quote:Op zondag 10 januari 2016 10:20 schreef motorbloempje het volgende:
Welkom in het Feedbacktopic van R&P!
R&P / R&P FAQ (vernieuwd) - eerst lezen, dan posten voor de nieuwe FAQ
Brand!
Ik ben ze opgedrongen. Ze laten me ook steeds struikelen in de wandelgangen en ik vermoed dat Re in mijn koffie spuugt.quote:Op zondag 10 januari 2016 10:38 schreef Etsu het volgende:
Is Cc zo ongewild dat ze nog steeds niet in de FAQ staat?
quote:Op zondag 10 januari 2016 10:35 schreef DeKnuppel het volgende:
Ik ben er nog. Sorry![]()
Jullie moeten publiekelijk aan de schandpaal wegens luiheid en dictatoriale trekjes.
Doe dan maar openen dan weer, dat gesloten topic!quote:
quote:Op zondag 10 januari 2016 10:43 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik ben ze opgedrongen. Ze laten me ook steeds struikelen in de wandelgangen en ik vermoed dat Re in mijn koffie spuugt.
Ja, zo ben jij.quote:
HR ... dat betekent hier hetzelfde als Heilige Re.quote:Op zondag 10 januari 2016 10:48 schreef Barbusse het volgende:
![]()
Ik zou een klacht indienen bij HR als ik jou was
Klinkt als iemand die de situatie objectief kan beoordelen.quote:Op zondag 10 januari 2016 10:50 schreef Copycat het volgende:
[..]
HR ... dat betekent hier hetzelfde als Heilige Re.
trquote:Op zondag 10 januari 2016 11:02 schreef Elvi het volgende:
Even iets heel anders; in het vorige feedback-topic kwam er commentaar van users toen ik vroeg of het depressie-topic weer centraal mocht.
Vraag voor de mods: wat hebben jullie liever als een topic centraal moet worden gemaakt; dat we het vragen in dit topic of dat we een TR aanmaken?
je moet eens weten wat ik met je stroopwafels doequote:Op zondag 10 januari 2016 10:43 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik ben ze opgedrongen. Ze laten me ook steeds struikelen in de wandelgangen en ik vermoed dat Re in mijn koffie spuugt.
Dat denk ik niet. Maar nu zijn we er simpelweg nog niet uit en is het slimmer dweilen met een gesloten kraan.quote:Op zondag 10 januari 2016 15:57 schreef Gary_Oak het volgende:
Blijven het datingtopic en het versierentopic nou definitief gesloten?
Is goed. Ik vond het leuke reeksen, toen ze nog niet verpest werden.quote:Op zondag 10 januari 2016 15:58 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dat denk ik niet. Maar nu zijn we er simpelweg nog niet uit en is het slimmer dweilen met een gesloten kraan.
Kunnen de users die het verzieken niet gewoon harder aangepakt worden? Er wordt nu alleen naar pappen en natgehouden, maar echte maatregelen ontbreken waardoor de langspeelplaat blijft hangen.quote:Op zondag 10 januari 2016 15:58 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dat denk ik niet. Maar nu zijn we er simpelweg nog niet uit en is het slimmer dweilen met een gesloten kraan.
Dat komt omdat de andere helft van het probleem geen interesse heeft in algemene sociale problemen, maar wel in dating / versieren. En daarom botst het ook zo hard in die topics.quote:Op maandag 11 januari 2016 18:18 schreef motorbloempje het volgende:
Dat is niet bewust, maar vooralsnog is 't daar wat algemener en op de een of andere manier rustiger, dus we nemen dat ook zeker mee.
Ja toch?quote:Op maandag 11 januari 2016 19:24 schreef Re het volgende:
Dus
1. Alles totdat je klaar bent om te gaan daten
2. Alles om tot een date te komen ( inclusief dating site struggles)
3. Daten (ervaringen, wat te doen met je date etc)
Ja, inclusief badges en level ups graag.quote:Op maandag 11 januari 2016 19:24 schreef Re het volgende:
Dus
1. Alles totdat je klaar bent om te gaan daten
2. Alles om tot een date te komen ( inclusief dating site struggles)
3. Daten (ervaringen, wat te doen met je date etc)
Allereerst mijn complimenten en dank aan alle mods voor jullie moeite dit forum in goede banen te leiden!quote:Op maandag 11 januari 2016 19:24 schreef Re het volgende:
Dus
1. Alles totdat je klaar bent om te gaan daten
2. Alles om tot een date te komen ( inclusief dating site struggles)
3. Daten (ervaringen, wat te doen met je date etc)
Dat is het probleem niet. Het probleem is dat de desbetreffende users een topic kapen met alleen maar klaag zangen, en NIETS met de tips doen.quote:Op maandag 11 januari 2016 19:51 schreef Koral het volgende:
[..]
Allereerst mijn complimenten en dank aan alle mods voor jullie moeite dit forum in goede banen te leiden!
Eerlijk gezegd denk ik meer dat het aan gedrag ligt dan aan een goede indeling. Ben hier ook wel eens afgekapt op een manier waarvan ik dacht 'moet dat nou zo' maar na elders een discussie te hebben voortgezet begreep ik dat jullie het beste met me voor hadden![]()
Jullie kennen je pappenheimers beter dan ik wanneer ik of iemand anders hier bij tijd en wijlen actief is, en vind dat mensen dan ook wel wat meer van jullie mogen aannemen uit hoofde van jullie rol/ functie.
Mocht bovenstaande verdeling er komen dan hoop ik dat er voor dating site struggles een apart of sub forum kan komen. Dat gaat met dermate andere vaardigheden dan IRL. Zo'n topic wordt (voor mijn gevoel) dan van de hak op de tak.
Daarom schreef ik ook dat het meer aan gedrag ligt dan indeling van topics.quote:Op maandag 11 januari 2016 22:32 schreef K44S het volgende:
[..]
Dat is het probleem niet. Het probleem is dat de desbetreffende users een topic kapen met alleen maar klaag zangen, en NIETS met de tips doen.
Probeer dan maar eens 3 pagina's niet er op te reageren als zij dat wel blijven doen. Pittig kan ik je vertellen.
we hebben het wat druk met andere zaken die het forum aangaan, heb geduldquote:Op woensdag 13 januari 2016 07:33 schreef ElDinosaur het volgende:
Inmiddels zijn we bijna een week, en een nieuw gekaapt topic, verder. Is er enig idee wanneer er weer iets open gaat?
Of je leest je gewoon in.quote:Op woensdag 13 januari 2016 19:59 schreef Loveless85 het volgende:
Jullie dachten; "we hebben zo weinig te doen, laten we een onderwerp in drieën hakken?".
Kan je de komende tijd weer politieagentje spelen met mensen die in de verkeerde 'stap' zitten te klooien, al dan niet bewust
Ik ben er blij mee iig.quote:Op woensdag 13 januari 2016 20:01 schreef Copycat het volgende:
Voelt dat nu lekker? Direct dingen zo afkraken? Zonder het een kans te geven, zonder je klaarblijkelijk ook maar iets in de voorgeschiedenis te hebben verdiept?
Feedbackstrijder. Altijd wel weer zo één die alleen in een subforum komt als er wat te zeiken valt in FB.quote:Op woensdag 13 januari 2016 19:59 schreef Loveless85 het volgende:
Jullie dachten; "we hebben zo weinig te doen, laten we een onderwerp in drieën hakken?".
Kan je de komende tijd weer politieagentje spelen met mensen die in de verkeerde 'stap' zitten te klooien, al dan niet bewust
Ziet er goed uit! Mijn advies, heel strak houden de teugels. Nee is nee en nog een keer nee hop straf punt en kaartje vol punten toedeloe ipv laten aanmodderen. Wat naar mijn mening soms net iets te veel gebeurd is in het verleden.quote:Op woensdag 13 januari 2016 17:00 schreef motorbloempje het volgende:
Lees dit goed door.
R&P / [Datingstappenplan] Met FOK! in 3 stappen naar je droomdate en-relatie
De topics komen later vandaag.
Op zich geen verkeerde tip, alleen zijn we er alledrie niet 24/7. Dan kun je beter de aandacht, ipv de topics, verdelen.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:47 schreef ook_gek het volgende:
Klein mini tipje, jullie zijn met z'n 3en. Is het een idee om elk topic aan een modje te koppelen die de eerste weken zeer actief mee leest?
quote:
Was in verkeerde topic, dat gebeurt me anders nooitquote:
Jankzak, want ik heb al zo vaak geregeerd in de tig feedback topics die hier over zijn volgeluld?quote:Op woensdag 13 januari 2016 20:03 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Feedbackstrijder. Altijd wel weer zo één die alleen in een subforum komt als er wat te zeiken valt in FB.
Veelzeggende Fehlleistung.quote:Op woensdag 13 januari 2016 22:24 schreef Loveless85 het volgende:
Ik heb al zo vaak geregeerd in de tig feedback topics die hier over zijn volgeluld.
Nee, natuurlijk niet. Duh.quote:Op woensdag 13 januari 2016 22:26 schreef Copycat het volgende:
[..]
Veelzeggende Fehlleistung.
Maar had je ook nog commentaar waar we daadwerkelijk iets mee kunnen?
Oké. Tot later dan.quote:
Het is een blijft een Nederlands forum. Zo kunnen we wel aan de gang blijven, en er is aardig wat werk gaan zitten in het maken van die lijst (al dan niet een tijd geleden). Maar bedankt voor je voorstel!quote:Op woensdag 13 januari 2016 22:24 schreef sararaats het volgende:
Misschien iets heel stoms maar aangezien er ook Belgen op dit forum zitten zou het handig zijn om ook de Belgische hulpinstanties te vermelden.
Ik snap dat de meerderheid Nederlanders zijn maar het viel me op.
Is natuurlijk ook zo ja.quote:Op woensdag 13 januari 2016 22:08 schreef Copycat het volgende:
[..]
Op zich geen verkeerde tip, alleen zijn we er alledrie niet 24/7. Dan kun je beter de aandacht, ipv de topics, verdelen.
Wat is pua?quote:Op vrijdag 15 januari 2016 13:24 schreef ook_gek het volgende:
R&P / Datingstappenplan - stap 1: op weg naar socialiseren en vriendschappen
Kan daar het hele PUA geneuzel weg blijven?
Daar is een apart topic voor naar mijn mening.
Pick Up Artist. Of wel: Een persoon die het een uitdaging vind om, door middel van 'truckjes' mensen in bed te lullen.quote:
Ahhh! Thanks!quote:Op vrijdag 15 januari 2016 13:46 schreef K44S het volgende:
[..]
Pick Up Artist. Of wel: Een persoon die het een uitdaging vind om, door middel van 'truckjes' mensen in bed te lullen.
op de zelfde regel als 'reageer op dit topic' staat in licht grijs 'rapporteer'.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 13:24 schreef ook_gek het volgende:
R&P / Datingstappenplan - stap 1: op weg naar socialiseren en vriendschappen
Kan daar het hele PUA geneuzel weg blijven?
Daar is een apart topic voor naar mijn mening.
Ps
Ik kan geen topic repot ding doen want zit mobiel. Of kijk ik niet goed?
Joh, ik zie het nu pas voor het eerstquote:Op vrijdag 15 januari 2016 22:22 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
op de zelfde regel als 'reageer op dit topic' staat in licht grijs 'rapporteer'.
Niet toegestaan. Dat is een andere tak van sport, waar ook een dedicated topic voor is.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 23:16 schreef ook_gek het volgende:
Ps
Zo vlak voor slapen gaan, Pua geneuzel, wel of niet toegestaan? Niet dat ik straks voor onnodige topic reports zorg?
Duidelijk, fijne avond / nachtquote:Op vrijdag 15 januari 2016 23:29 schreef Copycat het volgende:
[..]
Niet toegestaan. Dat is een andere tak van sport, waar ook een dedicated topic voor is.
Tnx lieve Lienquote:Op donderdag 14 januari 2016 23:45 schreef Lienekien het volgende:
R&P / Omgaan met het overlijden van een dierbare #4
true, er moet nog een lans in komen, maar het moet wel richting de wil om te daten gaanquote:Op zaterdag 16 januari 2016 09:14 schreef JaniesBrownie het volgende:
Over dat dating in drie stappen nr 1
Ik snap de doelstelling prima hoor, maar is dat niet misschien wat veel gevraagd?Als er al zó lang niks gedaan wordt met tips, kun je het dan niet gewoon óók een klaagtopic laten zijn? dat is kennelijk nodig en ergens anders kunnen ze t niet kwijt.
Deels mee eens.quote:Op zaterdag 16 januari 2016 09:34 schreef JaniesBrownie het volgende:
Ik vind het juist prima dat het in dit topic zo gaat, als het daar blijft.
Je kan mensen toch niet dwingen iets te doen met gegeven tips?
Ik kan wel t geduld opbrengen om 300x hetzelfde te zeggen, en als ik dat even niet kan, post ik gewoon niet.
En je kunt ook stoppen met tips geven of vragen stellen als je merkt dat het geen zin heeft.quote:Op zaterdag 16 januari 2016 09:38 schreef K44S het volgende:
[..]
On eens: het blijft voor sommige een circel en dan kan je tips blijven geven of vragen blijven stellen... maar zin heeft t niet.
True.quote:Op zaterdag 16 januari 2016 09:41 schreef Detroit het volgende:
[..]
En je kunt ook stoppen met tips geven of vragen stellen als je merkt dat het geen zin heeft.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |