Lees dit even door.quote:Op zondag 28 februari 2016 19:42 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Kan jij me uitleggen hoe het zit met garantie op een Hyundai?
Je laat je toch niet wegdrummen?quote:Op zondag 28 februari 2016 19:31 schreef Hyaenidae het volgende:
[..]
Maar wel de ballen om een compleet drumstel mee naar binnen te zeulen?
Gewoon tussen half 9 en kwart voor 9 naar de appie of jumbo gaan. Dan zijn ze op strooptochtquote:Op zondag 28 februari 2016 19:24 schreef Andyy het volgende:
Waar zien jullie dat?
Ben dat nog nooit tegengekomen
Ben wel benieuwd welke site dat dan was? Maar het is toch wel logisch dat het lang duurt aangezien het a) meestal goedkoop is wat koopt b) je in het gros van de gevallen geen verzendkosten hoeft te betalen c) China aan de andere kant van de wereld ligt.quote:Op zondag 28 februari 2016 19:18 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Niet als er staat dat het binnen 5-7 dagen verzonden wordt en binnen 7-10 dagen geleverd. Dan ben ik niet naïef, dan wordt ik misleid.
Poging om te annuleren ging ook niet. Bij elke fatsoenlijke site kan dat wel gewoon.
Wat doe jij nou weer in dit topic? Ga terug naar PTA ofzoquote:Op zondag 28 februari 2016 19:44 schreef Hyaenidae het volgende:
[..]
Lees dit even door.
En laat het me weten als je nog vragen hebt.
Ik dacht dat het hier om drummen ging en dat spreekt me wel aan.quote:Op zondag 28 februari 2016 19:49 schreef Andyy het volgende:
[..]
Wat doe jij nou weer in dit topic? Ga terug naar PTA ofzo
Want je mag hier niet posten als je nooit fietst?quote:Op zondag 28 februari 2016 19:49 schreef Andyy het volgende:
[..]
Wat doe jij nou weer in dit topic? Ga terug naar PTA ofzo
Nee, maar ik heb hem alleen maar in PTA zien posten. Dacht even dat ik in het BMW fantopic zat ipv reacreatief wielrennenquote:Op zondag 28 februari 2016 19:52 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Want je mag hier niet posten als je nooit fietst?
Zucht. Gewoon AliExpress. En als je nu eens alles leest, dan lees je ook dat ik wel verzendkosten betaald hem omdat ik het wat sneller hier wilde hebben. Man man.quote:Op zondag 28 februari 2016 19:48 schreef poiuytr het volgende:
[..]
Ben wel benieuwd welke site dat dan was? Maar het is toch wel logisch dat het lang duurt aangezien het a) meestal goedkoop is wat koopt b) je in het gros van de gevallen geen verzendkosten hoeft te betalen c) China aan de andere kant van de wereld ligt.
Een boot vaart er alleen al 3 weken over. Je hebt ook de optie om het via luchtvaart te laten verzenden maar daar heb je ook weer allerlei gradaties in. DHL is het allersnelst maar daar betaal je ook het meeste voor (dacht iets tussen de 10-25¤). Daarbij is de pakkans van je pakket bij luchtvaart veel groter.
Dan vraag je toch nog na die tien dagen je geld terug i.p.v. er 5 weken op te gaan wachten? Via paypal en het systeem van Ali is dat zo gepiept. Soms kun je geluk hebben met een vracht vanuit China dat het is er op tijd is maar over het algemeen duurt het gewoon lang.quote:Op zondag 28 februari 2016 20:01 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Zucht. Gewoon AliExpress. En als je nu eens alles leest, dan lees je ook dat ik wel verzendkosten betaald hem omdat ik het wat sneller hier wilde hebben. Man man.
Heb ik gedaan. Helaas werd mijn poging om te annuleren geweigerd. Lang leve de "customer"-protection. Ook een wassen neus dus. Maar goed.quote:Op zondag 28 februari 2016 20:06 schreef poiuytr het volgende:
[..]
Dan vraag je toch nog na die tien dagen je geld terug i.p.v. er 5 weken op te gaan wachten? Via paypal en het systeem van Ali is dat zo gepiept. Soms kun je geluk hebben met een vracht vanuit China dat het is er op tijd is maar over het algemeen duurt het gewoon lang.
Het kan makkelijk uit om ze naar China te sturen en risico's te lopen, als je dat wilt weten.quote:Op zondag 28 februari 2016 20:16 schreef muzas het volgende:
Voor hoeveel gaat zo'n blik nutrilon dan?
Pakkans? Que?quote:Op zondag 28 februari 2016 19:48 schreef poiuytr het volgende:
[..]
Ben wel benieuwd welke site dat dan was? Maar het is toch wel logisch dat het lang duurt aangezien het a) meestal goedkoop is wat koopt b) je in het gros van de gevallen geen verzendkosten hoeft te betalen c) China aan de andere kant van de wereld ligt.
Een boot vaart er alleen al 3 weken over. Je hebt ook de optie om het via luchtvaart te laten verzenden maar daar heb je ook weer allerlei gradaties in. DHL is het allersnelst maar daar betaal je ook het meeste voor (dacht iets tussen de 10-25¤). Daarbij is de pakkans van je pakket bij luchtvaart veel groter.
Denk niet dat ze gaan matten voor 5 Euro.quote:Op zondag 28 februari 2016 20:16 schreef muzas het volgende:
Voor hoeveel gaat zo'n blik nutrilon dan?
Ja oprotte met die bollequote:Op zondag 28 februari 2016 19:52 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Want je mag hier niet posten als je nooit fietst?
Daar krijg je ook gewoon aliexpress meuk. Je betaald extra omdat je er niet op hoeft te wachten.quote:Op zondag 28 februari 2016 18:42 schreef RealBizkit666 het volgende:
Maar, in het kader van lampen; kijk even op led247.nl. Dan heb je het tenminste in huis voordat het weer lang genoeg licht is savonds en je het niet meer nodig hebt.
Wat raad jij dan aan om een namaakframe te kopen?quote:Op zondag 28 februari 2016 23:28 schreef Oksel het volgende:
Ali.. je bent echt sneu als je daar koopt.
als je niet bang bent goed kan sturen en optijd aanzet na de bocht pak je altijd meters op de knuppels die niet kunnen sturen en bang zijn.quote:Op maandag 29 februari 2016 01:21 schreef ratatat het volgende:
Nog even een vraag van de noob wedstrijd fietser: Hoe bepaal je hoe je je bocht rijdt? Ik heb namelijk het idee dat je vaak het beste gewoon de lijn van de gast voor je moet volgen omdat de verminderde luchtweerstand je minder afremt dan dat een 'betere' lijn je sneller door de bocht laat gaan.*
Vandaag deed ik vooral het laatste maar volgens mij is dat niet altijd even slim.
*uitzonderingen daargelaten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |