quote:Op zondag 17 januari 2016 01:56 schreef Intellectueel het volgende:
[..]
Wat dat betreft heeft de gemiddelde Fok!er in dit topic evenveel geloofwaardigheid.
vandaag uien gehad, geen knoflookquote:Op zondag 17 januari 2016 01:57 schreef Intellectueel het volgende:
[..]
Die knoflooklucht is weer naar je hersens geschoten zie ik.
jij doet dat voor ons toch?quote:Op zondag 17 januari 2016 10:33 schreef Richestorags het volgende:
Hou trouwens ook Quaraytayn front in de gaten. Groot offensief daar.
twitter:markito0171 twitterde op zondag 17-01-2016 om 11:09:13@markito0171 regime media confirmed this numbers today reageer retweet
quote:Syrië: 'IS doodt 300 mensen in Deir al-Zor'
Het door de staat gecontroleerde Syrische persbureau SANA meldt dat het bloedbad dat terreurgroep IS in het oosten van Syrië heeft aangericht, in de plaats Deir al-Zor, veel omvangrijker is dan eerder gedacht. Het dodental zou zijn gestegen naar 300. Het persbureau spreekt van "een verschrikkelijke slachtpartij". Hoe betrouwbaar de nieuwe cijfers zijn is onduidelijk.
Volgens het onafhankelijke Syrische Observatorium voor de Mensenrechten heeft IS in de stad 400 mensen ontvoerd. Het zou gaan om familieleden van regeringsgezinde strijders. Het is niet duidelijk wat er met hen is gebeurd.
Gisteren meldde het Observatorium nog dat er 135 mensen zijn omgekomen bij de executies. Het merendeel van de slachtoffers bestaat uit vrouwen, kinderen en ouderen. Volgens het Observatorium voor de Mensenrechten zijn ook veel Syrische soldaten omgekomen. De slachtoffers zijn doodgeschoten of onthoofd.
Voor IS is het genoeg als je familie bent van NDF of SAA. IS heeft binnen kunnen dringen door zelfmoordenaar na zelfmoordenaar op de SAA af te sturen, op een gegeven moment hou je dat niet tegen. Tevens denk ik dat IS dit bewust doet omdat hun propaganda (zie ook beneden) draait om veroveringen maar ook om het zaaien van terreur. De veroveringen gaan de laatste tijd niet zo goed, dus moeten ze om gestoorde en verwarde tienertjes aan te trekken keiharde terreur zaaien. Dit drama laat wel wat zien:quote:Op zondag 17 januari 2016 11:16 schreef Slayage het volgende:
marky marks tweet mbt daantal slachtoffers in deir is vandaag bevestigd door sana![]()
vraag me af wat er mis is gegaan, al die families!??
[..]twitter:markito0171 twitterde op zondag 17-01-2016 om 11:09:13@markito0171 regime media confirmed this numbers today reageer retweet
http://wikimapia.org/#lan(...)n=37.266440&z=15&m=btwitter:sayed_ridha twitterde op zondag 17-01-2016 om 11:14:52Turkish backed rebels take control of Yani Yaban west of Dudiyan after clashes with #IS in north #Aleppo reageer retweet
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
twitter:AFP twitterde op zondag 17-01-2016 om 10:54:41#UPDATE: IS group abducts more than 400 civilians in eastern Syria: monitor https://t.co/tK6MBP7tts #DeirEzzor https://t.co/O0IQCNWKsO reageer retweet
Jep. Stelletje ratten moeten wat als het telkens niet lukt. Gelukkig zijn ze er WEER niet in geslaagdquote:Op zondag 17 januari 2016 12:10 schreef UpsideDown het volgende:
400 ontvoerdtwitter:AFP twitterde op zondag 17-01-2016 om 10:54:41#UPDATE: IS group abducts more than 400 civilians in eastern Syria: monitor https://t.co/tK6MBP7tts #DeirEzzor https://t.co/O0IQCNWKsO reageer retweet
Versterking sturen naar Deir ez-Zor is lastig, kan met helicopters maar ze kunnen de manschappen elders weer niet missen. Bovendien kan je alleen lichte wapens meebrengen, geen tanks of ander zwaar materieel.quote:Op zondag 17 januari 2016 00:49 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Vliegen ze daar wel eens nieuwe gasten in eigenlijk? Het nadeel van Deir Ezzor is ook dat zij de shit krijgen van de Irakese strijders. Nu IS in Ramadi is verslagen zal een deel naar Deir Ezzor zijn gegaan. Ik las trouwens dat er baby's van 8 maanden tussen de slachtoffers zaten. Wat een ratten zijn het ook. Al-Bughayliyah woont veel familie van SAA soldaten, dat is waarschijnlijk de reden dat ze zo tekeer zijn gegaan. Laten we hopen dat het niet ze lukt om Deir Ezzor te veroveren, als het ze wel lukt kunnen ze gelijk versterkingen naar Aleppo sturen.
Het voordeel is dat ze daar wel al tanks en artillerie hebben staan, munitie kan je wel brengen. Tanks zijn voor het verdedigen van de basis zelf ook niet per se nodig, machinegeweer nesten rondom en anti-tank wapens voor gepantserde zelfmoordvoertuigen zijn genoeg.quote:Op zondag 17 januari 2016 12:18 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
Versterking sturen naar Deir ez-Zor is lastig, kan met helicopters maar ze kunnen de manschappen elders weer niet missen. Bovendien kan je alleen lichte wapens meebrengen, geen tanks of ander zwaar materieel.
twitter:sayed_ridha twitterde op zondag 17-01-2016 om 12:31:37#SAA make further advances in Jabal Turkmen capturing: Bayt Iblaq, Jabal Kazbar, Jabal Sindiyan, Kandisiah, Al-Sukariyah & Al-Qabqaliyah reageer retweet
Het gaat echt snel nu. Binnenkort zullen de laatste elementen zich vanuit Latakia wel terugtrekken naar Jisr-As-Shugour. Latakia is een gestreden strijd en ze weten dat de SAA uiteindelijk Jisr-As-Shugour op het oog heeft natuurlijk. Is er iemand die een idee heeft hoeveel strijders er überhaupt nog in Latakia zijn?quote:Op zondag 17 januari 2016 12:51 schreef Intellectueel het volgende:
twitter:sayed_ridha twitterde op zondag 17-01-2016 om 12:31:37#SAA make further advances in Jabal Turkmen capturing: Bayt Iblaq, Jabal Kazbar, Jabal Sindiyan, Kandisiah, Al-Sukariyah & Al-Qabqaliyah reageer retweet
Ik denk dat niemand dat echt weet. Ik gok tussen de 1000-3000. Maar gezien het aantal vierkante kilometers dat ze nog controleren is dat veel te weinig om een goed gecoördineerde aanval tegen te houden.quote:Op zondag 17 januari 2016 13:01 schreef Richestorags het volgende:
Het gaat echt snel nu. Binnenkort zullen de laatste elementen zich vanuit Latakia wel terugtrekken naar Jisr-As-Shugour. Latakia is een gestreden strijd en ze weten dat de SAA uiteindelijk Jisr-As-Shugour op het oog heeft natuurlijk. Is er iemand die een idee heeft hoeveel strijders er überhaupt nog in Latakia zijn?
Map:quote:Op zondag 17 januari 2016 12:51 schreef Intellectueel het volgende:
twitter:sayed_ridha twitterde op zondag 17-01-2016 om 12:31:37#SAA make further advances in Jabal Turkmen capturing: Bayt Iblaq, Jabal Kazbar, Jabal Sindiyan, Kandisiah, Al-Sukariyah & Al-Qabqaliyah reageer retweet
twitter:miladvisor twitterde op zaterdag 16-01-2016 om 18:24:29Airdrops into Deir-ez-Zor city #DeirEzzor https://t.co/Synh4VfFru reageer retweet
twitter:miladvisor twitterde op zondag 17-01-2016 om 13:00:49Report SAA capture: Bayt Ablaq,Jabal Kazbar,Jabal Sindiyan, Kandisiah, Al-Sukariyah & Al-Qabaqliyah https://t.co/BRutpur148 reageer retweet
Niet 4000-5000 of 2500-4000? o_Oquote:Op zondag 17 januari 2016 13:03 schreef Intellectueel het volgende:
[..]
Ik denk dat niemand dat echt weet. Ik gok tussen de 1000-3000. Maar gezien het aantal vierkante kilometers dat ze nog controleren is dat veel te weinig om een goed gecoördineerde aanval tegen te houden.
quote:Op zondag 17 januari 2016 11:57 schreef Richestorags het volgende:
Filmpje waarin een rebel wordt gesniped in Sheikh Maskin door een SAA sniper. Volle headshot. Laat goed zien hoe erg oorlog eigenlijk is voor degenen die het uitvechten. Al zijn medestrijders staan er pal naastWat een amateuristisch en ongecontroleerd geschietSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.. Zo vraag je erom.
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
Mocro'tjes uit de banlieue met hun door de Saoedi's gefinancierde boekjes die stoere praat hebben op Twitter.quote:Op zondag 17 januari 2016 01:54 schreef Intellectueel het volgende:
[..]
Je lult weer eens nonsense. Feit blijft dat al die clowns die je hier blijft citeren geen knip voor de neus waard zijn. Gewoon klakkeloos leugens blijven verspreiden alsof er niets aan de hand is want figuren als Slayage en Firefly3 blijven ze toch gewoon quoten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |