Is dat al bevestigd dat het vooralsnog doorgaat of is er nog helemaal niks gezegd?quote:Op donderdag 31 december 2015 19:55 schreef Studiotje het volgende:
Vreemd dat het vuurwerk wel door zal gaan
Eindigde met "ho shit shit"quote:
Volgens Skynews zeggen de autoriteiten in Dubai dat de brand 90% onder controle is.quote:Op donderdag 31 december 2015 20:12 schreef DrSnuggle het volgende:
Update 19.30 uur: Geen slachtoffers gevallen bij brand.
Betekend dit dat de brand (al) onder controle is?
Vanuit een zolderkamer kent ge de hele wereld!quote:Op donderdag 31 december 2015 20:09 schreef DrSnuggle het volgende:
Calcio is echt iemand die precies weet hoe het er daar aan toe gaat
Prima nieuws! Lijkt er niet op dat het onder controle is, wel dat bij constructie correct rekening gehouden is met rampen als deze.quote:Op donderdag 31 december 2015 20:12 schreef DrSnuggle het volgende:
Update 19.30 uur: Geen slachtoffers gevallen bij brand.
Betekend dit dat de brand (al) onder controle is?
Dat zou wel gewoon kunnen hoorquote:Op donderdag 31 december 2015 20:13 schreef Mandéra het volgende:
Amerikanen gelijk weer beginnen over ISIS en terrorisme. Echt he.
Op zich wel natuurlijk maar gesprekken zoals:quote:
Goed begin van 2016 hoorquote:Op donderdag 31 december 2015 20:15 schreef BarryOSeven het volgende:
Nog 3 kwartier, dan vier dubai het nieuwe jaar!
Ik wel, dat laat je niet doorgaan. Al is het alleen al uit respect voor de mensen die nu op zoek zijn naar hun naasten.quote:Op donderdag 31 december 2015 20:16 schreef DrSnuggle het volgende:
Festiviteiten gaan door, over 45 minuten al nieuwjaar daar. De toren ernaast vol vuurwerk, ik weet niet wat nou wijsheid is.
Dappere fotograaf.quote:Op donderdag 31 december 2015 20:17 schreef Ebinas het volgende:
Vanaf balkon, appartement ernaast heeft uitslaande brand
[ afbeelding ]
Als er geen gewonden/doden zijn gevallen wel. Alleen zonde van het gebouw, maar ach, er zullen wel twee nog hogere wolkenkrabbers voor terug komen.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |