Ik heb spijt dat ik dit topic opende, ben ik nu oudquote:Op dinsdag 26 januari 2016 10:10 schreef habitue het volgende:
"A man is not old until regrets take the place of dreams. "
Nouja zo'n topic van Deezertje lezen kost wel een jaar van je leven sowieso.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 10:12 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
Ik heb spijt dat ik dit topic opende, ben ik nu oud
Jij dus ook lol.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 10:10 schreef DoubleDip het volgende:
Ik dacht dat je naar de bieb ging? Ga eens werken dan. Als je hier blijft rondhangen gebeurt er niks.
Het mentale niveau wel, maar HBO-niveau overall impliceert dat je discipline hebt enzo om door te werken.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 10:06 schreef Deezertje het volgende:
@Scary
Wat al die jaren voorging qua studie aan de scriptie is wel zwaarder geweest, ook individueel. Dus het niveau kan ik wel aan, ook later in het veld.
Daar zeg je het dus zelf al, geen zelfmotivatie. Het is een slap excuus dat je te weinig hebt "geleefd" in het verleden om nu net zo hard te blijven stagneren.quote:Alleen loop ik nu tegen het bureaucratische en zelfmotiveringsprobleem aan. Ik mis de discipline en maak/evalueer mijn leven op voor ik in de volgende fase terecht kom en concludeer dat ik veel te weinig heb geleefd.
Dit is je boete nog niet, die bouwt gewoon nog verder op zolang je blijft struisvogelen in je "gemiste" verleden terwijl het heden net zo hard aan je voorbij gaat. Prima dat je gewoon nog niet wil afstuderen, maar zeg dan gewoon dat jij er niet klaar voor bent en neem de gevolgen aan, terwijl je werkt aan een plan b. Maak een bucketlist en ga die dingen doen voor jezelf, om je beter te voelen enzo. Dat gaat je meer gespreksvoer en uitstraling geven dan krampachtig vast te houden aan je studentenstatus, terwijl je eigenlijk gewoon niet studeert en toe blijft kijken hoe ook je heden door je vingers glipt hoe hard je je hand ook dichtknijpt.quote:Iedere dag braaf naar school maar verder helemaal niets van het leven heb gemaakt of geleerd qua sociaal gebeuren hoe de wereld werkt. Daar betaal ik nu de boete voor. Met terugwerkende kracht kan je geen vriendschappen, relaties of andere dingen opbouwen.
Gelul, als je de scriptie makkelijker vindt dan wat er vooraf ging, mis je die kracht niet. Volgens mij mis je gewoon de wil omdat je niet voor je gescoord hebt afscheid wil nemen van je studentenstatus.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 10:15 schreef Deezertje het volgende:
Maar mijn ouders zien wel degelijk dat ik al bijna twee jaar in een sleur zit en niet aansluit bij de maatschappij (sociaal, maar dus ook door uitstelgedrag diploma en niet in het werkproces te komen zoals leeftijdsgenoten). En das kut voor hun maar nog kutter voor mij juist omdat ik zoveel probeer dat te doorbreken: sporten, afspraken op school maken, naar een stille ruimte gaan etc. Maar mijn hoofd blokkeert steeds, de wil is er de kracht niet.
Dit dus.quote:Op maandag 25 januari 2016 17:31 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
Dat is inmiddels een retorische vraag ben ik bang. Al hoop ik dat het dat binnenkort niet meer is, maar dat zal wel een illusie zijn.
Thanks. Gisteren gekeken! Veel open deuren, maar ook wel waar soms. Grootste probleem is dat ik mijzelf heb aangepraat dat ik op dit moment nergens meer bij hoor in 't leven. Is misschien wel zo, maar het is ook niet dat iedereen mij haat, ze gaan simpelweg niet met mij om omdat ze dat ook niet verplicht zijn. Daardoor wil ik 'perfect' leven en alles van te voren uitdenken om leuk over te komen. Alles moet goed zijn: perfect kapsel, uiterlijk, opmerkingen etc. Dat werkt averechts: juist daardoor ben je niet meer spontaan. Ik heb nu het gevoel mij elke dag te moeten bewijzen, fout dus. Staat mooi hier, maar wordt tijd dat ook eens te gaan doen. Scriptie aan gewerkt gisteren en vandaag weer. Vanavond naar de film als beloning.quote:Op woensdag 27 januari 2016 18:45 schreef DoubleDip het volgende:
http://365dagensuccesvol.(...)oe-ga-ik-daarmee-om/
Deze is wel erg toepasselijk op dit moment...
Hoeveel uur heb je aan je scriptie gewerkt de laatste paar dagen?quote:Op donderdag 28 januari 2016 10:44 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Thanks. Gisteren gekeken! Veel open deuren, maar ook wel waar soms. Grootste probleem is dat ik mijzelf heb aangepraat dat ik op dit moment nergens meer bij hoor in 't leven. Is misschien wel zo, maar het is ook niet dat iedereen mij haat, ze gaan simpelweg niet met mij om omdat ze dat ook niet verplicht zijn. Daardoor wil ik 'perfect' leven en alles van te voren uitdenken om leuk over te komen. Alles moet goed zijn: perfect kapsel, uiterlijk, opmerkingen etc. Dat werkt averechts: juist daardoor ben je niet meer spontaan. Ik heb nu het gevoel mij elke dag te moeten bewijzen, fout dus. Staat mooi hier, maar wordt tijd dat ook eens te gaan doen. Scriptie aan gewerkt gisteren en vandaag weer. Vanavond naar de film als beloning.
Effectief iets van 4 uurtjes, maar veel info heb ik al. Moet worden uitgebreid en 'leesbaar' geschreven worden en dat vergt concentratie en geen last van conflicterende gedachten. Nu gaat 't al beter.quote:Op donderdag 28 januari 2016 11:13 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Hoeveel uur heb je aan je scriptie gewerkt de laatste paar dagen?
Wel want ik heb het grootste gedeelte al gedaan.quote:Op donderdag 28 januari 2016 14:24 schreef DoubleDip het volgende:
Volgens mij moet je dan hier zijn.
Over je scriptie: goed dat je er aan hebt gewerkt, maar zie een studiedag gewoon als een werkdag. Dus niet een paar uurtjes maar gewoon van 9 tot 17 uur er aan zitten, ook in het weekend. Met die paar uurtjes gaat die scriptie voor juni niet klaar zijn.
Als je een groot deel al hebt gedaan dan vind ik het wel raar dat je hier al een jaar mee zit. Dan is het afmaken toch niet zo moeilijk? Ik neem aan dat de rest van je studie klaar is, dus juist nu heb je alle tijd voor je scriptie en kan je daarna op zoek naar een leuke baan (en iets voor jezelf, en heel misschien een relatie).quote:Op donderdag 28 januari 2016 14:25 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Wel want ik heb het grootste gedeelte al gedaan.
En als 'gewoon' contact niet lukt ben ik aangewezen op het geforceerde via bepaalde apps, da's ook niet altijd even handig.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |