Ik kan me niet voorstellen dat je niet gewoon netjes thuisbezorgd krijgt als je iets besteld in een zaak met bezorgservice... Of tegen een kleine meerprijs is dat niet meer dan normaal.quote:Op dinsdag 29 december 2015 22:54 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik herken me absoluut niet in alles wat je tegen me schijnt te hebben. Ik zou het alleen fijn vinden als zware of grote dingen thuis bezorgd worden omdat het zo'n geploeter is op de fiets. En webshops leveren die service, terwijl de meeste gewone winkels dat niet doen of kunnen. Dat kost klanten. That's all. Maar dat is blijkbaar voor een dubbeltje op de eerste rang willen zitten
Woon zelf in Singapore. Ze hebben hier een paar jaar geleden op een groot nieuw winkelcentrum gebouwt. Winkel centrum werd vanaf het begin gepromoot, als een "exclusief elitair winkelcentrum". Alle dure merken zaten er. Daarnaast was ook VIP lidmaatschap mogelijk, met verschillende exclusieve voordelen. Ook zaten er veel dure restaurants.quote:Op dinsdag 29 december 2015 22:08 schreef W00fer het volgende:
[..]
Voor een dubbeltje op de eerste rang willen zitten is zo zielig. Iedere winkelier ziet zulk volk liever gaan dan komen.
Vind het handige winkel, ik maak er altijd wel rondje doorheen, en je hebt altijd wel iets nodig.quote:Op dinsdag 29 december 2015 21:13 schreef LXIV het volgende:
[..]
Eerst was ik altijd tegen de Action, omdat ik een hekel heb aan winkels die veel goedkope troep dumpen. Overbodige consumptie en slecht voor het milieu dacht ik.
Maar toen ik er dan toch een keer kwam, zag ik dat veel producten eigenlijk dezelfden waren, maar dan 2 of 3 keer zo goedkoop.
Volgens mij zit er relatief veel marge op dat soort producten, daarnaast heb je relatief veel omzet per vierkante meter schap omdat het allemaal wat compacter is.quote:Op dinsdag 29 december 2015 18:19 schreef Isabeau het volgende:
Woah, de DA failliet
Ik vind sowieso dat er wel erg veel van die drogisterijketens zijn. Je hebt in dit dorp al een Kruidvat, Trekpleister, DA, Douglas, Etos en een DIO. En dan kan je bij de supermarkt ook gewoon terecht voor je shampoo en scheerschuim.
Plato had trouwens 1 van eerste succesvolle webshops in Nederland, in 1998 hadden ze al miljoen gulden omzet, dat was in die tijd gigantisch, weet niet hoe ze het nu doen.quote:Op dinsdag 29 december 2015 20:20 schreef KingRadler het volgende:
Muziekspeciaalzaken Concerto, Plato, Velvet en Sounds hebben hun omzet dit jaar allemaal zien stijgen. Ze profiteren onder meer van de groeiende populariteit van vinyl en het album van Adele, dat nog altijd alleen fysiek verkocht wordt. Dat meldt muziekplatform 3voor12.
Vorig jaar profiteerden de winkels al van het faillissement van Free Record Shop en die lijn is doorgetrokken. Het nieuwste album van Adele ging zelfs in de kleinste platenzaken honderden keren over de toonbank, zegt eigenaar Dick van Dijk van Concerto en Plato. “Zoals afgelopen maand hebben we het in geen jaren beleefd.” De recente verkoopcijfers werden volgens hem voor het laatst voor het digitale tijdperk bereikt.
Adele besloot haar album alleen in de fysieke winkel te verkopen, omdat ze ‘geen gevoel’ heeft bij streamen. “Ik weet best dat streamen de toekomst heeft en dat respecteer ik ook, maar ik hoef niet degene te zijn die dat versnelt. Mijn hart ligt er gewoon niet. Punt”, vertelde ze bij de release.
Van Dijk hoopt dat meer platenmaatschappijen ervoor kiezen om nieuwe muziek eerst alleen op vinyl en cd beschikbaar te maken en daarna pas via streaming. De echte groei zit volgens hem in vinyl, die de dalende cd- en dvd-verkoop compenseert.
Oude Media nog steeds succesvol zijn.
quote:DEN BOSCH - De bewindvoerders van Macintosh Retail hebben het faillissement van de retailketen aangevraagd. Dinsdag werd bekendgemaakt dat, in samenwerking met het bedrijf, alle mogelijkheden worden onderzocht. Daartoe behoort ook de verkoop van de onderneming, in delen of in zijn geheel.
Het vorige week toegekende uitstel van betaling voor de ketens Dolcis, Invito, Hoogenbosch Retail Group, Manfield en PRO Sport blijft van kracht. Voor Scapino en voor Brantano in België is dergelijk uitstel nooit aangevraagd.
De winkels van Macintosh blijven voorlopig open. Verdere aankondigingen volgen "als daar aanleiding toe is".
quote:Bij het nieuwe DA is waarschijnlijk plaats voor ongeveer twee derde van de ruim tweehonderd medewerkers van de centrale organisatie.
Dat heeft directeur Henk Castelijns van de doorgestarte drogisterijketen laten weten op BNR Nieuwsradio. Hij hoopt het personeel binnen enkele weken meer duidelijkheid te kunnen geven.
''Er moet met man en macht gewerkt worden om daar een nieuw plan voor neer te zetten. Dat gaan we zo snel mogelijk doen'', aldus Castelijns.
Dinsdag werden het distributiecentrum en het hoofdkantoor van DA failliet verklaard en kort daarna kwam het bericht naar buiten dat het retailbedrijf een doorstart maakt onder de vleugels van de Nederlandse Drogisterij Service, onderdeel van Holland Pharma.
Dat was geen vooropgezette strategie, aldus Castelijns bij BNR. De directie van DA begon al een half jaar geleden met het praten met partijen om de mogelijkheden voor een doorstart te bekijken. Castelijns blijft aan als directeur.
Door: ANP
Ik weet niet wat voor spullen je precies bedoelt? Veel winkels hebben die thuis service wel.quote:Op dinsdag 29 december 2015 22:54 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik herken me absoluut niet in alles wat je tegen me schijnt te hebben. Ik zou het alleen fijn vinden als zware of grote dingen thuis bezorgd worden omdat het zo'n geploeter is op de fiets. En webshops leveren die service, terwijl de meeste gewone winkels dat niet doen of kunnen. Dat kost klanten. That's all. Maar dat is blijkbaar voor een dubbeltje op de eerste rang willen zitten
Dat de prijzen bij AH onder druk staan komt door Jumbo. Als die om zou vallen gaan de prijzen gewoon weer omhoog. Tot er weer een andere gigant in duikt (LeClerc, Carrefour?). De kleine boertjes komen niet meer terug of rommelen in de linksdraaiende marge.quote:Op dinsdag 29 december 2015 17:42 schreef TC03 het volgende:
Een typisch Nederlands voorbeeld is de AH die de kaasboer en slager zo'n beetje de nek om heeft gedraaid. Boodschappen doen is hierdoor letterlijk eenheidsworst geworden. Echter, tegelijkertijd profiteert de consument: enorme keus, goede kwaliteit en lage prijzen.
Hetzelfde met bouwmarkten.quote:Op dinsdag 29 december 2015 18:19 schreef Isabeau het volgende:
Ik vind sowieso dat er wel erg veel van die drogisterijketens zijn. Je hebt in dit dorp al een Kruidvat, Trekpleister, DA, Douglas, Etos en een DIO. En dan kan je bij de supermarkt ook gewoon terecht voor je shampoo en scheerschuim.
Hoezo is Microsoft afgegleden? Er zijn weinig bedrijven op dit moment zo innovatief als Microsoft, daarnaast noem je het voorbeeld van de kaasboer, dat is nou typisch iets wat bullshit is, een klein zaakje kan zich veel makkelijker onderscheiden dan een supermarkt, probleem is alleen dat veel MKB'ers zich niet onderscheiden van de AH en daarmee hun eigen graf graven.quote:Op dinsdag 29 december 2015 17:42 schreef TC03 het volgende:
[..]
Kortzichtig doemdenken.
Winkelen gaat zeker veranderen ja, dat kan je jammer vinden, maar in het algemeen gaat de consument erop vooruit.
Een typisch Nederlands voorbeeld is de AH die de kaasboer en slager zo'n beetje de nek om heeft gedraaid. Boodschappen doen is hierdoor letterlijk eenheidsworst geworden. Echter, tegelijkertijd profiteert de consument: enorme keus, goede kwaliteit en lage prijzen.
Veder zijn er tegenwoordig inderdaad vele grote bedrijven die de staatsschuld van België moeiteloos zouden kunnen dragen. Echter, het speelveld is desondanks competitiever dan ooit. Ook grote bedrijven kunnen binnen enkele jaren ver afglijden. Kijk eens naar Nokia of in mindere mate Microsoft. Dit kan je alleen voorkomen door
op allerlei fronten steeds sneller te innoveren, en daar zal de klant uiteindelijk weer van profiteren.
Samenvatting: grote bedrijven, ja. Relatief weinig spelers: ja. Maar ondanks alles is de noodzaak tot innovatie zeer hoog wat onherroepelijk zal leiden tot lage prijzen voor een steeds betere dienstverlening op allerlei fronten.
De NOS vond de omzet nog goed?quote:Op dinsdag 29 december 2015 20:10 schreef W00fer het volgende:
Ja het winkellandschap veranderd, ja wie weet heeft V&D het aan zichzelf te danken maar nee de omzet is nog goed bij V&D (was net op het journaal)
Hier in de stad zaten er drie in dezelfde straatquote:Op woensdag 30 december 2015 09:11 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Hetzelfde met bouwmarkten.
Concurrentie is goed, maar we zijn een beetje doorgeslagen in deze race.
In Eindhoven zitten zeker misschien wel 15 Kruidvat filialen. Vaak in dezelfde straten als TP, Etos, etc.
Neem Zaandam als voorbeeld, die hebben al een heel klein centrum (qua winkels), 85% van de winkels daar zijn ketens, als ik dat ook vergelijk met 15 jaar terug, dan was de hele straat gevuld met koopavond nu zie je bijna geen hond. Enige wat Zaandam op dit moment nog beetje overeind houd is de Primark, maar zodra die in Amsterdam zit is het snel over.quote:Op woensdag 30 december 2015 09:17 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Hier in de stad zaten er drie in dezelfde straat
Ik ben alleen maar blij dat die eenheidsworst omvalt. Misschien brengt dat nog wat innovatie teweeg.
Bouwmarkten hebben over algemeen wel voordeel dat er relatief veel omzet gedraaid word ten opzichte van personeelskosten, daarnaast zitten ze op een stuk goedkopere locaties. Overigens zie ik het nu bij meubelboeren ook, het is rustig......quote:Op woensdag 30 december 2015 09:11 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Hetzelfde met bouwmarkten.
Concurrentie is goed, maar we zijn een beetje doorgeslagen in deze race.
In Eindhoven zitten zeker misschien wel 15 Kruidvat filialen. Vaak in dezelfde straten als TP, Etos, etc.
Nou, díe winkeliers krijgen hun zin.quote:Op dinsdag 29 december 2015 22:08 schreef W00fer het volgende:
[..]
Voor een dubbeltje op de eerste rang willen zitten is zo zielig. Iedere winkelier ziet zulk volk liever gaan dan komen.
Of ze innovatief zijn weet ik niet en vind ik ook eigenlijk niet zo relevant. Wat mij altijd opvalt is de extreme winstgevendheid van Microsoft. Van iedere Euro omzet is een kwart tot eenderde winst. Zelfs Apple weet dat niet te evenaren.quote:Op woensdag 30 december 2015 09:13 schreef raptorix het volgende:
[..]
Hoezo is Microsoft afgegleden? Er zijn weinig bedrijven op dit moment zo innovatief als Microsoft, [..]
Fijn voor je, maar waarom vertel je dit?quote:Op woensdag 30 december 2015 09:33 schreef KingRadler het volgende:
ik ga alleen naar Kruidvat + Duitse DM
Microsoft maakte juist een enorm verlies met Nokia, Apple maakt enorm winst ondanks de enorme omzetgroei, dat klinkt vreemd, maar als je omzet groeit met 25% is het heel knap dat je winst maakt omdat je de zaken die je moet voorfinancieren voor die omzet, als je dan toch nog een enorme winst maakt ben je erg goed bezig.quote:Op woensdag 30 december 2015 09:28 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Of ze innovatief zijn weet ik niet en vind ik ook eigenlijk niet zo relevant. Wat mij altijd opvalt is de extreme winstgevendheid van Microsoft. Van iedere Euro omzet is een kwart tot eenderde winst. Zelfs Apple weet dat niet te evenaren.
mensen kijken naar de beurs, DA is gewoon te duur net als V&Dquote:Op woensdag 30 december 2015 09:39 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Fijn voor je, maar waarom vertel je dit?
Ik ben het met je eens dat wanneer verschillende winkels dezelfde spullen verkopen, je natuurlijk naar de goedkoopste gaat. Of de gemakkelijkste, qua tijd en (parkeer)kosten. Voor mij een samenvatting van het 'V&D probleem': Alles wat ze verkopen is ergens anders gemakkelijker verkrijgbaar of gewoon goedkoper.quote:Op woensdag 30 december 2015 09:42 schreef KingRadler het volgende:
[..]
mensen kijken naar de beurs, DA is gewoon te duur net als V&D
Valt ook wel weer mee.quote:Op woensdag 30 december 2015 09:42 schreef KingRadler het volgende:
[..]
mensen kijken naar de beurs, DA is gewoon te duur net als V&D
Microsoft afgelopen kwartaal 20,4 Miljard dollar omzet waarvan 4,6Miljard winst dus: 22,5%quote:Op woensdag 30 december 2015 09:28 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Of ze innovatief zijn weet ik niet en vind ik ook eigenlijk niet zo relevant. Wat mij altijd opvalt is de extreme winstgevendheid van Microsoft. Van iedere Euro omzet is een kwart tot eenderde winst. Zelfs Apple weet dat niet te evenaren.
quote:Warenhuisketen V&D zou volgens bronnen een doorstart willen maken met grofweg de helft van de 62 filialen.
Geïnteresseerde partijen kunnen ervoor kiezen om tientallen slecht presterende winkels te sluiten, zo meldt NRC woensdag.
Volgens de krant zitten die winkels vooral in provinciesteden zoals Meppel, Hengelo en Zeist.
Ingewijden stellen dat de directie van V&D het liefst verder wil met La Place-afdelingen in de V&D-winkels. De restaurants van La Place zijn goed voor een kwart van de totale omzet van het bedrijf. Elke dag zouden de restaurants een winst van 350.000 euro genereren.
Surseance
V&D vroeg vorige week uitstel van betaling aan. In november en december vielen de verkopen dusdanig tegen, dat het bedrijf in acute financiële problemen raakte. De Amerikaanse investeerder Sun Capital was niet bereid om nog eens een groot bedrag in V&D te steken.
Als V&D uiteindelijk failliet gaat, wordt de kans op een doorstart groter. Het bedrijf kan dan verder met zo min mogelijk contracten en financiële verplichtingen. UWV zal in dat geval maximaal zes weken lang het loon van het personeel doorbetalen.
Zouden ze nog doorgaan met de webshop? Dus alleen fysieke winkels in de provinciale plaatsen en de rest via de webshop?quote:Op woensdag 30 december 2015 09:56 schreef Ceased2Be het volgende:
V&D wil doorstart met helft van de winkels
[..]
Geen idee, zal er geheel aan liggen hoeveel het kost om die webshop draaiende te houden.quote:Op woensdag 30 december 2015 09:58 schreef Maraca het volgende:
[..]
Zouden ze nog doorgaan met de webshop? Dus alleen fysieke winkels in de provinciale plaatsen en de rest via de webshop?
Allebei zakkenvullers. Gooi wat crashware op de markt of neem wat opstartertjes over die wat halfwerkende software geklust hebben, verkoop alles online met 90% marge en loop vervolgens weer 4-5 jaar binnen.quote:
Je komt jaloers en afgunstig over, slechte eigenschappen voor de mens.quote:Op woensdag 30 december 2015 10:00 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Allebei zakkenvullers. Gooi wat crashware op de markt of neem wat opstartertjes over die wat halfwerkende software geklust hebben, verkoop alles online met 90% marge en loop vervolgens weer 4-5 jaar binnen.
Schuin was gister in het nieuws wel dat ze dus nog genoeg voorraad hebben in hun magazijnen "Spullen die normaal via het internet werden verkocht".quote:Op woensdag 30 december 2015 09:58 schreef Maraca het volgende:
[..]
Zouden ze nog doorgaan met de webshop? Dus alleen fysieke winkels in de provinciale plaatsen en de rest via de webshop?
En hoe is de ondergang van V&D, het klappen van de DA moeder etc de schuld van de regering?quote:Op woensdag 30 december 2015 10:11 schreef MMXMMX het volgende:
Dit kabinet kan schijnbaar niet voorkomen dat het ene bedrijf na het andere bedrijf failliet gaat.
Nee, preciesquote:Op woensdag 30 december 2015 10:04 schreef Studiotje het volgende:
[..]
Schuin was gister in het nieuws wel dat ze dus nog genoeg voorraad hebben in hun magazijnen "Spullen die normaal via het internet werden verkocht".Ja eh.. de helft is al verkocht, maar dat leveren ze niet meer
Lastenverzwaringen en de bijbehorende koopkrachterosie?quote:Op woensdag 30 december 2015 10:19 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
En hoe is de ondergang van V&D, het klappen van de DA moeder etc de schuld van de regering?
Voor mij is dat moedwillige oplichting en fraude.quote:Op woensdag 30 december 2015 10:04 schreef Studiotje het volgende:
[..]
Schuin was gister in het nieuws wel dat ze dus nog genoeg voorraad hebben in hun magazijnen "Spullen die normaal via het internet werden verkocht".Ja eh.. de helft is al verkocht, maar dat leveren ze niet meer
Alsof V&D deze regeerperiode in de problemen is gekomen.quote:Op woensdag 30 december 2015 10:21 schreef Perrin het volgende:
[..]
Lastenverzwaringen en de bijbehorende koopkrachterosie?
Niet bepaald idd.. Maar het helpt niet mee dat veel mensen een stuk minder discretionaire uitgaven kunnen doen. De reeks van ketens die omvalt de afgelopen paar jaar, dat komt echt niet alleen door de verplaatsing van de koper naar internet.quote:Op woensdag 30 december 2015 10:22 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Alsof V&D deze regeerperiode in de problemen is gekomen.
Continu al jaren lang ons hersenspoelen met de woorden CRISES EN BEZUINIGEN .quote:Op woensdag 30 december 2015 10:19 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
En hoe is de ondergang van V&D, het klappen van de DA moeder etc de schuld van de regering?
En heeft vast ook niets te maken met het overaanbod van genoemde ketens in de winkelstraten?quote:Op woensdag 30 december 2015 10:27 schreef Perrin het volgende:
[..]
Niet bepaald idd.. Maar het helpt niet mee dat veel mensen een stuk minder discretionaire uitgaven kunnen doen. De reeks van ketens die omvalt de afgelopen paar jaar, dat komt echt niet alleen door de verplaatsing van de koper naar internet.
nogmaals, de winkelketens die omvallen zitten al jaren in de problemen. Hun problemen zijn niet veroorzaakt door deze regering.quote:Op woensdag 30 december 2015 10:27 schreef Perrin het volgende:
[..]
Niet bepaald idd.. Maar het helpt niet mee dat veel mensen een stuk minder discretionaire uitgaven kunnen doen. De reeks van ketens die omvalt de afgelopen paar jaar, dat komt echt niet alleen door de verplaatsing van de koper naar internet.
Omzet in retail is afgelopen tijd alleen maar gestegenquote:Op woensdag 30 december 2015 10:29 schreef MMXMMX het volgende:
[..]
Continu al jaren lang ons hersenspoelen met de woorden CRISES EN BEZUINIGEN .
Op een gegeven moment stel je de aankopen die je wilde doen ff uit.
Je kent dat wel deze jas moet nog maar ff 1 jaar extra meegaan en deze broek kan nog wel enzovoort. De mensen houden de hand op de knip omdat ze zo gehersenspoeld zijn door de tegenvallende berichten.
Terwijl die crises grotendeels gebruikt is door onze regering om gigantische bezuinigingen door te voeren waar wij anders nooit akkoord mee waren gegaan .
TSN 20.000 banen opa en oma op straat gooien omdat de bejaarden en verpleeg huizen dicht moeten enzovoort.
Onder tussen wel ff snel 2 schilderijen kopen natuurlijk
Elke dag een winst van 350K in die restaurants? Da's dik 120 miljoen per jaar. Geloof er geen zak van.quote:Op woensdag 30 december 2015 09:56 schreef Ceased2Be het volgende:
V&D wil doorstart met helft van de winkels
[..]
Dat hoeft de overheid ook niet te voorkomen, want marktwerking.quote:Op woensdag 30 december 2015 10:11 schreef MMXMMX het volgende:
Dit kabinet kan schijnbaar niet voorkomen dat het ene bedrijf na het andere bedrijf failliet gaat.
En V&D maakt 250 miljoen verlies per jaar...quote:Op woensdag 30 december 2015 10:43 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Elke dag een winst van 350K in die restaurants? Da's dik 120 miljoen per jaar. Geloof er geen zak van.
Nah ik ventileer alleen maar MIJN kijk op de zaak je kan dat ook een mening noemenquote:Op woensdag 30 december 2015 10:42 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Omzet in retail is afgelopen tijd alleen maar gestegen
http://fd.nl/economie-pol(...)erde-kwartaal-op-rij
Je kletst gewoon uit je nek.
Waarom heeft de regering dan de banken geredquote:Op woensdag 30 december 2015 10:43 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Dat hoeft de overheid ook niet te voorkomen, want marktwerking.
Laatste verhaal dat ik hoorde was dat ze wel gaan leveren, maar dat kon even durenquote:Op woensdag 30 december 2015 10:21 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Voor mij is dat moedwillige oplichting en fraude.
Dat is toch een heel ander verhaalquote:Op woensdag 30 december 2015 10:48 schreef MMXMMX het volgende:
[..]
Waarom heeft de regering dan de banken gereden waarom zijn die banken dan niet overgelaten aan die markt werking van jou ?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |