natuurlijkquote:Op maandag 22 februari 2016 23:50 schreef Nizno het volgende:
[..]
Laat je het ons weten als je reactie hebt?
Ik heb even gekeken en ik kan hem gewoon naar NL laten versturen, gelukkig, kan ik mijn vriendin er volgend jaar met valentijn blij mee maken.quote:Op maandag 22 februari 2016 23:53 schreef tailfox het volgende:
Trouwens op bloemen.net kan je alleen de rose norway bestellen als je bij buitenland op Noorwegen klikt .
Dus het lijkt er op dat het echt een pakketje is naar het buitenland.
klik is op buitenland en dan bijvoorbeeld Bulgarije.quote:Op maandag 22 februari 2016 23:59 schreef Nizno het volgende:
[..]
Ik heb even gekeken en ik kan hem gewoon naar NL laten versturen, gelukkig, kan ik mijn vriendin er volgend jaar met valentijn blij mee maken.
Dat hij zo heet wil niet zeggen dat je hem niet naar NL kan laten bezorgen.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 00:00 schreef tailfox het volgende:
[..]
klik is op buitenland en dan bijvoorbeeld Bulgarije.
Dan heten alle bloemen ineens Bulgarije.
waarom zou iemand een 40 euro dure roos willen?quote:Op dinsdag 23 februari 2016 00:04 schreef Nizno het volgende:
[..]
Dat hij zo heet wil niet zeggen dat je hem niet naar NL kan laten bezorgen.
omdat de rekening via afterpay gaat en blijkbaar diegene er niet direct voor wilde betalen?quote:Op dinsdag 23 februari 2016 00:05 schreef tailfox het volgende:
[..]
waarom zou iemand een 40 euro dure roos willen?
Omdat het kan.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 00:05 schreef tailfox het volgende:
[..]
waarom zou iemand een 40 euro dure roos willen?
Als je maandag gelijk even gebeld had was het allang opgelost geweest. (maar je zou nog steeds kunnen bellen natuurlijk)quote:
morgen stond 3 dagen voor reactie.quote:Op woensdag 24 februari 2016 11:41 schreef Woelwater het volgende:
[..]
Als je maandag gelijk even gebeld had was het allang opgelost geweest. (maar je zou nog steeds kunnen bellen natuurlijk)
ze zouden reageren binnen 3 dagen.quote:
3 dagen.quote:Op woensdag 24 februari 2016 12:45 schreef Basp1 het volgende:
Hoelang ga je wachten tot je een reactie krijgt, tot de deurwaarde aanbelt.
quote:Op woensdag 24 februari 2016 12:45 schreef tailfox het volgende:
[..]
3 dagen.
Dus donderdag of vrijdag ga ik bellen.
Deurwaarder duurt nog wel even
nee hoor lees het topic is terug.quote:Op woensdag 24 februari 2016 13:24 schreef RingBewoner het volgende:
[..]
Dat jij jezelf nog serieus neemt zeg.
Afgelopen weekend stond alles nog in brand en nu wacht je rustig af. Als je graag dingen verzint doe dat voortaan lekker in KLB of ONZ.
Jawel:quote:Op woensdag 24 februari 2016 13:28 schreef tailfox het volgende:
[..]
nee hoor lees het topic is eens terug.
Was nooit brand.
quote:Op zaterdag 20 februari 2016 11:58 schreef tailfox het volgende:
Ik bel zo afterpay. Maar kan ik niet beter eerst contact op nemen met mijn advocaat?
Jij wilde wel gelijk je advocaat er op zetten.quote:Heb sws niks gedaan voor maandag dus het feit dat ik mij er niet zo druk over maak lijkt mij duidelijk.
Dus ik hoef niks meer te doen?quote:Op donderdag 25 februari 2016 13:40 schreef Nizno het volgende:
Hahaha wat een service dat ze het voor je door sturen.
Kom op als een klant zegt dat ze nooit iets besteld hebben dan is het niet meer dan LOGISCH dat het doorgestuurd wordt voor onderzoek.
Nou ja, bloemen.net mag uitzoeken wat er dan gebeurd is. Jij hebt in elk geval zwart op wit dat je melding ontvangen is en daarmee heb jij er alles aan gedaan om te zorgen dat herinneringen e.d. stoppen.
Die foutmelding even in de gaten houden.quote:Op donderdag 25 februari 2016 13:43 schreef tailfox het volgende:
[..]
Dus ik hoef niks meer te doen?
(trouwens toen ik op jou naam klikte bij mijn AT kwam er dit bestaat niet error. Dacht dat je topic verwijderd had.
Als ik vanaf begin opende werkte het wel.)
Het lijkt erop dat ze je mail verkeerd geïnterpreteerd hebben.quote:Op donderdag 25 februari 2016 13:35 schreef tailfox het volgende:
Bericht van afterpay.
"AfterPay is geen partij in de koopovereenkomst tussen u en de webwinkel aangaande het aangekochte product. Indien u klachten heeft, vragen over het product, aflevervragen, retourvragen, etc. adviseren wij u om z.s.m. met webwinkel Bloemen.net contact op te nemen.
Ondanks dat wij u niet kunnen helpen hebben wij als service uw mail doorgestuurd naar de webwinkel waar de bestelling is geplaatst.
Wij vertrouwen u hiermee van dienst te zijn geweest en hopen dat u in de toekomst weer gebruik maakt van AfterPay.
Met vriendelijke groet,
Marjolein
Klantenservice AfterPay "
(het mailtje is nog langer.
Maar in het kort ze doen er niks aan moet bij bloemen.net zijn.
Daar hebben ze het doorgestuurd.
ALS TS zijn mail heeft geschreven in dezelfde stijl als zijn topic kan ik me goed voorstellen dat ze het verkeerd hebben geïnterpreteerd....quote:Op donderdag 25 februari 2016 14:08 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Het lijkt erop dat ze je mail verkeerd geïnterpreteerd hebben.
Bij fraude handeld after pay het zelf af en heb je normaliter niets met de webwinkel te maken.
Maar goed mooi zo laten en wachten tot ze je aanmanen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |