abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 18 februari 2016 @ 22:43:45 #151
149959 SQ
snelle trees
pi_160030010
quote:
1s.gif Op donderdag 18 februari 2016 22:42 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

Als t antwoord iets anders is dan
1. Purgeren
2. Lintworm
3. Gewoon heeeeel weinig eten
Dan houd ik me aanbevolen :+

Alhoewel ik rauwkost O+ vind.
het is een Limburgse. Misschien heeft dat nog invloed.
disclaimer
  donderdag 18 februari 2016 @ 22:46:56 #152
467 Creep
Here we go again!
pi_160030095
quote:
1s.gif Op donderdag 18 februari 2016 22:41 schreef Stormqueen het volgende:
Ik heb ook totaal geen moeite met 5000 kcal nuttigen. Ik kan ook écht dat pak magnums op. En een pak koekjes, een zak chips en een grote reep chocolade. Achter elkaar, moeiteloos. Dat gaat echt nooit meer over.
Yup, geen probleem, verstand zegt "neee". maar ik vind nog steeds dat er tussen 1 koekje en geen koekje eigenlijk geen verschil zit, een handje chips? krijg ik alleen maar meer zin in chips van. Om te genieten/het idee te hebben chips te eten wil ik die hele zak :/ Dus jaa, mocht er ooit een pilletje komen waardoor een handje genoeg is dan sta ik vooraan in de rij, tot dan heel af en toe de hele zak en anders gewoon niks, dat is makkelijker.
pi_160030104
Ik schaar me overigens achter kwakz0r over hoe moeilijk het is om af te vallen (en al helemaal om op gewicht te blijven). Vorig jaar een boek gelezen wat mij er toe heeft aangespoord om het toch nog een keer te proberen, terwijl juist dat boek er over ging dat het hoogstwaarschijnlijk toch niet ging lukken en waarom niet. Als afvallen zo makkelijk was, dan hadden we in de wereld geen obesitasprobleem. Als afvallen alleen discipline vergde, dan was iemand als Oprah neem ik aan al lang langdurig slank geweest. Want dat die vrouw op ander gebied wel discipline heeft lijkt me wel duidelijk.

Gewicht verliezen is tegen natuurlijk en zorgt voor het opstarten van beveiligingsmechanismen om zo snel mogelijk weer in gewicht toe te nemen. Succes met het bevechten van je primitieve drijfveren. We proberen het hier allemaal :) En maar weinigen zullen slagen. Ik tot nu toe alleen tijdelijk. Grootste gewichtsverlies: 39 kg. En heus, héél gemakkelijk en ik ging nooit weer dik worden *)

Nu val ik af met een cynische grijns, want ik weet wel bijna zeker dat ik toch weer dik word :') Waarom dan toch proberen? Omdat we onszelf voor de gek willen houden en denken dat het nú wel gaat lukken *O* Volwassen, yo! *O*
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
  donderdag 18 februari 2016 @ 22:54:32 #154
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_160030315
Het is idd een soort van tegen beter weten in soms. En ach, dan zie ik er iig weer een paar maanden goed uit. ;)
***
pi_160030392
Ja, idd :D Ik zie er nu ook heel goed uit *O* En ooit gelezen dat jojo'en beter was dan continu te dik zijn :') Er zijn vast ook weer onderzoeken die dat juist tegenspreken, maar deze vond ik leuker.

Dit boek overigens, voor als iemand dat wilde weten: https://www.bol.com/nl/p/eet-mij/9200000005537404/

quote:
Eet mij gaat over honger, over supermarkten en over reclame. Het gaat over de illusie van diëten en de stigma’s van dik zijn. Asha ten Broeke en Ronald Veldhuizen gaan op zoek naar de ware aard van ons eetgedrag. Ze combineren de nieuwste inzichten uit hersenwetenschap, genetica en fysiologie en laten zien dat iemands gewicht niet zozeer een keuze is, zoals dieetgoeroes ons vaak doen denken, maar voornamelijk afhankelijk is van aangeboren eigenschappen en invloeden uit de omgeving. Op confronterende wijze laten de auteurs zien hoe we, zonder het door te hebben, dagelijks verwikkeld zijn in een ongelijke strijd tegen supermarkten, marketeers en reclamebureaus, die eropuit zijn ons meer te laten consumeren. Ook plaatsen ze de discussie over obesitas in een breder perspectief: onze angst voor overgewicht blijkt behoorlijk ontspoord.

Eet mij reikt nieuwe handvatten aan om grip te krijgen op ons eetgedrag. Maar wees gerust: deze handvatten hebben niets te maken met nieuwe diëten of magische ingrediënten, maar alles met de psychologie van eten.
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
pi_160032530
Ik had vroeger meer nodig om verzadigd te zijn, inmiddels kan ik met een stuk minder af. Zelfs een pizza krijg ik niet in zijn geheel op als ik de rest van de dag gewoon normaal gegeten heb. Ik prijs mezelf daar maar gelukkig mee. Ik houd nog steeds van lekker eten, maar echt veel veel krijg ik niet (meer) weg sinds het roer om is gegaan in 2008. Hoezee. Nu slapen. Over 4.5 uur gaat de wekker. ;(
Ja doei.
  vrijdag 19 februari 2016 @ 05:40:27 #157
248821 Rauw.
op je bord.
pi_160034690
quote:
0s.gif Op donderdag 18 februari 2016 22:40 schreef Creep het volgende:

[..]

Dat lees ik wel vaker en begrijp ik echt niet, en dat is ook ongetwijfeld deels mijn rare brein, ten eerste je bent toch niet dik geworden door weinig te eten, dus links of rechts om betekend op gewicht blijven minder eten dan je gewend was. Ten tweede een redelijke appel is al 100kcal, dus eet een beetje meer fruit en je bent er al. Kost het je echt moeite en let je op je macro's/eiwitten, kaas en volle kwark als eiwitbron en je bent er zo (ik kies nog steeds de magere varianten). Dus ja (ex)-fatties die claimen moeite te hebben calorieën binnen te krijgen, of ze zijn echt geluksvogels, of ze zijn nog in de euforische stemming van "yay me, ik ben zoveel afgevallen".

Maar laat je niet door mij ontmoedigen, dat doe ik zelf ook niet ;)
Jarenlang niet bewegen en verkeerde keuzes maken omdat ik niets wist over voeding.

Vanmorgen of gistermorgen ging het er nog over hier in het topic, hoe je aan gezond voedsel veel grotere volumes kan eten dan ongezonde dingen.


Fruit is voor mij max. 3 stuks per dag, ik eet nu al voornamelijk volle yoghurt om rond de 2200kcal uit te komen in plaats van rond de 2000. Nog 9kg wil ik kwijt en daarna moet ik m'n precieze aantal kcal zien te bepalen om op onderhoud te eten.

En dat is niet incidenteel omdat ik nu op dieet ben, dat is omdat ik een patroon/gewenning heb opgebouwd sinds ik begon. Ik weet niet meer anders dan dit.

En ik voel mij niet ontmoedigt hoor, denk dat wij allebei een andere definitie van een dieet hebben en wat gezond is en wat niet. 2700kcal halen met wat ik momenteel allemaal wel of niet eet is gewoon een uitdaging, want ik moet bijna een volledige maaltijd nog toevoegen om dat te behalen, en ik voel mij nu de hele dag al gevuld.
"Wie niet voelen wil, moet maar luisteren"
  vrijdag 19 februari 2016 @ 05:43:55 #158
248821 Rauw.
op je bord.
pi_160034698
quote:
0s.gif Op donderdag 18 februari 2016 22:46 schreef Creep het volgende:

[..]

Yup, geen probleem, verstand zegt "neee". maar ik vind nog steeds dat er tussen 1 koekje en geen koekje eigenlijk geen verschil zit, een handje chips? krijg ik alleen maar meer zin in chips van. Om te genieten/het idee te hebben chips te eten wil ik die hele zak :/ Dus jaa, mocht er ooit een pilletje komen waardoor een handje genoeg is dan sta ik vooraan in de rij, tot dan heel af en toe de hele zak en anders gewoon niks, dat is makkelijker.
Heb het nooit in huis en ben te lui om het te gaan halen.
Als ik dan trek krijg dan verzin ik wel iets anders met wat wél in de kasten ligt.
"Wie niet voelen wil, moet maar luisteren"
pi_160034965
Snacken gaat hier juist wel goed. Er ligt al een week een zak wasabinootjes in de kast en ik heb er nog geen 1 van op. Eergister koekjes gebakken, en daarvan eet ik er "netjes" elke dag 1.

Zou dat het geheim zijn? De havermout/walnoot/chocolate chip koekjes? Vanochtend 75,2! *O*

Al vind ik mezelf nog steeds viesdik als ik in de spiegel kijk :')

Laisje:

O: havermout m amandelmelk, rietsuiker, kaneel
L: magere kwark met een banaan en een elstar m beetje honing
T: veul druiven
D: Tomatensoep (vega)
T: geen idee nog, misschien dat ik een koekje meeneem.
  vrijdag 19 februari 2016 @ 07:23:10 #160
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_160035013
Ik keek net in de spiegel en ik bén viesdik, in jouw ogen dan hè.

Ook goeiemorgen! ;)
***
  vrijdag 19 februari 2016 @ 07:34:55 #161
149959 SQ
snelle trees
pi_160035067
Ik kan me ook moeilijk voorstellen dat je met 75 kilo vies dik bent, al weet ik dat het wel zo kan voelen soms, helaas.
disclaimer
  Moderator / Miss SHO vrijdag 19 februari 2016 @ 07:36:58 #162
22592 crew  Ole
pi_160035077
Mogguh. Nog steeds viesdik maar kneiterverliefd. Maar eens kijken wat dat doet :P
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  Licht Ontvlambaar vrijdag 19 februari 2016 @ 07:37:12 #163
7020 Sjeen
...gevaarlijke vrouw...
pi_160035078
Ik vind vies geen bijvoeglijk naamwoord dat aan dik gekoppeld kan worden. Hygiëne heeft niks met gewicht te maken.
You can't start a fire without a spark...
♥ Isa ♥ | In vuur en vlam
A dirty mind is a joy forever!
  Moderator / Miss SHO vrijdag 19 februari 2016 @ 07:38:20 #164
22592 crew  Ole
pi_160035085
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 februari 2016 07:37 schreef Sjeen het volgende:
Ik vind vies geen bijvoeglijk naamwoord dat aan dik gekoppeld kan worden. Hygiëne heeft niks met gewicht te maken.
Fok! Jeweetz
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  vrijdag 19 februari 2016 @ 07:39:12 #165
149959 SQ
snelle trees
pi_160035091
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 februari 2016 07:37 schreef Sjeen het volgende:
Ik vind vies geen bijvoeglijk naamwoord dat aan dik gekoppeld kan worden. Hygiëne heeft niks met gewicht te maken.
vies is een bijvoeglijk naamwoord dat niet enkel betrekking heeft op hygiëne :P
disclaimer
  Moderator / Miss SHO vrijdag 19 februari 2016 @ 07:41:10 #166
22592 crew  Ole
pi_160035097
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 februari 2016 07:37 schreef Sjeen het volgende:
Ik vind vies geen bijvoeglijk naamwoord dat aan dik gekoppeld kan worden. Hygiëne heeft niks met gewicht te maken.
Kun je dat ook even vertellen aan de manager die mijn baan na 22 jaar verkloot heeft? Zij vond mijn ' persoonlijke hygiëne ' niet goed.

Hoe dan ? Elke ochtend douchen, haar wassen etc...
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  Licht Ontvlambaar vrijdag 19 februari 2016 @ 07:41:13 #167
7020 Sjeen
...gevaarlijke vrouw...
pi_160035098
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 februari 2016 07:39 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

vies is een bijvoeglijk naamwoord dat niet enkel betrekking heeft op hygiëne :P
ik heb dik nog nooit geproefd, dus in die context kan het ook niet in mijn ogen.

Nee, ik snap je wel, maar ik vind het gewoon stom ;)
You can't start a fire without a spark...
♥ Isa ♥ | In vuur en vlam
A dirty mind is a joy forever!
  vrijdag 19 februari 2016 @ 07:41:46 #168
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_160035102
Ik weet wel dat het geen betrekking heeft op mij, als iemand het hier zegt, maar toch, hij komt wel steeds binnen hier.

En ja, dat ligt bij mij, niet bij die ander, maar vanmorgen stak ie even net iets feller dan anders. :@

Ole, wat leuk voor je! Ik hoop dat je geen hap door je keel kan krijgen! ;)
***
  Moderator / Miss SHO vrijdag 19 februari 2016 @ 07:43:53 #169
22592 crew  Ole
pi_160035112
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 februari 2016 07:41 schreef Brighteyes het volgende:
Ik weet wel dat het geen betrekking heeft op mij, als iemand het hier zegt, maar toch, hij komt wel steeds binnen hier.

En ja, dat ligt bij mij, niet bij die ander, maar vanmorgen stak ie even net iets feller dan anders. :@

Ole, wat leuk voor je! Ik hoop dat je geen hap door je keel kan krijgen! ;)
Ik moet eten vanwege diabetes. Maar het is verder makkelijker om niet teveel te eten :D
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  vrijdag 19 februari 2016 @ 07:51:24 #170
248821 Rauw.
op je bord.
pi_160035148
Vandaag;

O: Yoghurt + banaan
T: Banaan + shake
L: courgette-kip-bacon-kano (clickable voor jullie genot)
D: Gevulde bataat met worst begreep ik.
T: ?
"Wie niet voelen wil, moet maar luisteren"
pi_160035189
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 februari 2016 07:36 schreef Ole het volgende:
Mogguh. Nog steeds viesdik maar kneiterverliefd. Maar eens kijken wat dat doet :P
Oh, maar ik zie hier kansen om af te vallen! Geen hap door je keel krijgen. Je buik al vol met vlinders. Etc! *O* *O* Goed nieuws dus *)

quote:
0s.gif Op vrijdag 19 februari 2016 00:03 schreef motorbloempje het volgende:
Ik had vroeger meer nodig om verzadigd te zijn, inmiddels kan ik met een stuk minder af. Zelfs een pizza krijg ik niet in zijn geheel op als ik de rest van de dag gewoon normaal gegeten heb. Ik prijs mezelf daar maar gelukkig mee. Ik houd nog steeds van lekker eten, maar echt veel veel krijg ik niet (meer) weg sinds het roer om is gegaan in 2008. Hoezee. Nu slapen. Over 4.5 uur gaat de wekker. ;(
ok, dit heb ik ook. En als ik nu een 'vreetbui' krijg dan lijkt dat niet meer op wat ik vroeger naar binnen schoof (gerust 3000-4000 kcal, gaat heel makkelijk als je de 'juiste' producten kiest). Ik had gisteren zin in All the Foods!! en heb een blikje Fernandes gekocht met 30% minder suiker :+ Vreetbui voorbij. Nou ja, ik had ook al 4 of 5 café noirs (31 kcal per stuk) gehad. Vroeger had ik sowieso dat hele pak leeg gegeten. En de kokosmakronen die er waren. En een fles cola gekocht met praline eitjes, croissantjes en een beker B&J. Dat gedrag heb ik al heel lang niet meer gehad O+
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
pi_160035254
Morning!

Even bijgelezen, echt diep respect voor iedereen die die strijd al maanden, zo niet jaren voert. Gek dat eten je zo blij kan maken, maar toch ook zo'n schaduwkant heeft.
Snap ook wel dat de manier waarop ik binnenkwam misschien wat irritatie opriep. Mocht dat zo zijn, sorry, niet mijn bedoeling.
Zo even nadenken over mijn lijstje voor vandaag, voor nu, koffie :9
pi_160035264
quote:
12s.gif Op donderdag 18 februari 2016 22:43 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

het is een Limburgse. Misschien heeft dat nog invloed.
Nou dit. Overigens wel heel sneu, ik heb het uitgezet
, dat eten met dat dochtertje ernaast. :X
  vrijdag 19 februari 2016 @ 08:14:06 #174
439796 Artoo
Beep boop beep
pi_160035314
Ik ben zelf van mening dat er winst kan behaald worden in de 'bestrijding' van obesitas door de zorg daar te verschuiven van leer over gezond voedsel en lichamelijke behandelingen, naar intensieve psychische zorg. Begrijp me niet verkeerd, ik vind niet dat obese mensen gek zijn of zo, maar ik denk echt dat met bijvoorbeeld cognitieve gedragstherapie ook veel winst behaald zou kunnen worden, zonder dat er gesneden moet worden in een lichaam. Obesitas is immers vaak het gevolg van verkeerd gedrag en verkeerde gedachtenpatronen (bodemdrang, slecht nee kunnen zeggen tegen jezelf, emotie-eten, etc. etc.) en dat fix je niet met een operatie en helaas ook niet met 50kg afvallen, al kunnen er dan along the way wel 'in itself' gedragsveranderingen optreden (zie Lonaa :P ) doordat men al op een andere manier met voedsel/gezondheid om gaat.
Fear is the path to the Dark Side.
pi_160035453
Zo, bij de boot. :z

Pre-O voor energie om 4am: granolabar
O: ciabattabroodje, helft met kaas, helft met hummus
T: slaaaaaaaaaaaapen
L: 2 broodjes met beleg en wat druifjes
S: 20min/paar km hardlopen
D: Indo rijsttafel O+ met een biertje of 2.
Ja doei.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')