1 april? waarom zijn er eigenlijk nooit meer nieuwe euroknallers?quote:Op vrijdag 1 april 2016 14:30 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Geen idee, hoorde ik uit betrouwbare bron
Omdat het al langer bekend is dat de euroknallers verdwijnen.quote:Op vrijdag 1 april 2016 14:31 schreef wiskundenoob het volgende:
[..]
1 april? waarom zijn er eigenlijk nooit meer nieuwe euroknallers?
Liggen die bonnen nu zo hoog in het magazijn dan? XDquote:Op vrijdag 1 april 2016 15:22 schreef Zelfscanner het volgende:
Geen euroknallers, dan is mijn laatste reden om naar de mac te gaan ook weg. Eerst de coupons flink verhogen en nu dit.
BK king deal dus
geëtterquote:Op vrijdag 1 april 2016 18:30 schreef iBenny het volgende:
Ik mis toelichting bij de afbeeldingen in dit topic
De Mac in Hong Kong is echt fucking mooi. Ik was er drie dagen geleden nog. Voor de prijs van 1 McNugget hier scoor je er daar 20. En de service is ook veel beter!quote:Op vrijdag 1 april 2016 19:51 schreef BoxeurDesRues het volgende:
Moet binnenkort naar Hongkong voor mn werk. Hou niet zo van dat aziatische vreten, maar is de mac een beetje te doen daar?
Helaas is het woord Honkong verboden in dit topic. Liever niet meer in dit topic noemen. Daar gaat het hier te vaak over.quote:Op vrijdag 1 april 2016 19:51 schreef BoxeurDesRues het volgende:
Moet binnenkort naar Hongkong voor mn werk. Hou niet zo van dat aziatische vreten, maar is de mac een beetje te doen daar?
Mijn excuses, wist ik niet. Is er misschien een apart HK mac topic?quote:Op vrijdag 1 april 2016 21:44 schreef wc-bril het volgende:
[..]
Helaas is het woord Honkong verboden in dit topic. Liever niet meer in dit topic noemen. Daar gaat het hier te vaak over.
On topic: Die pulled pork wrap... Heb nog nooit zo'n gore vleessubstantie op. Snap er ook niks van. Kan zoveel beter. Zelfs met goedkoop varkensvlees. Dit is een vreemde substantie. Onwijs goor.
Goed om te horen, kijk er nu al naar uit. Vind de mac in NL overigens maar zo-zo.quote:Op vrijdag 1 april 2016 21:41 schreef Stoffa het volgende:
[..]
De Mac in Hong Kong is echt fucking mooi. Ik was er drie dagen geleden nog. Voor de prijs van 1 McNugget hier scoor je er daar 20. En de service is ook veel beter!
Ik moet over twee weken voor zaken wederom naar Hong Kong, zekersteweten dat ik er minimaal 5x even langs zal knallen
Ja de Mac in NL is echt belachelijk nowadays. Fucking overpriced, de burgers smaken nergens naar en de service is ook niet wat t geweest is. Ik kocht laatst een menu en moest maar liefst 8,50 pinnen zag ik op de pinautomaat. In Hong Kong eet je daar 2/3 keer van.quote:Op vrijdag 1 april 2016 21:54 schreef BoxeurDesRues het volgende:
[..]
Goed om te horen, kijk er nu al naar uit. Vind de mac in NL overigens maar zo-zo.
En, genoten?quote:Op zaterdag 2 april 2016 01:07 schreef matthias24 het volgende:
ik ben vandaag ook naar de Mc Donalds geweest met een maat van mij.
Cum Nuggets XDquote:Op zaterdag 2 april 2016 01:09 schreef matthias24 het volgende:
[..]
ja echt! zo lekker dat ik bijna klaarkwam.
Dat lijkt me echt een zaadbroodjequote:Op zaterdag 2 april 2016 16:22 schreef matthias24 het volgende:
[..]
jaa goed idee! of de Mc Spermaburger. meschien moeten ze die ook in het menu gooien.
Lekker man! Hoop dat ze die in Hong Kong ook hebben.quote:Op zaterdag 2 april 2016 16:22 schreef matthias24 het volgende:
[..]
jaa goed idee! of de Mc Spermaburger. meschien moeten ze die ook in het menu gooien.
vast wel. maar waarom eigenlijk? woon je soms in het verre hong kong?quote:Op zaterdag 2 april 2016 17:52 schreef BoxeurDesRues het volgende:
[..]
Lekker man! Hoop dat ze die in Hong Kong ook hebben.
Nee, gelukkig niet. Moet er binnenkort heen voor mijn werk.quote:Op zaterdag 2 april 2016 17:54 schreef matthias24 het volgende:
[..]
vast wel. maar waarom eigenlijk? woon je soms in het verre hong kong?
meen je dat nou? neem mij ook maar meteen mee.quote:Op zaterdag 2 april 2016 19:26 schreef BoxeurDesRues het volgende:
[..]
Nee, gelukkig niet. Moet er binnenkort heen voor mijn werk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |