gewoon aannemen en rond gaan kijkenquote:Op maandag 29 februari 2016 16:01 schreef SoldMayor het volgende:
Weet niet of iemand dit misschien weet maar:
Wij krijgen nu waarschijnlijk morgen te horen dat we eventueel overgeplaatst kunnen gaan worden andere winkels binnen de Relevant Holdings. Dat is dus voor mijn regio een Icenter en Phonehouse. Maar het is natuurlijk de vraag wat voor contract je dan aangeboden krijgt. Stel ik zeg nee dan heb je ook geen recht op uitkering e.d. toch?
Aan de ander kant ben ik wel op een punt aangekomen dat ik denk dat het tijd is voor iets nieuws. Mogelijk ook eerst nog mijn rondreis door de USA doen. Het is toch nu of nooit.
Was er maar een soort website waar je spullen kon bestellen.quote:Op maandag 29 februari 2016 16:26 schreef KingRadler het volgende:
waar moet ik in godsnaam mijn computer spullen halen.
Bol.com, Coolblue, enzovoort.quote:Op maandag 29 februari 2016 16:26 schreef KingRadler het volgende:
waar moet ik in godsnaam mijn computer spullen halen.
er is alleen een Amac in de buurt
BCCquote:Op maandag 29 februari 2016 16:26 schreef KingRadler het volgende:
waar moet ik in godsnaam mijn computer spullen halen.
er is alleen een Amac in de buurt
Maar die worden waarschijnlijk omgebouwd naar een andere elektronica zaak.quote:Op maandag 29 februari 2016 16:30 schreef KingRadler het volgende:
[..]
och ja klopt, het gaat allemaal zo snel
Welke locatie werkte je ?quote:Op maandag 29 februari 2016 16:33 schreef SoldMayor het volgende:
Het plan van Relevant Holdings was om van Dixons een ''Premium' winkel te maken. Zo zouden er exclusieve tassen/hoesjes voor tablets en telefoons komen. Verder wilden men zich op service gaan richten. Ook zouden er naast de nu al Apple shop in shop ook een Samsung en PhoneHouse shop in shop moeten komen. Zo premium vind ik dat niet echt aangezien het een mengelmoes van van alles en nog wat zou worden.
Nadat wij te horen kregen eind september dat Dixons falliet was wist ik eigenlijk al dat het nooit lang zou duren voordat het echte einde zou komen.
In november overgenomen en nieuw contract gekregen. Ik ben puur gebleven omdat het werk leuk was maar vooral het team in de winkel was tof. Toch wist ik wel dat het niks meer zou worden.
Wat mij opviel in de korte tijd dat ik bij Dixons werkte dat men verplicht zoveel mogelijk verzekeringen moesten verkopen en dat werkte echt averechts want klanten liepen telkens weg.quote:
Die zijn al overgenomen door een groot Frans bedrijf dus BCC blijft nog wel een tijd bestaan maar mogelijk wel onder een ander naam.quote:
En daar hebben ze het al zo zwaar te verduren qua leegstand (van sommige panden die nu nog wel gevuld zijn schijnt de huur al te zijn opgezegd) in combinatie met matig aantrekkelijk centrum.quote:
De verzekeringen zijn altijd een belangrijk onderdeel geweest inderdaad. Wij in Oss verkochten deze aan de lopende band maar wel op manier dat als de klant nee zei dat het dan ook prima was.quote:Op maandag 29 februari 2016 16:40 schreef Lazvic het volgende:
Wat mij opviel in de korte tijd dat ik bij Dixons werkte dat men verplicht zoveel mogelijk verzekeringen moesten verkopen en dat werkte echt averechts want klanten liepen telkens weg.
Ach Mediamarkt mijdt ik ook als de pest, vooral de vestiging in Rotterdam zuid is om te huilen.quote:Op maandag 29 februari 2016 17:14 schreef SoldMayor het volgende:
[..]
De verzekeringen zijn altijd een belangrijk onderdeel geweest inderdaad. Wij in Oss verkochten deze aan de lopende band maar wel op manier dat als de klant nee zei dat het dan ook prima was.
Ik weet dat verkopers zijn geweest die inderdaad de verzekeringen door de strot van de klant probeerde te duwen.
Het is net zo krom als de '' kant een klare'' laptops die de Mediamarkt verkoopt. Als je daar een laptop wilt hebben ze net altijd toevallig die laptop liggen maar dan alleen kant en klaar en volledig geïnstalleerd maar dab moet je wel ineens 25 euro meer betalen.
Oss is een grote ellende.quote:Op maandag 29 februari 2016 17:12 schreef female81 het volgende:
En daar hebben ze het al zo zwaar te verduren qua leegstand (van sommige panden die nu nog wel gevuld zijn schijnt de huur al te zijn opgezegd) in combinatie met matig aantrekkelijk centrum.
Aldus iemand uit de regio.
Het probleem hierin in Nederland ligt vooral bij de vastgoedhandelaars die denken dat ze nog in de gouden tijden leven. Ik blijf het raar vinden dat men liever leegstaande panden wil hebben dan een huurverlaging door te voeren.quote:Op maandag 29 februari 2016 17:18 schreef SoldMayor het volgende:
[..]
Oss is een grote ellende.
Grote stukken stad worden volledig beheerd door grote winkels hier. Bijvoorbeeld Ter Horst van Geel en Wehberg hebben een stuk of 10 panden die ze verhuren. De huren in Oss zijn belachelijk hoog.
Ik kom zelf uit een horeca gezin. Wij hebben jaren lang een restaurant gehad in Heesch (dorp vlak bij Oss) en dat hebben we verkocht. 2 jaar geleden wilden mijn ouders weer iets nieuws beginnen maar nu in het centrum van Oss. De huurprijzen waren echt belachelijk en ze hebben daar uiteindelijk van afgezien. Als zomenteen in Oss ook de Aktie en Perry sport weg zijn is het helemaal niks. Dixons ook nog weg en natuurlijk recent V&D.
Ik woon op een plek waar Oss en Uden allebei erg makkelijk bereikbaar zijn. Maar als het een van deze twee wordt als ik wil gaan winkelen, is het in driekwart van de gevallen Uden. En dat was 15 jaar geleden al zo.quote:Op maandag 29 februari 2016 17:18 schreef SoldMayor het volgende:
[..]
Oss is een grote ellende.
Grote stukken stad worden volledig beheerd door grote winkels hier. Bijvoorbeeld Ter Horst van Geel en Wehberg hebben een stuk of 10 panden die ze verhuren. De huren in Oss zijn belachelijk hoog.
Ik kom zelf uit een horeca gezin. Wij hebben jaren lang een Restaurant gehad in Heesch (dorp vlak bij Oss) en dat hebben we verkocht. 2 jaar geleden wilden mijn ouders weer iets nieuws beginnen maar nu in het centrum van Oss. De huurprijzen waren echt belachelijk en ze hebben daar uiteindelijk van afgezien. Als zomenteen in Oss ook de Aktie en Perry sport weg zijn is het helemaal niks. Dixons ook nog weg en natuurlijk recent V&D.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |