Maar liefst acht spelers staan op scherp bij Graafschap.quote:Op maandag 16 mei 2016 21:26 schreef Obiekulu het volgende:
De Graafschap mist El Jebli en misschien ook Vermeij.
En zware kaartenlast daar.
Sportief! Bedankt.quote:Op maandag 16 mei 2016 21:42 schreef Chiappucci het volgende:
Gefeliciteerd mannen. Dacht even dat we erop en erover gingen in die fase vlak voor rust. Maar de 2e helft was uiteindelijk toch niet goed genoeg. Gezien de ranglijst voelt het onrechtvaardig, maar ja, niets aan te doen.
Succes tegen de Superboeren!
Zenuwslopende wedstrijd. Ik was er bij in Venlo.quote:Op maandag 16 mei 2016 23:22 schreef Xurk het volgende:
Wat een zenuwen toch nog! Na de snelle 0-1 had ik toch wel het gevoel dat het kat in het bakkie was, maar dat was natuurlijk te makkelijk / niet spannend genoeg geweestDe tweede helft uiteindelijk via Twitter gaan volgen en dat was ook niet goed voor mijn hart, vooral die laatste minuten... als ik het goed begrijp was Vink weer eens matig aan het fluiten en is er o.a. ons een penalty onthouden? Hoe dan ook, toen ik de goal van Wolters doorkreeg heb ik even een sprongetje gemaakt
De Adelaarshorst voor donderdag ook al uitverkocht of niet? Dat gaat echt een mooie avond worden! Hopen dat het gemis van De Kogel weggestreept kan worden door de vele spelers die op scherp staan bij De Graafschap. Stel, we stunten enorm en flikken het om zondagmiddag gepromoveerd te zijn. Is er al iets bekend over het hoe en wat (qua tijdstip) op de Brink? Ik zit erover na te denken om in zo'n geval maar richting Deventer te rijden
Goeie samenvatting, ongeveer verwoord hoe ik het ook zag.quote:Op dinsdag 17 mei 2016 15:41 schreef Downstar het volgende:
Man man man, Wat een wedstrijd.
bla bla bla.
Edit: ik zie wel dat dit berichtje enorm lang is geworden zo.
Ach, het zal de beleving van een fanatieke GAE supporter wel zijn!
Ik kan mij nog een mooie 4-3 wedstrijd herinneren tegen Go Ahead Eagles op een zonnige zondagmiddag in maart enkele jaren geleden.quote:Op vrijdag 20 mei 2016 09:00 schreef Xurk het volgende:
Na een reputatie als cupfighter krijgen we nu dan toch echt een reputatie als play-offs fighter zo! Goddamn, wat een heerlijke wedstrijdAbsoluut niet gedacht vooraf - ik ging wel uit van een 1-0 overwinning ofzo, gesteund door de bijna 10.000 supporters. Maar dit is bijna te mooi om waar te zijn als uitgangspunt
Lijkt zelfs een beetje op de vorige keer, toen de return tegen Volendam ook bijna een formaliteit werd.
Hoe kan het toch dat De Graafschap Ajax van de titel afhoudt maar tegen GAE zo enorm door de mand valt? Ik kan me niet voorstellen dat ze hier nog van terug kunnen komen, maar er gebeuren wel vaker gekke dingen in het voetbal... hoe dan ook hebben wij het voordeel van zelfvertrouwen richting zondag plus het feit dat De Kogel terugkeert en De Graafschap juist een aantal spelers (waaronder aanvoerder) nu door schorsing mist.
Tot zondagmiddag 12.30 uur in ieder geval lekker in deze roes blijven
De Graafschap speelde ondanks de rode kaart ook echt als natte kranten. Mijn god, wat matig.quote:Op vrijdag 20 mei 2016 09:00 schreef Xurk het volgende:
Na een reputatie als cupfighter krijgen we nu dan toch echt een reputatie als play-offs fighter zo! Goddamn, wat een heerlijke wedstrijdAbsoluut niet gedacht vooraf - ik ging wel uit van een 1-0 overwinning ofzo, gesteund door de bijna 10.000 supporters. Maar dit is bijna te mooi om waar te zijn als uitgangspunt
Lijkt zelfs een beetje op de vorige keer, toen de return tegen Volendam ook bijna een formaliteit werd.
Hoe kan het toch dat De Graafschap Ajax van de titel afhoudt maar tegen GAE zo enorm door de mand valt? Ik kan me niet voorstellen dat ze hier nog van terug kunnen komen, maar er gebeuren wel vaker gekke dingen in het voetbal... hoe dan ook hebben wij het voordeel van zelfvertrouwen richting zondag plus het feit dat De Kogel terugkeert en De Graafschap juist een aantal spelers (waaronder aanvoerder) nu door schorsing mist.
Tot zondagmiddag 12.30 uur in ieder geval lekker in deze roes blijven
Mag niet, kan nog wel. Zondag moeten we ons niveau halen en dan komt alles goed.quote:Op vrijdag 20 mei 2016 17:31 schreef Caland het volgende:
Gefeliciteerd. Dit mogen jullie niet meer weggeven.
Zondag mag je me definitief feliciteren, maar toch bedankt.quote:Op vrijdag 20 mei 2016 17:55 schreef hafcfan het volgende:
Gefeliciteerd! Tot volgend jaar. B side wordt tot ook verbouwd deze zomer?
Goed nieuws dus! En volgend seizoen zijn David, Dzepar en Hamdaoui er ook weer gewoon bijquote:Op vrijdag 20 mei 2016 17:36 schreef Blinker het volgende:
Overigens nog even in de contracten gedoken van Go Ahead en alleen Bart Vriends heeft een aflopend contract. Alle overige contracten zijn minimaal tot Juni 2017.
Kortom, er staat een aardig geraamte voor het eredivisie seizoen. Ik denk met een paar gerichte versterkingen dat we best mee kunnen draaien in de eredivisie.
Tof jongens! De IJsselderby is toch iets speciaals.quote:
Feest vieren en pas stoppen als je black outs krijgtquote:Op maandag 23 mei 2016 00:18 schreef Blinker het volgende:
[..]
Tof jongens! De IJsselderby is toch iets speciaals.
Je weet pas wat je mist, als het er niet meer is.
Geen zin om lang verhaal te typen, komt morgen wel. Dronken en moe.
Zou meer balen van het vertrek van De Kogel dan van Vriends.quote:Op maandag 23 mei 2016 17:03 schreef hafcfan het volgende:
Ik hoor geruchten dat zowel Vriends als De Kogel wel eens naar Almelo kunnen gaan. Ben zelf niet zo kapot van Vriends eigenlijk.
Zijn ze goed genoeg denk je? Zeg maar voor de plekken 10-12.quote:Op maandag 23 mei 2016 17:09 schreef Humberto-T het volgende:
[..]
Zou meer balen van het vertrek van De Kogel dan van Vriends.
Vriends is verder wel een held natuurlijk.
Klopt, maar nog altijd veel meer dan jullie begonnen in de eredivisie.quote:Op zaterdag 28 mei 2016 00:11 schreef hafcfan het volgende:
GAE heeft nog steeds een van de laagste begrotingen op Excelsior na.
Oke, dan had ik je opmerking anders geïnterpreteerd.quote:Op zaterdag 28 mei 2016 00:32 schreef hafcfan het volgende:
Ohh Gae is in alles eredivisie waardig. Daar twijfelt niemand over, maar het belangrijkste het elftal en dat is nog even afwachten. Wat PEC heeft gedaan is wel een uitzondering. Zij zijn na Heracles de laatste die zich hebven ontwikkeld tot een vaste eredivisie club. Ik hoop dat GAE dat ook lukt, maar het wordt lastig.
15.000 is wel heel hoogquote:Op zaterdag 28 mei 2016 00:43 schreef Blinker het volgende:
[..]
Oke, dan had ik je opmerking anders geïnterpreteerd.
Ik begrijp je punt. Het gaat sowieso lastig worden, maar je ziet al wel bij ons dat het verbouwen loont, ondanks de degradatie.
Door die verbouwing zijn we bijna 2 miljoen omhoog gegaan in de begroting en de volgende verbouwing kan volgend jaar alweer plaatsvinden.
Voorzitter Lugt sprak deze week de ambitie uit om uiteindelijk naar een capaciteit van maar liefst 15.000 te gaan.
Toegegeven dat het ambitieus is, maar waarom niet?
Maar zoals je zei. Sportief komt eerst. Hopen dat we het voor elkaar krijgen om er in te blijven.
Dan kunnen we weer een stapje vooruit maken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |