Jaa dat wil ik ook. Alleen álles (merino)wol/zijde is wel erg prijzig. Dus nog aan het kijken naar wat dan de meest handige combinaties zijn. Gelukkig heb ik nog evenquote:Op zaterdag 23 januari 2016 21:23 schreef elamanilo het volgende:
[..]
En ik ben een mooie verzameling wol en wolzijde kleertjes voor baby aan het verzamelen. Wol en zijde hebben een beschermende functie voor het schaap en de rups en die bescherming neemt het ook mee in de kleding, dat vind ik fijn voor mijn kleine baby.Kortom, de centjes worden toch wel (weer) uitgegeven
We willen het heel graag weten! Liever gisteren dan vandaag zegmaarquote:Op zondag 24 januari 2016 10:41 schreef elamanilo het volgende:
Marjolijntje, willen jullie weten wat het is? Of blijft het een verrassing?
En dit ja! Wij zitten nu ook met een verbouwing en over 2 weken verhuizen we. Dus het was ook wel lekker makkelijk om gewoon iets uit te zoeken en aan te geven dat het ergens in maart wel een keer geleverd mag wordenquote:Op zondag 24 januari 2016 11:17 schreef IsabellaMariaAnna het volgende:
Ik dacht altijd dat ik echt niet zo'n bij elkaar passend setje bed/kast/commode uit een grote babywinkel wilde hebben. Maar toen het zover was waren we zo druk met de verbouwing dat zelf dingen bij elkaar zoeken en daar iets aan opknappen echt geen mogelijkheid meer was. Dus nu heb ik alsnog setmeubeltjes en ik vind ze tof
Mijn moeder heeft ook een miskraam gehad en met 8 weken vroeg ik haar met welke termijn ze dat had gehad. Haar antwoord: 8 weken... Toen kneep ik 'm wel ff. Verder ben ik door internet en hier juist al heel voorzichtig met jompelen want 'wat als het misgaat' een totaal irrationele gedachte, want de kans dat het goed gaat is groter. Er is geen reden om aan te nemen dat het misgaat maar wat zal ik blij zijn als die echo geweest is. Mijn ouders wilden daarna ook langskomen want ze wilden de foto zien. 'Ik kan ook gewoon een foto van die foto maken en die appen hoorquote:Op zondag 24 januari 2016 11:46 schreef Quoi het volgende:
@Voor de prille zwangeren:
Hebben jullie dit ook? Hoe meer mensen die nu weten dat we zwanger zijn, hoe vaker we de minder goede verhalen horen. Terwijl daar verder nooit over wordt gepraat blijkbaar, horen we van stellen hoe lang zij al bezig zijn met zwanger worden etc. Ook vertelde mijn neef me gisteren doodleuk dat mijn nicht zwanger was en vorige maand met 12 weken een miskraam kreeg. Wat een verdrietige dingenen wat jammer dat er in het dagelijks leven geen ruimte lijkt om dit te ventileren. En 12 weken
(dat is weer een egoīstische gedachten, I know, maar toch... het blijft spannend...)
Precies dit. In mijn omgeving en op internet lees je zo vaak dingen die fout gaan, dat je misschien wat voorzichtiger bent en "een slag om de arm" wil houden. Iets wat sommigen dan weer helemaal niet snappen.quote:Op zondag 24 januari 2016 12:00 schreef Nazil het volgende:
[..]
Mijn moeder heeft ook een miskraam gehad en met 8 weken vroeg ik haar met welke termijn ze dat had gehad. Haar antwoord: 8 weken... Toen kneep ik 'm wel ff. Verder ben ik door internet en hier juist al heel voorzichtig met jompelen want 'wat als het misgaat' een totaal irrationele gedachte, want de kans dat het goed gaat is groter. Er is geen reden om aan te nemen dat het misgaat maar wat zal ik blij zijn als die echo geweest is. Mijn ouders wilden daarna ook langskomen want ze wilden de foto zien. 'Ik kan ook gewoon een foto van die foto maken en die appen hoor' was mijn antwoord maar dat was niet goed. En toen mompelde ik 'dan mag je mij komen troosten of we gaan feestvieren' vonden ze niet zo leuk
ik 'mag' daar niks over zeggen.
Het is jammer dat miskramen en het feit dat zwanger raken niet vanzelfsprekend is doodgezwegen wordt. Op het interwebs zie je dan weer meer horrorverhalen dan sprookjes, dus das weer het andere uiterste.
Ja! Ik wist wel dat miskramen en problemen met zwanger worden vaker voorkomen dan ik in mijn omgeving hoorde, maar ben er best van geschrokken toen bleek dat verschillende mensen in mijn omgeving met één of beide ervaring hadden. Incl een vriendin die erg dichtbij staat, die was heel blij voor ons maar barstte in tranen uit omdat ze zelf al zo lang bezig warenquote:Op zondag 24 januari 2016 12:00 schreef Nazil het volgende:
[..]
Het is jammer dat miskramen en het feit dat zwanger raken niet vanzelfsprekend is doodgezwegen wordt.
Wat goed van jequote:Op zondag 24 januari 2016 13:28 schreef Chanty het volgende:
Ik heb er zelf dus nooit een geheim van gemaakt toen we in de medische molen zaten. In tegendeel, postte bv ook op Facebook over de voortgang. Vind het niet okee dat er over dat soort dingen niet gepraat mag worden, dus ik had besloten daar niet aan mee te doen. Net als dat ik niet drie maanden mijn mond dicht hou wanneer ik wel zwanger blijk. Om de simpele reden dat ik het ook deel met mensen zodra het mis gaat en voor mij voelt dat goed. En als t helpt om het een beetje bespreekbaar te maken dan is dat helemaal mooi meegenomen.
Wacht maar tot ze ongevraagd aan je buik gaan zittenquote:Op zondag 24 januari 2016 14:34 schreef Quoi het volgende:
Iedereen moet doen wat hij/zij het beste vindt, dat staat voorop
Ik moet gewoon even wennen aan het feit dat mensen ineens ongezouten hun mening aan je meedelen en vinden dat je dingen zou 'moeten', gebaseerd op eigen ervaringen. Ik weet dat de bedoelingen vaak niet slecht zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |