SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zo hoppa, iedereen even de FOK! community toevoegen op de playstation, dan kunnen we met elkaar spelen
SOONY
Dat was dan ook 1 van de redenen waarom ik weinig problemen had met Alfred J. Kwak in het Nederlands, en aangezien het een co-productie was, had ik Japans ook prima gevonden. En Engels niet.quote:Op donderdag 28 januari 2016 10:38 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Dat weet ik, maar het karakter is verzonnen door Herman van Veen en dus Nederlands. Dat het vervolgens gemaakt is met Japanners mag als je de domme filosofie van Yi-Long volgt niet uitmaken.
Ik vraag me meer af wat de Japanners hier van vonden:quote:Op donderdag 28 januari 2016 11:55 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Dat was dan ook 1 van de redenen waarom ik weinig problemen had met Alfred J. Kwak in het Nederlands, en aangezien het een co-productie was, had ik Japans ook prima gevonden. En Engels niet.
Het is allemaal niet zo moeilijk, de logica achter mijn denken.
Wat zouden ze er volgens jou van moeten vinden? Is niets mis mee toch? Er zit een historisch politieke en menselijke boodschap in, met duidelijke vergelijkingen naar W.O. 2 en Hitler. Daar zullen die Japanners echt geen probleem mee hebben.quote:Op donderdag 28 januari 2016 12:03 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Ik vraag me meer af wat de Japanners hier van vonden:
[ afbeelding ]
Is vooral gericht op de multiplayer als je een goede headset hebt, en vrienden die het spel ook hebben is dit een succes aankoop!quote:
Ik vroeg me af of ze dan niet zo'n programma zouden vermijden uit schaamte. Het hele gebeuren met die 'troostmeisjes' durfden ze ook pas onlangs toe te geven en verontschuldigingen voor aan te bieden. Duitsland gaat daar op een heel andere manier mee om.quote:Op donderdag 28 januari 2016 12:10 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Wat zouden ze er volgens jou van moeten vinden? Is niets mis mee toch? Er zit een historisch politieke en menselijke boodschap in, met duidelijke vergelijkingen naar W.O. 2 en Hitler. Daar zullen die Japanners echt geen probleem mee hebben.
Ik neem aan dat voor die Japanners het Europese gedeelte van de 2de WO natuurlijk veel verder van ze af staat dan hun eigen geschiedenis in die 2de WO, dus dat zou ongetwijfeld gevoeliger liggen.quote:Op donderdag 28 januari 2016 12:45 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Ik vroeg me af of ze dan niet zo'n programma zouden vermijden uit schaamte. Het hele gebeuren met die 'troostmeisjes' durfden ze ook pas onlangs toe te geven en verontschuldigingen voor aan te bieden. Duitsland gaat daar op een heel andere manier mee om.
De Nederlandse versie van Er ist wieder daar is een van de beter verkopende boeken op mijn werk. Zoiets is daar ondenkbaar.
En verder vraag ik me af of ze de subtiele grapjes in die serie daar wel snappen. Ik snapte als kind ook niet waarom die kraai Dolf heette en waarom hij zo'n rare hoed op had (Napoleon) en altijd van die rare armbewegingen maakte.
Sony zal het vast wetenquote:Op donderdag 28 januari 2016 12:21 schreef bjanaan het volgende:
Weet iemand wanneer de PS4 1tb editie een beetje gaat dalen in prijs?
Pre-order de game, installeer de beta, annuleer pre-order na dit weekend.quote:Op donderdag 28 januari 2016 12:12 schreef maniack28 het volgende:
Is er nog ergens een beta code voor The Division?
De kristallen bol is kapotquote:Op donderdag 28 januari 2016 13:51 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Kijk, hiervoor stel je vragen: Duidelijke antwoorden.
Japanners zijn niet beschaamd over WO2. Ze zijn juist totaal niet beschaamd. Kinderen weten nauwelijks van de verschrikkingen die hun grootouders hebben aangericht en het interesseert ze ook weinig. Het wordt vooral als een verlies van Japan gezien, en pas op de laatste plaats komt enig schuldgevoel tegenover de miljoenen slachtoffers.quote:Op donderdag 28 januari 2016 12:45 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Ik vroeg me af of ze dan niet zo'n programma zouden vermijden uit schaamte. Het hele gebeuren met die 'troostmeisjes' durfden ze ook pas onlangs toe te geven en verontschuldigingen voor aan te bieden. Duitsland gaat daar op een heel andere manier mee om.
De Nederlandse versie van Er ist wieder daar is een van de beter verkopende boeken op mijn werk. Zoiets is daar ondenkbaar.
Die gaan we met een paar maanden wel tegenkomen in de PS+.quote:Op donderdag 28 januari 2016 15:08 schreef MMaRsu het volgende:
games in het nederlands zijn verschrikkelijk.
Maar The Witness is meesterlijk. Als je je hersenen even wilt laten kraken, en je oude games zoals Myst en Riven tof vind dan moet je The Witness zeker aanschaffen. Dubbel en dwars de moeite waard.
Verwacht echter geen actie, maar ontdekking, mysterie en puzzels. De game heeft een goede learning curve, dit betekend dat je eerst rustig aan begint met simpele doolhof puzzels, voordat er nieuwe concepten worden geintroduceerd.
36 euro klinkt vrij prijzig maar het is een vrij lang spel en daarnaast zal je met meer dan 600 puzzels er echt wel veel tijd in kunnen steken.
Het aanbod aan puzzels is ook heel divers, ze werken allemaal op andere manieren en hebben bepaalde regels waar je aan moet voldoen. Dit word je niet voorgekauwd maar moet je zelf zien uit te vogelen. Meestal heb je het snel door.
Uhuh, net zoals Octodad!quote:Op donderdag 28 januari 2016 15:39 schreef satecl het volgende:
[..]
Die gaan we met een paar maanden wel tegenkomen in de PS+.
Daar gaan we al. Ik heb nog genoeg spellen in de wachtrij waardoor deze game wel een maand of 9 kan wachten. En dan mag de beste man zijn volledige fortuin erin hebben gestopt, ik betaal ook voor PS+. Krijgt hij een deeltje daarvan.quote:Op donderdag 28 januari 2016 15:42 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Uhuh, net zoals Octodad!
Als je een spel vet lijkt koop het dan gewoon. De beste man heeft zijn volledige fortuin in deze game gestopt. Ik zal er veel uren plezier mee hebben, en ik wil het nu graag spelen. Dan ga ik niet wachten totdat het wellicht misschien ooit eens in de PS+ komt. De laatste tijd krijgen we maar bagger imo.
Heb aan dit antwoord idd helemaal niksquote:Op donderdag 28 januari 2016 13:51 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Kijk, hiervoor stel je vragen: Duidelijke antwoorden.
Kan niet meer. Pre orders krijgen geen key meer. Heeft Ubisoft een stokje voor gestoken. Fucking lamé, want dit is de manier om je game te verkopenquote:Op donderdag 28 januari 2016 13:53 schreef Drankster het volgende:
[..]
Pre-order de game, installeer de beta, annuleer pre-order na dit weekend.
Is dat zo? Link?quote:Op donderdag 28 januari 2016 17:31 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Kan niet meer. Pre orders krijgen geen key meer. Heeft Ubisoft een stokje voor gestoken. Fucking lamé, want dit is de manier om je game te verkopenof zijn ze bang dat het kut is?
Kan hem niet meer vinden, las het net ergens in de trein..quote:
Word.quote:Op donderdag 28 januari 2016 15:50 schreef satecl het volgende:
[..]
Daar gaan we al. Ik heb nog genoeg spellen in de wachtrij waardoor deze game wel een maand of 9 kan wachten. En dan mag de beste man zijn volledige fortuin erin hebben gestopt, ik betaal ook voor PS+. Krijgt hij een deeltje daarvan.
Dat is onzin dude. Dat is alleen als je via hun site besteld ofzo.quote:Op donderdag 28 januari 2016 17:31 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Kan niet meer. Pre orders krijgen geen key meer. Heeft Ubisoft een stokje voor gestoken. Fucking lamé, want dit is de manier om je game te verkopenof zijn ze bang dat het kut is?
Nouja prima toch, ik vind het spel het waard van de aanschafquote:Op donderdag 28 januari 2016 15:50 schreef satecl het volgende:
[..]
Daar gaan we al. Ik heb nog genoeg spellen in de wachtrij waardoor deze game wel een maand of 9 kan wachten. En dan mag de beste man zijn volledige fortuin erin hebben gestopt, ik betaal ook voor PS+. Krijgt hij een deeltje daarvan.
Best saai zo dus ga altijd maar paar potjes en dan stop ik.quote:Op donderdag 28 januari 2016 12:06 schreef Che_ het volgende:
Welke games komen binnenkort uit?
Rainbow siege halen of niet?
Wat komt er binnenkort allemaal uitquote:Op donderdag 28 januari 2016 19:30 schreef Jiang153 het volgende:
[..]
Best saai zo dus ga altijd maar paar potjes en dan stop ik.
Wanneer ik de platinum heb dan doe ik een weg
Street Fighter Vquote:Op donderdag 28 januari 2016 21:12 schreef Che_ het volgende:
[..]
Wat komt er binnenkort allemaal uit
Alleen division en uncharted zijn interessant danquote:Op donderdag 28 januari 2016 21:16 schreef DKUp het volgende:
[..]
Street Fighter V
The Division
Ratchet and Clank
Dark Souls 3
Uncharted 4
Tot en met april
Naruto volgende week natuurlijkquote:Op donderdag 28 januari 2016 21:12 schreef Che_ het volgende:
[..]
Wat komt er binnenkort allemaal uit
The Division is wel vetquote:Op donderdag 28 januari 2016 21:19 schreef Che_ het volgende:
[..]
Alleen division en uncharted zijn interessant dan
Niet verkeerd
even mijzelf quoten maar:quote:Op donderdag 28 januari 2016 21:02 schreef DJ_ het volgende:
Als er iemand nog een beta key wil voor de division kan die hier terecht:
https://contests.nvidia.com/en-gb/the-division-beta-key-giveaway
je kan zelf kiezen welk platform je op wil spelen, xbox/pc/ps4
Voor mij DaSo3 en The Division schijnt ook te bevallen bij iedereen.quote:Op donderdag 28 januari 2016 21:16 schreef DKUp het volgende:
[..]
Street Fighter V
The Division
Ratchet and Clank
Dark Souls 3
Uncharted 4
Tot en met april
Die is toch vanaf morgen pas online?quote:Op donderdag 28 januari 2016 21:01 schreef DKUp het volgende:
Ik vind The Division wel tof, alleen lijkt het op Destiny
Xbone.quote:Op donderdag 28 januari 2016 22:58 schreef Drankster het volgende:
[..]
Die is toch vanaf morgen pas online?
Voor de PS4quote:Op donderdag 28 januari 2016 22:58 schreef Drankster het volgende:
[..]
Die is toch vanaf morgen pas online?
quote:Op donderdag 28 januari 2016 21:01 schreef DKUp het volgende:
Ik vind The Division wel tof, alleen lijkt het op Destiny
Je hebt ook groot gelijk. Maar (helaas) heb ik een leeftijd bereikt dat je het door bedrijf/relaties moet doen met 3 tot 4 uur gamen moet doen. Dan heb je de tijd om dit soort games de ruimte te geven tot PS+ en ze gratis kan ophalen. In de tijd dat ik elke dag 3 uur kon gamen kocht ik dit soort games blindelings. Oftewel: ik ben jaloers op jequote:Op donderdag 28 januari 2016 18:52 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Nouja prima toch, ik vind het spel het waard van de aanschaf. Waarom denk je dat deze goedkoop in de + word gezet? Tot nu toe hebben we alleen games van onder de 20 euro gekregen. Wellicht een mooie PS+ discount dat geloof ik wel, maar PS+ gaat echt niet snel gebeuren met The Witness.
Iedereen z'n eigen ding, maar ik vind het een verademing tussen alle andere games.
Hitman natuurlijkquote:Op donderdag 28 januari 2016 21:16 schreef DKUp het volgende:
[..]
Street Fighter V
The Division
Ratchet and Clank
Dark Souls 3
Uncharted 4
Tot en met april
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |