Speciaal voor zijn Anja?quote:Op maandag 18 januari 2016 21:01 schreef densmee het volgende:
Erik is al een ruime tijd aan het bouwen bij ons in het dorp (waar hij ook vandaan komt, net als ton van genuchten)
http://www.burgtbouw.nl/p(...)ersel-noord-brabant/
Mag wa kosten.quote:Op maandag 18 januari 2016 21:01 schreef densmee het volgende:
Erik is al een ruime tijd aan het bouwen bij ons in het dorp (waar hij ook vandaan komt, net als ton van genuchten)
http://www.burgtbouw.nl/p(...)ersel-noord-brabant/
Dus volgend jaar gaat Anja navigerenquote:Op zaterdag 23 januari 2016 14:57 schreef ferrari_rood het volgende:
Uit eerste hand is de relatie tussen Erik en Anja bevestigd.
Nee hoor dat blijft gewoon wouterquote:Op zaterdag 23 januari 2016 16:24 schreef Anne het volgende:
[..]
Dus volgend jaar gaat Anja navigeren.
Dat dus.quote:Op dinsdag 19 januari 2016 17:10 schreef Barcaconia het volgende:
Die frontstuur is gewoon op papier naar torpedo omgebouwd. Ieder jaar komt het RDW ff de chassisnummers in de nieuwe balken inkloppen en dan is het weet goed. Zoals Alex zegt komt het allemaal niet zo nauw
Beide Suzuki's, ligt een Hayabusa blok in geloof ik, merk van de motor en het chassis (kenteken) moet wel gelijk zijn (even heel simpel gesteld, er zijn natuurlijk uitzonderlingen)quote:Op zondag 24 januari 2016 10:17 schreef Piet__Piraat het volgende:
[..]
Dat dus.
De Buggy's van de Coronelletjes zijn officieel geloof ik ook een Ka en een Swift
Het was toch een motor uit een sneeuwscootermobiel ding? (Zon eentje met skis voorop en een rups achter)quote:Op zondag 24 januari 2016 13:54 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Beide Suzuki's, ligt een Hayabusa blok in geloof ik, merk van de motor en het chassis (kenteken) moet wel gelijk zijn (even heel simpel gesteld, er zijn natuurlijk uitzonderlingen)
Volgens het kenteken een 10pk eencilinderquote:Op zondag 24 januari 2016 13:54 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Beide Suzuki's, ligt een Hayabusa blok in geloof ik, merk van de motor en het chassis (kenteken) moet wel gelijk zijn (even heel simpel gesteld, er zijn natuurlijk uitzonderlingen)
Grappig om te zienquote:Op dinsdag 26 januari 2016 00:08 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Terug naar de belangrijke zaken
http://www.rtlz.nl/tv/laatste-videos/echte-ondernemers-doen-dakar
Erik van Loon
Bernard Ten Brinke
Tom Coronel
Is dan ook RtlZ en niet rtl sportquote:Op dinsdag 26 januari 2016 01:29 schreef Waffle het volgende:
Wel slechte interviewer. Heeft geen idee waar hij het over heeft en gaat heen en weer in het gesprek.
Marcel Schoo en de familie Huzink hebben een oud ijzer handel, daar mee in de war? (Vandaar dat de beide trucks die Schoo heeft laten bouwen naar Riwald zijn gegaan, die kennen elkaar ook buiten Dakar om goed)quote:Op dinsdag 26 januari 2016 00:46 schreef DieselTank het volgende:
[..]
Grappig om te zien![]()
![]()
Ik dacht persoonlijk dat erik van loon en/of bernhard ten brinke iets te maken hadden met metaal handel etc.maar dat klopt dus niet
Dat is een beetje negatief gesteld. Handel in Japanse en tegenwoordig ook Koreaanse auto-onderdelen. En ze komen daar van heinde en verre onderdelen halen.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 10:11 schreef ferrari_rood het volgende:
En Tonnie van Deijne had/heeft een autosloperij.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |