De pot verwijt de ketel....quote:Op zaterdag 16 januari 2016 12:43 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Ik heb nog van geen enkel concreet voorbeeld gezegd dat het onder propaganda valt dus kun jij niet beoordelen of ik dat op goede gronden doe of omdat het niet in mijn straatje zou passen.
Het is wel duidelijk dat jij al een oordeel velt voordat er ook maar enig bewijs is, over vooringenomen gesproken, dat ben je dus zelf.
Libertariërs!quote:Op zaterdag 16 januari 2016 12:47 schreef Wespensteek het volgende:
er is een relatief kleine groep mensen die de grenzen willen opheffen en iedereen toegang willen geven tot de EU.
Vooral eindeloos herhaald door pannekoeken op internet ja.quote:Op zaterdag 16 januari 2016 12:50 schreef ietjefietje het volgende:
[..]
Liedjes zingen Wees Welkom, wees welkom in mijn land! Is geen propaganda.
Wir schaffen das, wir schaffen das, wir schaffen das, wir schaffen das....eindeloos herhaald,
Jaaahaa, dat is propaganda!
Hoop je dat echt ja?quote:Op zaterdag 16 januari 2016 12:47 schreef KrappeAuto het volgende:
Hoop dus dat mensen eindelijk eens gaan inzien dat wij toch niet zoveel verschillen van Arabieren en Noord-Afrikanen als sommigen hier schijnen te denken.
Heb je het bericht niet gelezen? In 1999 hebben enkele autochtone hooligans zich aan tientallen vrouwen vergrepen. Dit is precies hetzelfde als buitenlandse asielzoekers die in grotere getalen honderden vrouwen aanranden. Graag dus niet meer asielzoekers in een slecht daglicht zetten: aanranding komt in dezelfde mate voor onder de autochtone bevolking.quote:Op zaterdag 16 januari 2016 12:49 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Eh...? Hoe maak je dat er precies uit op?
Ja. Ik heb een abonnement op die krant zelfs.quote:Op zaterdag 16 januari 2016 12:53 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Heb je het bericht niet gelezen?
O, wacht. Ik miste het sarcasme. Katertje, zo gaat dat.quote:In 1999 hebben enkele autochtone hooligans zich aan tientallen vrouwen vergrepen. Dit is precies hetzelfde als buitenlandse asielzoekers die in grotere getalen honderden vrouwen aanranden. Graag dus niet meer asielzoekers in een slecht daglicht zetten: aanranding komt in dezelfde mate voor onder de autochtone bevolking.
Je bent gewoon serieus volgens mij dus zal ik proberen om een reactie te geven.quote:Op zaterdag 16 januari 2016 12:47 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Ik ken geen pro vluchtelingen campagne, volgens mij wil niemand graag meer vluchtelingen. Er zijn wel campagnes om tot een humaner vluchtelingenbeleid te komen en er zijn mensen die zich verzetten tegen onjuiste berichtgeving en racisme, er is een relatief kleine groep mensen die de grenzen willen opheffen en iedereen toegang willen geven tot de EU. Die laatste mensen hoor je eigenlijk weinig over en zijn niet erg actief met een campagne aanwezig.
Als jij echter voorbeelden kent van een pro vluchtelingen campagne dan zou ik dat graag lezen dus links zijn welkom.
Als jij beter weet wat ik geschreven heb dan ikzelf mag je rustig een quote geven waarin ik iets concreet aanwijs als propaganda terwijl dat niet zo is omdat ik voor ingenomen zou zijn. Het begint een beetje treurig te worden dat er blijkbaar allemaal persoonlijk beschuldigingen kunnen worden geëist zonder het bewijs erbij te leveren.quote:
Nee. Jij wel?quote:Op zaterdag 16 januari 2016 12:55 schreef Kloon7 het volgende:
[..]
Je bent gewoon serieus volgens mij dus zal ik proberen om een reactie te geven.
In de best bekeken programma's zoals Pauw kwamen er elke dag mensen (BN'ers tegen betaling) die even gingen vertellen wat ze allemaal voor vluchtelingen willen doen en dat de rest van Nederland dat ook moet doen.
Alle stations hangen vol met posters van vluchtelingenwerk, werkelijk alles wordt uit de kast getrokken om maar een positief beeld neer te zetten (ze zijn hoogopgeleid, we hebben ze nodig, ingenieurs etc.).
De apotheker uit Aleppo van Asscher ken je ook vast nog wel.
Mensen die niet geheel positief tegenover het opvangen van veel vluchtelingen staan in een woonwijk worden als racist weggezet, terwijl ze wel al vluchtelingen opvangen.
Jij ziet dit echt serieus niet?
Welk sarcasme? Onze samenleving gaat ontzettend vooruit door de import van miljoenen Arabieren en Noord-Afrikanen in een paar jaar tijd. Vraag maar aan de vrouwen in Keulen, Düsseldorf, Hamburg, Stockholm, Helsinki, Zürich en Almere. Leuke jongens die asielzoekers.quote:Op zaterdag 16 januari 2016 12:54 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Ja. Ik heb een abonnement op die krant zelfs.
[..]
O, wacht. Ik miste het sarcasme. Katertje, zo gaat dat.
Bron?quote:Op zaterdag 16 januari 2016 11:58 schreef Nintex het volgende:
[..]
Dat klopt feitelijk en statistisch gezien gewoon.
Dit zijn toch al snel 90 Vredespunten.quote:Op zaterdag 16 januari 2016 12:52 schreef Nintex het volgende:
[..]
Hoop je dat echt ja?
[ afbeelding ]
Vreselijk wat het Westen daar aangericht heeft. Het minste wat we kunnen doen is de poorten wagenwijd openzetten voor miljoenen Islamieten die in elk opzicht op ons lijken en verwachten dat de kleine cultuurverschillen, als die er al zijn, snel gladgestreken worden. Die paar honderd vrouwen die onlangs aangifte hebben gedaan voor beroving/aanranding snappen toch ook wel dat de asielzoekers geen kwaad in de zin hebben.quote:Op zaterdag 16 januari 2016 12:52 schreef Nintex het volgende:
[..]
Hoop je dat echt ja?
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 16 januari 2016 13:02 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Vreselijk wat het Westen daar aangericht heeft. Het minste wat we kunnen doen is de poorten wagenwijd openzetten voor miljoenen Islamieten die in elk opzicht op ons lijken en verwachten dat de kleine cultuurverschillen, als die er al zijn, snel gladgestreken worden. Die paar honderd vrouwen die onlangs aangifte hebben gedaan voor beroving/aanranding snappen toch ook wel dat de asielzoekers geen kwaad in de zin hebben.
Alle culturen zijn gelijk inderdaad.quote:Op zaterdag 16 januari 2016 12:05 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Er is geen sprake van binnenhalen op dit moment, mensen komen hierheen. Overigens vind ik binnenhalen een veel betere optie dan wat nu wordt gedaan omdat je dan meer controle hebt over wie je ophaalt. Dat hele gedoe over culturen vind ik volstrekte flauwekul, er is geen cultuur die zorgt dat mensen zich niet aan de regels kunnen houden.
Ja man. Al die vluchtelingen zaten eigenlijk prima waar ze zaten. Geen gevaar enzo. Komen alleen maar om Europa en zijn inwoners de verpesten en misbruiken.quote:Op zaterdag 16 januari 2016 11:27 schreef penny-wise het volgende:
[..]
Goede vergelijking steeds..
Nog steeds niet snappen dat de verontwaardiging meer ligt in het feit dat Europa deze "hulpeloze" "vluchtelingen" binnenhaalt en dat deze misbruik maken van de goodwill van datzelfde Europa....
ja, na 7 veilige landen te hebben doorkruist zit je alleen goed in nederlandquote:Op zaterdag 16 januari 2016 13:14 schreef Dven het volgende:
[..]
Ja man. Al die vluchtelingen zaten eigenlijk prima waar ze zaten. Geen gevaar enzo. Komen alleen maar om Europa en zijn inwoners de verpesten en misbruiken.
Goed verhaal hoor, welk cijfer heeft je meester je gegeven?
Klopt, vluchtelingenkampen zijn extreem onveilig. Daar vinden dagelijks grote veldslagen plaats. Ook is daar geen eten, onderdak en kleding. Het is vervolgens ook heel rechtvaardig dat ze na de overtocht naar Europa geen asiel aanvragen in landen als Griekenland, Hongarije, Roemenië, Bulgarije, Oostenrijk, etc. maar door blijven reizen. In elk van die landen is er namelijk heel veel gevaar. Het lijkt wel alsof sommige mensen niet weten dat grote oorlogen woeden in Oost-Europa op dit moment.quote:Op zaterdag 16 januari 2016 13:14 schreef Dven het volgende:
[..]
Ja man. Al die vluchtelingen zaten eigenlijk prima waar ze zaten. Geen gevaar enzo. Komen alleen maar om Europa en zijn inwoners de verpesten en misbruiken.
Goed verhaal hoor, welk cijfer heeft je meester je gegeven?
Ja man. Alle 5 miljoen vluchtelingen naar Libanon. Daar zitten er toch al anderhalf miljoen. Ook een goed verhaal manquote:Op zaterdag 16 januari 2016 13:17 schreef bijdehand het volgende:
[..]
ja, na 7 veilige landen te hebben doorkruist zit je alleen goed in nederland
Eerlijk gezegd weet ik niets van een apotheker en Pauw kijk ik ook niet. Overigens dat mensen vinden dat er meer gedaan moet worden kan ik me inderdaad herinneren, dat was toen er vluchtelingen verdronken en in ellende zaten in griekenland. Als jij vind dat dat niet acceptabel is en je praat erover is dat een pro-vluchtelingen campagne?quote:Op zaterdag 16 januari 2016 12:55 schreef Kloon7 het volgende:
[..]
Je bent gewoon serieus volgens mij dus zal ik proberen om een reactie te geven.
In de best bekeken programma's zoals Pauw kwamen er elke dag mensen (BN'ers tegen betaling) die even gingen vertellen wat ze allemaal voor vluchtelingen willen doen en dat de rest van Nederland dat ook moet doen.
Alle stations hangen vol met posters van vluchtelingenwerk, werkelijk alles wordt uit de kast getrokken om maar een positief beeld neer te zetten (ze zijn hoogopgeleid, we hebben ze nodig, ingenieurs etc.).
De apotheker uit Aleppo van Asscher ken je ook vast nog wel.
Mensen die niet geheel positief tegenover het opvangen van veel vluchtelingen staan in een woonwijk worden als racist weggezet, terwijl ze wel al vluchtelingen opvangen.
Jij ziet dit echt serieus niet?
Vreselijke veldslagen inderdaad daar in Marokko. Werkelijk gruwelijk. En dan dobber je zo de volgende genocidale dystopie in, nadat je Italië hebt overleefd weet je via Frankrijk of het levensgevaarlijke Oostenrijk de hel van Duitsland te bereiken. Bijna in Nederland, bijna veilig.quote:Op zaterdag 16 januari 2016 13:14 schreef Dven het volgende:
[..]
Ja man. Al die vluchtelingen zaten eigenlijk prima waar ze zaten. Geen gevaar enzo. Komen alleen maar om Europa en zijn inwoners de verpesten en misbruiken.
Goed verhaal hoor, welk cijfer heeft je meester je gegeven?
Ja man. Geen enkele in Nederland. Alle vluchtelingen naar Bulgarije. Allemaal goede verhalen hier vandaag.quote:Op zaterdag 16 januari 2016 13:18 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Klopt, vluchtelingenkampen zijn extreem onveilig. Daar vinden dagelijks grote veldslagen plaats. Ook is daar geen eten, onderdak en kleding. Het is vervolgens ook heel rechtvaardig dat ze na de overtocht naar Europa geen asiel aanvragen in landen als Griekenland, Hongarije, Roemenië, Bulgarije, Oostenrijk, etc. maar door blijven reizen. In elk van die landen is er namelijk heel veel gevaar. Het lijkt wel alsof sommige mensen niet weten dat grote oorlogen woeden in Oost-Europa op dit moment.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |