Daar had ik een mooie gezien, maar op het moment dat ze me eindelijk antwoord gaven op mijn vraag (na 5 dagen oid), was hij uitverkochtquote:Op dinsdag 26 januari 2016 13:47 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Lamp en licht.nl? Hebben wij veel vandaan.
Ik kom er net achter dat ze mijn hele specifieke idee misschien wel bij de kwantum hebbenquote:Op dinsdag 26 januari 2016 19:48 schreef Snoepje5 het volgende:
Als ik iets lastig vindt dan is het wel de lamp uitzoeken voor boven de eettafel.
Het minimale gat is dus volgens hun nog kleiner. Haha. Benieuwd waar ze die 'norm' vandaan hebben (aangezien ze 'van mening' zijn dat dat minimaal voldoende ruimte is)quote:Beste heer De Jong,
Naar aanleiding van uw onderstaande mail hebben wij intern overleg met de directie gevoerd.
Onze directie is van mening dat een dergelijke sparing een minimale afmeting van 380x550mm moet hebben om goed bereikbaar te zijn. Uw sparing voldoet aan deze gestelde norm.
Het plaatsen van een vlizotrap is voor deze optie nooit een mogelijkheid geweest, indien dit wel zou kunnen hadden wij dit direct kunnen aanbieden bij het offreren van de sparing. Er zijn trappen beschikbaar met een smalle opgang welke in uw sparing passen. Wij adviseren u een dergelijke trap aan te schaffen.
De geoffreerde ¤ 1.500,= is niet alleen het bedrag voor het aanbrengen van de sparing. Met het aanbrengen van deze extra vlieringruimte boven uw woning heeft u tevens een waardevermeerdering voor uw woning aangebracht. Indien wij voor de verkoop van de woningen deze optie al hadden doorgevoerd zouden wij hiermee in de verkoopprijs van de woning ook rekening mee hebben gehouden en had deze een stuk duurder geworden.
Wij zijn van mening dat uw sparing met een afmeting van 380x650mm prima bruikbaar is om de vliering te bereiken. Wij zijn tijdens de vooroplevering ook graag bereid u dit in de woning te demonstreren.
Vertrouwende u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd,
Met vriendelijke groet,
IKEAquote:Op dinsdag 26 januari 2016 10:50 schreef Chicolade het volgende:
Weet iemand hier leuke 'adresjes' voor lampen? Mag ook online zijn. Ik zoek nog een aantal lampen en weet vrij goed wat ik wil, maar niet waar ik het kan halen en of wat ik wil wel bestaat.
Eigen Huis bellen voor advies/ondersteuning klinkt als een goed ideequote:Op dinsdag 26 januari 2016 23:40 schreef marcodej het volgende:
Gatgate part 2.
[..]
Het minimale gat is dus volgens hun nog kleiner. Haha. Benieuwd waar ze die 'norm' vandaan hebben (aangezien ze 'van mening' zijn dat dat minimaal voldoende ruimte is)
Pertinent niet waar dat het nooit de bedoeling was om vlizotrap te plaatsen. In meerwerklijst staat letterlijk "exclusief zelf te plaatsen vlizotrap". Dus er wordt minimaal de suggestie gewekt dat het voor een vlizotrap bedoeld is.
En als ze die vlizotrap dan sowieso zouden aanbieden, dan zouden ze toch ook wel die (volgens mij niet bestaande) smalle trap erbij kunnen aanbieden als dat de bedoeling was?
Eens dat het een waardevermeerdering is, mits je hem normaal kan benaderen.
Ben benieuwd naar hun demonstratie, waarin ze laten zien dat dit prima (!) bruikbaar is.
Morgen maar even Eigen Huis bellen...
Uiteinde verstek zagen, en haaks erop een kort verstek stukje van de plint (een restje dat je nog hebt) erop zetten. Dat is ook wat ze doen als je 'eindstukken' bestelt. Voorbeeldje:quote:Op donderdag 28 januari 2016 20:03 schreef WeirdlyWired het volgende:
Vraagje, hoe zouden jullie deze plint afwerken?
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
We zien het niet zo goed voor ons hoef je dit het beste af kan werken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nieuwe ketel, in de kast geplaatst dus uit het zicht:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nieuw afvoerkanaal door het dak:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zwaar geschut om door de betonnen vloeren te boren:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De verwijderde moederhaard, zonder kap:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Inmiddels zit de ketel er volledig in en werkt als een tiet
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En de verhuisdozen staan ook al klaar, een deel van de zooiSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Gatgate hoofdstuk drie.
Vandaag het bouwterrein op geweest om samen met de projectleider de situatie te bekijken. Volgens de projectleider is het inderdaad niet geschikt voor grote spullen ("het is echt voor spullen als de kerstballen enzo") maar heb ik nog een van de grootste gaten en vond hij dat het verder een prima te gebruiken gat is. Er stond een trap klaar om te laten zien dat het echt wel prima ging. Tsja, ik pas er doorheen, maar daar is alles mee gezegd.
Werd aangegeven dat ze inmiddels een ladder hebben gevonden die in het gat past en die gaan ze nu aanbieden. Uiteraard niet gratis.
Heb nogmaals mijn argumenten geuit en aangegeven dat ik het niet zoveel geld had besteed als ik dit had geweten. Projectleider was er van overtuigd was dat mijn huis nu 10.000 euri meer waard was...
Projectleider (schappelijke vent verder) gaf wel toe dat het niet handig omschreven stond in de meerwerkoptielijst en dat ze 'deze problemen wel een beetje aan zagen komen'.
Die uitspraken bieden dus wel wat argumenten voor wat financiële compensatie dunkt me. dus ga er bij de oplevering zeker nog op terug komen.
Heb inmiddels geaccepteerd dat dit het gat nou eenmaal is, constructietechnisch schijnt het echt niet groter te kunnen, dus nu ga ik maar voor financiële compensatie. Schijnen meer mensen te zijn. met een nog kleiner gat, die ook niet tevreden zijn, dus ga kijken of ik die kan contacten op een of andere manier, zodat we samen kunnen optrekken.
Maar goed: vooroplevering 16 februari.12:00 's middags uiteraard, dus moet gewoon een dag vrij nemen.
"Niet-wielrenners. De leegheid van die levens schokt me." - T. Krabbé![]()
Zo. Vloer is uitgezocht, nieuwe bank + stoelen zijn besteld, stucadoor gevonden en die gaat volgende week maandag samen met mn vriend in het huis kijken wat wij gedaan willen hebben en wat de huidige situatie is. (een vriend van mijn neef is stucadoor en heeft al zo'n 5 huizen van familieleden gedaan en daar ziet het er goed uit). Morgen nog even bellen met de keukenboer om de offerte officieel te maken.
Taxatie is inmiddels ook gedaan, hypotheekadviseur en bank hebben nu alle documenten binnen dus eind deze week mogen we daar weer bericht van verwachten. Notaris heeft alle documenten, daar over 2 weken een afspraak voor andere noodzakelijke zaken als samenlevingscontract, testament e.d. Nog 53 dagen... en dan de sleutel![]()
![]()
Heeft er iemand die Toon van Eneco? Er is nu een actie dat het niet perse met een contract van essent hoeft dus wellicht interessant?![]()
Dat is toch al een tijdje zo?quote:Op maandag 8 februari 2016 21:21 schreef Thrilled het volgende:
Heeft er iemand die Toon van Eneco? Er is nu een actie dat het niet perse met een contract van essent hoeft dus wellicht interessant?I solemnly swear i'm up to no good
Forum Opties Forumhop: Hop naar: