ik las dat juist als de draak steken met, maar ik zal de enige zijn.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 12:18 schreef Falco het volgende:
Wauw, las dat gestoorde bericht van die Enkhuizenaar, maar het is nu net weggehaald. Man, man, man wat een treurigheid was dat. Goed bezig mods.
Je bent niet de enige, ik las het ook op die manier.quote:Op zaterdag 23 januari 2016 20:35 schreef Marrije het volgende:
[..]
ik las dat juist als de draak steken met, maar ik zal de enige zijn.
Bron: http://www.telegraaf.nl/b(...)cu_op_YouTube__.htmlquote:De vader van Dascha Graafsma, het meisje dat in november in Hilversum om het leven kwam toen ze werd aangereden door een trein, heeft een zelfgemaakte documentaire op YouTube gezet. Daarin vertelt hij dat volgens de familie onvoldoende is onderzocht of het een misdrijf was of 'een ongeval onder invloed'. Het Openbaar Ministerie (OM) en politie houden het op zelfmoord.
De bijna vijftig minuten durende video toont een reconstructie van de laatste uren van Dascha. ,,Ons doel is zo veel mogelijk sluitende antwoorden te krijgen op de vragen die blijven bestaan'', aldus René Graafsma. ,,Dat er informatie beschikbaar komt waarmee het OM het onderzoek kan heropenen.''
Het zestienjarige meisje uit Hollandsche Rading, bij Hilversum, werd in het laatste weekend van november 's nachts doodgereden. Ze werd toen al enkele uren vermist na een avondje stappen met vriendinnen in club Let's Get Down in Hilversum.
En, is dat zo?quote:Op donderdag 31 maart 2016 23:09 schreef StaceySinger het volgende:
12.03
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Wat een engnek.quote:
Arme familie, door de pijn van het verlies gaan ze zich met deze onzin bezig houden. Iemand zou ze moeten beschermen. De bevindingen raken kant nog walquote:Op donderdag 31 maart 2016 23:09 schreef StaceySinger het volgende:
12.03
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
wat is de bedoeling hiervan? De machinist is de boosdoener nu?quote:Op donderdag 31 maart 2016 23:09 schreef StaceySinger het volgende:
12.03
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Nee, die man kan nooit een boosdoener zijn.quote:Op vrijdag 1 april 2016 08:01 schreef computergirl het volgende:
[..]
wat is de bedoeling hiervan? De machinist is de boosdoener nu?
Wat is voor jou doorslag gevend dat ze zelfmoord heeft gepleegd?quote:Op vrijdag 1 april 2016 07:01 schreef Zolder het volgende:
[..]
Arme familie, door de pijn van het verlies gaan ze zich met deze onzin bezig houden. Iemand zou ze moeten beschermen. De bevindingen raken kant nog wal
Deze video is nu al verwijderd?quote:
Sneu inderdaad.quote:Op vrijdag 1 april 2016 07:01 schreef Zolder het volgende:
Arme familie, door de pijn van het verlies gaan ze zich met deze onzin bezig houden. Iemand zou ze moeten beschermen. De bevindingen raken kant nog wal
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |