SPOILER: exits 2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: exits 2015Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dieren en vaste gastenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.AgendaSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Als ze haar scheeuwmuil houd en geen kinderlijke stemmentjes meer doet. Ok dan heb je een punt.quote:Op dinsdag 5 januari 2016 02:52 schreef formule het volgende:
[..]
Gina moet blijven,die irriteert Rob![]()
Kost me mijn oren.![]()
![]()
Uurfilmpjes staan online:
* Video(link) verwijderd op last van Talpa
* Video(link) verwijderd op last van Talpa
.![]()
Je moet er iets voor over hebben om Rob over de rooie te krijgen,ik blijf hopenquote:Op dinsdag 5 januari 2016 02:55 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Als ze haar scheeuwmuil houd en geen kinderlijke stemmentjes meer doet. Ok dan heb je een punt.![]()
Kost me mijn oren.![]()
Ik ben aan het winkelen bij AH,daarom deze late reactie![]()
![]()
quote:Op dinsdag 5 januari 2016 03:09 schreef formule het volgende:
[..]
Je moet er iets voor over hebben om Rob over de rooie te krijgen,ik blijf hopen![]()
Ik ben aan het winkelen bij AH,daarom deze late reactie![]()
![]()
Bas isquote:Op dinsdag 5 januari 2016 03:16 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Maar het experiment lijkt wel geslaagd tot nu toe .......![]()
![]()
Agenda voor morgen, 5 januari 2016:
1100 uur - Centraal.
En de eerste drum les voor Cees, iemand een tijdstip hiervoor ?.![]()
2e les..quote:Op dinsdag 5 januari 2016 04:08 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Agenda voor morgen, 5 januari 2016:
1100 uur - Centraal.
En de eerste drum les voor Cees, iemand een tijdstip hiervoor ?![]()
Hoi,neequote:Op dinsdag 5 januari 2016 07:02 schreef ES... het volgende:
Koeien worden niet meer vóór 7:00 uur gedaan?![]()
Ja.quote:Op dinsdag 5 januari 2016 07:16 schreef formule het volgende:
Ze noemen het een bench, maar het is gewoon een kooi![]()
![]()
verschrikkelijk die dingen, neem dan geen hond...............quote:Op dinsdag 5 januari 2016 07:16 schreef formule het volgende:
Ze noemen het een bench, maar het is gewoon een kooiMake trouble not war![]()
[quote]Op dinsdag 5 januari 2016 07:23 schreef PTLe het volgende:
Goede morgen cos![]()
![]()
[ afbeelding ]
[/quote
Hoi,ik zie geen blij hondje![]()
Beetje sneu hondje in de kooi !quote:Op dinsdag 5 januari 2016 07:26 schreef formule het volgende:
[quote][ afbeelding ] Op dinsdag 5 januari 2016 07:23 schreef PTLe het volgende:
Goede morgen cos![]()
![]()
[ afbeelding ]
[/quote
Hoi,ik zie geen blij hondjeJe weet pas wat je mist als het er niet is.![]()
Allemaal gewoon te lui om de zorg op zich te nemenquote:Op dinsdag 5 januari 2016 07:29 schreef Bramenstruik het volgende:
een hond hoort niet in een kooi tis gewoon onmacht en onkunde
Je weet pas wat je mist als het er niet is.![]()
zo grappig, Bella mijn hond, als ik uit bed ben, weet ze niet hoe snel ze mn plek in moet nemen, dus ligt ze daar nu, en nee ze is niet vies, ik verzorg haar namelijkquote:Op dinsdag 5 januari 2016 07:31 schreef formule het volgende:
Ivan is wakker,en totaal geen aandacht voor zijn hondMake trouble not war![]()
Dit meen je toch niet serieus??quote:Op dinsdag 5 januari 2016 07:29 schreef Bramenstruik het volgende:
een hond hoort niet in een kooi tis gewoon onmacht en onkunde
Goedemorgen![]()
ja meen ik serieus, hoezo?quote:Op dinsdag 5 januari 2016 07:34 schreef AnneLo het volgende:
[..]
Dit meen je toch niet serieus??
GoedemorgenMake trouble not war![]()
Gm. Onze hond heeft ook een bench. vanaf geboorte dus en niets mis mee. deurtje staat altijd open.
Onze hond gaat er zelf in liggen om te slapen vind het heerlijk. Als hij eruit wil kan dat en doet hij ook. met oud en nieuw ging hij er zelf in omdat hij dat zijn veilge haven vind.
Veel mensen hebben een bench dus datFamily : We may not have it all togheter, but together we have it all..
Geluk is tevreden zijn met jezelf. zonder goedkeuring van een ander
Forum Opties Forumhop: Hop naar: