Ik zit nu bij Sport.quote:Op donderdag 3 maart 2016 14:44 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Hopelijk maak je dat soort fouten niet bij de redactie van de frontpage.
			
			
			
			Haha, goede Tom!!!quote:Op donderdag 3 maart 2016 14:44 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Hopelijk maak je dat soort fouten niet bij de redactie van de frontpage.
			
			
			
			Masker op. Tegen de vonken ?quote:
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Dus aantal posts staat gelijk aan extra privileges?quote:Op dinsdag 8 maart 2016 20:43 schreef tong80 het volgende:
Ik zit hardop te lachen. Ik heb vandaag mijn 600.000e post geplaatst op FOK!.
Kan maar één keer. Omdat ik jong van geest ben, ondanks m'n 53 jaren deed ik het in 40+
Ook omdat Sacha, de mod, het steeds vroeg.
Nu is het geval, ik wil niet weer sentimenteel worden, dat ik aan de wieg heb gestaan van VBL op FOK! En 600.000 in Nederland een record is. Dus ik wachtte tot de 600 en 100 duizendste om dat in VBL te posten. Was en ben er wel trots op.
Kan de dienstdoende mod uitleggen waarom ie op slot Ging ? Zat ie iemand in de weg ? Stond ie een ander topic in de weg ? Was het een overbodig topic ? Je maakte me duidelijk dat ik al meerdere overbodige topics heb geopend. Welke zoal ? Dat sommige VBL-users dat vinden. Welke ? De azijnpissers ?
Verder wil ik je adviseren toch je LOI-cursus Nederlands af te maken. Duurt korter qua reactie en herstellen en is minder ergelijk.
			
			
			
			quote:Op dinsdag 8 maart 2016 20:28 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Sorry, maar dit soort topics zijn gewoon niet van toegevoegde waarde voor dit forum. Misschien dat ik ook ooit eens een topic voor mijn 396.389e post ga openen. Dat is ook leuk, maar niemand kan er helaas iets mee. Laat het duidelijk zijn dat ik me niet zo druk maak om je topics, maar er zijn nog steeds mensen die het zwaar hebben om jouw naam bij ''geopend door'' te lezen. Daar kan ik ook niets aan doen, maar ook met die mensen moet je rekening houden. Voor je het weet worden ze depressief van zo'n topicje en heb ik ook weer dingen op mijn geweten.
Goed, slotje. Verder klagen doen we in Feedback, maar ik moet er bijna vandoor dus misschien kan iemand anders je te woord staan.
Groetjes van mij en het bakje koffie dat naast me staat.
			
			
			
			
			
			
			
			Wel bami toch?quote:Op dinsdag 8 maart 2016 20:51 schreef tong80 het volgende:
Ik schater
FF naar de Chinees tevens, overigens. In zoverre ik je tevens mag noemen. Overigens.
			
			
			
			OOOOOOOOOOOquote:Op dinsdag 8 maart 2016 20:51 schreef tong80 het volgende:
Ik schater
FF naar de Chinees tevens, overigens. In zoverre ik je tevens mag noemen. Overigens.
			
			
			
			Tong zijn brein werkt wat trager. Het drong pas na 100 posts tot hem door.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 20:54 schreef GekkeGerrit- het volgende:
Wat is er zo bijzonder aan een 600.100ste post?
			
			
			
			Vraag ik me ook af. Laat hem nutteloze topics openen.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 20:54 schreef GekkeGerrit- het volgende:
Wat is er zo bijzonder aan een 600.100ste post?
			
			
			
			
			
			
			
			Donequote:Op dinsdag 8 maart 2016 21:26 schreef Doublepain het volgende:
Kan dit topic weer een sticky krijgen?
VBL / Wie moet de nieuwe mod worden? 2.0
			
			
			
			Elkaar ? Denk je dat ik daar op reageer. Telt niet als postcount.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 21:24 schreef DonRaja het volgende:
FB is niet voor ieders persoonlijke tong-anekdote. Verstuur die maar naar elkaar via dm.
			
			
			
			ha haquote:Op dinsdag 8 maart 2016 21:35 schreef tong80 het volgende:
[..]
Elkaar ? Denk je dat ik daar op reageer. Telt niet als postcount.
			
			
			
			Ik heb niks verwijderd, zal eens voor je checken.quote:Op maandag 21 maart 2016 18:25 schreef Dj_Day-V het volgende:
Waarom verdwijnt mijn post steeds in het PSV topic zonder een reden?
			
			
			
			Ik reageer op troll posts, meteen weg, daarna nog 2 keer, en de troll posts bleven staanquote:Op dinsdag 22 maart 2016 23:46 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Ik heb niks verwijderd, zal eens voor je checken.
			
			
			
			Je mag mij best even uitleggen wat precies de trollposts zijn.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 23:48 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Ik reageer op troll posts, meteen weg, daarna nog 2 keer, en de troll posts bleven staan
			
			
			
			
			
			
			
			
			''Zal wel weer een slotje op komen''quote:Op woensdag 23 maart 2016 22:38 schreef tong80 het volgende:
Waar zie je mij klagen
VBL / Morgen Malta - Moldavië
Dat ben je niet waard.
			
			
			
			
			
			
			
			Dat mag ik niet tonen.quote:Op donderdag 24 maart 2016 20:20 schreef opperkleurder het volgende:
Ik wil graag weten wie die vele mensen zijn die zich ergerden aan mijn posts in het RIP Cruyff topic.
			
			
			
			Je hebt vele DM's ontvangen? Hier geloof ik heel weinig vanquote:
			
			
			
			Nee, niet echt.quote:Op donderdag 24 maart 2016 20:25 schreef Bolasie het volgende:
Is er een topic voor oefeninterlands/wedstrijden?
			
			
			
			Stijn heeft wel wat beters te doenquote:Op donderdag 24 maart 2016 20:26 schreef Bolasie het volgende:
[..]
Kan jij er één maken of moet ik dat doen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |