abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_159114189
Hier weer verder...

quote:
Burgemeester Keulen heeft oplossing tegen aanrandingen: gedragscode voor jonge vrouwen

'Vrouwen moeten tenminste op armlengte afstand blijven van vreemde mannen'

De burgemeester van Keulen Henriette Reker (partijloos) heeft na afloop van een crisisvergadering dinsdag een persconferentie gegeven. Daarin vertelde zij welke afspraken zijn gemaakt met politie en justitie om nieuwe aanrandingen en diefstallen zoals tijdens afgelopen Oud en Nieuw-viering te voorkomen, bijvoorbeeld tijdens het carnaval dat binnenkort in Keulen losbarst. Belangrijkste voorstel: er komt een gedragscode voor vrouwen, waarin bijvoorbeeld zal staan dat ‘vrouwen het beste op armlengte afstand van vreemde mannen kunnen blijven’.

Letterlijk liet de burgemeester aan de pers weten dat “de stad een gedragscode voor jonge vrouwen online zal zetten”.
Door deze gedragscode, waar onder andere instaat dat vrouwen op armlengte afstand moeten blijven en dat ‘groepen mannen en vrouwen beter niet gescheiden worden’, zullen vrouwen “zich tijdens carnaval veiliger en zekerder voelen”.

De gedragscode zal ook aan jonge mannen van buitenlandse afkomst worden gericht. “Aan mensen van andere culturen moeten we uitleggen hoe we hier carnaval vieren, zodat ze begrijpen dat vrolijk gedrag niet hetzelfde is als seksuele openheid”, aldus Reker.

Tevens beloofde de burgemeester dat er “maatregelen worden genomen zodat dit in de toekomst niet weer gebeurt” en dat met de politie wordt gewerkt aan “een speciaal veiligheidsconcept voor feesten, net als bij voetbalwedstrijden of grote demonstraties”.
Wat dit ‘veiligheidsconcept’ precies inhoudt blijft onduidelijk.

Ook belooft de politie meer cameratoezicht en zal er tijdens de carnavalviering veel politie aanwezig zijn, zowel zichtbaar als onzichtbaar in burger. De videobewaking zal er in de eerste plaats zijn voor controle en veiligheid, inplaats van voor bewijsvoering achteraf.

De politie liet tijdens de persconferentie verder weten dat de vijf mannen die zijn opgepakt niets met de aanrandingen te maken hebben. De politie bevestigde dat er aangifte is gedaan van een verkrachting.

Wederom maakte de politie duidelijk dat “vluchtelingen niets met deze zaak hebben te maken”.
“Het is absoluut ontoelaatbaar om een uit Noord-Afrika afkomstige etnische automatisch te verbinden met vluchtelingen. Er is geen aanwijzing dat mensen die asiel zoeken in Keulen de daders waren”, aldus Wolfgang Albers, de baas van de politie in Keulen.

http://nieuws.tpo.nl/2016(...)gscode-voor-vrouwen/
quote:
Oudejaarsaanrandingen Keulen - Politie bevestigt: 'Daders van Noord-Afrikaanse afkomst'

De politie van Keulen heeft maandag een persconferentie gegeven over de enorme hoeveelheid aanrandingen en berovingen van vrouwen tijdens de afgelopen Oud & Nieuw-viering in Keulen. De vrouwen werden aangerand en beroofd op het stationsplein voor het Centraal station en bij het plein voor de Dom.

Het onderzoek van de politie richt zich op een groep van maarliefst 1000(!) jongemannen. Binnen deze groep heeft een gedeelte zich schuldig gemaakt aan aanrandingen en berovingen. Het is echter nog onduidelijk om hoeveel daders het exact gaat. Wel zijn inmiddels vijf jonge mannen opgepakt.

Er zijn tot nu toe zestig aangiftes gedaan. Maar de politie gaat er van uit dat er zeker 80 slachtoffers zijn. Van alle vrouwen die aangifte hebben gedaan heeft ongeveer een kwart ook aangifte gedaan van aanranding, naast diefstal en beroving.

Vooralsnog zijn er dus tussen de vijftien en twintig slachtoffers van aanranding bekend. De meerderheid is alleen slachtoffer geworden van beroving. Wel heeft de politie laten weten dat het in sommige gevallen gaat om ernstige vergrijpen waarbij vrouwen zijn vastgehouden en betast.

Opvallend genoeg windt de Keulse politie er geen doekjes om als het gaat om de afkomst van de daders: "Deze misdrijven zijn gepleegd door een groep mannen die, afgaande op hun uiterlijk, voornamelijk van Noord-Afrikaanse, Arabische afkomst zijn", aldus Wolfgang Albers, het hoofd van de politie in Keulen.

http://nieuws.tpo.nl/2016(...)ijk-80-slachtoffers/
quote:
Schokkende quotes: agente en slachtoffer vertellen over de aanrandingsnachtmerrie in Keulen

"Rond 23:00 uur kregen we de melding dat er een vechtpartij tussen 400 buitenlanders zou zijn uitgebroken op het centraal station. Toen we daar aankwamen zagen we bijna 2000 mensen die werden bekogeld met zwaar illegaal vuurwerk.

Nadat we meerdere gewonden constateerden besloten we het plein te ontruimen. Maar een groep jonge mannen leek geen enkel woord Duits te verstaan. We hebben ze uiteindelijk met fysiek geweld van het plein moeten verwijderen.

Kort na middernacht kwamen de eerste slachtoffers van aanranding naar ons toe. Huilende en geschokte meisjes die beschreven hoe ze door een grote groep mannen waren aangerand. We zijn toen in de menigte op zoek gegaan naar meer slachtoffers. We vonden een 20-jarig slachtoffer uit Stuttgart. Ze schreeuwde en huilde. De daders hadden haar slipje van haar lichaam gescheurd en ze hadden haar onderlichaam betast. Drie andere meisjes, vriendinnen van het slachtoffer, konden we niet uit de menigte redden omdat we zelf werden bekogeld met vuurwerk.

Uiteindelijk hebben we acht mannen kunnen aanhouden. Allemaal waren ze in het bezit van kopieën van certificaten voor een asielaanvraag.

Wat die vrouwen daar hebben meegemaakt was gewoon verkrachting."

Bovenstaande quotes zijn het verbijsterende relaas van een Duitse politieagente die tijdens de oudejaarswisseling aanwezig was bij het centraal station in Keulen en daardoor één van de getuigen is van een massale aanranding en beroving van vooral jonge vrouwen door vooral Noord-Afrikaanse jonge mannen.

Maar het Duitse Magazine Express heeft niet alleen een politieagente gesproken over die dramatische nacht. Ook één van de vele jonge slachtoffers doet haar ontluisterende verhaal:

"Toen we uit het station kwamen waren we al verbaasd over de enorme groep jonge buitenlandse mannen. We moesten door de menigte heen en ik voelde een hand op mijn kont. Toen greep iemand mijn borsten vast. Daarna waren er handen overal op mijn lichaam, het was een nachtmerrie.

We schreeuwden en sloegen van ons af, maar het hield niet op. Ik denk dat ik tijdens een stukje van 200 meter zeker 100 keer ben betast.

De jongens riepen 'neuken, neuken' en scholden ons uit voor 'slet'.

Ik ben er kapot van, ik ben woedend en bang. Ik hoop dat de politie de daders pakt, want anders ga ik nooit meer naar festiviteiten in de stad."

http://nieuws.tpo.nl/2016/01/04/aanrandingen-keulen-citaten/
Waarom bleef het zo lang stil?
http://www.elsevier.nl/Bu(...)?masterpageid=158493

Bekende videos tot op heden.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_159114295
quote:
'Ik was niet in Keulen, maar in Bonn'

Wie zijn die mannen die ervan worden verdacht dat ze in de Oudejaarsnacht in Keulen massaal hebben geroofd en vrouwen en meisjes hebben aangerand? Er zijn inmiddels meer dan 650 aangiftes binnen bij de politie. Het Duitse Openbaar Ministerie heeft nu dertien verdachten op het oog tegen wie het genoeg bewijs denkt te hebben. Ze komen allemaal uit Noord-Afrika.

Het Duitse weekblad Der Spiegel heeft een paar mannen gesproken die niet langer worden verdacht; ze zijn door de politie ondervraagd en weer vrijgelaten. En daaruit blijkt, volgens correspondent Jeroen Wollaars, hoe moeilijk het is om te bewijzen wie wat heeft gedaan.
Grote borsten

Wollaars: "Neem bijvoorbeeld Isam uit Marokko, die in een asielzoekerscentrum woont. De politie zou op zijn telefoon beelden van de aanrandingen hebben gevonden. En een briefje met teksten als: 'ik wil je neuken', 'grote borsten' en 'ik maak je dood'."

De journalisten van Der Spiegel leggen het Isam voor, maar die ontkent dat het briefje van hem was. Ook zegt hij niet in Keulen geweest te zijn, maar in Bonn en bovendien is hij al om 22.00 uur naar huis gegaan. Hij heeft geen verklaring voor de beelden van de aanrandingen op zijn telefoon. En het is niet voldoende bewijs voor een veroordeling.
De wetten

Ook de Marokkaanse Naoufel werd opgepakt. Hij had een telefoon bij zich die in de bewuste nacht is gestolen. Hij zegt die gekocht te hebben van iemand die in hetzelfde asielzoekerscentrum woont.

Naoufel: "Ik ben pas twee maanden in Duitsland. En ik ken de wetten helaas nog niet." Hij voegt eraan toe dat hem nu duidelijk is gemaakt "dat je hier verantwoordelijk bent voor een gestolen mobieltje".

Genoeg vrouwen

Der Spiegel neemt ook een kijkje in Düsseldorf waar de politie meer dan 2200 Marokkanen onder de dertig jaar in het vizier heeft die zich schuldig zouden maken aan criminele activiteiten. Maar de geïnterviewde mannen ontkennen bij hoog en laag vrouwen aan te randen.

Een van hen zegt: "Dat zijn lui uit Syrië en Irak. die hebben nog nooit vrouwen gezien. De Marokkanen en Noord-Afrikanen hebben genoeg vrouwen."



Bron: http://nos.nl/artikel/208(...)en-maar-in-bonn.html
  vrijdag 15 januari 2016 @ 00:56:59 #3
29444 RemcoDelft
4 8 15 16 23 42
pi_159115117
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 januari 2016 00:07 schreef J0kkebr0k het volgende:

Der Spiegel neemt ook een kijkje in Düsseldorf waar de politie meer dan 2200 Marokkanen onder de dertig
Waarom stopt Duitsland Marokkanen in asielzoekerscentra? Schop ze naar Marokko, net als die 2200 criminele Marokkanen! Ze hebben toch een Marokkaans paspoort? Maak het niet ons probleem!
censuur :O
  vrijdag 15 januari 2016 @ 01:10:11 #4
452713 Gutmensch
Sociaal-liberaal
pi_159115340
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 januari 2016 00:56 schreef RemcoDelft het volgende:

[..]

Waarom stopt Duitsland Marokkanen in asielzoekerscentra? Schop ze naar Marokko, net als die 2200 criminele Marokkanen! Ze hebben toch een Marokkaans paspoort? Maak het niet ons probleem!
Nou ja, Marokko is ook geen democratie zoals we die hier in het westen kennen, dus ik kan me voorstellen dat er mensen zijn die dat land ontvluchten.
[i]In verscheidenheid verenigd[/i]
pi_159116853
HAMBURG -
De politie in Hamburg heeft acht verdachten in beeld van aanrandingen tijdens de nieuwjaarsviering in die stad. De mannen waren betrokken bij ongeregeldheden in het centrum van de stad en stadsdeel St. Pauli, zei Frank-Martin Heise van de lokale recherchedienst. Er is nog niemand aangehouden, meldde het Duitse tijdschrift Der Spiegel vrijdag.
Alle verdachten hebben een buitenlandse achtergrond. Het gaat om zowel mannen die al jarenlang in Hamburg wonen, als vluchtelingen die recent in Duitsland zijn aangekomen. De politie doet nog onderzoek naar 18 tot 20 andere mensen die mogelijk betrokken waren bij de aanrandingen.
http://www.telegraaf.nl/b(...)chten_Hamburg__.html

Mannen die hier al jarenlang wonen grijpen gewoon hun kans als het uitkomt.
Die knul van "ich war in Bonn" is nog niet ingeburgerd, kan nog niet overtuigend liegen.

[ Bericht 1% gewijzigd door Loekie1 op 15-01-2016 07:23:47 ]
  vrijdag 15 januari 2016 @ 07:30:41 #6
229532 Twiitch
Speelt met zichzelf
pi_159116910
Oude Noord-Afrikanen trappen rotzooi, nieuwe Noord-Afrikanen trappen rotzooi. Het aloude argument, het ligt aan de racistische westerse maatschappij kan nu wel het raam uit hey?
pi_159116940
Je haalt mensen hierheen die ons helemaal niet respecteren, die al jarenlang antiwesterse demonstraties in hun eigen land hielden. Nu mag je best mensen helpen die ons niet respecteren, maar laat ze dan niet los op momenten dat er feesten zijn en stel er een termijn aan dat ze hier zijn.
  vrijdag 15 januari 2016 @ 07:42:58 #8
229532 Twiitch
Speelt met zichzelf
pi_159116963
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 januari 2016 00:56 schreef RemcoDelft het volgende:

[..]

Waarom stopt Duitsland Marokkanen in asielzoekerscentra? Schop ze naar Marokko, net als die 2200 criminele Marokkanen! Ze hebben toch een Marokkaans paspoort? Maak het niet ons probleem!
Het is te zot voor woorden maar Marokko neemt ze niet terug. MO6 zit waarschijnlijk al verlekkerd te kijken naar de 3 miljard die de EU Erdolf heeft toegeschoven. Die hoopt op eenzelfde soort deal. Idem met het zooitje ongeregeld die nu aan de "macht" zijn in Libië.
pi_159116966
Toch wel weer te verwachten hoe min mensen ze opgepakt hebben :') zal wel natuurlijk weer ontkennen en liegen zijn, zit een beetje in de natuur van dit volk :')

Maar er mogen geen preventieve acties ondernomen worden, want dat is racistisch, en de volgende keer kunnen misschien 1000 vrouwen aangifte doen en Europa loopt lekker achter de feiten aan.
pi_159117009
quote:
Merkel krijgt bus vol Syriërs cadeau
Djeez 14-01-2016 20:18 print

Angela Merkel heeft een opmerkelijk cadeautje gekregen. De Duitse bondskanselier heeft een bus vol vluchtelingen gekregen. Maar liefst 31 Syriërs werden bij haar op de stoep afgeleverd.

Het busje blijkt een opmerkelijk geschenk van Peter Dreier. De Beierse provinciebestuurder dreigde in oktober al Merkel een paar vluchtelingen te sturen indien Merkel niet meer hulp zou krijgen bij de opvang van asielzoekers.

"Als Duitsland een miljoen vluchtelingen opneemt, dan krijg ik er in mijn regio volgens de statistieken 1800. Die neem ik op. De rest stuur ik naar Berlijn", aldus Dreier volgens De Telegraaf. "Ik doe dit omdat ik vind dat de samenleving en de openbare veiligheid in gevaar is."

"Ik wil een signaal geven. We moeten de zorgen van de burgers serieus nemen", besluit de beste man volgens de krant van wakker Nederland. Overigens zijn alle Syriërs met de verrassing akkoord gegaan.
Merkel krijgt bus vol Syriërs cadeau

Ze weten echt niet hoe ze het moeten schaffen in Duitsland. _O-
pi_159117030
quote:
7s.gif Op vrijdag 15 januari 2016 07:42 schreef Twiitch het volgende:

[..]

Het is te zot voor woorden maar Marokko neemt ze niet terug. MO6 zit waarschijnlijk al verlekkerd te kijken naar de 3 miljard die de EU Erdolf heeft toegeschoven. Die hoopt op eenzelfde soort deal. Idem met het zooitje ongeregeld die nu aan de "macht" zijn in Libië.
Het is natuurlijk ook niet het neusje van de zalm, de mensen die uit bijvoorbeeld Marokko hierheen komen.

Ook al wil Lodewijk Asscher met woordspelingen dat ons doen geloven, de radioloog uit Rabat bijvoorbeeld. :')
pi_159117204
quote:
Ook de Marokkaanse Naoufel werd opgepakt. Hij had een telefoon bij zich die in de bewuste nacht is gestolen. Hij zegt die gekocht te hebben van iemand die in hetzelfde asielzoekerscentrum woont.

Naoufel: "Ik ben pas twee maanden in Duitsland. En ik ken de wetten helaas nog niet." Hij voegt eraan toe dat hem nu duidelijk is gemaakt "dat je hier verantwoordelijk bent voor een gestolen mobieltje".
Deze smoes is zo slecht dat deze parasiet een gratis herkansing zou moeten krijgen :')
pi_159117304
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 januari 2016 07:43 schreef Verrekte_Koekwous het volgende:
Toch wel weer te verwachten hoe min mensen ze opgepakt hebben :') zal wel natuurlijk weer ontkennen en liegen zijn, zit een beetje in de natuur van dit volk :')
Niet om het een of ander hoor, maar denk je dat een blanke verkrachter direct zegt 'inderdaad, ik was het' zodra hij is opgepakt? Ontkennen en liegen lijkt me meer iets voor criminelen an sich dan dat het echt aan een bepaald volk gebonden is.
Hoeren neuken, nooit meer werken.
pi_159117327
quote:
10s.gif Op vrijdag 15 januari 2016 07:58 schreef Kloon7 het volgende:

[..]

Merkel krijgt bus vol Syriërs cadeau

Ze weten echt niet hoe ze het moeten schaffen in Duitsland. _O-
Die Merkel gaat de geschiedenis in als de kanselier die Duitsland en Europa volledig uitelkaar heeft gespeeld, dan laat ik de eurocrises voor het gemak even buiten beschouwing.

In heel Europa staat het immigratiedebat op scherp als nooit te voren, de grootste taboes zijn doorbroken, ineens zijn culturele verschillen volledig bespreekbaar, straatpatrouilles, migranten inelkaar geslagen door extremisten, "Taharrush" gaat onderdeel uitmaken van ons vocabulair, gigantische tegenstellingen Oost en West Europa, Orban van boeman naar boegbeeld, terroristen die toch met de migrantenstroom meekomen (hallo Judith Sargentini), genadeloze ontmaskering Lügenpresse en overig establishment. ..Dat allemaal in zo'n 4 maanden tijd :')
  vrijdag 15 januari 2016 @ 08:59:34 #15
450965 Heilwasser
Verworven smaak
pi_159117498
quote:
7s.gif Op vrijdag 15 januari 2016 01:10 schreef Gutmensch het volgende:

[..]

Nou ja, Marokko is ook geen democratie zoals we die hier in het westen kennen, dus ik kan me voorstellen dat er mensen zijn die dat land ontvluchten.
Lekker boeiend. Ze hoeven niet te vluchten dus mogen ze wederkeren.

[ Bericht 0% gewijzigd door Heilwasser op 15-01-2016 09:23:25 ]
Heilwasser stammt aus unterirdischen, vor Verunreinigung geschützten, ursprünglichen reinen Wasservorkommen.
  vrijdag 15 januari 2016 @ 09:15:24 #16
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_159117711
quote:
7s.gif Op vrijdag 15 januari 2016 07:42 schreef Twiitch het volgende:

[..]

Het is te zot voor woorden maar Marokko neemt ze niet terug. MO6 zit waarschijnlijk al verlekkerd te kijken naar de 3 miljard die de EU Erdolf heeft toegeschoven. Die hoopt op eenzelfde soort deal. Idem met het zooitje ongeregeld die nu aan de "macht" zijn in Libië.
Landen die eigen staatsburgers niet terugnemen moet je lekker in de stront laten zakken. Dat is geen enkele reden om ze dan maar elders een verblijfsvergunning te geven. Dan is het einde zoek. Desnoods laat je ze maar achter op het vliegveld in een kamp. Risico dat ze daar belanden is voor die migranten zelf.
pi_159118298
In veel mindere mate, maar nu ook in NL:

http://www.nrc.nl/next/20(...)ingen-almere-1580590
quote:
Klacht over ‘doofpot’ na aanrandingen Almere
Asielzoekers vervolgd Zeker twee meisjes zouden in Almere zijn aangerand door asielzoekers. Na ‘Keulen’ vrezen ouders ook hier een politiedoofpot.

Twee bewoners van het asielzoekerscentrum in Almere worden door het Openbaar Ministerie vervolgd voor het aanranden van twee meisjes in het centrum van de stad, in september vorig jaar. De twee verdachten van achttien en twintig jaar oud moeten op 9 februari verschijnen voor de meervoudige strafkamer in Lelystad.

Woordvoerders van de rechtbank, het Openbaar Ministerie en de politie hebben na vragen van NRC bevestigd dat de zedenzaak voor 9 februari staat geagendeerd. Zij willen echter niets over de identiteit van de verdachten zeggen. „Dat is voor ons niet relevant”, aldus de politiewoordvoerder.

De gemeente Almere bevestigde na vragen van de plaatselijke PVV dat de verdachten uit het asielzoekerscentrum afkomstig zijn. Een van de twee verdachten zou bij twee aanrandingen zijn betrokken, de ander bij één aanranding.

Voor zover bekend is het de eerste keer sinds de vluchtelingenstroom vorige zomer op gang kwam, dat inwoners van een azc vanwege een zedendelict voor de rechter moeten komen. Het nieuws over de aanranding veroorzaakte vorig jaar commotie in Almere, en later ook in de rest van het land, toen PVV-leider Geert Wilders erover had getwitterd. Hij zag in de aanranding het bewijs dat de grenzen dicht moeten voor vluchtelingen.

De ouders van de meisjes vrezen voor ‘politieke correctheid’ bij de politie
De gemeente sprak na vragen van Leefbaar Almere in de raad over een op zichzelf staand incident en over één enkele aanranding. „De aanranding in het centrum van de stad (....) stond als voorval op zich” , aldus het gemeentebestuur. In algemene zin zag het bestuur een „afname van het aantal feiten” in het azc in Almere.

De ouders van de slachtoffers, die anoniem wensen te blijven om de privacy van hun dochters te beschermen, stellen tegenover NRC dat er veel meer aan de hand is. Er zouden vier meisjes op één avond zijn aangerand door inwoners van het azc. Twee van de meisjes hebben geen aangifte gedaan. Dit wordt bevestigd door een onafhankelijke bron.

Eén van de twee meisjes zou volgens haar ouders door de politie „zijn ontmoedigd” om aangifte te doen omdat zij als 17-jarige nog minderjarig was. Aangifte zou „te aangrijpend" zijn geweest voor het slachtoffer. Het meisje legde alleen een verklaring af.

Een ander meisje, dat anoniem wil blijven, deed geen melding van de aanranding omdat haar ouders niet wisten dat zij nog zo laat op straat was.

De twee verdachten zouden rond drie uur ’s nachts in de Herbergsteeg een 18-jarig meisje van achteren op de rug zijn gesprongen. Daarbij werden ze geholpen door een derde man. Het meisje was volgens haar vader met een vriendin op weg van een café aan het plein naar een naburige taxistandplaats. Eén belager zou haar in een klem hebben gehouden; een ander zou haar op verschillende plekken hebben betast. Nadat de vriendin het meisje te hulp kwam, lieten de verdachten haar los. Het hele voorval staat op beelden van bewakingscamera’s. De belagers werden ter plekke ingerekend. De derde man werd al snel vrijgelaten.

‘Politieke correctheid

„Om te voorkomen dat de zaak in de doofpot zou belanden”, had de vader van het slachtoffer een bericht op Facebook gezet over de aanranding. Daarna publiceerde hij het op zijn eigen nieuwswebsite Almere Headlines. De vader is beheerder van deze pagina. Over deze zaak werd aangifte gedaan door de dochter.

Kort voor het incident deed zich volgens betrokkenen nog een andere aanranding voor, waarvan geen aangifte is gegaan. Drie meisjes liepen door dezelfde steeg, toen één van hen door een groepje mannen werd besprongen. Het 17-jarige meisje werd door een man van achteren vastgehouden, terwijl een andere man haar gezicht vasthield. Een derde man betastte haar schede. Toen haar vriendin haar te hulp wilde schieten, werd ook zij aangerand. Het derde meisje werd ongemoeid gelaten.

Volgens de moeder van één van de meisjes is het voorval niet op camera vastgelegd. „Van de politie kregen wij te horen dat de camera niet aanstond.” De ouders van de aangerande meisjes zijn bang dat de zaak „door politieke correctheid” in de doofpot wordt gestopt. „In Keulen werden veel meer vrouwen lastig gevallen dan in Almere”, zegt een moeder, „maar het schokte de wereld, en kwam voor ons wel op het juiste moment. Dit kan de politie niet zo maar laten passeren.”
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  vrijdag 15 januari 2016 @ 09:58:41 #18
448036 Achterhoker
Hauptsache Alkohol
pi_159118431
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 januari 2016 09:50 schreef Red_85 het volgende:
In veel mindere mate, maar nu ook in NL:

http://www.nrc.nl/next/20(...)ingen-almere-1580590

[..]

Incidentje, kan gebeuren.
Fade to Black
pi_159118447
quote:
Het hele voorval staat op beelden van bewakingscamera’s. De belagers werden ter plekke ingerekend.
Er is dus geen opsporingsbelang bij het verspreiden van het signalement of andere details van de zaak. Verder wordt het gewoon voor de rechter gebracht dus ik zie niet wat politie en justitie hier verkeerd doen.

Het idee dat de politie informatie zou moeten verspreiden uitsluitend om een bepaalde politieke stroming van de gewenste verontwaardiging te voorzien is net zo fout als het idee dat de politie bepaalde politieke stromingen zou moeten dienen door informatie achter te houden.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_159118475
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 januari 2016 09:59 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Er is dus geen opsporingsbelang bij het verspreiden van het signalement of andere details van de zaak. Verder wordt het gewoon voor de rechter gebracht dus ik zie niet wat politie en justitie hier verkeerd doen.

Het idee dat de politie informatie zou moeten verspreiden uitsluitend om een bepaalde politieke stroming van de gewenste verontwaardiging te voorzien is net zo fout als het idee dat de politie bepaalde politieke stromingen zou moeten dienen door informatie achter te houden.
Daarnaast kwam het gewoon in het nieuws. In tegenstelling zelfs tot de gemiddelde aanradingszaak, waar je nooit iets over hoort. Dus in dit geval spreken over een doofpot is complete onzin.
pi_159118489
Ik weet niet wat Marokkanen asielzoeker maakt? Maar als er al een bestaande nieuwe groep is de TOTAAL geen kaas heeft gegeten van hoe je normaal met vrouwen om moet gaan zijn het Marokkanen wel. Althans een groot gedeelte van de Marokkanen in dit land. Kan mij niet voorstellen dat men zo raar mag doen tegen vrouwen daar.
  vrijdag 15 januari 2016 @ 10:14:35 #22
429573 KingRadler
King of the Radler
pi_159118622
Duits zwembad weert mannelijke vluchtelingen

BORNHEIM

Mannelijke vluchtelingen mogen in de Duitse plaats Bornheim het gemeentelijke zwembad niet meer in. De stad ten westen van Bonn heeft ze de toegang ontzegd, omdat steeds meer vrouwelijke bezoekers en werknemers erover klagen dat ze seksueel worden lastiggevallen door mannen uit een nabijgelegen asielzoekerscentrum.

Daarbij was overigens geen sprake van strafbare feiten, zei een woordvoerder. "Zodra we van de betrokken diensten te horen krijgen dat de boodschap is aangekomen, beëindigen we deze maatregel weer."

---------

dit is niks nieuws

[ Bericht 4% gewijzigd door KingRadler op 15-01-2016 10:25:08 ]
  vrijdag 15 januari 2016 @ 10:30:52 #23
262 Re
Kiss & Swallow
pi_159118864
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 januari 2016 09:50 schreef Red_85 het volgende:
In veel mindere mate, maar nu ook in NL:

http://www.nrc.nl/next/20(...)ingen-almere-1580590

[..]

dat is toch een zaak die allang bekend was, dus echt iets doofpotterigs zie ik er niet aan
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_159118887
quote:
3s.gif Op vrijdag 15 januari 2016 10:30 schreef Re het volgende:

[..]

dat is toch een zaak die allang bekend was, dus echt iets doofpotterigs zie ik er niet aan
Het gaat over dingen die niet bekend worden gemaakt. En dat kan en hoeft ook niet altijd.
  vrijdag 15 januari 2016 @ 10:33:31 #25
262 Re
Kiss & Swallow
pi_159118909
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 januari 2016 10:32 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Het gaat over dingen die niet bekend worden gemaakt. En dat kan en hoeft ook niet altijd.
nee maar deze zaak was wel bekend, maar goed
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_159118920
quote:
3s.gif Op vrijdag 15 januari 2016 10:33 schreef Re het volgende:

[..]

nee maar deze zaak was wel bekend, maar goed
Deze zaak was doofpot. Dat blijkt van alle kanten.
  vrijdag 15 januari 2016 @ 10:40:13 #27
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_159119011
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 januari 2016 09:59 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Er is dus geen opsporingsbelang bij het verspreiden van het signalement of andere details van de zaak. Verder wordt het gewoon voor de rechter gebracht dus ik zie niet wat politie en justitie hier verkeerd doen.

Het idee dat de politie informatie zou moeten verspreiden uitsluitend om een bepaalde politieke stroming van de gewenste verontwaardiging te voorzien is net zo fout als het idee dat de politie bepaalde politieke stromingen zou moeten dienen door informatie achter te houden.
Het is imho zeer juist dat het OM melden wat de achtergrond van de daders is, of dat nu asielzoekers, gesjeesde rechtenstudenten, VVD leden of mijnwerkers zijn. Dan weet je in welk domein zich veel problemen voordoen en dat je daar aandacht aan moet besteden.
Jij bent je hier trouwens zeer selectief aan het opwinden, want als een politicus corrupt of crimineel blijkt en VVD lid vind jij dat heel belangrijk te vermelden dat het de VVD betreft. Ook jij vind de achtergrond van daders belangrijk als het in jouw politieke straatje past.
Als Hexagon zegt dat een crimineel toevallig ook lid is van de VVD zeg jij
quote:
0s.gif Op zondag 5 juli 2015 10:12 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Klopt, het is net zoiets als met criminelen die toevallig ook lid zijn van de Hells Angels of No Surrender.
Kortom, tonnen boter op je hoofd

Kom maar op met een villein op de man spelend antwoord, zo ken ik je inmiddels als je op je hypocrisie betrapt wordt. Weltschmerz van Jole,
Nog een mooie van jou]
quote:
Ik vind dat er meer VVD-ers in Opsporing Verzocht moeten.


[ Bericht 4% gewijzigd door Pietverdriet op 15-01-2016 10:51:34 ]
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
pi_159119039
quote:
1s.gif Op vrijdag 15 januari 2016 10:40 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Het is imho zeer juist dat het OM melden wat de achtergrond van de daders is, of dat nu asielzoekers, gesjeesde rechtenstudenten, VVD leden of mijnwerkers zijn. Dan weet je in welk domein zich veel problemen voordoen en dat je daar aandacht aan moet besteden.
Jij bent je hier trouwens zeer selectief aan het opwinden, want als een politicus corrupt of crimineel blijkt en VVD lid vind jij dat heel belangrijk te vermelden dat het de VVD betreft. Ook jij vind de achtergrond van daders belangrijk als het in jouw politieke straatje past.
Juist.
  vrijdag 15 januari 2016 @ 10:41:46 #29
429573 KingRadler
King of the Radler
pi_159119040
Waarom stoppen ze dingen in de doofpot.
Bang dat het de PVV in de kaart speelt.
pi_159119101
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 januari 2016 10:41 schreef KingRadler het volgende:
Waarom stoppen ze dingen in de doofpot.
Bang dat het de PVV in de kaart speelt.
Ja. En dat doet het ook. Maar zo werkt het niet voor de normale burger.
  vrijdag 15 januari 2016 @ 10:45:19 #31
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_159119105
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 januari 2016 10:41 schreef KingRadler het volgende:
Waarom stoppen ze dingen in de doofpot.
Bang dat het de PVV in de kaart speelt.
Juist het jarenlang verzwijgen, excuustruus spelen en wegkijken is de reden dat de PVV er is en zo groot wordt.
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
pi_159119141
quote:
1s.gif Op vrijdag 15 januari 2016 10:45 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Juist het jarenlang verzwijgen, excuustruus spelen en wegkijken is de reden dat de PVV er is en zo groot wordt.
Dat denk ik ook. Mensen die er nu op stemmen (PVV) denken werkelijk dat er iets gaat gebeuren aan iets dat men werkelijk ziet. De oplossing zit daar niet.
  vrijdag 15 januari 2016 @ 10:48:53 #33
429573 KingRadler
King of the Radler
pi_159119155
quote:
Drie minderjarige Syrische vluchtelingen van amper 12 en 13 jaar hebben op een trein van de Belgische hoofdstad Brussel naar Doornik, drie jonge vrouwen onzedelijk betast. Dat meldt de Belgische krant Het laatste Nieuws.

Aanvankelijk liet de politie de daders lopen. Nu wordt opnieuw naar hen gezocht. De feiten speelden zich zondag af op het traject Brussel-Doornik, maar komen nu pas naar buiten. Eerst vergrepen de drie jongens zich aan twee meisjes van 16 jaar, later aan een 22-jarige vrouw. Zij werd lastiggevallen en betast, maar verweerde zich heftig en riep om hulp.

Enkele medereizigers en een treinbegeleider wisten tussenbeide komen. De vrouw verliet in shock de trein en stapte naar de politie. Intussen had de treinbegeleider ook alarm geslagen en was er een patrouille onderweg naar Doornik. Daar kon ze de drie jongeren onderscheppen.
  vrijdag 15 januari 2016 @ 10:52:15 #34
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_159119208
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 januari 2016 10:47 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Dat denk ik ook. Mensen die er nu op stemmen (PVV) denken werkelijk dat er iets gaat gebeuren aan iets dat men werkelijk ziet. De oplossing zit daar niet.
Nee, dat denk ik ook niet.
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
  vrijdag 15 januari 2016 @ 10:55:36 #35
429573 KingRadler
King of the Radler
pi_159119261
ben blij dat we Social media hebben dingen die in de doofpot worden gestopt lekken nu wel uit.
pi_159119314
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 januari 2016 10:55 schreef KingRadler het volgende:
ben blij dat we Social media hebben dingen die in de doofpot worden gestopt lekken nu wel uit.
Dit soort dingen gaan veel verder en hou je ook niet stil. Maar wat moet je ermee? Als bestuurder. Het gaat zover dat het krankzinnig is. En als je het zegt verlies je support.
  vrijdag 15 januari 2016 @ 11:06:40 #37
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_159119509
quote:
1s.gif Op vrijdag 15 januari 2016 10:45 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Juist het jarenlang verzwijgen, excuustruus spelen en wegkijken is de reden dat de PVV er is en zo groot wordt.
Dit!! Als andere partijen dit nou eens inzien! Het is me echt een raadsel dat sommige partijen zichzelf zo keihard in hun eigen vingers lijken te snijden.

Maargoed ik snap het deels wel, het begint natuurlijk met het verbergen om de reden die jij aankaart, en men hoopt dan dat het vanzelf 'weg gaat'. En naarmate de tijd verstrijkt wordt het steeds moeilijker om met dit soort misdrijven alsnog naar buiten te komen.

het klinkt misschien gek maar als links een tikkeltje meer rechts was zou rechts veel minder sterk staan.
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
pi_159119537
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 januari 2016 10:48 schreef KingRadler het volgende:

[..]

Het ergste is dat als je er eentje een lel geeft, je kans hebt op een strafblad. Het wordt namelijk nogal zwaar opgenomen als je een minderjarige fysiek aanpakt.
If you have a problem... if no one else can help... and if you can find them... maybe you can hire... The A- Team.
pi_159119597
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 januari 2016 11:07 schreef Jihawti het volgende:

[..]

Het ergste is dat als je er eentje een lel geeft, je kans hebt op een strafblad. Het wordt namelijk nogal zwaar opgenomen als je een minderjarige fysiek aanpakt.
Dat is een probleem idd. Zeker bij minderjarigen.
pi_159119732
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 januari 2016 10:41 schreef KingRadler het volgende:
Waarom stoppen ze dingen in de doofpot.
Bang dat het de PVV in de kaart speelt.
Helaas wel. Ik ben bang dat zo'n marginale partij met te weinig ervaring en kennis op niveau de klus ook niet kan klaren. Daar heb je echt een breed gedragen organisatie met verstand voor nodig.

Als de PVV straks zou winnen, dan zitten we met een kleuterklas aan oppositie die overal voor zal gaan liggen aan de ene kant en aan de andere kant een proefballonnenfabriek die in recordtempo de polarisering weet op te drijven tot Rwandese waarden.

Wat je nodig hebt, is een aanpak op een heleboel niveaus. Wat ga en kan je doen met zich niet gedragende migranten? Kun je niet in je hollandse uppie oplossen. Hoe reguleer je de influx? Idem. Hoe zorg je dat de IND ondanks de druk niet weer een hele lading uitgeprocedeerden uitkotst wegens gebrek aan tijd en kwaliteit? Hoe spits je de immigratie-wetgeving beter toe op de dagelijkse realiteit en niet langer op de tijd van het vluchtelingenverdrag (1951)?
If you have a problem... if no one else can help... and if you can find them... maybe you can hire... The A- Team.
pi_159119984
Lost de PVV de problemen op? Natuurlijk niet. Zijn ze onderdeel van de oplossing? Ja.

Omdat de PVV flink aan populariteit wint begrijpen partijen die niet echt in de realiteit leven inmiddels de noodzaak van aanpassing van beleid en steviger optreden tegen statushouders.
  vrijdag 15 januari 2016 @ 11:30:32 #42
450965 Heilwasser
Verworven smaak
pi_159120029
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 januari 2016 10:48 schreef KingRadler het volgende:

[..]

Onder Wilders I was dit niet gebeurd.
Heilwasser stammt aus unterirdischen, vor Verunreinigung geschützten, ursprünglichen reinen Wasservorkommen.
pi_159120050
quote:
10s.gif Op vrijdag 15 januari 2016 07:58 schreef Kloon7 het volgende:

[..]

Merkel krijgt bus vol Syriërs cadeau

Ze weten echt niet hoe ze het moeten schaffen in Duitsland. _O-
Hahahaha, goeien humor wel. De bus had onderweg bij een stop ook vertraging opgelopen omdat 1 asielzoeker kwijt was.
  vrijdag 15 januari 2016 @ 11:34:41 #44
429573 KingRadler
King of the Radler
pi_159120126
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 januari 2016 11:17 schreef Jihawti het volgende:

[..]

Helaas wel. Ik ben bang dat zo'n marginale partij met te weinig ervaring en kennis op niveau de klus ook niet kan klaren. Daar heb je echt een breed gedragen organisatie met verstand voor nodig.

Als de PVV straks zou winnen, dan zitten we met een kleuterklas aan oppositie die overal voor zal gaan liggen aan de ene kant en aan de andere kant een proefballonnenfabriek die in recordtempo de polarisering weet op te drijven tot Rwandese waarden.

Wat je nodig hebt, is een aanpak op een heleboel niveaus. Wat ga en kan je doen met zich niet gedragende migranten? Kun je niet in je hollandse uppie oplossen. Hoe reguleer je de influx? Idem. Hoe zorg je dat de IND ondanks de druk niet weer een hele lading uitgeprocedeerden uitkotst wegens gebrek aan tijd en kwaliteit? Hoe spits je de immigratie-wetgeving beter toe op de dagelijkse realiteit en niet langer op de tijd van het vluchtelingenverdrag (1951)?
als het de PVV niet lukt wie dan wel.
de burger?
pi_159120215
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 januari 2016 11:34 schreef KingRadler het volgende:

[..]

als het de PVV niet lukt wie dan wel.
de burger?
Tja.

Je zou zeggen dat de VVD of het CDA een ruk naar rechts maakt om niet te veel kiezers door de PVV te laten afsnoepen.

Maar gek genoeg kwam de VVD met Teeven en Opstelten aanzetten als rechtsconservatievelingen, die er net zo'n puinzooi van maakten als wat je van een onervaren PVV-bestuurder zou verwachten.
pi_159120265
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 januari 2016 11:34 schreef KingRadler het volgende:

[..]

als het de PVV niet lukt wie dan wel.
de burger?
Gewoon een partij die normaler denkt?
pi_159120296
quote:
1s.gif Op vrijdag 15 januari 2016 10:40 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Het is imho zeer juist dat het OM melden wat de achtergrond van de daders is, of dat nu asielzoekers, gesjeesde rechtenstudenten, VVD leden of mijnwerkers zijn.
Het OM weet helemaal niet wie de daders zijn, het OM weet alleen wie de verdachten zijn.

quote:
Dan weet je in welk domein zich veel problemen voordoen en dat je daar aandacht aan moet besteden.
Ik ben ook zeker voorstander van het accuraat registreren van daders en hun achtergrond. Ook moet informatie die relevant kan zijn voor het openbaar bestuur daaraan doorgespeeld worden.

quote:
Jij bent je hier trouwens zeer selectief aan het opwinden, want als een politicus corrupt of crimineel blijkt en VVD lid vind jij dat heel belangrijk te vermelden dat het de VVD betreft. Ook jij vind de achtergrond van daders belangrijk als het in jouw politieke straatje past.
Nee, ik vind het vooral belangrijk dat het in de openbare dienst werkzame mensen of volksvertegenwoordigers betreft. Het is dan ook aan de betreffende openbare lichamen en aan de partijen om dat bekend te maken, niet aan de politie. Ik zou het niet goed vinden wanneer de politie van een verdachte bekend zou maken dat die VVD-lid is wanneer ze daar toevallig achterkomen. Maar publieke figuren in publieke functies moeten publiekelijk verantwoording afleggen over hun misdrijven.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_159120398
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 januari 2016 11:34 schreef KingRadler het volgende:

[..]

als het de PVV niet lukt wie dan wel.
de burger?
Nee, alsjeblieft niet de burger. Die mogen stemmen, dat is het. De traditionele politieke partijen zullen moeten gaan beseffen dat ze moeten doen waarvoor ze er zijn in plaats van het onmachtige kleutergedrag wat we nu zien.

Dus dat ze niet reactief bezig blijven en bijvoorbeeld de politie opdracht geven vooral onder de pet te houden wat er aan de hand is.

Dat ze volgend jaar niet weer vol verbazing gaan staan toekijken hoe half Eritrea, Afghanistan en Syrië hier naar binnen wandelt, maar bezig gaan met nadenken over het idee "grens".

Dat ze gaan nadenken wie er recht heeft op verblijf hier en de instroom met die kennis onder controle krijgt.

Dat ze die pokkebende bij de IND een keer de riemen geven om te roeien zodat die niet weer stelselmatig de termijnen overschrijdt waardoor je een tsunami aan schrijnende gevallen creëert.

Dat ze de gemoederen niet zo hoog laten oplopen door vooral niet te communiceren met bezorgde burgers tot ze witheet zijn van frustratie.

Dat er gekeken wordt wat er gedaan kan worden met mensen die zich niet gedragen. Kun je die uitzetten? Detineren? Verkopen aan Turkije? Verwerken tot hondenvoer?

En dat ze vooral zorgen dat de huidige lichting alle kansen en verplichtingen krijgt die horen bij een lang verblijf in Nederland zodat er geen kansloze horde uit die centra rolt die de verzorgingsstaat en de openbare orde de komende decennia blijft vergallen. We hebben het wel over mensen, zowel de nieuwkomers als de Nederlandse burgers. Je zult het toch samen moeten rooien hier.

Misschien is het zwaard van Damocles wat ze boven het hoofd hangt in de vorm van een waarschijnlijke winst voor de PVV wel wat ze daarvoor nodig hebben. We gaan het zien in het voorjaar...
If you have a problem... if no one else can help... and if you can find them... maybe you can hire... The A- Team.
  vrijdag 15 januari 2016 @ 11:47:56 #49
429573 KingRadler
King of the Radler
pi_159120399
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 januari 2016 11:41 schreef Jaroon het volgende:

[..]

Gewoon een partij die normaler denkt?
die hebben we niet
pi_159120749
De (linkse) ministerpresident van Noordrijn-Westfalen heeft vandaag in het parlement een maatregelenpakket aangekondigd, met daarin o.a.:

- 500 extra agenten opleiden (kost 3 jaar)
- op de korte termijn aan agenten vragen om vrijwillig 3 jaar na hun pensioen door te werken
- meer videobewaking
- minder bureaucratische taken voor agenten
- meer snelrecht
- meer samenwerking tussen gemeenten, politie, OM en deelstaat
- nieuwe speciale opsporingsteams voor bepaalde typen criminaliteit

http://www.faz.net/aktuel(...)rte-14014826-p2.html
http://www.express.de/new(...)izisten-ein-23414520
  vrijdag 15 januari 2016 @ 12:07:56 #51
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_159120768
Een beetje harder dweilen zal weinig helpen zolang de sluizen openstaan.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')