Je snapt het punt nog steeds niet.quote:Op zondag 21 februari 2016 12:08 schreef Nizno het volgende:
Heren,
Er is gewoon een beslissing genomen op basis van een gesprek tussen user en mods. Dat we niet tot in detail gaan toelichten wat precies de voors en tegens waren lijkt me best logisch. Aangezien het hier over een persoonlijke situatie gaat.
Dat dat voor anderen over komt als een rookgordijn is vervelend voor de anderen.
Hiermee heb ik genoeg gezegd over 1!!!! topic wat is leeggemaakt en gesloten. Als het nu was dat we dat dagelijks deden was het een ander verhaal. Maar nee het is 1 topic! 1 topic!!
Op de vele OPs en dergelijke die worden terug geplaatst weggestreept zal het mogelijk slechts 0.00000001% zijn.
Om een beleid te kunnen verdedigen moet er wel eerst een beleid zijn. Misschien is dat nu wel net het probleem.quote:Op zondag 21 februari 2016 13:13 schreef ManAtWork het volgende:
Op een afstand heb ik bovenstaande discussie gevolgd waarbij Kapt-Ruigbaard uiteindelijk in deze post tot de samenvatting van het probleem komt.
Om niet een heel verhaal te hoeven tikken (dat dan weer gelezen moet worden), wil ik voorstellen om een paar nieuwe ministers (lees: MOD's) aan te stellen in WGR die het beleid beter (denken te) kunnen verdedigen. Het begint voor mij een beetje op de Teven-deal te lijken: er moeten koppen rollen.
Geef Kapt-Ruigbaard, hottentot enLoveless85 mod-rechten en volgens mij zijn alle problemen dan in eens opgelost.
Dat er dan in een editregel "gestorneerd" staatquote:Op zondag 21 februari 2016 13:27 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
Om een beleid te kunnen verdedigen moet er wel eerst een beleid zijn. Misschien is dat nu wel net het probleem.
En mij modrechten gevenIk ben wel de laatste persoon die je modrechten moet geven.
Als verschillende mensen er buiten beeld een discussie over hebben gevoerd en het resultaat naar buiten hebben gebracht, mag ik ervan uitgaan dat dit een beleid is dat gedragen wordt.quote:Op zondag 21 februari 2016 13:27 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
Om een beleid te kunnen verdedigen moet er wel eerst een beleid zijn. Misschien is dat nu wel net het probleem.
In dat geval is mijn vriendelijk verzoek aan jou, om de beslissing van de mod's te accepteren als zij van mening zijn dat het beter is de redenen van het besluit niet openlijk te delen.quote:En mij modrechten gevenIk ben wel de laatste persoon die je modrechten moet geven.
Het is in ieder geval een goed argument om dit topic binnen recordtijd vol te posten.quote:Op zondag 21 februari 2016 13:32 schreef Lienekien het volgende:
Het is niks nieuws dat mods bepaalde beslissingen niet verder willen toelichten al blijven users daarop aandringen. Ik snap de ophef niet.
quote:Op zondag 21 februari 2016 13:32 schreef Lienekien het volgende:
Het is niks nieuws dat mods bepaalde beslissingen niet verder willen toelichten al blijven users daarop aandringen. Ik snap de ophef niet.
Mijn god. Het toepassen van censuur, het leeg editten van een topic is niet het punt dat ik wil maken. Voor de zoveelste keer. Er zijn een aantal, in elk geval door mij, gewaardeerde gebruikers die inhoudelijk veel bijdragen aan WGR die aangeven het steeds minder naar hun zin te hebben door het huidig moderatie beleid.quote:Op zondag 21 februari 2016 13:35 schreef ManAtWork het volgende:
[..]
Als verschillende mensen er buiten beeld een discussie over hebben gevoerd en het resultaat naar buiten hebben gebracht, mag ik ervan uitgaan dat dit een beleid is dat gedragen wordt.
Tot op heden heb ik Fok! nog niet kunnen betrappen op echte censuur zoals dat ik landen met een dictatuur van toepassing is.
Verzoek afgewezen.quote:In dat geval is mijn vriendelijk verzoek aan jou, om de beslissing van de mod's te accepteren als zij van mening zijn dat het beter is de redenen van het besluit niet openlijk te delen.
Hoezo past het niet bij me? Misschien heb ik wel een enorme zelfkennis. Ik neem trouwens vaak genoeg mijn verantwoordelijkheid door een TR te zetten.quote:Wel blijven zuigen en tegelijkertijd niet de verantwoordelijkheid willen nemen, past niet bij je.
Geen idee.quote:
Dus toch weer het uitblijven van een uitleg waarom een bepaald tipic leeggeëdit wordt?quote:Op zondag 21 februari 2016 13:54 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
Geen idee.
Maar er zal vast niet in staan snauw je vaste groep gebuikers af en behandel ze als een stel kleuters.
Volgens mij was dat leeghalen de druppel, niet de inhoud van de emmer.quote:Op zondag 21 februari 2016 14:04 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Dus toch weer het uitblijven van een uitleg waarom een bepaald tipic leeggeëdit wordt?
De inhoud van de emmer blijft vooralsnog vrij vaag. Ik zit toch heel regelmatig in WGR, maar ik weet niet wat nou de grote ergernis bepaalt.quote:Op zondag 21 februari 2016 14:05 schreef Leandra het volgende:
[..]
Volgens mij was dat de druppel, niet de inhoud van de emmer.
Zijn die, door jou gewaardeerde, gebruikers verplicht om hun tijd te verdoen op Fok!? Volgens mij niet. Ze zijn vrij om te posten waar ze willen. Het kan niet zo zijn dat de mod's alleen daar mogen sturen waar jouw gewaardeerde gebruikers zich niet ophouden.quote:Op zondag 21 februari 2016 13:47 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
[..]
Mijn god. Het toepassen van censuur, het leeg editten van een topic is niet het punt dat ik wil maken. Voor de zoveelste keer. Er zijn een aantal, in elk geval door mij, gewaardeerde gebruikers die inhoudelijk veel bijdragen aan WGR die aangeven het steeds minder naar hun zin te hebben door het huidig moderatie beleid.
Dat heb ik begrepen, inderdaad. Het gaat jou erom dat je reacties worden genegeerd.quote:Het hele leeghalen van dat topic zal mij persoonlijk jeuken. Heb het bij Danny neergelegd en daar voor mij een bevredigend antwoord op gekregen.
Jammer, en evengoed respecteer ik je besluit. Ik ga niet vragen hoe je tot dit besluit bent gekomen.quote:[..]
Verzoek afgewezen.
Misschien wel, misschien niet. Daarover kan en wil ik geen mening geven. Om die te kunnen vormen, heb ik echt meer informatie nodig.quote:[..]
Hoezo past het niet bij me? Misschien heb ik wel een enorme zelfkennis. Ik neem trouwens vaak genoeg mijn verantwoordelijkheid door een TR te zetten.
Ik ook, dus ik zou graag zien dat daar antwoord op komt.quote:Op zondag 21 februari 2016 14:07 schreef Lienekien het volgende:
[..]
De inhoud van de emmer blijft vooralsnog vrij vaag. Ik zit toch heel regelmatig in WGR, maar ik weet niet wat nou de grote ergernis bepaalt.
Ik hoor het graag.
De kapitein heeft de grote ergernis in deze post samengevat: WGR / [WGR] Feedbackquote:Op zondag 21 februari 2016 14:39 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik ook, dus ik zou graag zien dat daar antwoord op komt.
Nee dat zijn ze niet. Maar ik zal de vraag omdraaien.quote:Op zondag 21 februari 2016 14:29 schreef ManAtWork het volgende:
Zijn die, door jou gewaardeerde, gebruikers verplicht om hun tijd te verdoen op Fok!? Volgens mij niet. Ze zijn vrij om te posten waar ze willen. Het kan niet zo zijn dat de mod's alleen daar mogen sturen waar jouw gewaardeerde gebruikers zich niet ophouden.
Ja, daar heb ik al op gereageerd. Dat gaat erom dat de mods soms een beslissing niet toelichten, al wordt daar eindeloos op aangedrongen. Niks nieuws. Maar is dat echt de kern van de algehele onvrede?quote:Op zondag 21 februari 2016 14:43 schreef ManAtWork het volgende:
[..]
De kapitein heeft de grote ergernis in deze post samengevat: WGR / [WGR] Feedback
Die ergernis die in die posts staan zijn puur de opmerking dat er beslissingen worden genomen door mods die niet uitgelegd worden.quote:Op zondag 21 februari 2016 14:43 schreef ManAtWork het volgende:
[..]
De kapitein heeft de grote ergernis in deze post samengevat: WGR / [WGR] Feedback
Waar en hoe worden zij dan als kleuters behandeld?quote:Op zondag 21 februari 2016 14:45 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
Nee dat zijn ze niet. Maar ik zal de vraag omdraaien.
"Moeten deze gebruikers zich weg laten jagen omdat zij als een stel kleuters behandeld worden?"
Hebben we niet net 600 delen hoe krijgen we FOK! weer positief achter de rug in FB? Zoiets werkt echt niet maar 1 kant op hoor. Iets vriendelijker tegen je gebruikersgroep doen kan geen kwaad.
De rest van je reactie zie ik als niet relevant en afleidend van het daadwerkelijke punt.
Hij is duidelijk niet de enige, dus ik hoor het van de rest ook graag, maar als de kapitein namens de ontevredenen spreekt dan is dat ook goed, "This is your captain speaking" immersquote:Op zondag 21 februari 2016 14:43 schreef ManAtWork het volgende:
[..]
De kapitein heeft de grote ergernis in deze post samengevat: WGR / [WGR] Feedback
Als gebruikers zich als kleuters behandeld voelen, zegt dat meer over de volwassenheid van de gebruikers, denk ik.quote:Op zondag 21 februari 2016 14:45 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
Nee dat zijn ze niet. Maar ik zal de vraag omdraaien.
"Moeten deze gebruikers zich weg laten jagen omdat zij als een stel kleuters behandeld worden?"
Wordt er geschopt en gescholden dan? Of moeten alle reactie beginnen met 'Lieve,....'?quote:Hebben we niet net 600 delen hoe krijgen we FOK! weer positief achter de rug in FB? Zoiets werkt echt niet maar 1 kant op hoor. Iets vriendelijker tegen je gebruikersgroep doen kan geen kwaad.
Dat is inderdaad ook een manier om een reactie te negeren. Misschien moet je eens in de spiegel kijken voordat je een ander ergens van beschuldigd.quote:De rest van je reactie zie ik als niet relevant en afleidend van het daadwerkelijke punt.
Nee hoor, ik spreek hier alleen voor mijzelf puur op basis van wat ik lees en constateer.quote:Op zondag 21 februari 2016 14:48 schreef Leandra het volgende:
[..]
Hij is duidelijk niet de enige, dus ik hoor het van de rest ook graag, maar als de kapitein namens de ontevredenen spreekt dan is dat ook goed, "This is your captain speaking" immers
Zoals ik het lees, komt het hier op neer:quote:Op zondag 21 februari 2016 14:47 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ja, daar heb ik al op gereageerd. Dat gaat erom dat de mods soms een beslissing niet toelichten, al wordt daar eindeloos op aangedrongen. Niks nieuws. Maar is dat echt de kern van de algehele onvrede?
Er zijn posts die geen reactie krijgen. Dat vind de kapitein niet passen in het geheel.quote:Op zondag 21 februari 2016 11:56 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
Het gaat mij om posts zoals deze die straal genegeerd worden.
Mooi, geef me dan eens een concreet verhaal over de inhoud van je emmer....quote:Op zondag 21 februari 2016 14:57 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
Nee hoor, ik spreek hier alleen voor mijzelf puur op basis van wat ik lees en constateer.
Het gaat fout bij,quote:Op zondag 21 februari 2016 14:53 schreef ManAtWork het volgende:
[..]
Als gebruikers zich als kleuters behandeld voelen, zegt dat meer over de volwassenheid van de gebruikers, denk ik.
Als ze zich weg laten jagen (hoe doe je dat eigenlijk op een forum?), zegt dat ook meer over de gebruiker, denk ik.
Tenslotte: ieder is vrij om te posten of niet. Staat het je niet aan hoe er op je post geantwoord of gereageerd wordt, ga volwassen de discussie aan of ga ergens anders je vertier zoeken.
.quote:Staat het je niet aan hoe er op je post geantwoord of gereageerd wordt, ga volwassen de discussie aan of ga ergens anders je vertier zoeken.
Dat zou ook zeer kwalijk zijn als dat het geval is.quote:Persoonlijke noot: ervaring leert dat MOD´s zich eerder 'weggejaagd' moeten voelen dan de door jou zo gewaardeerde gebruikers.
Ik ben de eerste om toe te geven dat ik 9/10 een vervelende kut user ben.quote:Dat is inderdaad ook een manier om een reactie te negeren. Misschien moet je eens in de spiegel kijken voordat je een ander ergens van beschuldigd.
Voor alle duidelijkheid: ik heb persoonlijk niets tegen Kapt-Ruigbaard of wie dan ook.
Het gaat dus nog steeds om dat ene topic?quote:Op zondag 21 februari 2016 15:04 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
Want er is geen discussie mogelijk door de manier van reageren. Waarom krijg ik van bijvoorbeeld Danny wel een normaal antwoord als ik daar een vraag stel? Alles hier lijkt erop gericht dat wanneer iemand maar even lastig doet dit zo snel mogelijk de kop in te drukken. Zoals ik al eerder zei, neem eens een voorbeeld aan de verbeterde versie van Danny.
Je hebt je antwoord en je blijft maar doorgaan. Wat is je doel dan nog? Van welke MOD moet de kop rollen? Wie moet er opstappen? Welk kabinet moet vallen?quote:Op zondag 21 februari 2016 15:04 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
Het gaat fout bij,
[..]
.
Want er is geen discussie mogelijk door de manier van reageren. Waarom krijg ik van bijvoorbeeld Danny wel een normaal antwoord als ik daar een vraag stel? Alles hier lijkt erop gericht dat wanneer iemand maar even lastig doet dit zo snel mogelijk de kop in te drukken. Zoals ik al eerder zei, neem eens een voorbeeld aan de verbeterde versie van Danny.
Dat is zeker het geval geweest in het verleden.quote:[..]
Dat zou ook zeer kwalijk zijn als dat het geval is.
"Verbeter de wereld, begin bij jezelf."quote:[..]
Ik ben de eerste om toe te geven dat ik 9/10 een vervelende kut user ben.
En nu?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |