jaquote:
maar het zijn geen random eventsquote:Op zaterdag 20 februari 2016 23:38 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
oh vind ik met gta zo dom, op een gegeven moment zijn die random events op..
Relatief natuurlijk maar ik vind sommigen streken in Drenthe ook wel afgelegen maar inderdaad niet te vergelijken met Canada, Brazillie of Rusland.quote:Op zaterdag 20 februari 2016 22:49 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Ik vind de natuur altijd prachtig. Mooiste dingen op Aarde. Steden vind ik ongezellig. Al kun je overigens in Nederland nooit echt afgelegen wonen. Naar Nederlandse begrippen, maar als je bijv. naar Canada kijkt... Prachtig. Je moet alleen niet ziek worden of iets dergelijks, dan is het wel heel vervelend als je van iedereen vandaan woont.
of beter doen ze er grote sidequests met verhaal in waar je even veel XP voor krijgt als 20 van die oneindige poepquestsquote:Op zaterdag 20 februari 2016 23:37 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Beter dat dan dat ze opraken
dit jaquote:Op zaterdag 20 februari 2016 23:39 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
of beter doen ze er grote sidequests met verhaal in waar je even veel XP voor krijgt als 20 van die oneindige poepquests
Oh, dat is wel een beetje slecht geprogrammeerd dan. Doelde dus meer op random shit, dat je het idee hebt dat de wereld leeft. Red Dead Redemption had dit ook oneindig geloof ik.quote:Op zaterdag 20 februari 2016 23:39 schreef deadprez het volgende:
[..]
maar het zijn geen random events
het is hetzelfde keer op keer op keer op keer op keer op keer en er komt gewoon geen eind aan. in het begin heb je nog de hoop dat die kerel uiteindelijk zegt van hey je hebt alle settlements en alle problemen zijn opgelost wat een baas ben jij
MAAR DAT GEBEURT NIET
Yeh, dat is wel tof idd.quote:Op zaterdag 20 februari 2016 23:41 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Oh, dat is wel een beetje slecht geprogrammeerd dan. Doelde dus meer op random shit, dat je het idee hebt dat de wereld leeft. Red Dead Redemption had dit ook oneindig geloof ik.
snap daar nog steeds echt geen fuck van, dat spel is echt alles dat ik zoek in een rpg maar het kan me gewoon niet boeienquote:
ben je third person haterquote:Op zaterdag 20 februari 2016 23:42 schreef deadprez het volgende:
[..]
snap daar nog steeds echt geen fuck van, dat spel is echt alles dat ik zoek in een rpg maar het kan me gewoon niet boeien
nee juist niequote:
Ik kende ooit iemand die begon met wiet en eindige met crack en terwijl hij aan de crack zat beroofde hij zes banken en vermoordde hij 10 mensen. Verbieden!quote:Op zaterdag 20 februari 2016 23:37 schreef deadprez het volgende:
[..]
ard "ik ken mensen die aan wiet gestorven zijn" van der steur
t verhaal boeit me gewoon nietquote:
quote:Op zaterdag 20 februari 2016 23:45 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Ik kende ooit iemand die begon met wiet en eindige met crack en terwijl hij aan de crack zat beroofde hij zes banken en vermoordde hij 10 mensen. Verbieden!
ik heb de vorige delen ook niet gespeeldquote:Op zaterdag 20 februari 2016 23:46 schreef deadprez het volgende:
[..]
t verhaal boeit me gewoon niet
misschien is dat ook omdat ik de de andere delen niet gespeeld heb
Dit soort teksten... Waarom kan zo'n eng figuur gewoon doorgaan hiermee? Ik snap het echt niet.quote:Laat ik het zo zeggen en dan ontken ik er dus niet mee... maar de volledige Holocaust is gebaseerd op ooggetuigenverklaringen. Er is niet 1 document (ondanks de tonnen in beslag genomen documenten van de Duitsers, die alles registreerden) of enig forensisch bewijs gevonden wat de uitvoering ervan zou aantonen. Tevens was de Duitse code ook al vrij snel gekraakt... ondanks dat hebben ze nooit een bericht onderschept voor deze gigantische onderneming.
Er waren honderden ooggetuigen die na WW II verklaarden dat kamp Dachau ook een vernietigingskamp was, echter is later officieel van vast komen te staan dat dit niet zo was.
Tevens zijn er nogal wat Joden die in de kampen hebben gezeten die nogal tegenstrijdige verklaringen hebben afgelegd over hoe het er daar aan toeging. Hier kan je ze het in hun eigen woorden zien en horen vertellen
Ik laat gekkies altijd liever schreeuwen. Lekker laten brullen in het luchtledige. Gewoon geen aandacht aan besteden.quote:Op zaterdag 20 februari 2016 23:49 schreef deadprez het volgende:
Dat Lichtkogel figuur begint nu zelfs in NWS zijn impliciete holocaustontkenning te verspreiden.
denk aan je hartquote:Op zaterdag 20 februari 2016 23:49 schreef deadprez het volgende:
Dat Lichtkogel figuur begint nu zelfs in NWS zijn impliciete holocaustontkenning te verspreiden.
Ik krijg er echt een naar gevoel van (inb4 gutmenschpussy) en ik begrijp niet dat hij hier een podium blijft krijgen voor zijn uitspraken.quote:Op zaterdag 20 februari 2016 23:51 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Ik laat gekkies altijd liever schreeuwen. Lekker laten brullen in het luchtledige. Gewoon geen aandacht aan besteden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |