Dat is hoe ik rol, moet jij na zoveel jaar FOK! toch wel weten van mij? Rectum.quote:Op maandag 29 februari 2016 11:21 schreef Rectum het volgende:
Nederlands Kampioen Paaltjesoverhethoofdzien 2015 gaat anderen bekritiseren over hun rijgegedrag
'Leraar'quote:Op maandag 29 februari 2016 13:36 schreef CPS2000 het volgende:
Die King is echt fascinerend. Zijn uiterlijk, zijn manier van praten, het feit dat hij leraar is.. Echt zo'n gast you love to hate, zoiets dat je gaat kijken om je lekker een paar minuten helemaal kapot te ergeren. Je kind zal maar les krijgen van die gozer..
Zouden er ouders op de hoogte zijn van deze flapdrol zijn buitenschoolse activiteiten, om het maar zo te benoemen. Als je als ouder zo'n video ziet haal je toch direct je kind uit de buurt van zo'n klapmongool?quote:
Ik weet niet of het ze boeit. Heb je die 'school' gezien? Dat is gewoon een soort dagbesteding oid voor zwakzinnige kinderen.quote:Op maandag 29 februari 2016 16:21 schreef Donnie-Brasco het volgende:
[..]
Zouden er ouders op de hoogte zijn van deze flapdrol zijn buitenschoolse activiteiten, om het maar zo te benoemen. Als je als ouder zo'n video ziet al je toch direct je kind uit de buurt van zo'n klapmongool?
Mmhhh ja dat is waar, waarschijnlijk zijn die ouders nog kanslozer dan deze kerel.quote:Op maandag 29 februari 2016 16:22 schreef MrSalazar het volgende:
[..]
Ik weet niet of het ze boeit. Heb je die 'school' gezien? Dat is gewoon een soort dagbesteding oid voor zwakzinnige kinderen.
clickbaitquote:Op donderdag 25 februari 2016 12:21 schreef Bananenpap het volgende:
Op een of andere manier is hij wel intrigerend, je blijft gewoon kijken.
EXTREME REACTIEquote:Op maandag 29 februari 2016 18:27 schreef JK het volgende:
EN ALLES MET HOOFDLETTERS!
"VRIEND VREET STRONT PRANK (GAAT FOUT!) #203"
Man, man, man...
GAAT SEKSUEEL (HOMOSEKSUEEL, BISEKSUEEL??)quote:
100% ECHT!!! NIET IN SCENE GEZET!!!quote:Op zaterdag 5 maart 2016 19:17 schreef SpecialK het volgende:
[..]
GAAT SEKSUEEL (HOMOSEKSUEEL, BISEKSUEEL??)
Hahaha, heb er hard om gelachen. Mijn vrouw kwam ook niet meer bij, omdat ze mij ook zo vaak hoort schelden en tieren op de teringzooi die op YT te vinden is en nog goed scoort ook.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 17:56 schreef TwisterNederland het volgende:
Hij wilt trouwens verder nog een safespace en is helemaal klaar met de haat
Maar nee, stoppen kan niet want die youtube euros zijn zo lekker!!
quote:Op maandag 29 februari 2016 18:27 schreef JK het volgende:
"VRIEND VREET STRONT PRANK (GAAT FOUT!) #203"
Ja man lekker wijf is het. Moet ze wel haar bek houden want ze is een partij irritantquote:Op donderdag 25 februari 2016 11:41 schreef Vox_Populi het volgende:
[..]
Ik zou Sofie echt keihard doen![]()
Maar sowieso vloggen
QFTquote:Op zondag 6 maart 2016 00:08 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Ja man lekker wijf is het. Moet ze wel haar bek houden want ze is een partij irritant
Gewoon wat beautyvlogs kijken tochquote:Op zondag 6 maart 2016 19:58 schreef Ahmad1nejad het volgende:
Weet iemand ook wat fapvlogs? Lekkere griet die zichzelf te serieus neemt ofzo. Dan kijk ik ook eens.
hahahahahah wat een baasquote:Op maandag 22 februari 2016 20:10 schreef Nikmans het volgende:
Ik mis dandyblue en zijn verhalen wel
Maar in de tussentijd is teambakvet aka autistendisco een mooi alternatief
Ik zou die donkerharige wel doen denk ik. Echt zo'n pijpsmoelquote:Op zondag 6 maart 2016 20:33 schreef ArnieAlberts het volgende:
TERECHTE KLACHT.
Zie deze droefheid dan. Negen, NEGEN(!!!) minuten zeiken over alles wat ze geweldig vinden en dan aan het eind janken dat vloggen niet voor ze is weggelegd.________!
Mensen met camera op straat, ze zouden instantly moeten worden afgeschoten met een luchtbuks.
van chicks die makeup op hun gezicht drukken wordt ik niet geil hoor. Kun je iets specifieker zijn?quote:
Jeetje die roumi is ook niet veel gewend zeg.quote:Op zondag 6 maart 2016 20:12 schreef TwisterNederland het volgende:
Godverdoome RTL!! Wat zien jullie in die neppe kneus van een armo?
Het blijkt dat RTL dus vernieling en pesterijen goedkeurt en kanker acceptabel vindt om mee te schelden. Ben benieuwd wie er op zijn kanaaltje wilt adverteren.
Conclusie kan wel getrokken worden dat we nooit meer van hem en zijn andere neppe kutvriendjes afkomen.
[ afbeelding ]
Wat?quote:Op zondag 6 maart 2016 20:12 schreef TwisterNederland het volgende:
Godverdoome RTL!! Wat zien jullie in die neppe kneus van een armo?
Het blijkt dat RTL dus vernieling en pesterijen goedkeurt en kanker acceptabel vindt om mee te schelden. Ben benieuwd wie er op zijn kanaaltje wilt adverteren.
Conclusie kan wel getrokken worden dat we nooit meer van hem en zijn andere neppe kutvriendjes afkomen.
[ afbeelding ]
Gewoon chaturbate toch, is altijd wel wat lekkers op.quote:Op zondag 6 maart 2016 20:41 schreef Ahmad1nejad het volgende:
[..]
van chicks die makeup op hun gezicht drukken wordt ik niet geil hoor. Kun je iets specifieker zijn?
Wie?quote:Op zondag 6 maart 2016 21:22 schreef Zelfwoordenaar het volgende:
Ik heb eens wat vlogs bekeken maar het meeste is saai of awkward zoals Marcus Vlogs
Leuk voor je.quote:Ik gebruik youtube meer om muziek te luisteren, oude series (jeugdsentiment) te kijken en de beelden van de Formule 1 van vroegah. En wat failcompilaties tussendoor.
de neukquote:Op maandag 7 maart 2016 06:01 schreef Zelfwoordenaar het volgende:
[..]
Volgens mij een fokker.
Vriend wees me er ineens op.
To give an impression:
Mja omdaar nou als 38 jaar oude leraar 10 filmpjes over te maken van een joch van 16 vind ik dan ook wel weer wat ver gaanquote:Op maandag 7 maart 2016 15:47 schreef MrSalazar het volgende:
Hij wordt er zat van.
Tevens: denken dat iets een 'prank' is als het nep is.
Hij kan ook stoppen natuurlijk, maar de youtube euro's zijn zoooo lekkerquote:Op maandag 7 maart 2016 15:47 schreef MrSalazar het volgende:
Hij wordt er zat van.
Tevens: denken dat iets een 'prank' is als het nep is.
Killquote:Op maandag 7 maart 2016 15:39 schreef indiaantje89 het volgende:
Dat joch is het gebash van de leraar "The King77" helemaal beu. Hopelijk gaat dit een mooie ruzie worden waar we van mee kunnen genieten...
Eens.. maar dat joch is nog 16..dan doe je dat soort dingen. Laat gaan johquote:
Die loser blowt ook nog.quote:Op maandag 7 maart 2016 16:09 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Eens.. maar dat joch is nog 16..dan doe je dat soort dingen. Laat gaan joh. Al snap ik wel dat je het beu gaat worden als een man van 38 (leraar die naar eigen zeggen heel erg streetwise is
) ruim 10 afleveringen aan je domme filmpjes besteed. Het ging zelfs zover dat hij hij een interview heeft gehouden met een jaloers vriendinnetje van dat joch om te bewijzen dat zijn filmpjes "fake" zijn. Sorry maar dan begint het toch best eng te worden..
Ze nemen het allemaal iets wat te serieus heel dat youtuben/vloggen...
Is toch die klapmongool die ook 27 heeft moeten afrijdenquote:
De voetgangers en fietsers in dat filmpje kunnen het gelukkig allemaal nog navertellen.quote:
quote:
Wat is dit dan weerquote:Op dinsdag 8 maart 2016 11:46 schreef AdoraBelle het volgende:
Oh, dan moet ik m'n grote vriendin Shireen hier ook maar eens delen:
Lieve schat, waarom denk je dat wij willen zien wat jij de hele dag doet? Ik vind jouw leven alles behalve interessant, en volgens mij ben jij de ene die het interessant vindt.
Marco is idd een baas. Wat een viespeuk en een mafkees. Kijk maar eens zijn croma bakvet video of bij de Dirk vd Broek de container leeghalen. En gewoon met zn vette pens ontbloot op YT. Maar hij maakt ook niet vlogs zoals de rest het doet. Al hoewel, ik moet ineens denken aan de video dat ie boodschappen ging doen met zijn konijn..dat was toch wel vloggen.quote:
WTF? Dit is een vrouw? Wel eentje die met een piemel is geboren dan. Ff 1 minuut gekeken. Die woont in Amersfoort zo te zien aan de flats waar ze langs loopt, heb in die wijk gewoond.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 11:46 schreef AdoraBelle het volgende:
Oh, dan moet ik m'n grote vriendin Shireen hier ook maar eens delen:
Lieve schat, waarom denk je dat wij willen zien wat jij de hele dag doet? Ik vind jouw leven alles behalve interessant, en volgens mij ben jij de ene die het interessant vindt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |