Leuke actie!quote:
Ben nog helemaal onder de indruk van de kaartquote:maaruh, vindt
Zeker!quote:
Ik zat bij de AH aan de tafel daar dit te schrijven terwijl een oude man naast me zat. Hij zo ''nou nou twee kaarten meid, je hebt het goed he''quote:
quote:Op zaterdag 13 februari 2016 13:47 schreef Crip het volgende:
[..]
Ik zat bij de AH aan de tafel daar dit te schrijven terwijl een oude man naast me zat. Hij zo ''nou nou twee kaarten meid, je hebt het goed he''![]()
Maar blij dat je hem leuk vind!
De vraag is wie ben jij?quote:Op zaterdag 13 februari 2016 13:48 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Wie is Crip? Wat doen jullie hier? Of zijn jullie die KLB SC josti's?
True, ben een gelukkige chick.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 13:49 schreef kanovinnie het volgende:
[..]![]()
Met mij als valentijn heb je niets te klagen nee
Ik maak mijn eigen regels, deal with it.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 13:50 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Een vraag counteren met een vraag? Serieus? Zo werkt dat niet he.
Kunnen jullie niet in die bagger SC blijven?quote:Op zaterdag 13 februari 2016 13:52 schreef Crip het volgende:
[..]
Ik maak mijn eigen regels, deal with it.
Haha madquote:Op zaterdag 13 februari 2016 13:53 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Kunnen jullie niet in die bagger SC blijven?
ahaha nee.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 13:53 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Kunnen jullie niet in die bagger SC blijven?
HWHEHEHEHHEHEHquote:
ben je jelly omdat je geen valentijn hebt ;squote:Op zaterdag 13 februari 2016 13:57 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
HWHEHEHEHHEHEH
Optyfen met je slowchat. Waar is de tijd dat er nog kwaliteitsusers in KLB waren? Of zijn die allemaal gevlucht door de bagger die jullie hier neerspammen?
Juist, internetheld.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 13:58 schreef Crip het volgende:
[..]
ben je jelly omdat je geen valentijn hebt ;s
Je zit mijn hele topoic om zeep te helpen >_<quote:
Terecht. Dit topic verdient te sterven.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 14:00 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Je zit mijn hele topoic om zeep te helpen >_<
Laten we de negativiteit negeren en focussen op liefde.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 14:00 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Je zit mijn hele topoic om zeep te helpen >_<
Dit dus.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 13:48 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Wie is Crip? Wat doen jullie hier? Of zijn jullie die KLB SC josti's?
quote:Op zaterdag 13 februari 2016 14:23 schreef Crip het volgende:
[..]
Laten we de negativiteit negeren en focussen op liefde.
Frank volgend jaar mee doen .quote:Op zaterdag 13 februari 2016 15:48 schreef Frank_Drebin het volgende:
Juist als je dacht die ellende met de kerst overleefd te hebben, begint het kennelijk met Valentijnsdag ook al, dat kaarten sturen.
Ik heb eerlijk gezegd een bloedhekel aan kaartjes. Je zet ze neer en je pleurt ze weg. Dit jaar met kerst was dat ook de planning, ik zei tegen de vrouw des huizes, dit jaar stoppen er mee. Dan komen die dingen binnen en ja, dan kun je natuurlijk geen kaartje terug sturen. Ondertussen eindigde het dat ik - want ik schrijf zo netjes en mooi - als nog 3123484 kaartjes zat te schrijven.quote:
Ik stuur je wel een kaartje met pasenquote:Op zaterdag 13 februari 2016 17:16 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Ik heb eerlijk gezegd een bloedhekel aan kaartjes. Je zet ze neer en je pleurt ze weg. Dit jaar met kerst was dat ook de planning, ik zei tegen de vrouw des huizes, dit jaar stoppen er mee. Dan komen die dingen binnen en ja, dan kun je natuurlijk geen kaartje terug sturen. Ondertussen eindigde het dat ik - want ik schrijf zo netjes en mooi - als nog 3123484 kaartjes zat te schrijven.
awquote:Op zaterdag 13 februari 2016 15:46 schreef Gary_Oak het volgende:
Mag ik ook een kaart? Maakt niet uit van wie.
Jammer dat jij alleen een sok hebt hequote:Op zaterdag 13 februari 2016 18:40 schreef spiritusbus het volgende:
Wel netjes je pik afvegen aan de hoofddoek.
Jammer dat je werkelijk geen idee hebt.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 21:41 schreef Crip het volgende:
[..]
Jammer dat jij alleen een sok hebt he
Heb verder ook geen interesse in je solo escapades.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 23:36 schreef spiritusbus het volgende:
[..]
Jammer dat je werkelijk geen idee hebt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |