Zoals bijna alle (oud) voetballers.quote:Op zondag 2 juni 2019 21:17 schreef Pedroso het volgende:
Dit is niet het sterkste optreden van Clarence, hij valt me eerlijk gezegd een beetje tegen met vaagheden en zelfpromotie.
niet mee eens er zijn er wel een aantal, maar zeker niet allemaal.quote:Op zondag 2 juni 2019 21:21 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Zoals bijna alle (oud) voetballers.
Inderdaad, zoals bijna alle voetballers ja.quote:Op zondag 2 juni 2019 21:23 schreef koemleit het volgende:
[..]
niet mee eens er zijn er wel een aantal, maar zeker niet allemaal.
Clarence acteert altijd "de grote" ex-voetballer die o zo welbespraakt is.
Echter is het gewoon prietpraat (meestal)
mwa er zijn ook genoeg ex-voetballers die niks nuttigs te melden hebben, maar ook niet doen alsof het allemaal hogere wetenschap is wat ze beweren.quote:Op zondag 2 juni 2019 21:25 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Inderdaad, zoals bijna alle voetballers ja.
Dat er wel een paar zijn die wel wat te melden hebben zegt niet dat mijn constatering niet klopt.
Als ik hem vanavond zo hoorde dan snap ik dat ie er niet altijd bij zat.quote:Op zondag 2 juni 2019 21:25 schreef Sun-dried_Potato het volgende:
leuk allemaal jongens, maar hij had er indertijd natuurlijk al-tijd bij moeten zitten.
niet mee eens.quote:Op zondag 2 juni 2019 21:25 schreef Sun-dried_Potato het volgende:
leuk allemaal jongens, maar hij had er indertijd natuurlijk al-tijd bij moeten zitten.
denk dat jij onderdeel van het probleem bentquote:Op zondag 2 juni 2019 21:28 schreef koemleit het volgende:
[..]
niet mee eens.
Ik vond Seedorf een goede voetballer maar niet meer dan dat.
Hij vond zichzelf nog vele malen beter.
(en ja ik weet dat er heel veel mensen zijn die Seedorf altijd heel goed vonden, ik ben het daar neit zo mee eens).
Ik vind Clarence speltechnisch zwaar overschat.quote:Op zondag 2 juni 2019 21:31 schreef Sun-dried_Potato het volgende:
[..]
denk dat jij onderdeel van het probleem bent
ik vind hem qua karakter ook niet de meest leuke persoon, maar seedorf had altijd bij het nederlands elftal moeten zitten indertijd. mensen die serieus gaan beweren dat hij er om speltechnische redenen niet bij zat kan ik echt niet eens een klein beetje serieus nemen.
ze vonden hem irritant, daarom zat hij er niet bij. klaar.
Ben jij dat, Luuk?quote:Op zondag 16 juni 2019 20:04 schreef Tim_Schuhmacher het volgende:
Komen er geen buitenlandse gasten omdat Mathijs geen Engels kan?
twitter:luukie70 twitterde op zondag 16-06-2019 om 20:45:33Waarom zijn de gasten bij #Collegetour dit seizoen allemaal Nederlanders? beheerst Matthijs de Engelse taal niet goed genoeg? of wordt het buget opgeslokt door zijn salaris? misschien. reageer retweet
Dat wordt gezegd.quote:Op zondag 16 juni 2019 20:04 schreef Tim_Schuhmacher het volgende:
Komen er geen buitenlandse gasten omdat Mathijs geen Engels kan?
Ik heb nooit de hype rond die man begrepen. DWDD is een aardig programma, maar waarom hij zo op een voetstuk geplaatst wordt snap ik niet.quote:Op maandag 17 juni 2019 01:53 schreef BasEnAad het volgende:
[..]
Dat wordt gezegd.
Maar ik vind hem sowieso een heel slechte interviewer. Zodra een gesprek interessant wordt kapt hij af en gaan we terug naar oppervlakkigheid. Hij lijkt wel allergisch voor inhoud.
Maar goed, dit programma is nu toch niks meer. Als je geen boeiende gasten hebt, kun je er ook voor kiezen een seizoen over te slaan of wat minder afleveringen te maken.
Nou, op zich snap ik het wel. Want Matthijs heeft wel de gave om 5 dagen per week elke dag een uur lang een praatprogramma boeiend te houden en een breed publiek aan te spreken. Zapte vroeger wel eens langs en bleef dan toch plakken. Vind ik knap. Veel afwisselende onderwerpen, snel schakelende presentator, vlot programma. Het heeft jeu.quote:Op vrijdag 21 juni 2019 16:37 schreef Komakie het volgende:
[..]
Ik heb nooit de hype rond die man begrepen. DWDD is een aardig programma, maar waarom hij zo op een voetstuk geplaatst wordt snap ik niet.
Ach het is een beetje een irritant ventje die zichzelf heel hard wil bewijzen maar het is ook weer geen Arie Boomsma ofzo.quote:Op zondag 24 april 2022 21:44 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Tim Hofman vandaag. Blijft een irritant figuur.
Dat is zo. Hij doet ook best goed werk. Maar dat messiascomplex van hem. Toch vreemd.quote:Op maandag 25 april 2022 14:40 schreef Tyranoesauroes het volgende:
[..]
Ach het is een beetje een irritant ventje die zichzelf te hard wil bewijzen maar het is ook weer geen Arie Boomsma ofzo.
Haha vind Twan 'kijk eens wie ik heb kunnen regelen in mijn programma' Huys eigenlijk nog veel erger dan Tim. Twan praat zijn gasten altijd zo naar hun mond, durft nooit echt kritisch te zijn of wat dan ook.quote:Op maandag 25 april 2022 14:41 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Dat is zo. Hij doet ook best goed werk. Maar dat messiascomplex van hem. Toch vreemd.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |