Maar daar wordt ook flink gezopen. Ben eens bij het WK sprint in Thialf. Een groot feest.quote:Op zondag 31 januari 2016 17:11 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Maar daar staat of beter zit het publiek wel een stuk verder van de sporters af.
Dat zou een goed signaal zijn. Maar in België wordt het geld verdiend. Het zou de doodsteek voor de sport zijn om 5 jaar geen WK's en wereldbekerwedstrijden in België te organiseren.quote:Op zondag 31 januari 2016 17:32 schreef Toby56 het volgende:
[..]
In 1982 en 1983 liep het, wederom bij het schaatsen, volledig uit de hand in respectievelijk Assen en Den Haag. Mensen voortijdig het ijs op en dergelijke. Sporters die onder de voet werden gelopen tijdens de huldiging. Reactie van de ISU destijds: 3 jaar schorsing voor NL om nog een internationaal schaatskampioenschap te mogen organiseren.
Na 1987 is het gelukkig in NL niet meer fout gegaan. Men had blijkbaar z'n les geleerd.
Een dergelijke straf zou nu ook op z'n plaats zijn vind ik, en dan is 3 jaar natuurlijk veel te mild.
Maar in de tachtiger jaren waren de mensen allemaal nog wat softer.
Ja, maar dat gold destijds voor Nederland ook.quote:Op zondag 31 januari 2016 17:40 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Dat zou een goed signaal zijn. Maar in België wordt het geld verdiend. Het zou de doodsteek voor de sport zijn om 5 jaar geen WK's en wereldbekerwedstrijden in België te organiseren.
Of om 16u.quote:Op zondag 31 januari 2016 18:03 schreef TargaFlorio het volgende:
Gewoon pas om 13:00 de biertent openen.
Festivalbier (half bier / half water) schenken zou idd al een goede oplossing zijn.quote:Op zondag 31 januari 2016 18:08 schreef Toby56 het volgende:
Verplicht Smurfenbier schenken.
"Bier bier Smurfenbier:
je wordt niet dronken maar je hebt plezier."
Heineken ?quote:Op zondag 31 januari 2016 18:11 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Festivalbier (half bier / half water) schenken zou idd al een goede oplossing zijn.
quote:
Ik denk vanwege de waterige smaakquote:Op zondag 31 januari 2016 19:32 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Edit: Standaard Heineken (overal ter wereld Premium bier, behalve in Belgenland) bevat 5% alcohol...snap eigenlijk niet waarover je het hebt.
Het wordt beter verkocht dan dat door de Belgen opgehemelde Belgenbier. Zo slecht zal het wel niet zijn.quote:
Waarom hem ervoor straffen?quote:Op zondag 31 januari 2016 19:17 schreef Nober het volgende:
Voortaan gewoon die Van Aert bij alle koersen in Nederland, bespugen, gooien met bier, een schouderduw, elleboogstoot, het mag allemaal.
Laten WIJ in 2018 in Valkenburg maar zien dat wij daar gewoon boven staan en ons niet verlagen tot het nivo van Belgsche tokkie "supporters". Lijkt me een veel beter plan.quote:Op zondag 31 januari 2016 19:17 schreef Nober het volgende:
Voortaan gewoon die Van Aert bij alle koersen in Nederland, bespugen, gooien met bier, een schouderduw, elleboogstoot, het mag allemaal.
Nu zijn de Belgische bond en organisatoren aan de beurt, maar die zullen wel geen actie ondernemen.quote:Op zondag 31 januari 2016 22:12 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Verder moet ik de meeste Belgen complimenteren met het afkeuren van het biergooien etc. Sporza pakt het goed op, en ook de meeste Belgische users hier. Verder hebben wij weinig recht van spreken, want nationalisme / anti-buitenlander sentiment viert hier ook hoogtij - alleen uit zich dat in andere vormen.
Dat geldt doorgaans natuurlijk maar voor een relatief klein deelquote:Op zondag 31 januari 2016 20:08 schreef Tik-Tak-Tok het volgende:
Je mag best je land toejuichen maar je komt in de eerste plaats voor mooie sport.
Beetje veel wegkijkende policor Linksch Mensch gelul natuurlijk. En al was het maar 2%, dat zijn er nog altijd EENDUIZENDTWEEHONDERD hé!quote:Op maandag 1 februari 2016 10:44 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Dat geldt doorgaans natuurlijk maar voor een relatief klein deel
Geen idee wat je met deze nogal onduidelijke post bedoeltquote:Op maandag 1 februari 2016 11:08 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
Beetje veel wegkijkende policor Linksch Mensch gelul natuurlijk. En al was het maar 2%, dat zijn er nog altijd EENDUIZENDTWEEHONDERD hé!
Aanmoedigen is nog wat anders dan boeh roepen, bier gooien en als laagste van het laagste, fluimen. Wanneer je dit afdoet als het is maar een hele kleine minderheid, doe je precies hetzelfde als alle policors, incidentje, niks aan de hand en doorlopen. Als UCI zou ik de "thuis spelende ploeg" verantwoordelijk houden en straffen. Beperk ze maar tot deelname van 3 renners op het eerstvolgende WK. moet je eens kijken hoe dat er in hakt.quote:Op maandag 1 februari 2016 11:11 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Geen idee wat je met deze nogal onduidelijke post bedoeltMaar mijn punt was dat de meesten bij zoiets natuurlijk vooral komen om de sporters uit hun land aan te moedigen/te feesten/'gezellig te doen' en dat soort gedoe. Lijkt me dat maar een klein deel echt puur voor de sport komt, ongeacht de nationaliteiten van de toppers.
quote:Het wangedrag van sommige Belgische fans tijdens de hoofdact van het WK Veldrijden was een doorn in het oog van Adrie van der Poel. De vader van Mathieu ergerde zich groen en geel aan de diesrespectvolle zuiderburen. “Bier gooien en spugen. Zoiets kan echt maar in één land. Dan heb je toch geen respect voor topsporters?”, zei hij na afloop tegen Het Nieuwsblad.
“Ze doen er ook Van Aert mee te kort door zoiets te doen. En vertel mij niet dat het om individuen gaat. Er waren veel mensen die gooiden en spuugden”, aldus vader Van der Poel. “Misschien moet hij maar doen zoals Lars Boom en Zdenek Stybar en voor de weg kiezen. Mij zit het in ieder geval zo hoog. Mathieu was vandaag niet goed genoeg. Maar de media hebben de voorbije weken ook hun rol gespeeld natuurlijk. Het voorval met Wout was bepalend. Hij maakte een foutje, met de reactie van het publiek erbij. Dat was én én én. Daar heeft hij mentaal een tik gekregen.”
Mathieu, die uiteindelijk als vijfde eindigde, zei nooit het gevoel te hebben gehad te koersen voor winst. “In de eerste ronde voelde ik meteen dat ik op mijn limiet zat. Ik wilde vooraan blijven, vooral om Lars te helpen. En omdat ik van mezelf weet dat ik erdoor kan komen in een koers.”
Wat wil hij hiermee zeggen?quote:Maar de media hebben de voorbije weken ook hun rol gespeeld natuurlijk
Inderdaad, straf de renners die helemaal niks met het voorval te maken hebben.quote:Op maandag 1 februari 2016 11:23 schreef buzz1291 het volgende:
Beperk ze maar tot deelname van 3 renners op het eerstvolgende WK. moet je eens kijken hoe dat er in hakt.
Als je niet tegen boegeroep kan, doe dan niet aan sport. Daar moet je gewoon mee kunnen omgaan, punt. Kan je dat mensen verbieden? Neen. Vrijheid van meningsuiting heet dat.quote:Op maandag 1 februari 2016 11:23 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
Aanmoedigen is nog wat anders dan boeh roepen, bier gooien en als laagste van het laagste, fluimen.
Wij vinden Feyenoordsupporters ook allemaal marginalen hoor.quote:Op maandag 1 februari 2016 12:47 schreef Brecht35 het volgende:
Ik vind het wel grappig hoe men altijd spreekt over Belgische marginalen en "typisch België", google maar eens op "wangedrag Feyenoord"..
Maar dan zijn het wel maar een paar enkelingen zeker en hier niet?
Een behoorlijk deel van het volk dat op veldrijden afkomt bestaat gewoon uit marginalen, daar hoeven we niet moeilijk over te doen. Voetbal idem dito.quote:Op maandag 1 februari 2016 12:47 schreef Brecht35 het volgende:
Ik vind het wel grappig hoe men altijd spreekt over Belgische marginalen en "typisch België", google maar eens op "wangedrag Feyenoord"..
Maar dan zijn het wel maar een paar enkelingen zeker en hier niet?
Mani tieft jij effuh lekker een eind op zeg. Cker boeruh supporter?quote:Op maandag 1 februari 2016 12:49 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Wij vinden Feyenoordsupporters ook allemaal marginalen hoor.
Dat zou in Frankrijk nooit gebeuren inderdaad.quote:
Eens.quote:Op maandag 1 februari 2016 12:49 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Wij vinden Feyenoordsupporters ook allemaal marginalen hoor.
Niet alleen die van Feyenooit.quote:Op maandag 1 februari 2016 12:49 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Wij vinden Feyenoordsupporters ook allemaal marginalen hoor.
Bron: http://www.hln.be/hln/nl/(...)-is-mijn-fiets.dhtmlquote:Beruchte vriend Femke van den Driessche bevestigt: "Het is mijn fiets"
"Die fiets is niet van mij, maar van een vriend", zo klonk het gisteren bij een diep bedroefde Femke van den Driessche. De 19-jarige veldritbelofte uit Aalst staat sinds zaterdag wereldwijd, maar toch vooral bij ons in het oog van de storm omdat er in haar materiaalpost een fiets met een motortje werd aangetroffen. Technologische fraude en de poppetjes gingen serieus aan het dansen. Eén vraag bleef echter tot vandaag op ieders maag liggen: wie is nu die vriend waar Van den Driessche het over had?
Dat blijkt ex-wielrenner Nico Van Muylder te zijn, een frituuruitbater uit Opdorp. Toen de verzamelde pers lucht kreeg van zijn identiteit sloegen ze hun tenten op aan zijn woning, maar ze moesten lang geduld uitoefenen. Pas vanavond omstreeks tien voor zeven reed de vriend van de familie Van den Driessche de oprit van zijn woning op om uiteindelijk een heel korte, maar krachtige verklaring af te leggen: "Het enige wat ik kan zeggen is dat het mijn fiets is." De 39-jarige Van Muylder is geen onbeschreven blad want anderhalf jaar hing hij als elite zonder contract zijn fiets aan de wilgen nadat hij iemand in het gezicht had geslagen. Tegenwoordig is hij actief in de duivensport.
Hahahahaha.quote:Op maandag 1 februari 2016 20:30 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Bron: http://www.hln.be/hln/nl/(...)-is-mijn-fiets.dhtml
Lekker fris figuur... Ben benieuwd hoe lang die gozer is. Als blijkt dat hij 2 koppen groter dan VDD is, dan is gelijk duidelijk dat dit een lulverhaal is.
Ik vind dat boe geroep en erger helemaal niks. Blijf dan thuis, supporter voor je idolen maar ga de anderen niet als een gedegenereerde aap liggen uitjouwen (of de atleet moet echt een achterlijke actie uithalen, dan kan ik voor het uitjouwen wel begrip opbrengen).quote:Op maandag 1 februari 2016 16:13 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
Mani tieft jij effuh lekker een eind op zeg. Cker boeruh supporter?
Maar dat boeh geroep heb ik ook geen probleem mee, zolang iedereen er maar mee om kan gaan. Ik zou het echter niet in m'n hoofd halen om boeh te roepen tussen een stelletje primaten uit Baal wanneer Nys op de 17e plek voorbij komt.
Heel die entourage om da meiske is van dubieus niveau.quote:Op maandag 1 februari 2016 20:30 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Bron: http://www.hln.be/hln/nl/(...)-is-mijn-fiets.dhtml
Lekker fris figuur... Ben benieuwd hoe lang die gozer is. Als blijkt dat hij 2 koppen groter dan VDD is, dan is gelijk duidelijk dat dit een lulverhaal is.
Zij is renster dus in 1 plaats verantwoordelijk voor haar eigen daden. Krokodillentranen in een tv verklaring veranderen daar niets aan. Feit dat ze pas 19 is ook niet.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 12:44 schreef Gripper het volgende:
Ach, het is toch gewoon allemaal een slecht rookgordijn zoals altijd in dit soort situaties de wereld in gebracht wordt. Dat gebeurt bij neergeschoten straaljagers ook precies zo, gewoon heel hard roepen en over en weer beschuldigen en ontkennen tegelijk.
Iedereen die nadenkt kan precies bedenken hoe het wel gegaan is en dan zal het worst wezen wat een frituurfietser allemaal beweert. Jammer alleen dat ze maar 1 persoon echt hard straffen, de atlete, en dat de mensen om haar heen wegkomen met een berisping, een jaartje geen ploeg mogen begeleiden ofzo.
Zij is de dupe van het hele verhaal.
quote:Op dinsdag 2 februari 2016 13:04 schreef Gripper het volgende:
Dat sowieso. En natuurlijk wist ze het.
Maar iedereen om haar heen heeft ook schuld, en die komen ermee weg.
Dat ze 19 is en niet lelijk is juist een pluspunt, nu is er altijd nog kans op een andere carrière of een reportage in de foxy ofzo.
Die zijn ook allemaal baantje kwijt wat dat aan begeleiding voor haar betreft dus.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 13:04 schreef Gripper het volgende:
Dat sowieso. En natuurlijk wist ze het.
Maar iedereen om haar heen heeft ook schuld, en die komen ermee weg.
Dat ze 19 is en lelijk is juist een pluspunt, nu is er altijd nog kans op een andere carrière of een reportage in de tuk of de seventeen ofzo.
Maar die vader en broers/neven kunnen nog hun geld verdienen met gestolen vogeltjes verkopen, gedopeerde duiven laten meedoen aan wedstrijden, of een lekker frietje samuraisaus serveren. Die gesjeesde types komen er altijd wel.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 13:24 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Die zijn ook allemaal baantje kwijt wat dat aan begeleiding voor haar betreft dus.
Gevoelsmatig voor mij juist wel. Als je doping gebruikt moet je het nog altijd met je benen doen. Als ik aan de epo ga doe ik niet ineens mee met de toppers, terwijl ik met een motortje veel gemakkelijker het verschil kan maken. Zie ook het wedstrijdje tussen die ene journalist en Michael Boogerd, of die Koppen-aflevering met die amateurwielrenner. Die had de slag gemist en sloot zonder een centje pijn alsnog aan bij de kopgroep met zijn motortje.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 13:53 schreef kaasplankje het volgende:
Moet wel zeggen niet met Merckx eens te zijn dat hij beweerd dat mechanische doping erger is dan prestatiebevorderende middelen die verboden zijn. Bedrog = bedrog en dan is het een niet erger dan het ander vind ik.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |