Seizoen 3 is net uit op hbo , zal wel weer ff duren eer ie op netflix staat helaas..quote:Op zaterdag 13 februari 2016 09:57 schreef DestroyerPiet het volgende:
[..]
ik ben hem aan het kijken maar ik merk wel dat ik er in moet komen. de eerste afleveringen konden me eigenlijk niet echt boeien. maar nu ik wat verder ben vind ik hem wel leuk.
bij mij heeft het wel gewerkt.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 13:58 schreef SunChaser het volgende:
Unblock.us werkt niet meer met paypal, en ik heb geen creditcard, is er een VPN die werkt met ideal?
Huh The Walking Dead staat er al eeuwen op. Seizoen 5 is dan een logisch vervolg. Er zal vast om gevraagd zijn, maar dat het erop zou komen stond al geruime tijd vast.quote:Op zondag 14 februari 2016 01:24 schreef Dr.Mikey het volgende:
Bij welk netflix twitter account moet je zijn om series en films aan te vragen? Zag dat The Walking Dead seizoen 5 op die manier erop kwam.
Dan ga ik eens zeuren om oa Flash en that 70 show.
CAAAAARRRRRRRLLLLLLLLL!!!!!!quote:Op zaterdag 13 februari 2016 20:18 schreef Aether het volgende:
[ afbeelding ]
Walking Dead, The (seizoen 5) – 2014 16
♫ Engels / CC Engels, Nederlands
Genre: Drama, Thriller
Na de zombie-apocalyps probeert een groep overlevenden samen te werken om de mensheid en hun eigen leven te beschermen.
Zit nu in seizoen 2 aflevering 3.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 09:48 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
Black sails is een leuke serie, iemand die al gezien? Zit nu halverwege seizoen 2
Ach ik ben als kind naar vergelijkbare dingen geweest en prima terechtgekomen.quote:Op zondag 14 februari 2016 21:28 schreef Anastasis het volgende:
Jesus Camp gekeken gisteren, ik kon er helemaal slecht van slapen![]()
Het idee dat er zo op die kinderen ingepraat wordt, tot huilens aan toe, jonge kinderen die een vocabulaire en de beweginkjes van hun ouders nadoen, die pastoor die het zonder blikken of blozen indoctrinatie noemt...
That 70s' Show? Eindeloos uitgezonden op Comedy Central de afgelopen jaren.. Waarom zou je dat nog willen zien?quote:Op zondag 14 februari 2016 01:24 schreef Dr.Mikey het volgende:
Bij welk netflix twitter account moet je zijn om series en films aan te vragen? Zag dat The Walking Dead seizoen 5 op die manier erop kwam.
Dan ga ik eens zeuren om oa Flash en that 70 show.
Lilyhammer :-)quote:Op zaterdag 13 februari 2016 13:38 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Nog een nieuwe goede actie serie als aanrader? Al veel gekeken.
Beetje Neverending Story achtig.quote:Op maandag 15 februari 2016 14:52 schreef DestroyerPiet het volgende:
Heb gisteren "Legend" gekeken. Het is een typische jaren 80 fantasy film. maar wel leuk om te kijken. met Tom Cruise en Tim Curry.
wel een aanrader. zijn er nog meer van dit soort film beschikbaar op netflix?
Muah ligt aan je verwachtingspatroon. Better Call Saul is lang niet zo goed als Breaking Bad, maar het is nog steeds vrij vermakelijk. Saul is best een leuk personage en wel interessant om te zien hoe hij dan ook een criminal lawyer wordt.quote:Op maandag 15 februari 2016 18:38 schreef ZuidGrens het volgende:
Zin in Daredevil! Was net aan Dexter begonnen, maar jaag eerst het nieuwe seizoen van The Walking Dead er ff doorheen.
Ben ik de enige die Better Call Saul zwaar ruk vond? Alleen die scenes met Mike zijn leuk. Verder kon het verhaal me echt niet boeien, terwijl Breaking Bad echt geweldig was.
Ja, maar dat met die broer (?, is alweer ff geleden) van hem die niet naar buiten kon en dat gezeik met die bejaarden kon me gewoon echt niet boeien. Alleen die scenes met Mike vond ik interessant. Maar goed, ieder z'n meug. Ik kan voorlopig met The Walking Dead, Dexter en de nieuwe seizoenen van Daredevil en House of Cards wel even vooruit.quote:Op maandag 15 februari 2016 19:16 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Muah ligt aan je verwachtingspatroon. Better Call Saul is lang niet zo goed als Breaking Bad, maar het is nog steeds vrij vermakelijk. Saul is best een leuk personage en wel interessant om te zien hoe hij dan ook een criminal lawyer wordt.
Ja dat snap ik wel dat je dat minder interessant vond, maar opzich had het wel zijn charme. En het is ook niet allemaal zo serieus als Breaking Bad, maar ik verwacht dat het beter gaat worden als hij steeds crimineler wordt. Het was nu nog echt het begin toen hij braaf was etc.quote:Op maandag 15 februari 2016 19:25 schreef ZuidGrens het volgende:
[..]
Ja, maar dat met die broer (?, is alweer ff geleden) van hem die niet naar buiten kon en dat gezeik met die bejaarden kon me gewoon echt niet boeien. Alleen die scenes met Mike vond ik interessant. Maar goed, ieder z'n meug. Ik kan voorlopig met The Walking Dead, Dexter en de nieuwe seizoenen van Daredevil en House of Cards wel even vooruit.
Nou, misschien geef ik seizoen 2 een kans. Het nieuwe seizoen van Daredevil komt 18 maart op Netflix.quote:Op maandag 15 februari 2016 19:29 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ja dat snap ik wel dat je dat minder interessant vond, maar opzich had het wel zijn charme. En het is ook niet allemaal zo serieus als Breaking Bad, maar ik verwacht dat het beter gaat worden als hij steeds crimineler wordt. Het was nu nog echt het begin toen hij braaf was etc.
Is er een nieuw seizoen uit van Daredevil?
Gewoon kijken. Je vindt vast wel ergens een gaatje in je serie-agendaquote:Op maandag 15 februari 2016 19:30 schreef ZuidGrens het volgende:
[..]
Nou, misschien geef ik seizoen 2 een kans. Het nieuwe seizoen van Daredevil komt 18 maart op Netflix.
Waarom zou je That 70's Show uberhaupt willen kijken? Dat is de grootste bagger die ik ooit op tv gezien hebquote:Op maandag 15 februari 2016 14:20 schreef Staaf het volgende:
[..]
That 70s' Show? Eindeloos uitgezonden op Comedy Central de afgelopen jaren.. Waarom zou je dat nog willen zien?
SPOILER: CoversOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ellis – 2015 AL 0:14 uur
♫ Engels / CC Duits, Engels, Frans, Nederlands, Turks
Genre: Drama
Deze korte documentaire gaat over Ellis Island waar een aangrijpende kunstinstallatie herinnert aan de tijd dat het een aankomsthaven was voor vele generaties.
Sharknado 3 – 2015 16 1:28 uur
♫ o.a. Engels / CC o.a. Engels, Nederlands
Genre: Horror, Sci-Fi
Als een orkaan van vliegende haaien Washington DC aanvalt en vervolgens pretparken in Florida bedreigt, moet Fin opnieuw alles op alles zetten om de kinderen te redden.When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.
Ik ben nu How I Met Your Mother aan het bingewatchen, best vermakelijk. Ik vind het ivm de flashbacks en flashforwards wel handig alles achter elkaar te zien, als ik alles jarenlang op tv had gevolgd was ik al veel vergeten waardoor je ook niet meer precies weet hoe alles in elkaar zit.quote:
wie kijkt er nu naar een serie uit de jaren 70.quote:Op maandag 15 februari 2016 20:02 schreef renwan het volgende:
[..]
Waarom zou je That 70's Show uberhaupt willen kijken? Dat is de grootste bagger die ik ooit op tv gezien heb
Serie van 1998-2006 over de '70squote:Op dinsdag 16 februari 2016 08:17 schreef KingRadler het volgende:
wie kijkt er nu naar een serie uit de jaren 70.
ik kreeg de trailer van seizoen 1 vorige week in de bios te zienquote:Op dinsdag 16 februari 2016 08:16 schreef KingRadler het volgende:
Teaser van DareDevil in de Bioscoop was vet.
die bedoelde ik ook.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 11:00 schreef planethugo het volgende:
[..]
ik kreeg de trailer van seizoen 1 vorige week in de bios te zien
Mad Men gaat ook over de jaren 60.quote:Op dinsdag 16 februari 2016 08:17 schreef KingRadler het volgende:
[..]
wie kijkt er nu naar een serie uit de jaren 70.
Het is een bepaalde humor die je moet liggen.quote:Op maandag 15 februari 2016 19:25 schreef ZuidGrens het volgende:
[..]
Ja, maar dat met die broer (?, is alweer ff geleden) van hem die niet naar buiten kon en dat gezeik met die bejaarden kon me gewoon echt niet boeien. Alleen die scenes met Mike vond ik interessant. Maar goed, ieder z'n meug. Ik kan voorlopig met The Walking Dead, Dexter en de nieuwe seizoenen van Daredevil en House of Cards wel even vooruit.
Dit gaat neem ik aan over hondengevechten?quote:Op zondag 14 februari 2016 20:56 schreef potjecreme het volgende:
Vandaag Dawg Fight gezien. Kijkt lekker weg. Wel sneu dat die gasten dit als carrière kiezen.
Verenigde Statenquote:Op dinsdag 16 februari 2016 19:38 schreef Anastasis het volgende:
[..]
Dit gaat neem ik aan over hondengevechten?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |