Maar natuurlijk ken je K3 wel, iedereen die Nederlands spreekt kent K3! Zo niet moet minimaal één van de onderstaande albums je op zijn minst bekend voorkomen:quote:Wikipedia zegt het volgende:
K3 is van oorsprong een Belgische meidengroep met een Nederlandstalig pop repertoire voornamelijk gericht op een jeugdig publiek.
De naam van de groep verwijst naar de eerste letters van de voornamen van de oorspronkelijke bezetting. De Belgische zangeressen Karen Damen, Kristel Verbeke en Kathleen Aerts waren verantwoordelijk voor de doorbraak van K3. Aerts verliet in 2009 de groep en werd opgevolgd door de Nederlandse Josje Huisman.
Op 6 november 2015 zijn Karen, Kristel en Josje opgevolgd door Klaasje Meijer, Hanne Verbruggen en Marthe De Pillecyn. Deze opvolging is tot stand gebracht door K3 zoekt K3, een talentenshow op tv uitgezonden door SBS6 en VTM.
Ik krijg nu op mijn beurt weer een heel raar beeld van jouquote:Op maandag 4 januari 2016 19:43 schreef Banaanhangwagen het volgende:
[..]
that's my fetish.
Nee ik heb geen zussen
Marthe is denk ik de laatste persoon die ik naakt zou willen zienquote:Op maandag 4 januari 2016 19:42 schreef Banaanhangwagen het volgende:
[..]
Wat ik me altijd afvroeg. Zingen ze nou dat ze een bikini aanhebben onder hun winterkleren, of moet je hen ook nog in die bikini helpen?
Valt gezien eerder gedeelde foto's van Nick mee hoor.quote:Op maandag 4 januari 2016 19:45 schreef Sisiorange94 het volgende:
[..]
Marthe is denk ik de laatste persoon die ik naakt zou willen zien
Bewijsmateriaal?quote:Op maandag 4 januari 2016 19:46 schreef Maartenfr12 het volgende:
[..]
Valt gezien eerder gedeelde foto's van Nick mee hoor.
How about Gertje, met dat dikke pak geld tussen zijn benen.quote:Op maandag 4 januari 2016 19:45 schreef Sisiorange94 het volgende:
Marthe is denk ik de laatste persoon die ik naakt zou willen zien
Alles voor geldquote:Op maandag 4 januari 2016 19:46 schreef DumpTruck het volgende:
[..]
How about Gertje, met dat dikke pak geld tussen zijn benen.
[ afbeelding ]
Moest ik ook aan denken. Kan hem helaas niet meer vinden.quote:Op maandag 4 januari 2016 19:46 schreef Maartenfr12 het volgende:
[..]
Valt gezien eerder gedeelde foto's van Nick mee hoor.
What the fuck.quote:Op maandag 4 januari 2016 19:46 schreef Gtaboy107 het volgende:
OHOHOH SISI STIEKEME TOPICJATTER
Hadden we deze foto's al gezien? Staan op de Wiki van de dames.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dolle meiden hoor!
Klaasje & Hanne (hooguit A), Marthe wel een B of C. Maar aangezien ze lang is valt dat ook niet echt opquote:
quote:Op maandag 4 januari 2016 19:42 schreef Banaanhangwagen het volgende:
[..]
Wat ik me altijd afvroeg. Zingen ze nou dat ze een bikini aanhebben onder hun winterkleren, of moet je hen ook nog in die bikini helpen?
Het is wel echt een belachelijk suggestieve tekst in ieder geval.quote:Op maandag 4 januari 2016 19:44 schreef Gtaboy107 het volgende:
[..]
Ik zou meiden wel helpen in hun bikini hoor.
toevallig ook mijn fetishquote:Op maandag 4 januari 2016 19:48 schreef Sisiorange94 het volgende:
[..]
Klaasje & Hanne (hooguit A), Marthe wel een B of C. Maar aangezien ze lang is valt dat ook niet echt op
Alle drie kleine tietjes he zou Nora daarom zo snel eruit gevlogen zijn?quote:
Karen had altijd wel een aardige cupmaat volgens mij.quote:Op maandag 4 januari 2016 19:50 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Alle drie kleine tietjes he zou Nora daarom zo snel eruit gevlogen zijn?
Lauren een mooie B cup. Perfect voor haar gewicht en lengte, denk ik. Demi en Lisa hadden ook mooie borstenquote:Op maandag 4 januari 2016 19:50 schreef Gtaboy107 het volgende:
Sisi, hoe zat het met Lauren denk je?
En ok duidelijk, dat is niet meer dan een B cup dusquote:
Ik niet, ze heeft 30 rimpels in haar voorhoofd.quote:Op maandag 4 januari 2016 19:51 schreef DumpTruck het volgende:
[..]
Zelfs ik vind Komijnenkaas hier er het beste op staan.
Lauren had wel nette borsten ja.quote:Op maandag 4 januari 2016 19:52 schreef Sisiorange94 het volgende:
[..]
Lauren een mooie B cup. Perfect voor haar gewicht en lengte, denk ik. Demi en Lisa hadden ook mooie borsten
[..]
En ok duidelijk, dat is niet meer dan een B cup dus
Sisi heeft alles wel gok ik.quote:Op maandag 4 januari 2016 19:56 schreef DumpTruck het volgende:
Anyway ik zoek verder naar een goede bron voor Hallo K3 s3 in redelijke kwaliteit; wat ik nu heb is te kijken maar verder mwah.
Haaaaai Basssss zit ondertussen in mijn hoofdje gebrand.
Sisi heeft helemaal niet alles. Ik ga ze nog rippen. Misschien vanavond beginnen aan de eerste afleveringen. Maar ik wil eerst K3 Kan Hetquote:
K3 kan het&chillquote:Op maandag 4 januari 2016 19:57 schreef Sisiorange94 het volgende:
[..]
Sisi heeft helemaal niet alles. Ik ga ze nog rippen. Misschien vanavond beginnen aan de eerste afleveringen. Maar ik wil eerst K3 Kan Het
Ze was hier wel 16..quote:Op maandag 4 januari 2016 19:52 schreef Banaanhangwagen het volgende:
[..]
Deze moet ff recht in the face van iedereen.
[ afbeelding ]
Ik vind het ook te ver gaan. (even de moraalridder uithangen)quote:
Jij postte hem ookquote:Op maandag 4 januari 2016 20:01 schreef Maartenfr12 het volgende:
[..]
Ik vind het ook te ver gaan. (even de moraalridder uithangen)
Die kinderen die met Karen mochten hadden echt geluk. Josje leek het vreselijk te vinden met die kinderen en met Kristel waren de wensen net educatieve schoolreisjesquote:Op maandag 4 januari 2016 19:59 schreef DumpTruck het volgende:
[..]
Yes, Karen een supermarkt zien omverploegen.
Ja fuck, nu wil ik dat weten ook.quote:
Haar banaan kostuum uit Hallo K3 was beter.quote:Op maandag 4 januari 2016 20:02 schreef Banaanhangwagen het volgende:
Ja fuck, nu wil ik dat weten ook.
Ik geef vast een hintquote:Op maandag 4 januari 2016 20:02 schreef Banaanhangwagen het volgende:
[..]
Ja fuck, nu wil ik dat weten ook.
ROBRECHT ROT EENS OP!quote:Op maandag 4 januari 2016 20:06 schreef bogtrotter het volgende:
Oh jee.
[ afbeelding ]
Oh jee.
[ afbeelding ]
Oh jee.
[ afbeelding ]
Met dit soort kutwensen zou ik als Josje zijnde ook niet blij zijn natuurlijk.quote:Op maandag 4 januari 2016 20:05 schreef Sisiorange94 het volgende:
[..]
Ik geef vast een hint
[ afbeelding ]
In de kou!
Als je tof bent neemt je hem zaterdag mee naar die krabbelsessie.quote:Op maandag 4 januari 2016 20:06 schreef bogtrotter het volgende:
Oh jee.
[ afbeelding ]
Oh jee.
[ afbeelding ]
Oh jee.
[ afbeelding ]
In het jaar 20151quote:Op maandag 4 januari 2016 20:06 schreef bogtrotter het volgende:
Oh jee.
[ afbeelding ]
Oh jee.
[ afbeelding ]
Oh jee.
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |