Het is zonder unblocker ook een prima dienst.quote:Op zondag 24 januari 2016 00:21 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ben ik blij dat ik m'n trial niet omgezet heb in een echt abo
Heb dat sinds een week of 2 op de Amerikaanse netflix. Beeldkwaliteit is meestal tussen 240p en 480p. Andere landen werken perfect, Canada of zo gewoon zoals normaal, alleen de Amerikaanse die echt heel slecht is.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 19:29 schreef CherryLips het volgende:
M'n beeld is echt superkut de laatste paar dagen. De eerste paar seconden van een aflevering zijn scherp en dan krijg je dat verrotte beeld alsof de verbinding niet goed is. Op de andere apparaten is er geen probleem met wifi, maar de Apple tv geeft slecht beeld
ik had ook problemen in het begin van content maar werd daarna weer beter.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 22:45 schreef Zak het volgende:
Maakt iedereen met slecht beeld gebruik van een DNS toevallig? Ik heb van ellende maar de normale DNS weer ingesteld en nou is het beeld weer perfect.
Het is voorbij denk ik...
Ik kijk eigenlijk alleen naar Canada en die is verrot. NL doet het prima via de Chromecast.quote:Op zondag 24 januari 2016 09:37 schreef Ereinion het volgende:
[..]
Heb dat sinds een week of 2 op de Amerikaanse netflix. Beeldkwaliteit is meestal tussen 240p en 480p. Andere landen werken perfect, Canada of zo gewoon zoals normaal, alleen de Amerikaanse die echt heel slecht is.
Is eigenlijk wel grappig, want wij kijken vrijwel alleen series uit de jaren '60 t/m jaren '90 op Netflix US. Te denken aan (slechts enkele voorbeelden): Magnum (deze is er helaas wel al afgehaald), Murder She Wrote, Columbo, Poirot en nu kijken we naar The Rockford Files.quote:Op zondag 24 januari 2016 11:20 schreef Nielsch het volgende:
Wat zijn dan populaire series uit de US content die niet in NL te zien is?
Grey's Anatomy, Parenthood, Scandal, Law & Order SVUquote:Op zondag 24 januari 2016 11:20 schreef Nielsch het volgende:
Wat zijn dan populaire series uit de US content die niet in NL te zien is?
Nee is er ergens begin vorig jaar afgehaald tegelijkertijd met Criminal Intent helaas.quote:Op zondag 24 januari 2016 12:58 schreef Mryc het volgende:
Staat ook ergens Law & Order op eigenlijk?
the killing, the fallquote:Op zondag 24 januari 2016 13:43 schreef Wimperkruller het volgende:
Welke serie lijkt een beetje op Luther?
Nu nog naar NL.quote:Op zondag 24 januari 2016 14:28 schreef richolio het volgende:
Jaaa veel Harry Potter op New Zealand netflix
GTST op motors.quote:Op zondag 24 januari 2016 14:32 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Ik heb het even gehad met Sons of anarchy. Ongeloofwaardige karakters, niet leuk om naar te kijken.
thnxquote:Op zondag 24 januari 2016 13:01 schreef PaarsBeestje het volgende:
Nieuwe dns servers voor Unblock.US trouwens:
DNS 1: 64.145.73.5
DNS 2: 209.107.219.5
Staat nog niet vermeld in de tutorials op de website van unblock us...quote:Op zondag 24 januari 2016 13:01 schreef PaarsBeestje het volgende:
Nieuwe dns servers voor Unblock.US trouwens:
DNS 1: 64.145.73.5
DNS 2: 209.107.219.5
Bij de beantwoordde vragen, zoals bijvoorbeeldquote:Op zondag 24 januari 2016 15:31 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Staat nog niet vermeld in de tutorials op de website van unblock us...
Hoe kom je aan deze info?
Móét ik die veranderen? Ook voor ps3?quote:Op zondag 24 januari 2016 13:01 schreef PaarsBeestje het volgende:
Nieuwe dns servers voor Unblock.US trouwens:
DNS 1: 64.145.73.5
DNS 2: 209.107.219.5
verander pas als je problemen krijgt met verbindingquote:Op zondag 24 januari 2016 15:44 schreef richolio het volgende:
[..]
Móét ik die veranderen? Ook voor ps3?
Helemaal geen zin in eigenlijk
Moet je daarvoor een account bij ze hebben?quote:Op zondag 24 januari 2016 13:01 schreef PaarsBeestje het volgende:
Nieuwe dns servers voor Unblock.US trouwens:
DNS 1: 64.145.73.5
DNS 2: 209.107.219.5
Ja, $4.99quote:Op zondag 24 januari 2016 17:34 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Moet je daarvoor een account bij ze hebben?
Mis weinig dusquote:Op zondag 24 januari 2016 12:39 schreef DonnaRush het volgende:
[..]
Grey's Anatomy, Parenthood, Scandal, Law & Order SVU
Die zou ik graag op Netflix NL zien.
Geen gemis dus...quote:Op zondag 24 januari 2016 12:48 schreef CherryLips het volgende:
Supernatural, X Files, Gilmore Girls...
Parks and Recreation, 30Rock ... En veel relatief nieuwe films.quote:
Even zoeken naar iets wat alleen in de VS erop staat? Volgens mij kan je geen NL ondertiteling meer hebben dan.quote:Op zondag 24 januari 2016 18:15 schreef BarryOSeven het volgende:
Heb nu als het goed is de vs netflix, ondertitels op de appletv zijn nogsteeds nl. Hoe weet ik nou dat ik de vs netflix te pakken heb?
heb je een voorbeeld van iets op de vs netflix? Het was een impulsieve switch van mequote:Op zondag 24 januari 2016 18:17 schreef DonnaRush het volgende:
[..]
Even zoeken naar iets wat alleen in de VS erop staat? Volgens mij kan je geen NL ondertiteling meer hebben dan.
Ally Mc Beal.quote:Op zondag 24 januari 2016 18:22 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
heb je een voorbeeld van iets op de vs netflix? Het was een impulsieve switch van me
Maar je hebt wel nog Nederlandse ondertiteling? Lijkt me chill zegquote:Op zondag 24 januari 2016 18:34 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
ok dan, ja dan werkt het dus. Nice, bedankt
Volgens mij alleen bij de series die ook in Nederland werden uitgezonden.quote:Op zondag 24 januari 2016 20:57 schreef richolio het volgende:
[..]
Maar je hebt wel nog Nederlandse ondertiteling? Lijkt me chill zeg
Klopt. Nederlandse ondertitels zijn te kiezen als je in een andere regio zit en de serie ook op Netflix NL staat.quote:Op zondag 24 januari 2016 20:58 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Volgens mij alleen bij de series die ook in Nederland werden uitgezonden.
Ik had even de serie bloodline opgestart, die had wel ondertiteling. Cartelland dan weer niet.
volgens mij is seizoen 3 alleen de kerstspecial.quote:Op zondag 24 januari 2016 21:00 schreef Rijst het volgende:
Wanneer komt de 2e aflevering uit van black mirror?
Bij mij is dit volgens mij niet zo..quote:Op zondag 24 januari 2016 21:00 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Klopt. Nederlandse ondertitels zijn te kiezen als je in een andere regio zit en de serie ook op Netflix NL staat.
Dan wordt Aether dus overbodig.quote:Op maandag 25 januari 2016 16:26 schreef KingRadler het volgende:
ik maak sinds kort gebruik van de app Upflix
krijg altijd een notificatie als er nieuwe content is.
Aetherflix™quote:Op maandag 25 januari 2016 18:41 schreef richolio het volgende:
[..]
Dan wordt Aether dus overbodig.
#BOYCOTTUPFLIX2K16
SPOILER: CoversOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Black Sails (seizoen 2) – 2015 16
♫ Engels / CC Engels, Indonesisch, Nederlands
Genre: Actie, Drama
De bevolking van New Providence Island is niet helemaal eerlijk, maar het is de thuisbasis van kapitein Flint. Ieder die het eiland claimt, vindt hem op zijn pad.
Mr. Magoo – 1997 6 1:27 uur
♫ Engels / CC Nederlands
Genre: Comedy
Door een speling van het lot krijgt een bijziende miljonair, mr. Magoo, een kostbaar juweel in zijn bezit waar dieven en de politie ook op uit zijn.
Purge: Anarchy, The – 2014 16 1:43 uur
♫ Engels / CC Nederlands
Genre: Horror, Thriller
In deze donkere sequel doen gewone burgers hun best om te overleven tijdens een jaarlijkse amnestie van 12 uur waarin elk misdrijf mag worden gepleegd.When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.
Heb 'm direct toegevoegd aan mijn lijst. Altijd al eens willen kijken.quote:Op maandag 25 januari 2016 20:35 schreef iBenny het volgende:
The Purge is best vermakelijk. Beetje krankzinnig en gek, maar he... Als je ervan houdt dan is het zeker een aanrader
De eerste film stond er ooit ook op, maar die is helaas verwijdertquote:Op maandag 25 januari 2016 20:43 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Heb 'm direct toegevoegd aan mijn lijst. Altijd al eens willen kijken.
Oh dit is het vervolg? Hmm, dan moet ik het eerste deel ook nog zienquote:Op maandag 25 januari 2016 20:44 schreef iBenny het volgende:
[..]
De eerste film stond er ooit ook op, maar die is helaas verwijdert
Nah, het heeft weinig met elkaar te maken. Sowieso is deel 2 superieur aan deel 1.quote:Op maandag 25 januari 2016 20:57 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Oh dit is het vervolg? Hmm, dan moet ik het eerste deel ook nog zien
Thnxquote:Op maandag 25 januari 2016 22:10 schreef Mike het volgende:
[..]
Nah, het heeft weinig met elkaar te maken. Sowieso is deel 2 superieur aan deel 1.
quote:Op maandag 25 januari 2016 22:46 schreef Forbry het volgende:
Aan River begonnen en nu 3 afleveringen gezien. De 1e aflevering wist me nog niet zo te pakken, maar inmiddels vind ik het erg goed/intrigerend, zeer benieuwd naar de ontknoping van eea... thnx voor de tip
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |