Ik denk dat je met een Turkse naam of een andere nationaliteit ook vrij snel zal stranden in een sollicitatieprocedure. Maar, ik ging dus primair in op de vraag waarom de overheid zich hiermee moet bemoeien. Omdat de complete uitsluiting van groepen gevaren voor ons allemaal op kan leveren. Zie Frankrijk waar de banlieues broeinesten van terrorisme zijn geworden. Moeten we hier niet willen.quote:Op donderdag 18 februari 2016 22:05 schreef Grems het volgende:
[..]
Waarom heeft vrijwel alleen de Marokkaan hier last van in Nederland? Zou het dan toch komen door vrijwel universele, negatieve ervaringen met deze groep?
Wellicht worden sommige groepen terecht uitgesloten.quote:Op donderdag 18 februari 2016 22:11 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Ik denk dat je met een Turkse naam of een andere nationaliteit ook vrij snel zal stranden in een sollicitatieprocedure. Maar, ik ging dus primair in op de vraag waarom de overheid zich hiermee moet bemoeien. Omdat de complete uitsluiting van groepen gevaren voor ons allemaal op kan leveren. Zie Frankrijk waar de banlieues broeinesten van terrorisme zijn geworden. Moeten we hier niet willen.
Ik zie Hans Worst ook niet snel bij de lokale shoarmatent werkenquote:Op donderdag 18 februari 2016 22:09 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Helemaal mee eens.
Bovendien geldt het andersom ook: Er zijn wellicht eigenaren die geen homo's willen, maar er zullen ook homo's zijn met een zaak die juist homo's willen. En natuurlijk ook bedrijven in handen van een allochtoon die ook allochtonen aanneemt. Niets mis mee.
Je doet net alsof geen 1 bedrijf ze meer zou aannemen als dit zou worden toegestaanquote:Op donderdag 18 februari 2016 22:03 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Staat los van wat ik zelf van die lui denk. Maar als je als staat toe gaat staan dat bedrijven gewoon hele groepen uit moeten sluiten, deze groepen vervolgens met de grond gelijk worden gemaakt omdat ze niet werken, en er dus geen geld is terwijl de bevolking van ze walgt, dan ben je een voedingsbodem voor haat aan het creëren.
We willen zo toch zo graag dat ze integreren MisterCe?Dan zou je juist achter stimulerende maatregelen moeten staan om ze die kans te bieden.
Wat een pragmatisme, ik hoor jou nooit pleiten voor een immigratiestop.quote:Op donderdag 18 februari 2016 22:11 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Ik denk dat je met een Turkse naam of een andere nationaliteit ook vrij snel zal stranden in een sollicitatieprocedure. Maar, ik ging dus primair in op de vraag waarom de overheid zich hiermee moet bemoeien. Omdat de complete uitsluiting van groepen gevaren voor ons allemaal op kan leveren. Zie Frankrijk waar de banlieues broeinesten van terrorisme zijn geworden. Moeten we hier niet willen.
Tja, hier is het gebruikelijk dat verzet dan geaccepteerd wordt. Het is niet anders.quote:Op donderdag 18 februari 2016 22:12 schreef Grems het volgende:
[..]
Wellicht worden sommige groepen terecht uitgesloten.
Het is alleen een probleem als het heteroseksuele, blanke mannen betreft. Als een ethnische supermarkt alleen Syriërs wil aannemen of Curves alleen vrouwen toelaat is er niets aan de hand.quote:Op donderdag 18 februari 2016 22:09 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Helemaal mee eens.
Bovendien geldt het andersom ook: Er zijn wellicht eigenaren die geen homo's willen, maar er zullen ook homo's zijn met een zaak die juist homo's willen. En natuurlijk ook bedrijven in handen van een allochtoon die ook allochtonen aanneemt. Niets mis mee.
Het gaat niet om immigratie in dit topic. Het gaat om sollicitatie. Misschien dat al die -itaties te verwarrend zijn voor je. Het lijkt zo op elkaar he.quote:Op donderdag 18 februari 2016 22:12 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Wat een pragmatisme, ik hoor jou nooit pleiten voor een immigratiestop.
Richt een bedrijf op en neem een dozijn jonge Marokkaanse mannen aan, spreken we je na je faillissement wel weer.quote:Op donderdag 18 februari 2016 22:14 schreef PSVCL het volgende:
Wat een racisten hier bahbah , heb nie eens zin om er nog op in te gaan.
En op 4 en 5 mei weer hypocriet de vrijheid vieren.
Je maakt er een grapje van. Ik ben serieus.quote:Op donderdag 18 februari 2016 22:13 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Het gaat niet om immigratie in dit topic. Het gaat om sollicitatie. Misschien dat al die -itaties te verwarrend zijn voor je. Het lijkt zo op elkaar he.
Ze planten zich ook voort. Ik heb jou nooit over een geboortestop gehoord. Je hebt het over compleet andere onderwerpen kerel.quote:Op donderdag 18 februari 2016 22:19 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Je maakt er een grapje van. Ik ben serieus.
Uit praktische overwegingen wil je dat Marokkanen aangenomen worden, zodat Franse toestanden voorkomen worden.
Voorlopig is de praktijk dat er in Nederland meer moslims komen wonen. Dan zou je ook voor een immigratiestop kunnen pleiten. Maar dat doe je niet.
Moet je ook niet willen inderdaad, wie weet wat kleine Rachid gaat doen als hij een keer niet met een klasgenootje mag meespelen.quote:Op donderdag 18 februari 2016 22:20 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Ze planten zich ook voort. Ik heb jou nooit over een geboortestop gehoord. Je hebt het over compleet andere onderwerpen kerel.
Leuk. Complimenten voor je mooie tekst. Maar het gaat nu om de mensen die hier zijn. Niet om mensen die onderweg zijn, of overwegen hier naar toe te komen.quote:
Dan is het opeens niet zo belangrijk om Franse toestanden te voorkomen.quote:Op donderdag 18 februari 2016 22:23 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Leuk. Complimenten voor je mooie tekst. Maar het gaat nu om de mensen die hier zijn. Niet om mensen die onderweg zijn, of overwegen hier naar toe te komen.
Maar wat is concreet je voorstel. Er is natuurlijk een reden dat geen enkele weldenkende ondernemer een Marokkaan wil aannemen. Jij bent van plan ze te dwingen.quote:Op donderdag 18 februari 2016 22:23 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Leuk. Complimenten voor je mooie tekst. Maar het gaat nu om de mensen die hier zijn. Niet om mensen die onderweg zijn, of overwegen hier naar toe te komen.
Aangezien zij dezelfde neigingen zullen hebben misschien toch goed om daar over na te denken. Of komt jou dit niet goed uit?quote:Op donderdag 18 februari 2016 22:23 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Leuk. Complimenten voor je mooie tekst. Maar het gaat nu om de mensen die hier zijn. Niet om mensen die onderweg zijn, of overwegen hier naar toe te komen.
En een Marokkaan met een theehuis zou natuurlijk ook gewoon een autochtone homo aannemenquote:Op donderdag 18 februari 2016 22:14 schreef PSVCL het volgende:
Wat een racisten hier bahbah , heb nie eens zin om er nog op in te gaan.
En op 4 en 5 mei weer hypocriet de vrijheid vieren.
Ik zou een homo persoonlijk nooit aannemen .quote:Op donderdag 18 februari 2016 22:26 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
En een Marokkaan met een theehuis zou natuurlijk ook gewoon een autochtone homo aannemen
Waarom niet?quote:Op donderdag 18 februari 2016 22:28 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Ik zou een homo persoonlijk nooit aannemen .
Dezelfde neigingen.... Hoe reageert de Nederlandse bevolking als er baantjes afgepakt dreigen te worden? Juist. Verzet. Geweld. Wat dat betreft heb ik de afgelopen maanden genoeg gezien dat wat we in huis halen niet erger is dan wat we al in huis hebben.quote:Op donderdag 18 februari 2016 22:26 schreef MisterCe het volgende:
[..]
Aangezien zij dezelfde neigingen zullen hebben misschien toch goed om daar over na te denken. Of komt jou dit niet goed uit.
Verzet, geweld? Nee de (autochtone) Nederlander is wat beschaafder aangelegd. ik kan me nog een periode herinneren waarin de overheid bijna uitsluitend allochtonen aannam. Men gaf het zelfs aan in de vacature.quote:Op donderdag 18 februari 2016 22:28 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Dezelfde neigingen.... Hoe reageert de Nederlandse bevolking als er baantjes afgepakt dreigen te worden? Juist. Verzet. Geweld. Wat dat betreft heb ik de afgelopen maanden genoeg gezien dat wat we in huis halen niet erger is dan wat we al in huis hebben.
Als ik mn vingers in mn oren stop en keihard "lalalalala" zeg, hoor ik niks. Kijk iets beter. Dan zie je meer.quote:Op donderdag 18 februari 2016 22:35 schreef MisterCe het volgende:
[..]
Verzet, geweld? Nee de (autochtone) Nederlander is wat beschaafder aangelegd. ik kan me nog een periode herinneren waarin de overheid bijna uitsluitend allochtonen aannam. Men gaf het zelfs aan in de vacature.
Geen verzet, geen geweld gezien. Nu jij weer.
Discriminatie vindt op alle niveaus plaats, het is tegenwoordig hip om het over white-privilege te hebben.quote:Op donderdag 18 februari 2016 22:26 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
En een Marokkaan met een theehuis zou natuurlijk ook gewoon een autochtone homo aannemen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |