True, 2 jaar op rij geen Europees voetbal is gewoon een ramp. Komen we weer in de periode 2007-2012 terecht.quote:Op zondag 7 februari 2016 15:18 schreef Tortugal het volgende:
Beker is zo ontzettend belangrijk. Kan het verschil maken voor de komende jaren of je volgend jaar weer eens Europees speelt. Alles op alles in die twee wedstrijden.
Hmm, interessant.quote:Op zondag 7 februari 2016 15:18 schreef Raptor1985 het volgende:
[..]
Dacht dat het mogelijk was dat Justitie dat ook oplegde (incl. meldplicht) maar zo niet heb je gelijk.
plaatje?quote:Op zondag 7 februari 2016 15:19 schreef Oldground het volgende:
Zo'n opgehangen pop van Vermeer gaat toch vele malen verder dan die racistische leuzen van ADO naar Bazoer? Vind dit meer in het straatje van dat spandoek van Standard m.b.t. Defour.
Dat vind ik te makkelijk gezegd. Helemaal omdat het pas aan het eind van het seizoen bekend is of je de beker ook echt wint.quote:Op zondag 7 februari 2016 15:16 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Beker is de snelste weg naar Europees. Als je als club nog een beetje geld wil verdienen, lijkt me dat de beste weg.
Kansloze wedstrijden. Oefenpartijtjes om een fruitschaal.quote:Op zondag 7 februari 2016 15:18 schreef Maartenfr12 het volgende:
[..]
Sowieso begrijp ik eigenlijk niet zo goed waarom er denigrerend wordt gedaan over supercups. Zijn toch gewoon finales, en vaak ook prachtige wedstrijden.
(Herinner me bijvoorbeeld die 4-2 nog paar jaar geleden)
7de plek is nog play-offs. Dan pakken we gewoon een Europees ticket via de play-offs.quote:Op zondag 7 februari 2016 15:20 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Dat vind ik te makkelijk gezegd. Helemaal omdat het pas aan het eind van het seizoen bekend is of je de beker ook echt wint.
Ik zie hier mensen doen alsof de 3e plaats al verloren is. Er moet vol worden ingezet om op die 3e plaats te eindigen en dat is ook mogelijk. Als je de bekerfinale verliest en je ontdekt dan dat je 8e staat is toch een stuk pijnlijker dan als je nog een 3e plek hebt om op terug te vallen.
Volgend jaar Telstar uit bedoel jequote:Op zondag 7 februari 2016 15:21 schreef Maartenfr12 het volgende:
[..]
7de plek is nog play-offs. Dan pakken we gewoon een Europees ticket via de play-offs.
Hebben jullie ooit goed gepresteerd in de play-offs?quote:Op zondag 7 februari 2016 15:21 schreef Maartenfr12 het volgende:
[..]
7de plek is nog play-offs. Dan pakken we gewoon een Europees ticket via de play-offs.
Feyenoord heeft toch nog nooit de playoffs gewonnen?quote:Op zondag 7 februari 2016 15:21 schreef Maartenfr12 het volgende:
[..]
7de plek is nog play-offs. Dan pakken we gewoon een Europees ticket via de play-offs.
quote:Op zondag 7 februari 2016 15:21 schreef Maartenfr12 het volgende:
[..]
7de plek is nog play-offs. Dan pakken we gewoon een Europees ticket via de play-offs.
*Feyenoord heeft zelfs nog nooit een wedstrijd gewonnen in de play-offs. Ook niet tegen tegenstanders zoals Heerenveen, NAC en Groningen.quote:Op zondag 7 februari 2016 15:22 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Feyenoord heeft toch nog nooit de playoffs gewonnen?
Marseille-supporters deden het ook met Valbuena dit jaar, veel opvallender ook nog. Die wedstrijd was echt een schande voor de club, inclusief bekogelingen en verschrikkelijke overtredingen.quote:Op zondag 7 februari 2016 15:19 schreef Oldground het volgende:
Zo'n opgehangen pop van Vermeer gaat toch vele malen verder dan die racistische leuzen van ADO naar Bazoer? Vind dit meer in het straatje van dat spandoek van Standard m.b.t. Defour.
Beide even ziek inderdaad.quote:Op zondag 7 februari 2016 15:23 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Zelfde niveau triestheid als die pop, alleen krijgt deze een 7 voor de moeite.
Licht sarcasme zat daarin. Feyenoord is altijd afgrijselijk slecht in de play-offs.quote:Op zondag 7 februari 2016 15:22 schreef GGMM het volgende:
[..]
Hebben jullie ooit goed gepresteerd in de play-offs?
Icm dezequote:Op zondag 7 februari 2016 15:23 schreef Raptor1985 het volgende:
[..]
Omdat ie voor Anderlecht had getekend geloof ik.
snap ik het spandoekquote:Op zondag 7 februari 2016 15:23 schreef Wicky15 het volgende:
[..]
Vermeer is opgehangen, Defour onthoofd. Al vind ik die van Defour nog wel extremer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |