SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Everything will be fine in the end. If it's not fine, it's not the end
quote:Op zondag 28 februari 2016 18:24 schreef JufMariska het volgende:
De housewarming was erg leuk! Mooi gespreid over de dag, leuke combi's van mensen, fijne kennismaking met een boel buren, mooie gesprekkenEn veel complimentjes over ons huis
Wel sneu met niks-was-goed-plak-piep-Lucas met z'n zere bakkesje...
Nee joh, als je alles had afgezegd was hij ws net zo piepesneu geweestSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Fijn dat het leuk was!
Melba is nu ook enorm pieperig, kiesjes in aantocht denk ik. En een sprong ofzo. Peuterbuien niet normaal (want papa moet gewoon begrijpen dat je de deksel van de hummus wilt. En jam en hummus op je brood. Tegelijk. En dat je naar buiten wilt zonder broek en schoenen. En dat de kleurtjes met de achterkant moeten kleuren. En dat je toch wel spijt hebt dat al je appel op de grond ligt nu. En
...)
Maar hij gaat nu ook zo hard met zijn taal en gebarenen sinds vandaag is hij heel erg bezig met dat ik mama ben en papa papa is. En soms dat hij Medde is
Kwak
quote:Op zaterdag 27 februari 2016 23:15 schreef Franny_G het volgende:
Ja, ik ben ook al vaak tot de conclusie gekomen dat je die kleintjes eigenlijk voortdurend onderschat op deze leeftijd, omdat ze nu eenmaal nog beperkt zijn in hun communicatie, maar ze onthouden ook al veel. Vandaag zag I een vestje dat inmiddels te klein is geworden. Een meisje op het kdv had hetzelfde vestje. Ze hebben allebei dat vestje afgelopen zomer veel gedragen, daarna niet meer, dus het is zeker een half jaar geleden dat ze dat vestje heeft gezien bij het andere meisje. Maar ze zei meteen: "J.ill (= naam van het meisje) ook vestje!"
En vanavond kwam ik erachter dat I van het boekje van de vissen uit haar hoofd alle emoties kan benoemen die bij die vissen horen (deze is "dapper" die is "bedoefd" en dan gaat ze dat visje ook een kusje geven.)
Dat boek hebben wij uit de bieb, kuiken vond het bedroefde visje heel sneu, en zei met droef gezichtje dat hij het visje wilde het 'tuffen' (knuffelen)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
.
Ik krijg het trouwens nauwelijks nog bijgelezen hier, zoveel te doen, zo weinig energie. We zijn allemaal afwisselend ziek geweest. En druk voor kuikens verjaardag; dinsdag mag hij trakteren bij de gastouder, woensdag is hij jarig en krijgt hij zijn 'grote' cadeau (een houten loopfiets), vrijdag gaat hij voor het eerst naar peuterdansles en zaterdag is het Grote Feest. Heb er wel zin in hoor, kuiken is er aan toe om jarig te zijn
.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Everything will be fine in the end. If it's not fine, it's not the end
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door _NIKKI_ op 28-02-2016 22:17:47 (typo) ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik vind nu al dat saar teveel troep heeft maar als ze 2 word krijgt ze natuurlijk weer speelgoed passend bij haar leeftijd....quote:Op zondag 28 februari 2016 22:17 schreef Twinkle20 het volgende:
Inge gefelicitaart![]()
Nikki wat fijn dat het met jou ook zo goed gaat! En het klinkt idd zo dat jullie zwemmen in het speelgoed. Heel saai hoor ... maar bonnen voor hema/h&m voor kleertjes of ikea ofzo? Met het oog op de toekomst als ze naar een groot bed gaan? (Als ze dat al niet liggen)
Hier duurt het nog even tot augustus maar ook hier hebben we een shitload aan speelgoed. Dus misschien dat ik dan toch zo aso ga zijn (ik vind dat aso voor mijn gevoel) voor een kleine donatie aan de nieuwe slaapkamer van Boaz. Ik weet het anders ook gewoon niet ...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ingee, gefeliciteerd met R!.
Nikki, wat geweldig dat het zo goed met je gaat. Je klinkt ook altijd zo lief over je mannen..
Rady, wat een leuke foto's!Still a little bit of your face I haven't kissed.
Het open bedje gaat goed. Het helpt geen reet, maar terug in zn ledikant is ook niet nodig wmb.quote:Op zondag 28 februari 2016 22:59 schreef Loj het volgende:
Zo, wij zijn weer thuis na een heerlijk spontaan en zoveel mogelijk mobielloos weekendje weg
Ik was ook voor de bovenste gegaan Doten heb de link zelfs opgeslagen
Zouden de slaapproblemen door Js z'n oortjes kunnen komen... Wie weet...
Maar peuter is pas met 27 maanden gaan doorslapen en kan nog niet alleen in slaap komen. We moeten er maar doorheen, ooit wordt t beter
Ik had wel trouwens vandaag iets heel bizars.... Js deed een middagdutje en ik hoorde op een gegeven moment dat hij wakker werd en ging zitten. Dus ik naar z'n kamer, ik praat wat tegen hem, hij kijkt mij aan... Zegt "ba" terug, gaat weer liggen en slaapt door! Dus ik ga vanaf morgen z'n slaapzak maar eens weglaten... Wie weet is dat de oplossing (want ja, het slapen gaat hier nog steeds slecht).
Hoe ging t open bedje verder Away? Ik begin er ook steeds vaker aan te denken.
Fijne vakantie Fazz! Te cool! Ik wil ook weer ver reizen....
Weer lekker genoten met baard DAD?NTS! Sterkte en hopelijk kan de ha iets voor jullie betekenen!
Leuk hoor die housewarming. En weet je, je weet nooit met die dreumesjes hoe het gaat. Wel sneuJs zit (voor m'n gevoel al een jaar
) op 1 slaapje... Dus geen overgang tips
Knap Dyre en knap Kwak
Gefeliciteerd Inge, daar ben je dan
En een bijna peuter bij Burdie
Fijn Nikki dat het beter met je gaat
Cadeaudrama is heel herkenbaar.... Ik heb vooral ook nog knutselspullen gevraagd, dat gaat er altijd snel doorheen. Verder geld (voor op de spaar), kleding of ons abbo op Blijdorp![]()
Ze geven dan vaak aan dat ze geld geven niet leuk vinden en dan raadde ik aan om een klein autootje of kleurboek erbij te geven.
Maar cadeauverzinstress
Toffe foto's Rady!
Oh en morgen trouwens ziekenhuis hier... We gaan weer met Js naar het Sophia voor z'n teentje. Ik ben zo benieuwd of het eraf moet of zonder gevolgen kan blijven zitten! Als het goed is krijgen we morgen duidelijkheid! Alweer spannend
Gaat nog moeizaam hoor! Tafels tot 10 daarentegen...quote:Op maandag 29 februari 2016 19:53 schreef Crumpette het volgende:
Ai JM,wat sneu voor je smurf en voor jou! Zulke korte slaaps zijn zo killing
.
Ingee gefeliciteerd! Zegt R al het alfabet op?![]()
Ik zag ook nog mooie fotos van Vrolijke V, en dat Nikki het goed maaktfijn!
Ohhh vandaag was het lekker warm jongens. Ondanks slaapweigeren overdag voor het eerst in forever (wtf??) Hebben we wel lekker buiten gespeeld, in de zon, zonder ijswind door de kleren.MOAR graag.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Geen garantie vrees ik. Hier is dochterlief (peuter) wel fan van haar popje, moet ook overal mee heen (en popje praat terug met hoog stemmetje, zo schattig). maar verder is ze er niet lief voor ofzo. Wordt omhooggegooid (en dan piept popje dat t heus geen pijn deed) en er worden kunsten mee uitgehaald, hij zit meestal in haar broekzak of onder haar trui (draagdoek volgens haar) maar in een bedje stoppen, eten geven of kleertjes aandoen dat dan niet.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 10:21 schreef Loj het volgende:
Al beter DAD?
Als ik zo hoor over dreumessen met een pop, moet ik ook nog een meisje! Hier alleen maar dino's die tegen de deuren aan worden geslagen enzo![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |