Net een dag te laat.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 16:17 schreef Caland het volgende:
De technische staf van Feyenoord zal de rest van het seizoen op de achtergrond worden ondersteund door Dick Advocaat. (Feyenoord.nl)
Advocaat zegt geen vergoeding te willen ontvangen voor zijn werkzaamheden: "Ik doe dit vooral omdat ik een band heb met Giovanni."
Dickgod
Allemaal probeersels idd.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 17:44 schreef Happel het volgende:
Advocaat
Weer een brevet van onvermogen voor het bestuur...
Ik zie Gio het anders niet beter doenquote:Op dinsdag 16 februari 2016 17:53 schreef Caland het volgende:
Zolang hij zich niet gaat bemoeien met het wisselbeleid voorzie ik weinig problemen.
Mwah. Eerste seizoenshelft had hij toch een redelijk gouden pik.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 19:15 schreef eight het volgende:
[..]
Ik zie Gio het anders niet beter doen
Haha nee doe maar nietquote:Op dinsdag 16 februari 2016 19:33 schreef Katoenplukkert het volgende:
De laatste twee prijzen waren met hem gewonnen en bij Oranje heeft hij zichzelf ook bewezen: ons eigen Bertje van Marwijk.
Zijn contract bij die Saoedi's afkopen en hier naar binnen hengelen aub.
Volgens mij heeft hij wel eens aangegeven dat niet nog eens te willen.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 19:33 schreef Katoenplukkert het volgende:
De laatste twee prijzen waren met hem gewonnen en bij Oranje heeft hij zichzelf ook bewezen: ons eigen Bertje van Marwijk.
Zijn contract bij die Saoedi's afkopen en hier naar binnen hengelen aub. Waarschijnlijk goedkoper dan die blik amateurs wat van Geel heeft gekocht.
Nu klopt hetquote:Op dinsdag 16 februari 2016 19:35 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Volgens mij heeft hij wel eens aangegeven dat niet nog eens te willen zolang Gudde er zit
Dat is meteen zijn eerste advies, de bitterballen opwarmen.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 20:53 schreef Caland het volgende:
Zou Advocaat wel weten dat de bitterballen koud zijn?
Prima advies. Catering is de laatste tijd weer een stuk minder.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 21:16 schreef Pascalus het volgende:
[..]
Dat is meteen zijn eerste advies, de bitterballen opwarmen.
Eensquote:Op dinsdag 16 februari 2016 17:44 schreef Happel het volgende:
Advocaat
Weer een brevet van onvermogen voor het bestuur...
Eensquote:Op dinsdag 16 februari 2016 15:21 schreef Haringkop het volgende:
[..]
Rake opmerking, op dat vlak lijkt er ook iets structureel mis. Net zo dat er steevast in januari verloren wordt onder diverse trainers. Tijd om ook eens je winterstop programma te analyseren.
Eens. Jammer dat RvC niet ingrijpt.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 14:00 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Ik was lang fan van Van Geel maar in deze hele Gio soap ziet hij er slecht uit. Je investeert een hoop geld in spelers en vervolgens zet je een beginnende trainer voor de groep. Op basis waarvan? We zaten nu juist in de unieke positie dat we nog twee jaar van de aanwezigheid van Kuyt konden profiteren en dan gok je op een beginnende trainer. Vervolgens breekt deze zelfde trainer een negatief clubrecord bij een in 1908 opgerichte club en ingrijpen ho maar. Dus als technisch directeur stel je een spelersgroep samen, de trainer verliest 7x op rij met jou spelersmateriaal, en dan heb je als technisch directeur dus niet de overtuiging dat een andere trainer het beter zou doen met de selectie die jij samengesteld hebt? Dan moet je gewoon opstappen als technisch directeur zijnde. Dadelijk winnen we weer een keer een potje met de hakken over de sloot en dan is het lek weer boven zeker en gaan we over tot de orde van de dag. De supporters lijken zich er ook niet al te druk om te maken. Het is gewoon treurig.
Ik vraag me soms af of we wel een RvC hebben.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 22:04 schreef V-for-Vendetta het volgende:
[..]
Eens
[..]
Eens
[..]
Eens. Jammer dat RvC niet ingrijpt.
Zijn marionetten van Gudde en Van Geelquote:Op dinsdag 16 februari 2016 22:10 schreef Oldground het volgende:
[..]
Ik vraag me soms af of we wel een RvC hebben.
Als hij Dick nodig heeft voor advies, wat doen die 2 pipo's dan de hele week die iedere zondag als een wassen beeld naast hem op de bank zitten.. stelletje faalhazen bij elkaar. Had vooral meer verwacht van Jan Woutersquote:Op dinsdag 16 februari 2016 18:18 schreef groteknakworst het volgende:
[..]
Knap dat hij de problemen durft te onderkennen.
Obikuquote:Op dinsdag 16 februari 2016 12:31 schreef Caland het volgende:
Mike Obiku, held van #Feyenoord, keerde terug naar Amsterdam, de plek waar hij eeuwige roem vergaarde. De beelden: http://www.vi.nl/vivideo/(...)nsterfelijk-werd.htm
De prullenbakjes moeten eerder geleegd worden, de bitterballen moeten opgewarmd zijn. Topsportklimaat.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 21:16 schreef Pascalus het volgende:
[..]
Dat is meteen zijn eerste advies, de bitterballen opwarmen.
Kazim was het geheim achter het succes van Feyenoord, die spelers lieten Gio maar lullen en toen gaf Kazim de echte instructiesquote:Op woensdag 17 februari 2016 00:20 schreef Gert het volgende:
Zondag met 1-0 winnen en dat dit dan het Dick-effect genoemd wordt.
En dan nog maar te zwijgen over Immers zijn rol.quote:Op woensdag 17 februari 2016 00:21 schreef Kuiver het volgende:
[..]
Kazim was het geheim achter het succes van Feyenoord, die spelers lieten Gio maar lullen en toen gaf Kazim de echte instructies
Nu we zo'n statische spits hebben kan je zien hoeveel ruimte de tegenstander heeft, Immers liep die ruimtes altijd dicht, Kuyt doet dat ook wat meer maar daardoor kan je bijna niet counterenquote:Op woensdag 17 februari 2016 00:59 schreef Vasion het volgende:
[..]
En dan nog maar te zwijgen over Immers zijn rol.
quote:Feyenoord heeft de hulp van Dick Advocaat ingeroepen om de technische staf te komende weken bij te staan als adviseur. Mario Been kreeg ooit de opdracht van de clubleiding om ideeën te wisselen met Willem van Hanegem.
''De clubleiding wilde toen dat ik dat deed,'' bevestigt Been in het Algemeen Dagblad. ''Ik vond zelf dat ik voldoende knowhow had in mijn technische staf. Het is niets geworden. Ik klopte destijds vaak aan bij Leo Beenhakker, ook nog nadat hij was gesneuveld bij Feyenoord. Een klankbord is altijd lekker. En Advocaat ziet misschien toch dingen die anderen niet zien.''
Van Hanegem was nu niet in beeld voor een dergelijke rol. De Kromme heeft die ambitie ook niet. ''Ik ben erg benieuwd hoe dit gaat lopen. Of ik zelf ja had gezegd als Van Bronckhorst mij had gebeld? Nee, eerlijk gezegd niet. Dat is vooral omdat ik iedereen bij Feyenoord voortdurend heb horen zeggen hoe goed de technische staf wel niet was. Dan heb je ook niemand nodig, denk ik dan.''
quote:Op woensdag 17 februari 2016 09:27 schreef H.FR het volgende:
Feyenoord heeft de hulp van Dick Advocaat ingeroepen om de technische staf te komende weken bij te staan als adviseur. Mario Been kreeg ooit de opdracht van de clubleiding om ideeën te wisselen met Willem van Hanegem.
''De clubleiding wilde toen dat ik dat deed,'' bevestigt Been in het Algemeen Dagblad. ''Ik vond zelf dat ik voldoende knowhow had in mijn technische staf. Het is niets geworden. Ik klopte destijds vaak aan bij Leo Beenhakker, ook nog nadat hij was gesneuveld bij Feyenoord. Een klankbord is altijd lekker. En Advocaat ziet misschien toch dingen die anderen niet zien.''
Van Hanegem was nu niet in beeld voor een dergelijke rol. De Kromme heeft die ambitie ook niet. ''Ik ben erg benieuwd hoe dit gaat lopen. Of ik zelf ja had gezegd als Van Bronckhorst mij had gebeld? Nee, eerlijk gezegd niet. Dat is vooral omdat ik iedereen bij Feyenoord voortdurend heb horen zeggen hoe goed de technische staf wel niet was. Dan heb je ook niemand nodig, denk ik dan.''
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |