Dus Nederland is weer het beste jongetje van de klas en hij heet gekke Henkiequote:Op zaterdag 16 januari 2016 17:52 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
160.000 te herverdelen (al een miljoen in Duitsland dus wassen neus)
Er zijn er maar liefst 50 naar Nederland gevlogen deze week en Luxemburg had er eerder ook al 30 'gekregen'. Verder weet ik het even niet. 80 uit 160.000, reken zelf het percentage maar even uit
Politieke elite in paniek omdat ze geen controle hebben over de sociale media.quote:
De arrogantie van de VVD fractievoorzitter in de Eerste kamer is echt lachwekkend, als het niet zo triest was.quote:
Jorritsma verwijt media vergroten angstgevoelens
VVD-coryfee Annemarie Jorritsma vindt dat de media en de politiek de angstgevoelens in de samenleving te veel voeden. Het breed uitmeten van incidenten maakt mensen heel onzeker.
"Als ik bijvoorbeeld zie wat er gebeurt rond Keulen, dan is de vraag: is het allemaal zo groot? En is het zo anders dan dat het was? Het lijkt alsof de hele wereld veranderd is, en daar spelen de politiek en de journalistiek een rol in. Elk klein dingetje is en blijft groot, en dat maakt mensen onzeker."
De fractievoorzitter van de VVD in de Eerste Kamer noemt in deze ook de rol van sociale media, waarop burgers zelf kleine incidenten veel te groot uitlichten.
Verkrachters
Jorritsma noemt als voorbeeld de incidenten rond de komst van azc’s in Nederlandse gemeenten. "Er gebeurt iets in een gemeente, en in heel Nederland hebben alle gemeenten hetzelfde probleem. Mensen worden gigantisch bang gemaakt", stelt zij.
"Het beeld bij Nederlanders bestaat nu dat alle vluchtelingen aanranders, verkrachters of overvallers zijn. Natuurlijk gebeurt er af en toe iets in azc’s, en ja, dat gaat dan om mensen die gevlucht zijn. Maar er zijn ook heel veel andere burgers die dingen uithalen die niet mogen."
Hier ga ik niet eens op reageren.quote:"Als ik bijvoorbeeld zie wat er gebeurt rond Keulen, dan is de vraag: is het allemaal zo groot?
Nee idioot! Tonnen netto per jaar zorgt ervoor dat Jorritsmacht elke relatie met de werkelijkheid kwijt is. Zij zal nog niet worden aangerand door een blinde illegaal, dat mag duidelijk zijn.quote:Op zaterdag 16 januari 2016 17:54 schreef Kloon7 het volgende:
Jorritsmacht: "Het beeld bij Nederlanders bestaat nu dat alle vluchtelingen aanranders, verkrachters of overvallers zijn."
En jij wordt serieus genomen op jouw werk?quote:Op zaterdag 16 januari 2016 18:03 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Nee idioot! Tonnen netto per jaar zorgt ervoor dat Jorritsmacht elke relatie met de werkelijkheid kwijt is. Zij zal nog niet worden aangerand door een blinde illegaal, dat mag duidelijk zijn.
Laat ik voor haar het werkelijke beeld even schetsen: Er zijn geen vluchtelingen, geen van de illegale uitkeringszoekers is daadwerkelijk vluchteling. Niet alle illegalen zijn verkrachters, maar het is een feit dat er heel veel verkrachters illegaal ons land binnen zijn gekomen. En dat die verkrachtingen niet zouden plaatsvinden als we grensbewaking hadden gehad die illegalen gewoon met gepast geweld tegenhoudt.
De politie mag na een aantal jaren criminaliteit aanschouwen nu eindelijk ingrijpen?quote:Op zaterdag 16 januari 2016 20:05 schreef Perrin het volgende:
http://m.bild.de/news/inl(...)9970.bildMobile.html
Razzia's in Düsseldorf
Het lijkt me tijd worden dat die bewakers wat meer bevoegdheden en betere wapens krijgen. Dit soort onberekenbaar gespuis moet je niet met een knuppeltje aan willen.quote:
Wat een cultuur, arme vrouwquote:Op zondag 17 januari 2016 14:08 schreef Nintex het volgende:
Foto die vandaag de ronde doet:
[ afbeelding ]
Zegt eigenlijk wel alles over hoe zij tegen vrouwen aan kijken. Vrouw draagt 3 kinderen op blote voeten. Ali t/m Mohammed lopen daar met met hun Nike's voorbij.
Krijgen ze eindelijk een vrouw op de foto, werkt het nog niet voor propaganda...quote:Op zondag 17 januari 2016 14:08 schreef Nintex het volgende:
Foto die vandaag de ronde doet:
[ afbeelding ]
Zegt eigenlijk wel alles over hoe zij tegen vrouwen aan kijken. Vrouw draagt 3 kinderen op blote voeten. Ali t/m Mohammed lopen daar met met hun Nike's voorbij.
Men doet het voor de lol.quote:Op zondag 17 januari 2016 16:37 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Krijgen ze eindelijk een vrouw op de foto, werkt het nog niet voor propaganda...
Was nou maar fijn in warm Afrika gebleven!
Of e beginnen te begrijpen dat ze voor joker staan, of ze hebben eindelijk door dat het om migranten gaat.quote:Een demonstratie van anti-islambeweging Pegida in Apeldoorn is vrij rustig verlopen. Zo'n 250 aanhangers liepen vanmiddag mee in een protestmars.
De betoging begon met een toespraak in een park in de binnenstad. Daarbij werd volgens Omroep Gelderland één aanhanger van Pegida opgepakt omdat hij een fotografe in het gezicht zou hebben geslagen.
Noodbevel
De Apeldoornse burgemeester Berends had een noodbevel afgegeven. Daardoor had de politie tijdelijk meer bevoegdheden om in te grijpen, maar dat bleek niet nodig.
Alleen tijdens de protestmars die volgde, waren wat opstootjes. Een groep jongeren gedroeg zich onrustig.
De Anti-Fascistische Actie Fryslân hield later in de middag een tegendemonstratie bij het station. De actiegroep maakte daar met spandoeken duidelijk dat Pegida volgens haar racistisch en fascistisch is. Aan de tegendemonstratie deden zo'n twaalf mensen mee.
De linkse fascisten mochten van 2 tot 4 demonstreren... Dan zijn ze hun bed nog niet uit!quote:Op zondag 17 januari 2016 16:56 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Of e beginnen te begrijpen dat ze voor joker staan, of ze hebben eindelijk door dat het om migranten gaat.
Hoe vaak ben je in in Afrika geweest. Ik begrijp een deel van je punt.quote:Op zondag 17 januari 2016 17:43 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
De linkse fascisten mochten van 2 tot 4 demonstreren... Dan zijn ze hun bed nog niet uit!
En dan zitten de meeste asielzoekers niet eens in een auto naar hun werk.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:25 schreef BlauweSporttas het volgende:
Het is toch ongelooflijk. Dan willen ze extreem rechts niet voeden en wat doen ze, massaal importeren van dat kansloze volk.![]()
Elke dag wanneer ik in de file sta zie ik bevestigd dat dit land gewoon vol is. Veel te vol. Maar onze politici blijven maar naïef denken dat er makkelijk nog meer bij kunnen. Echt helemaal gestoord.
1 keer, en ik spreek zeer veel met mensen die er veel vaker geweest zijn. Ik mis jouw punt.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:05 schreef Jaroon het volgende:
Hoe vaak ben je in in Afrika geweest. Ik begrijp een deel van je punt.
Het klootjes volk dat 's ochtends al om 8 uur in de file staat wordt uitgebuit met belastingen om voor een globalisatie en geopolitiek feestje te betalen. Die wachten hun leven lang op huizen, werk, gezondheidszorg etc. . Krijgen eerst te horen nu even niet, we moeten eerst genoeg verdiend hebben dan klapt de boel en moeten de lasten 'verdeeld' worden. Vervolgens is de 'crisis' voorbij en mogen ze gaan bijdragen aan het vervangen van... zichzelf en staan ze voor alle voorzieningen achter in de rij.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:25 schreef BlauweSporttas het volgende:
Het is toch ongelooflijk. Dan willen ze extreem rechts niet voeden en wat doen ze, massaal importeren van dat kansloze volk.![]()
Elke dag wanneer ik in de file sta zie ik bevestigd dat dit land gewoon vol is. Veel te vol. Maar onze politici blijven maar naïef denken dat er makkelijk nog meer bij kunnen. Echt helemaal gestoord. Om nog maar te zwijgen over het feit dat je nauwelijks meer fatsoenlijk kan parkeren in de stad.
bronquote:Medewerkster asielcentrum onthult: "Ze zijn opdringerig en extreem veeleisend"
Ze begon te werken in het asielcentrum van Hamburg vol idealisme. Maar de ervaringen met vluchtelingen hebben die illusie doorprikt. In de gerenommeerde Duitse krant Die Welt doet de medewerkster een boekje open over het leven zoals het is in het asielcentrum. "Met 90 procent van de asielzoekers is de samenwerking onaangenaam."
"Sinds de herfst van 2015 ben ik vast in dienst in het opvangcentrum van Hamburg", vertelt ze anoniem aan Die Welt. "Op deze job had ik me echt verheugd. Eindelijk kon ik iets betekenen voor de vluchtelingen. De collega's waren zeer geëngageerd en ik was ervan overtuigd dat ik een geweldige tijd tegemoet ging. Mijn taak omvatte de administratieve en sociale begeleiding van asielzoekers."
Beeld bijstellen
In het opvangcentrum van Hamburg zijn ondertussen zo'n 1.500 vluchtelingen ondergebracht. Die eerste werkdagen vielen nog mee voor de medewerkster maar dan kwamen de eerste asielzoekers in haar bureau. "Na enkele contacten met hen merkte ik al dat ik mijn positief beeld moest bijstellen. De realiteit bleek helemaal anders. Natuurlijk mag men zoiets niet veralgemenen. Er zijn er zeker bij die heel vriendelijk en zeer dankbaar zijn. Maar als ik eerlijk ben, dan is de samenwerking met 90 procent van de vluchtelingen onaangenaam en niet zoals ik het me had voorgesteld."
Woning en chique auto
En dan treedt de vluchtelingenhelpster meer in detail over haar ervaringen. "Ten eerste zijn velen onder hen extreem veeleisend. Ze komen naar mij en verlangen dat ik hen aan een woning, chique auto en in het beste geval ook aan een goede job help. Wanneer ik dan uitleg dat dat niet gaat, dan verheffen ze hun stem en worden agressief. Een Afghaan heeft er zelfs mee gedreigd me van kant te maken. Enkele Syriërs en Afghanen verklaarden dat ze in hongerstaking zouden gaan tot ik hen aan een ander onderkomen zou helpen. Wegens dergelijke zaken moesten we de politie meermaals optrommelen.
Valse verklaringen
Ten tweede leggen ze valse verklaringen af. Ze komen naar mij, zwaaien met een papier in de hand en vertellen een verhaal dat gewoon niet kan kloppen. Ze houden daar dan aan vast en als ik dan met collega's praat, kom ik te weten dat ze aan hen een totaal ander verhaal hebben verteld.
Afspraken
Ze houden zich ook niet aan afspraken. Wanneer ik een afspraak met de dokter of het ziekenhuis vastleg, dan dagen ze niet op. Dat gebeurt zo vaak dat artsen ons smeken om zo weinig mogelijk afspraken met vluchtelingen te maken. Maar ja, wat moet ik dan doen?
Minachtende blikken
De manier waarop sommige vluchtelingen met vrouwen omgaan, is ongehoord. Het is bekend dat de meeste asielzoekers jonge mannen zijn. Ze nemen ons niet ernstig. Als ik hen advies geef, luisteren ze amper en wenden zich tot een mannelijke collega. Voor ons, vrouwen, hebben ze enkel minachtende blikken over. Soms roepen ze ons wat toe in een taal die we niet verstaan, lachen ze ons uit of achtervolgen ons doorheen de gangen.
Steeds erger
Sinds er meer mannen uit Noord-Afrika naar hier gekomen zijn, is het allemaal nog erger geworden. Zij zijn nog agressiever. Dat kan ik niet meer negeren en dat heeft ook een invloed op hoe ik me gedraag. Ik ben me anders gaan kleden. Geen nauw aansluitende kledij meer maar losse pullovers en wijde broeken. Schmink is uit den boze. Ik doe er alles aan om niet lastiggevallen te worden. Ik loop door de gangen zonder iemand nog aan te kijken. Indien mogelijk probeer ik de hele dag in mijn kantoor te blijven. Ik kom niet meer naar hier met het openbaar vervoer maar met de wagen. Onlangs is een collega door een vluchteling in het station achtervolgd en aangerand. Van de overheid verwacht ik geen hulp meer om deze problemen op te lossen. Wanneer we bellen, krijgen we niemand meer aan de lijn.
Ontslag
Mij rest enkel nog het ontslag, ook al doet het me pijn aan het hart. Ik heb het dan ook steeds voor me uitgeschoven. Vele collega's denken er net zo over omdat ze het er niet meer uithouden. We kunnen niet meer aanzien hoe alles hier verkeerd loopt en hoe we daar totaal machteloos tegenover staan."
Niet verrassend... Wel verrassend is hoe enorm lang dit STIL is gehouden! Je hoort amper iets in de media van de mensen die hun salaris verdienen aan omgang met deze veeleisende illegale wilden!quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |