Ik denk het. Zat even te zoeken op Wikipedia. En ja, ik weet dat ze tweeling zijnquote:Op donderdag 7 januari 2016 17:16 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Het is een tweeling joh.
Oh, je bedoeld toen ze iets wonnen.
Ze waren nog wel klein... Hoe die familie situatie daar zat was ook een beetje vaag... Er speelde ook iets met Rob Slotemaker... Mogelijk dat ze andere vaders hebben..quote:
Lijkt me lastig bij een tweeling.quote:Op donderdag 7 januari 2016 17:19 schreef chufi het volgende:
[..]
Ze waren nog wel klein... Hoe die familie situatie daar zat was ook een beetje vaag... Er speelde ook iets met Rob Slotemaker... Mogelijk dat ze andere vaders hebben..
Tim en Tom zijn tweeling... ik betwijfel of ze andere vaders hebben, maar de wonderen zijn de wereld nog niet uitquote:Op donderdag 7 januari 2016 17:19 schreef chufi het volgende:
[..]
Ze waren nog wel klein... Hoe die familie situatie daar zat was ook een beetje vaag... Er speelde ook iets met Rob Slotemaker... Mogelijk dat ze andere vaders hebben..
Ik bedoel de oudste en de jongeren...quote:Op donderdag 7 januari 2016 17:20 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Lijkt me lastig bij een tweeling.
Ze hebben geen broers... (denk ik)quote:Op donderdag 7 januari 2016 17:22 schreef chufi het volgende:
[..]
Ik bedoel de oudste en de jongeren...
Ja, ze hebben indd een oudere broer, zover ik op de hoogte ben, maar ik ben er niet uit of ik ze nou irri of OK vind.quote:Op donderdag 7 januari 2016 17:22 schreef chufi het volgende:
[..]
Ik bedoel de oudste en de jongeren...
Ik ken de oudste zei ik toch.quote:Op donderdag 7 januari 2016 17:23 schreef Mickeys het volgende:
[..]
Ze hebben geen broers... (denk ik)
Ikke lette welles opquote:
quote:
quote:Tim exploiteert, samen met zijn broers (Tom, Jip en Raymond Coronel), een kartbaan in Huizen.
Overigquote:
Ah, dan vind je meer dan ik. Gelukkig maar... begon al te twijfelen. Google is dus niet betrouwbaar blijkt wel (alweer)quote:
Fixed.quote:Op donderdag 7 januari 2016 17:29 schreef chufi het volgende:
[..]
Overig
Tim exploiteert, samen met zijn broers (Tom, Jip en Raymond Coronel), een kartbaan in Huizen, en presenteerde het televisieprogramma AutoXperience, dat te zien was op RTL7.
Sinds 2006 runt hij, samen met broer Tom, het Coronel Racing Team. Zij begeleiden onder andere jonge talenten in een Junior team dat uitkomt in de Suzuki Swift Cup.
In 2015 won hij samen met zijn broer de Loden Leeuw 2014 voor de meest irritante reclamespot met bekende Nederlanders.
Dat laatste vooral dus
quote:
En dus is het niet zo?quote:
Bronquote:De dagelijkse leiding van zijn kartbaan, de waterskibaan Wet and Wild, sportschool Coronel Sports en de Febo bij Schiphol is overgedragen aan broers Tim en Raymond.
quote:Tim exploiteert, samen met zijn broers (Tom, Jip en Raymond Coronel), een kartbaan in Huizen
Dat zei ik niet en je loopt ietwat achter de feiten aan. Maar je voldoet weer heerlijk aan het beeld wat ik van je heb. Succes met spijkers op laag water zoekenquote:
Of je zoekt in het vervolgens eerst eens voor je gaat lopen roepen dat iets wel of niet zo is.quote:Op donderdag 7 januari 2016 17:35 schreef Mickeys het volgende:
[..]
Dat zei ik niet en je loopt ietwat achter de feiten aan. Maar je voldoet weer heerlijk aan het beeld wat ik van je heb. Succes met spijkers op laag water zoeken
Dat klinkt goed.quote:Op donderdag 7 januari 2016 17:33 schreef Leandra het volgende:
De dagelijkse leiding van zijn kartbaan, de waterskibaan Wet and Wild, sportschool Coronel Sports en de Febo bij Schiphol is overgedragen aan broers Tim en Raymond.
Als je goed had opgelet en je focus niet alleen op mij had gehouden en krampachtig mijn "ongelijk" wilt bewijzen wat je blijkbaar na al die jaren nog steeds niet hebt afgeleerd, dan had je gezien dat ik had gezocht en dat ik het niet kon vinden. Daarna kwamen Mo en ChuF wel met de juiste info en gaf ik dat ook netjes aan.quote:Op donderdag 7 januari 2016 17:37 schreef Leandra het volgende:
[..]
Of je zoekt in het vervolgens eerst eens voor je gaat lopen roepen dat iets wel of niet zo is.
Een halve discussie omdat ze volgens jou geen broers hebben, en dat ook nog eens gebaseerd op niets.
Ik weet nu waarom ik in dubio zit met mijn menig over de tweeling, het is die irri reclamequote:Op donderdag 7 januari 2016 17:41 schreef chufi het volgende:
[..]
Die familie deed het vroeger ook al goed ... Ze hebben ook een tijdje surfplanken verkocht
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |