Helemaal mee eens, ik vind de serie zeker goed genoeg om te blijven kijken, maar heb het gevoel dat er echt veel fillers worden gebruikt. Bijv. die scene met die 2 detectives waar Jimmy een heel langdradig verhaal lult. De ontwikkeling van Mike en zijn connecties vind ik wel interessant.quote:Op woensdag 24 februari 2016 11:21 schreef planethugo het volgende:
ik hou van trage series en vond het eerste seizoen ook prima en met het einde daarvan leek het dat er eindelijk schot in de zaak kwam en Jimmy ervoor koos om Saul te worden. Jammer dat dat einde de vorige aflevering om zeep geholpen werd en dat dat proces nu eigenlijk vanaf het begin af aan moet beginnen. Hij wordt nu (opnieuw) langzaam Saul. Het komt over alsof ze het rekken zijn, en dat terwijl dit seizoen al ingekort is van de aanvankelijke 13(?) naar 10 afleveringen.
Slecht vind ik het overigens zeker niet maar het wordt tijd om Saul te zien, gelukkig kregen we hem op het laatst te zien. Hopelijk gaat ie nu niet eerst 8 afleveringen twijfelen zodat we pas volgend seizoen de echte Saul zien.
De eerste scene waarin een beetje die transformatie begon was met die clown-dealer bij de detectives. Misschien is een normaal advocatenleven gewoon te saai voor hem en heeft hij behoefte aan actie en gekke avonturen.quote:Op woensdag 24 februari 2016 11:33 schreef Miauw_Zedong het volgende:
Ik vind de groeiende relatie en chemistry tussen hem en Kim (+ de onvermijdelijke breakup die er aan zit te komen) en de ontwikkelingen rondom Mike momenteel een stuk interessanter dan de transformatie van Jimmy naar Saul.
Ik vind het tempo prima zo, ik hoef de 'echte' Saul voorlopig niet te zien, die ken ik ook al uit Breaking Bad. Waar ik wel interesse in heb is wat er zich daar tussen in heeft afgespeeld, en wat er voor gezorgd heeft dat hij de uiteindelijke Saul geworden is.
check nummerbord eens van die hummer;)quote:Op vrijdag 26 februari 2016 19:56 schreef MaJo het volgende:
Hoe komen jullie opeens bij de naam Playuh, dat is toch geen naam![]()
Heerlijk trage tweede aflevering weer. Die scene over die taartenMooi dat je al lang aan ziet komen waar het heengaat terwijl die politieagenten er niets van snappen. En dan dat hoofd van die dude op de achtergrond, geweldig
Ah okquote:Op vrijdag 26 februari 2016 19:59 schreef franklop het volgende:
[..]
check nummerbord eens van die hummer;)
squat cobblerquote:
meestal gebeurt dat in aflevering 2, bij jou in seizoen 2quote:Op dinsdag 1 maart 2016 14:20 schreef Donnie-Brasco het volgende:
Het begint me steeds meer aan te spreken, langzamerhand begin ik hooked te raken.
Dacht ik ook.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 11:59 schreef Hazzard het volgende:
Dacht heel even dat de aflevering zou eindigen met Gus. Deden zo geheimzinnig met die gozer in het donker.
Ik dacht aan tuco hehequote:Op dinsdag 1 maart 2016 11:59 schreef Hazzard het volgende:
Dacht heel even dat de aflevering zou eindigen met Gus. Deden zo geheimzinnig met die gozer in het donker.
quote:Op dinsdag 1 maart 2016 14:42 schreef roos85 het volgende:
Ben benieuwd of we Tuco of Gus nog te zien gaan krijgen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hij wordt geïntroduceerd tegelijk met de persoon waar Trevor op is gebaseerd, wie tevens ook zijn voice actor is.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 21:17 schreef Dr.Mikey het volgende:
Playuh doet me heel erg denken aan Lester van GTA V is dat expres gedaan?
quote:Op dinsdag 1 maart 2016 14:59 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“The only time success comes before work is in the dictionary.” - Harvey Specter
Als het incident tussen James en Cliff aan het einde van deze aflevering de aanleiding voor James is om Saul te worden zou ik het eigenlijk wel enigszins terecht vinden want die Cliff reageerde wel heel overdreven op iets dat gewoon goed uitpakte voor zowel James als Davis&Main.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 20:48 schreef wolfrolf het volgende:
Sterke ep weer hoor.
Je ziet Jimmy langzaam zijn eigen professionele graf graven. Fascinerend!
Goeie cliffhanger, ben benieuwd wie die guy is
Dat hoopte ik ook heel even maar wist dat dat waarschijnlijk niet het geval zou zijn.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 11:59 schreef Hazzard het volgende:
Dacht heel even dat de aflevering zou eindigen met Gus. Deden zo geheimzinnig met die gozer in het donker.
Maar waarom besloot James het niet voor te leggen aan zijn baas? Hij stond een paar keer op het punt naar hem toe te lopen. Wat weerhield hem ervan om toestemming te vragen?quote:Op dinsdag 1 maart 2016 20:57 schreef DexterMoltisanti het volgende:
[..]
Als het incident tussen James en Cliff aan het einde van deze aflevering de aanleiding voor James is om Saul te worden zou ik het eigenlijk wel enigszins terecht vinden want die Cliff reageerde wel heel overdreven op iets dat gewoon goed uitpakte voor zowel James als Davis&Main.
Hij hoorde het gitaarspel van zijn baas, liep er heen, stond twijfelend voor de ingang,en liep vervolgens toch weer terug.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 21:02 schreef motorbloempje het volgende:
De baas was er niet. Hij was op een business trip.
Wellicht omdat ie weet dat Cliff een conservatieveling is die het idee waarschijnlijk niet goed zou keuren ook al is het een geweldig idee maar hoopt ie er mee weg te komen als de resultaten daarvan wel goed zijn.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 21:01 schreef Breekfast het volgende:
[..]
Maar waarom besloot James het niet voor te leggen aan zijn baas? Hij stond een paar keer op het punt naar hem toe te lopen. Wat weerhield hem ervan om toestemming te vragen?
quote:Op dinsdag 1 maart 2016 14:59 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 6% gewijzigd door FredVleespet op 01-03-2016 22:08:59 ]
Misschien Gusquote:Op dinsdag 1 maart 2016 22:32 schreef Infection het volgende:
Goede aflevering. Maar wat een cliffhanger weer... ben nu wel erg benieuwd wie die persoon is.
Zou gaaf zijn, maar lijkt me niet heel waarschijnlijk. Het is sowieso een beetje vroeg om Gus al te introduceren, daarnaast denk ik dat Nacho nog lang niet zich in de kringen van Gus zou kunnen bevinden aangezien hij pas net voor zichzelf is begonnen in het geniep, terwijl hij eigenlijk nog een henchman van Tuco is. Tenzij Gus op dit punt in de tijdlijn ook pas net gestart is met zijn onderneming.quote:
quote:Op dinsdag 1 maart 2016 21:26 schreef FredVleespet het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.PSN: Metal_Akilla
Hoeveel jaar voor het begin van BB vindt BCS eigenlijk plaats?quote:Op woensdag 2 maart 2016 09:34 schreef Xurk het volgende:
[..]
Zou gaaf zijn, maar lijkt me niet heel waarschijnlijk. Het is sowieso een beetje vroeg om Gus al te introduceren, daarnaast denk ik dat Nacho nog lang niet zich in de kringen van Gus zou kunnen bevinden aangezien hij pas net voor zichzelf is begonnen in het geniep, terwijl hij eigenlijk nog een henchman van Tuco is. Tenzij Gus op dit punt in de tijdlijn ook pas net gestart is met zijn onderneming.
De persoon die Nacho wil laten liquideren?quote:
Hehe klopt maar ik denk dat veel mensen het er over eens zijn dat Gus een van de meest interessante BB personages was en ze hem dan ook graag terug zouden zien in BCS.quote:Op woensdag 2 maart 2016 15:12 schreef BeamofLight het volgende:
Jongens lees dit es allemaal terug
T enige waar jullie over eikelen is BB/Gus
quote:Op woensdag 2 maart 2016 10:56 schreef Akilla het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je weet toch al dat hij dood gaat.quote:Op woensdag 2 maart 2016 15:16 schreef DexterMoltisanti het volgende:
[..]
Hehe klopt maar ik denk dat veel mensen het er over eens zijn dat Gus een van de meest interessante BB personages was en ze hem dan ook graag terug zouden zien in BCS.
Ja was ook een grapje.quote:Op woensdag 2 maart 2016 18:26 schreef NewHorizon het volgende:
[..]
Maar weten dat hij doodgaat maakt hem nog niet een minder interessant personage toch?
Zoals NewHorizon hierboven al zei, dat maakt Gus niet een minder interessant personage, want we kregen enkele scènes te zien over Gus' verleden en die vond ik tof maar die scènes hebben voor de meeste mensen denk ik meer vragen opgeroepen dan beantwoord.quote:Op woensdag 2 maart 2016 18:23 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Je weet toch al dat hij dood gaat.
Ik denk trouwens niet dat een low level Nacho iemand van het niveau Gus gaat laten hitten door iemand als Mike.
Klopt, heb ik er achteraf bij gezet omdat ik me bedacht dat het anders misschien niet als grapje gezien werdquote:Op woensdag 2 maart 2016 18:32 schreef NewHorizon het volgende:
[..]
Ah, die smiley stond er nog niet toen ik je quote
Snel vind ik het niet zozeer, maar het is inderdaad geniaal. Ik houd gewoon van de setting, ja tuurlijk die had je ook met breaking bad, maar ik vind dat ze het in BCS nog beter neerzetten. Moeilijk om het precies aan te wijzen, maar ik houd gewoon van het hele stijltje.quote:Op donderdag 3 maart 2016 11:04 schreef Sickert het volgende:
Ik snap al de mensen niet niet die deze serie traag vinden. Ze gaan naar mijn idee zo snel dat telkens bij het einde ik denk wtf nu al?!
Alles is zo geniaal gefilmd
Elke seconde is wmbt boeiend. Iets wat bij BB pas na seizoen 3 gebeurde.
BB was al boeiend meteen vanaf de eerste paar aflevering en werd imho elk seizoen beter. BCS is echt een leuke serie om te volgen.quote:Op donderdag 3 maart 2016 11:04 schreef Sickert het volgende:
Ik snap al de mensen niet niet die deze serie traag vinden. Ze gaan naar mijn idee zo snel dat telkens bij het einde ik denk wtf nu al?!
Alles is zo geniaal gefilmd
Elke seconde is wmbt boeiend. Iets wat bij BB pas na seizoen 3 gebeurde.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |