Je moet het natuurlijk wel relatief zien i.p.v. absoluut. Maar ik neem aan dat je dat ook al door had en gewoon moeilijk doet.quote:Op dinsdag 19 januari 2016 21:58 schreef Falco het volgende:
[..]
Nederlanders maken een nog veel groter deel uit van onze samenleving. In absolute zin zijn zij de veelplegers in zedenmisdrijven. Wat nu?
Ik ben even het artikel kwijt, en ik heb geen zin om het opnieuw te zoeken. Maar als je googelt op cijfers van huiselijk geweld en seksueel misbruik zie je dat Nederlanders daar het grootste deel van uitmaken.quote:Op dinsdag 19 januari 2016 22:25 schreef Achterhoker het volgende:
[..]
Je moet het natuurlijk wel relatief zien i.p.v. absoluut. Maar ik neem aan dat je dat ook al door had en gewoon moeilijk doet.
En dus is het een reden om alles wat hun handjes niet thuis kan laten te importeren. Duidelijk.quote:Op dinsdag 19 januari 2016 22:29 schreef Drinky het volgende:
[..]
Ik ben even het artikel kwijt, en ik heb geen zin om het opnieuw te zoeken. Maar als je googelt op cijfers van huiselijk geweld en seksueel misbruik zie je dat Nederlanders daar het grootste deel van uitmaken.
Dat seksueel geweld is juist meer onder allochtonen, had ik al eens een bronnetje van geplaatst. Huiselijk geweld ook maar Nederlanders staan daar alleen maar hoger in de statistieken omdat de Nederlandse vrouw mondiger is en sneller naar de politie stapt.quote:Op dinsdag 19 januari 2016 22:29 schreef Drinky het volgende:
[..]
Ik ben even het artikel kwijt, en ik heb geen zin om het opnieuw te zoeken. Maar als je googelt op cijfers van huiselijk geweld en seksueel misbruik zie je dat Nederlanders daar het grootste deel van uitmaken.
De manier van bekendmaken was slecht.quote:Op dinsdag 19 januari 2016 22:08 schreef PeteSampras het volgende:
[..]
Nou ja, als het een goed plan is, maar de bewoording en de bekendmaking ervan niet, hoe kan ik dat dan anders begrijpen?
Vooral blijven geloven dat Nederlanders in dezelfde mate seksueel geweld beoefenen. Droom zacht, maar schrik niet op als straks de pleuris uitbreekt door ongelimiteerde massa-immigratie.quote:Op dinsdag 19 januari 2016 22:33 schreef Drinky het volgende:
En denken dat Nederlandse mannen hun handen wel thuis kunnen houden is geloven in sprookjes. Nee, dit is gewoon populistisch geblaat van een idioot voor het vee. Dat het overgrote deel van iedere bevolkingsgroep uit domme schapen bestaat is altijd al bekend geweest, helaas hebben ze nu gekke herders die andere schapen in wolfskleren stoppen.
Geloof me, als we de zedenzaken in Nederland net zo zouden uitvergroten zou het lijken alsof wij een land van verkrachters en geweldenaren zijn. Mensen die zich niet kunnen gedragen horen m.i. geen asiel te krijgen, maar op nou iedereen op een grote hoop te gooien en bij voorbaat als crimineel te behandelen zijn wij geen haar beter dan islamitische extremisten met hun "achtergestelde geloof". Ach, kijk maar eens Die Welle, mischien begrijp je dan wat er hier speelt.quote:Op dinsdag 19 januari 2016 22:30 schreef JeSuisDroppie het volgende:
[..]
En dus is het een reden om alles wat hun handjes niet thuis kan laten te importeren. Duidelijk.
Niet in dezelfde mate, in grotere mate. Mijn moeder heeft jaren als maatschappelijk hulpverlener gewerkt en de meeste klanten die zij, en andere kantoren in de provincie, kregen waren Nederlanders, mensen waarvan je het niet zou verwachten. Te denken aan bankdirecteurs, ceo's en weet ik het. Ik zal straks wel het document voor je opzoeken zodat je het zelf kan lezen, alhoewel ik betwijfel of je een reactie met enige feitelijke inhoud kan formuleren.quote:Op dinsdag 19 januari 2016 22:36 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Vooral blijven geloven dat Nederlanders in dezelfde mate seksueel geweld beoefenen. Droom zacht, maar schrik niet op als straks de pleuris uitbreekt door ongelimiteerde massa-immigratie.
In het vorige topic was een onderzoek geplaatst door iemand die ook dacht dat Nederlanders net zo erg waren qua zedendelicten, terwijl vervolgens bleek dat Nederlanders in veel mindere mate zedendelinquenten zijn dan bijvoorbeeld Antillianen en Marokkanen. Sterker nog, in bepaalde gevallen pleegden Marokkanen minstens 5 keer vaker zedendelicten.quote:Op dinsdag 19 januari 2016 22:40 schreef Drinky het volgende:
[..]
Niet in dezelfde mate, in grotere mate. Mijn moeder heeft jaren als maatschappelijk hulpverlener gewerkt en de meeste klanten die zij, en andere kantoren in de provincie, kregen waren Nederlanders, mensen waarvan je het niet zou verwachten. Te denken aan bankdirecteurs, ceo's en weet ik het. Ik zal straks wel het document voor je opzoeken zodat je het zelf kan lezen, alhoewel ik betwijfel of je een reactie met enige feitelijke inhoud kan formuleren.
In relatieve zin zijn de Antillianen juist de veelplegers. Dit heb ik al meerdere malen gepost! En wat nu?quote:Op dinsdag 19 januari 2016 22:25 schreef Achterhoker het volgende:
[..]
Je moet het natuurlijk wel relatief zien i.p.v. absoluut. Maar ik neem aan dat je dat ook al door had en gewoon moeilijk doet.
Die staan inderdaad bovenaan ja. Maar dat is mijn punt niet.quote:Op dinsdag 19 januari 2016 22:56 schreef Falco het volgende:
[..]
In relatieve zin zijn de Antillianen juist de veelplegers. Dit heb ik al meerdere malen gepost! En wat nu?
Wat is je punt dan wel?quote:Op dinsdag 19 januari 2016 23:10 schreef Achterhoker het volgende:
[..]
Die staan inderdaad bovenaan ja. Maar dat is mijn punt niet.
Lezen is bijzonder makkelijk, net zoals het aanslaan van een pedant toontje. Wat men echt bedoelt is niet altijd even duidelijk. Dus verklaar je nader als je wilt. In de geest van gedeelde kennis en zo.quote:Op dinsdag 19 januari 2016 23:14 schreef Achterhoker het volgende:
[..]
Dat had ik al eerder gezegd, lezen is niet moeilijk hoor.
Dan denk je maar even na ik hoef je niet alles voor te kauwen.quote:Op dinsdag 19 januari 2016 23:20 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Lezen is bijzonder makkelijk, net zoals het aanslaan van een pedant toontje. Wat men echt bedoelt is niet altijd even duidelijk. Dus verklaar je nader als je wilt. In de geest van gedeelde kennis en zo.
Er zijn maar een aantal bevolkingsgroepen die daarin de boventoon voeren. En zelfs dan zegt het alleen iets over de etniciteiten die hier verblijven, niet over de desbetreffende etniciteit in het algemeen.quote:Op dinsdag 19 januari 2016 22:36 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Vooral blijven geloven dat Nederlanders in dezelfde mate seksueel geweld beoefenen. Droom zacht, maar schrik niet op als straks de pleuris uitbreekt door ongelimiteerde massa-immigratie.
Dit is zo'n beetje het meest luie, onintelligente en internetheldheldhaftige antwoord wat men kon verwachten.quote:Op dinsdag 19 januari 2016 23:33 schreef Achterhoker het volgende:
[..]
Dan denk je maar even na ik hoef je niet alles voor te kauwen.
Het valt me altijd op dat bedachtzame lui zelden iemand anders vragen om ergens over na te denken.quote:Op dinsdag 19 januari 2016 23:40 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Dit is zo'n beetje het meest luie, onintelligente en internetheldheldhaftige antwoord wat men kon verwachten.
Ik ga er maar van uit dat je gewoon geen punt hebt met betrekking tot Wilders' punt om alle mannelijke moslims preventief op te sluiten, welke ingaat tegen ik weet niet hoeveel wetten en regels.
Dit geeft maar weer aan dat je geeneens de moeite hebt genomen om erachter te komen waar ik het überhaupt over had. Over luiheid gesproken zeg.quote:Op dinsdag 19 januari 2016 23:40 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Dit is zo'n beetje het meest luie, onintelligente en internetheldheldhaftige antwoord wat men kon verwachten.
Ik ga er maar van uit dat je gewoon geen punt hebt met betrekking tot Wilders' punt om alle mannelijke moslims preventief op te sluiten, welke ingaat tegen ik weet niet hoeveel wetten en regels.
Kan je dat bronnetje nog een keer plaatsen?quote:Op woensdag 20 januari 2016 00:58 schreef Achterhoker het volgende:
[..]
Dit geeft maar weer aan dat je geeneens de moeite hebt genomen om erachter te komen waar ik het überhaupt over had. Over luiheid gesproken zeg.
Het is ook beter om ze allemaal; mannen, vrouwen en kinderen, "op te sluiten".quote:Op woensdag 20 januari 2016 00:51 schreef Strani het volgende:
Treurige zaak, en nog treuriger dat zo veel mensen hier mee akkoord gaan. Het is toch totaal niet houdbaar om dan maar alle mannen op te sluiten? Een uitstekend voorbeeld van een draconische maatregel, is het.
Ook ik heb flinke kritiek op de manier waarop Europa met de vluchtelingenstroom omgaat (vooral met het feit dat vluchtelingen niet meer als 'tijdelijk' worden gezien) maar mensen, laten we wel onze hersenen een beetje blijven gebruiken.
Dat komt omdat ze dan officieel nog niet in Nederland zijn, maakt het eventueel uitzetten makkelijker.quote:Op woensdag 20 januari 2016 02:13 schreef Braindead2000 het volgende:
Is vast ook de schuld van Wilders.
Dat in Wilders' voorstel artikel 1 van de Grondwet niet gerespecteerd wordt omdat ie alleen een bepaalde groep wil opsluiten.quote:Op woensdag 20 januari 2016 02:09 schreef Braindead2000 het volgende:
Toeristen die hierheen vliegen zonder geldig visum hebben ook maar beperkte bewegingsvrijheid op Schiphol. Wat is het probleem?
Tijdens grote festivals zoals carnaval ben ik het daarmee eens. Ter bescherming van iedereen. In ieder geval voorlopig even, nu is de situatie op het punt van ontploffen dus beter even geen olie op het vuur gooien.quote:Op woensdag 20 januari 2016 02:06 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Het is ook beter om ze allemaal; mannen, vrouwen en kinderen, "op te sluiten".
Het gaat niet om regeltjes. Het gaat hier om menselijkheid. PVDA en CU stonden dat soort onmenselijke, fascistische praktijken gewoon toe.quote:Op woensdag 20 januari 2016 02:17 schreef Gerard_Geit het volgende:
[..]
Dat komt omdat ze dan officieel nog niet in Nederland zijn, maakt het eventueel uitzetten makkelijker.
Sorry, ik dacht dat je een serieuze bijdrage probeerde te leverenquote:Op woensdag 20 januari 2016 02:22 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Het gaat niet om regeltjes. Het gaat hier om menselijkheid. PVDA en CU stonden dat soort onmenselijke, fascistische praktijken gewoon toe.
Ik ben serieus. Als de vraag is of het wettelijk mogelijk is dan zijn we snel uitgepraat. De tegenstanders hebben het tot nu toe vooral afgewezen omdat het onmenselijk zou zijn. Ze hebben weer ruim de gelegenheid genomen om Wilders te demoniseren om dit plan maar het grappige is dat tijdens het kabinet waarin PVDA en CU zaten asielzoekers ook gewoon opgesloten werden. Het was nog erger zelfs. Tijdens het kabinet waarin PVDA en CU zaten werden zelfs vrouwen en kinderen opgesloten.quote:Op woensdag 20 januari 2016 02:24 schreef Gerard_Geit het volgende:
[..]
Sorry, ik dacht dat je een serieuze bijdrage probeerde te leveren
quote:Op woensdag 20 januari 2016 02:36 schreef Braindead2000 het volgende:
Realisten-Schreeuwend Goedvolk: 10-0
Game, set and match.![]()
Next.
Wat meneer Wilders wil, is specifiek islamitische mannen vastzetten. Wilders wil hen anders behandelen dan vrouwen en kinderen. De vraag is niet: 'Kan je asielzoekers vastzetten' of 'moet je asielzoekers vastzetten' (wat ik inderdaad niet zulk verstandig beleid vind), de vraag is: doet Wilders er goed aan een hele groep mensen te isoliseren omdat het mannen en moslims zijn?' Dat doet hij niet. Het gaat hier om de gelijke behandeling, niet zozeer welke behandeling. Dat is een hele andere discussie.quote:Op woensdag 20 januari 2016 02:31 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Ik ben serieus. Als de vraag is of het wettelijk mogelijk is dan zijn we snel uitgepraat. De tegenstanders hebben het tot nu toe vooral afgewezen omdat het onmenselijk zou zijn. Ze hebben weer ruim de gelegenheid genomen om Wilders te demoniseren om dit plan maar het grappige is dat tijdens het kabinet waarin PVDA en CU zaten asielzoekers ook gewoon opgesloten werden. Het was nog erger zelfs. Tijdens het kabinet waarin PVDA en CU zaten werden zelfs vrouwen en kinderen opgesloten.![]()
![]()
![]()
![]()
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)et-meer-in-cel.dhtml
Oooooohhhhhhhh vandaar dat er naar concentratiekampen verwezen werd. Jullie maken je zorgen om de rechten van volwassen mannen tov van vrouwen en kinderen. Ik begrijp het. Het zijn altijd die mannen die ondergeschikt zijn aan vrouwen en kinderen.quote:Op woensdag 20 januari 2016 02:40 schreef PeteSampras het volgende:
[..]
Wat meneer Wilders wil, is specifiek islamitische mannen vastzetten. Wilders wil hen anders behandelen dan vrouwen en kinderen. De vraag is niet: 'Kan je asielzoekers vastzetten' of 'moet je asielzoekers vastzetten' (wat ik inderdaad niet zulk verstandig beleid vind), de vraag is: doet Wilders er goed aan een hele groep mensen te isoliseren omdat het mannen en moslims zijn? Dat doet hij niet.
Weet je wat het is? Ik kijk graag naar mensen van persoon tot persoon. Zo heb ik bijvoorbeeld nergens naar concentratiekampen verwezen. Dus waarom mij dat in de voeten word geschoven is me een raadsel. Weet je wat het is? Of iemand nu man, vrouw of kind is,- het zou fijn zijn als ze allemaal beschermd zouden worden tegen mogelijke willekeur van de overheid.quote:Op woensdag 20 januari 2016 02:44 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Oooooohhhhhhhh vandaar dat er naar concentratiekampen verwezen werd. Jullie maken je zorgen om de rechten van volwassen mannen tov van vrouwen en kinderen. Ik begrijp het. Het zijn altijd die mannen die ondergeschikt zijn aan vrouwen en kinderen.
Ik zei ook niet dat jij het was. Het zijn vaak dezelfde mensen. Zien, lezen of horen Wilders en de Godwins vliegen je om je oren.quote:Op woensdag 20 januari 2016 02:46 schreef PeteSampras het volgende:
[..]
Weet je wat het is? Ik kijk graag naar mensen van persoon tot persoon. Zo heb ik bijvoorbeeld nergens naar concentratiekampen verwezen. Dus waarom mij dat in de voeten word geschoven is me een raadsel. Weet je wat het is? Of iemand nu man, vrouw of kind is,- het zou fijn zijn als ze allemaal beschermd zouden worden tegen mogelijke willekeur van de overheid.
Het was meneer Godwin erom te doen dat men geen vergelijkingen met Hitler zou maken wanneer die ongepast zouden zijn. In de zin van: 'Wat, eet je geen vlees? Weet je wie ook een vegatariėr was? Hitler.' Dat is dusdanig doorgeslagen dat wanneer je iemand typeert als een fascist het bijna niet meer serieus genomen wordt, omdat men dan gaat roepen: 'Oh, daar komen de Godwins weer!'quote:Op woensdag 20 januari 2016 03:07 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Ik zei ook niet dat jij het was. Het zijn vaak dezelfde mensen. Zien, lezen of horen Wilders en de Godwins vliegen je om je oren.
Wel apart van de verkrachters dan, hoop ik voor ze.quote:Op woensdag 20 januari 2016 02:23 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Geen probleem. Dan worden de vrouwen en kinderen ook opgesloten.
Vooral blijven denken dat het niet zo is. 1 op de 3 vrouwen had met seksueel geweld te maken in haar jeugd. En dat was een statistiek uit 1995. En 80% van de daders was een bekende.quote:Op dinsdag 19 januari 2016 22:36 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Vooral blijven geloven dat Nederlanders in dezelfde mate seksueel geweld beoefenen. Droom zacht, maar schrik niet op als straks de pleuris uitbreekt door ongelimiteerde massa-immigratie.
Maar dan ook de Christenen en Joden en Amerikanen enzovoort.quote:Op woensdag 20 januari 2016 02:23 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Geen probleem. Dan worden de vrouwen en kinderen ook opgesloten.
Liever gewoon niemand opsluiten op basis van afkomst/religie. Lijkt me een fijnere maatschappij.quote:Op woensdag 20 januari 2016 09:18 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Maar dan ook de Christenen en Joden en Amerikanen enzovoort.
Daar is iedereen het wel over eens. Behalve de moslimhaters van de PVV.quote:Op woensdag 20 januari 2016 09:22 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Liever gewoon niemand opsluiten op basis van afkomst/religie. Lijkt me een fijnere maatschappij.
Niks uit je verhaal heeft te maken met etnische/religieuze achtergrond of de mate waarin die groep seksueel geweld beoefent.quote:Op woensdag 20 januari 2016 08:53 schreef Chadi het volgende:
[..]
Vooral blijven denken dat het niet zo is. 1 op de 3 vrouwen had met seksueel geweld te maken in haar jeugd. En dat was een statistiek uit 1995. En 80% van de daders was een bekende.
Omdat zo'n voorstel geen schijn van kans maakt, en dat weet hij.quote:Op woensdag 20 januari 2016 05:25 schreef LangeTabbetje het volgende:
Hij zit toch in de tweede kamer ? Kan hij toch een initiatief wetsvoorstel doen ? Waarom doet hij dat niet ?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |