En bijna allemaal op basis van eigen ervaringen uit zijn jeugd.quote:Op woensdag 13 januari 2016 10:49 schreef Michellee het volgende:
Wat vind ik The Goldbergs toch enorm grappig. Ik zit regelmatig keihard te lachen.
Nieuwe content meer voor moet betalen.quote:Op woensdag 13 januari 2016 10:45 schreef Breuls het volgende:
[..]
Dat bedoel je ook? Wat is daar de logica van?
Net5 doet dat ookquote:Op woensdag 13 januari 2016 08:16 schreef KingRadler het volgende:
waar ik enorm van baal is dat Veronica die kopen series aan zenden het maar uit voor een deel.
als niemand in Nederland die series aangekocht had, dan stonden ze nu al op Netflix.
Ah. Dat is ook zo.quote:
quote:Op dinsdag 12 januari 2016 23:39 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Die bovenbuurvrouw verdient klappen. Eigenwijs en wil niet luisteren.
Ik ben er na twee afleveringen mee gestopt. Zwak scenario, zwakke acteurs, met name die hoofdrolspeler, wat een slecht acteur is dat.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 15:35 schreef Nielsch het volgende:
Heb beide seizoenen geprobeerd maar nee, vond er tot drie keer toe geen reet aan.
Seizoen 1 van Suits zou voor mij anders gloednieuw zijn.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 22:51 schreef nickhguitar het volgende:
Met films gaat Netflix nog aardig, wat zeker chill is is het feit dat hij suggesties geeft op basis van je kijkgedrag. Als ik dan echter als 'update' zie staan dat ze nu zelfs seizoen 4 van suits () uitzenden dan springen mij weer de tranen in de ogen. Dan loop je toch wel lichtjaren achter en is het ook niet zo gek dat veel mensen toch kiezen voor (illegaal) streamen.
Heilig boontje gespot. Jij hebt nog nooit in je leven een MP3je gedownload? Dat jij 25 jaar achterloopt met series kijken wil niet zeggen dat de rest dan ook doet he. Ik ben gewoon bij met Suits en ik vind het lachwekkend dat een programma waar je notabene geld voor betaald 2 jaar achterloopt.quote:Op woensdag 13 januari 2016 17:06 schreef Gellarboy het volgende:
[..]
Seizoen 1 van Suits zou voor mij anders gloednieuw zijn.
Er staat zoveel op wat ik nog zien wil dat ik het van z'n langzalzeleven niet bekeken krijg. Hoe oud het dan is boeit me echt geen fluit. Het is voor mij toch nieuw? Wil jij iets direct hebben dan zul je er fors meer voor moeten betalen. En dan gaan mekkeren over de prijs is zo'n drogreden. Een fles wijn gaat in de horeca ook een paar keer over de kop omdat er allerlei partijen tussen de kroeg en het wijnhuis zitten die een boterham willen. Iets kost nou eenmaal wat het kost en als je dat er niet voor over hebt, nou, dan neem je het niet. Om die fles dan maar achterover te drukken is gewoon schraal kutgedrag, end of story.
Ik heb in het verleden heus weleens een mp3'tje (of 100+) gedownload hoor. Maar je zou mijn iTunes bibliotheek eens moeten zien én ik heb een Spotify abonnement. En daar klop ik mezelf heus niet voor op de borst, maar dit was het punt wat je wilde maken, toch?quote:Op woensdag 13 januari 2016 17:07 schreef nickhguitar het volgende:
Heilig boontje gespot. Jij hebt nog nooit in je leven een MP3je gedownload? Dat jij 25 jaar achterloopt met series kijken wil niet zeggen dat de rest dan ook doet he. Ik ben gewoon bij met Suits en ik vind het lachwekkend dat een programma waar je notabene geld voor betaald 2 jaar achterloopt.
Ik heb nu de nieuwste content gratis. Wat jij daarvan vind is mij scheissegal.quote:Op woensdag 13 januari 2016 17:13 schreef Gellarboy het volgende:
[..]
Ik heb in het verleden heus weleens een mp3'tje (of 100+) gedownload hoor. Maar je zou mijn iTunes bibliotheek eens moeten zien én ik heb een Spotify abonnement. En daar klop ik mezelf heus niet voor op de borst, maar dit was het punt wat je wilde maken, toch?
Hahahahahahaha @ "waar je notabene GELD voor betaald". Wat kost het? Een tientje per maand? Of 8 euro ofzo? Als jij denkt dat je daarvoor een gigantische library hebt vol gloednieuwe content dan vind ik dat pijnlijk naief. Ik ben trouwens wel benieuwd waar jij de tijd vandaan haalt om bij te zijn met alles wat je leuk vindt. Dan vind je óf bijna niks leuk, óf je doet de hele dag niets anders dan media verslinden. Tijd voor een beurt en een baan, dan wordt de content op Netflix vanzelf "nieuwer"..
quote:Op woensdag 13 januari 2016 17:17 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Ik heb nu de nieuwste content gratis. Wat jij daarvan vind is mij scheissegal.
Torrents, Usenet en dergelijke zijn niet 'gratis'. Je betaalt er niet voor, maar dat maakt het nog niet gratis.quote:Gratis /ˈɡrɑːtɨs/ or /ˈɡreɪtɨs/ is the quality of an action where the action is willingly provided without any requirement by the provider for compensation or monetary remuneration.
Het is wel een beetje triest om nu met zo'n schijtzinnetje te komen met de definitie van gratis om intelligent over te komen zegquote:Op woensdag 13 januari 2016 17:22 schreef Breuls het volgende:
[..]
[..]
Torrents, Usenet en dergelijke zijn niet 'gratis'. Je betaalt er niet voor, maar dat maakt het nog niet gratis.
Het lijkt me dat mijn opmerking precies laat zien dat ik je wel degelijk begrijp, maar niet ondersteun dat je het wegwuift als gratis. Het staat tegenover de bereidheid van anderen om wel te betalen voor bijvoorbeeld Netflix, maar genoegen te nemen met de beperkingen die dat met zich meebrengt.quote:Op woensdag 13 januari 2016 17:30 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Het is wel een beetje triest om nu met zo'n schijtzinnetje te komen met de definitie van gratis om intelligent over te komen zegWist je niet wat ik bedoelde me gratis of wilde je het niet begrijpen?
Naast dat ik 't ethisch oogpunt deel, speelt voor mij ook gemak.quote:Op woensdag 13 januari 2016 17:44 schreef Breuls het volgende:
Als een tv-zender óf Netflix (of Videoland, HBO, Film1, whatever) de keuze maakt een serie aan ons aan te bieden, kunnen we het kijken, en anders niet. Ja, met eigen middelen, maar dat telt niet. Ons land is gewoon anders voorzien in content dan de VS. Ik word nog wel eens vreemd aangekeken als ik aan vrienden in de VS vertel dat ik 'gewoon download', want dat zou niet in ze opkomen (vaak uit ethisch oogpunt). Zij tikken gewoon geld voor Hulu neer zodat ze series die net zijn uitgezonden, alsnog kunnen bekijken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |