van De Steur niks weet van dode Jihadisten.
Hmm..
Dan loopt hij glashard te liegen want gister verkondigde hij juist wel er vanaf te weten.
Zonder wrijving geen glans
  dinsdag 1 maart 2016 @ 15:54:12 #98
440653 BarryOSeven
Fiat justitia ruat caelum
pi_160342617
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 maart 2016 15:53 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Hoezo verdient hij dat?
Er is gefaald in het tegenhouden van zijn zoon en nu is hij dood ;(
pi_160342653
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 maart 2016 15:54 schreef BarryOSeven het volgende:

[..]

Er is gefaald in het tegenhouden van zijn zoon en nu is hij dood ;(
Die mensen zijn bijna niet tegen te houden.
  dinsdag 1 maart 2016 @ 15:56:48 #100
440653 BarryOSeven
Fiat justitia ruat caelum
pi_160342685
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 maart 2016 15:55 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Die mensen zijn bijna niet tegen te houden.
Het blijft onze verantwoordelijkheid, betalen met die hap.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')