Ach, ze hebben pas 40-45 keer aangegeven niet voor minder dan ¤10.000 te komen..quote:Op dinsdag 9 februari 2016 23:58 schreef Sie_scheitern_Epos het volgende:
AD
Friese vijfdeklasser boos op Voetbal Inside
© anp.
De Friese amateurclub vv De Wâlden is boos op het televisieprogramma Voetbal Inside. De vijfdeklasser uit Damwâld dacht een aflevering van het populaire voetbalpraatprogramma in de eigen kantine te hebben gewonnen, maar de veiling werd verlengd. Daarop trok de vereniging het bod in. ,,We laten ons niet piepelen."
De amateurclub beschrijft het voorval kwaad op de Facebook-pagina van de club. Maandagavond zou een veiling voor het goede doel sluiten. De Wâlden had een bod van 5500 euro uitgebracht om Wilfred Genee, Johan Derksen, René van der Gijp en Wim Kieft naar de kantine in Friesland te krijgen.
Daarmee ging de club aan de leiding, maar tot hun verrassing werd er maandagavond helemaal geen winnaar uitgeroepen in het televisieprogramma. Toen de amateurclub navraag deed, luidde het antwoord: ,,Doordat verschillende clubs items hebben aangeboden en omdat we willen proberen het goede doel Support Casper nog meer te steunen is de periode verlengd."
,,Ons enige doel is om zoveel mogelijk geld in te zamelen voor support Casper. We waarderen jullie inzet dan ook enorm. We kunnen mededelen dat jullie op dit moment het hoogste bod hebben en dat de actie op korte termijn zal gaan sluiten. We komen snel bij jullie terug!''
Dat pikte vv De Wâlden niet. ,,We hebben ons bod teruggetrokken aangezien we ons niet laten piepelen!'', schreef de club boos.
http://m.ad.nl/ad/m/nl/10(...)avigationItemId=5585
http://www.voetbalinside.nl/#!/artikel/14838quote:VV De Wâlden krijgt binnenkort bezoek van de mannen van Voetbal Inside. De voetbalvereniging uit Damwoude bood een bedrag van ¤11.000 en was daarmee de hoogste bieder van de Support Casper-veiling. Oncoloog Casper van Eijck zamelt samen met een team van vrijwilligers geld in om innovatief onderzoek te doen naar de behandeling van alvleesklierkanker.
"De mannen hebben veel zin om naar Damwâld te komen"quote:Prachtig nieuws voor VV de Wâlden en Support Casper !!
We hebben contact gehad met de redactie van VoetbalInside. De mannen hebben veel zin om naar Damwâld te komen en hebben ons bod aangenomen.
De redactie heeft gistermiddag contact opgenomen en betreurt het dat er onduidelijkheid was over de einddatum van de actie.
Prachtig nieuws voor VV de Wâlden en Support Casper
Om het goede doel kracht bij te zetten hebben we een bedrag van ¤ 11.000,- toegezegd, het gaat uiteindelijk ook om het goede doel SUPPORT CASPER !
Dat komt ook door Genee. Hij wil iets te grappig zijn ten opzichte van Boskamp. Stoor me er soms aan. Af en toe een geintje is leuk, maar nu weten we wel dat hij moeite heeft met namen en lekker kan eten.quote:Op woensdag 10 februari 2016 17:29 schreef hafcfan het volgende:
Met boskamp zijn t toch matige showtjes. Chemie lijkt een beetje weg.
VI n pringlesquote:Op vrijdag 12 februari 2016 13:45 schreef KingRoland het volgende:
3 weken niet naar vi gekeken. Live op tv dan want gelukkig voor de mp4Hopelijk vandaag met lays chips naturel smaak
Live kijken maar dan met paprikachipsquote:Op vrijdag 12 februari 2016 13:45 schreef KingRoland het volgende:
3 weken niet naar vi gekeken. Live op tv dan want gelukkig voor de mp4Hopelijk vandaag met lays chips naturel smaak
Die newbie weet niet waar hij over praat, gewoon negeren voorlopig.quote:
Is het Cocu?quote:Op vrijdag 12 februari 2016 19:19 schreef Abed het volgende:
[..]
Die newbie weet niet waar hij over praat, gewoon negeren voorlopig.
Boskamp is een prima gozer, maar gewoon niet zo heel erg grappig. Tuurlijk is een verspreking op z'n tijd best komisch, maar verder heeft hij meestal niet zo heel veel te melden.quote:Op woensdag 10 februari 2016 17:29 schreef hafcfan het volgende:
Met boskamp zijn t toch matige showtjes. Chemie lijkt een beetje weg.
eet jij dat? pics van je paprikachipsquote:Op vrijdag 12 februari 2016 19:13 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Live kijken maar dan met paprikachips.
Zal straks een foto maken. Is huismerk van Lidl die vind ik wat pittiger dan die van Lays.quote:Op vrijdag 12 februari 2016 19:35 schreef KingRoland het volgende:
[..]
eet jij dat? pics van je paprikachips
Je moet op het toontje van Wilfriet letten wanneer ie over PSV begint , of VanderGijp die er gelijk weer over heen lult met een ander onderwerp.quote:
Dit ja, Kieftquote:Op vrijdag 12 februari 2016 19:30 schreef Maartenfr12 het volgende:
[..]
Dan kan ik veel meer genieten van het (meestal nog best inhoudelijke) gezucht en gezeur van Kieft.
ik ook danquote:Op vrijdag 12 februari 2016 19:43 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Zal straks een foto maken. Is huismerk van Lidl die vind ik wat pittiger dan die van Lays.
Kom er nu pas achter dat hij vanavond te gast is. Klasse. Na het lezen van zijn boek ben ik hem alleen nog maar meer gaan waarderen.quote:
Kieft ook.quote:Op vrijdag 12 februari 2016 19:44 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Je moet op het toontje van Wilfriet letten wanneer ie over PSV begint , of VanderGijp die er gelijk weer over heen lult met een ander onderwerp.
Meestal zijn ze ook na een minuut klaar met PSV.
Alleen Johan is meestal wel redelijk.
Als je dan een rood piemeltje hebt weet je waardoor dat gekomen isquote:Op vrijdag 12 februari 2016 19:13 schreef Lavenderr het volgende:
Live kijken maar dan met paprikachips.
Zou die man voor PSV zijn?quote:Op vrijdag 12 februari 2016 19:19 schreef Abed het volgende:
[..]
Die newbie weet niet waar hij over praat, gewoon negeren voorlopig.
Klopt!quote:
*Herdgang.quote:Op vrijdag 12 februari 2016 19:56 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Klopt!
Die heeft bij PSV gespeeld en ook gewerkt, ik weet nie wat ze met Gijp op de Hertgang hebben gedaan dat ie altijd zo negatief is over PSV.
Dat zou nog eens een verrassing zijnquote:Op vrijdag 12 februari 2016 19:48 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
Als je dan een rood piemeltje hebt weet je waardoor dat gekomen is
Broekje uit en chips eten is best lastig
viesdikquote:Op vrijdag 12 februari 2016 19:57 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ik ben voor het hele weekend voorzien
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 12 februari 2016 19:57 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ik ben voor het hele weekend voorzien
[ afbeelding ]
Ook zo lekkerquote:Op vrijdag 12 februari 2016 20:25 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]![]()
Ik heb hier oude kaas met mosterdsaus en pils.
quote:Op vrijdag 12 februari 2016 19:57 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ik ben voor het hele weekend voorzien
[ afbeelding ]
Een groene vriendquote:Op vrijdag 12 februari 2016 20:27 schreef Loserkid het volgende:
Ik heb net ff wat gehaald in de coffeeshop en ben er ook klaar voor.
picsquote:Op vrijdag 12 februari 2016 20:28 schreef Paxcon het volgende:
Ik gooi wat mini-loempia's in de frituur
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |