Leugenachtige niet kritische bronnen kan je nooit meer vertrouwen of begrijp je dat niet ? Zijn er andere regels voor als die leugens van de msm komen of politici ? Bij mij niet in ieder geval .quote:Op dinsdag 5 januari 2016 14:04 schreef theguyver het volgende:
[..]
Die filmpjes staan op internet neem ik aan.
Dus zou je die gewoon kunnen opzoeken.
Wel apart dat je nu al beoordeeld op iets wat je niet gezien hebt begrijp ik uit je verhaal.
En waarom zou dat niet kunnen? jij woont in Nederland maar Nederlands is ook niet je moeder taal toch?
interssant, heb je een linkje?quote:Op dinsdag 5 januari 2016 15:20 schreef Tamabralski het volgende:
Ik las laatst een bericht dat een Nos-medewerkster uit de school klapt.
Spannend.quote:Op dinsdag 5 januari 2016 15:43 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
https://dutchamazingnewsb(...)-school-over-de-nos/
Waarom denken sommige mensen dat er duizenden jonge westerse moslim mensen zijn die gaan bij IS vechten? Dat zegt wat van 't algemene (gewoon domme) meningen die sommige mensen over moslims hebben.quote:Op dinsdag 5 januari 2016 14:01 schreef Summers het volgende:
[..]
waarom denken ze toch dat we zo dom zijn en steeds in hetzelfde blijven trappen?
En die gaat tegen al die grote hoog getrainde nationale legers/luchmacht/artillery/marines vechten. Sure.quote:Op dinsdag 5 januari 2016 13:57 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Ieren zitten in de sniperdivisie las ik
Verder over social media. IS heeft honderden twitter accounts en zat op facebook. Door anonymous en hun acties moeten ze naar het deepweb waar de massas bereiken moeilijker wordt.
Wat ik moeilijk vind is iedere strijder daar te haten. Een interview met een Turkse-Nederlander daar, die het NL leger gediend had vond ik erg interessant. Hij zag het niet als een oorlog tegen t westen. En leidde er schutters op. En dan zie je m wat door de woestijn lopen met twee in opleiding en dat ziet er dan wat onbeholpen uit omdat diegenen die hij opleidt amateurs zijn.
Wilde daar een ideaal kalifaat bouwen waarin moslims in vrede kunnen leven, zoals anderen naar het koerdische deel komen. Hij zei dat Nederland zn burgers goed behandeld en dat wanneer hij ooit naar NL terug zou gaan zn moeder zou knuffelen, zn vrienden en familie zou omhelzen en zn favoriete patat kapsalon zou eten. Hij miste zn gewone leven ook in Nl, het is een andere wereld dan syrie volgens hem. Niet dat ik sympathie voor IS heb maar ik haat zulke types niet, sommigen hebben ze niet op een rij maar deze had t wel.
En dan lees ik opiniestukken over oorlog in Nederland en andere uit de lucht gegrepen griezelverhalen . Gaap..
volgens mij gaat het dus om dit interview (de originele publicatie op de blog van de vrouw die dat interview ded)quote:Op dinsdag 5 januari 2016 15:43 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
https://dutchamazingnewsb(...)-school-over-de-nos/
lijkt me gewoon zo'n typische zweverige hilversumse dame vol met linkserige, anti-Israel en antroposofische ideen.. maar die geen 'schokkende' beijzen verder daarvoor heeft, en eigenlijk ook weinig te melden heeftquote:Ben je in de hoedanigheid als documentairemaker na je periode bij het NOS-journaal bewust op zoek gegaan naar de waarheid achter het nieuws dat wij te horen kregen?
Ik wist altijd al dat er veel gemanipuleerd wordt, op alle gebied. Daarom kwam ik in mijn TV-werk op voor ontwikkelingshulp, inspirerend onderwijs, mens- en natuurlijk-vriendelijk bouwen, bomen planten, biologische en fair trade voeding, natuurgeneeskunde. Ik vond dat daar veel meer aandacht voor moest komen.
Als men een utopie voor ogen heeft, kan men daar veel voor over hebben.quote:Op dinsdag 5 januari 2016 17:45 schreef Tingo het volgende:
[..]
En die gaat tegen al die grote hoog getrainde nationale legers/luchmacht/artillery/marines vechten. Sure.
Ik geloof er geen reet van.
Probleem er vliegt momenteel weinig naar toe, ik stel voor via Libanon Jordanie of turkije te gaan.quote:Op dinsdag 5 januari 2016 17:50 schreef ems. het volgende:
Koop een vliegtuigticket en bekijk het zelf. Goed klimaat momenteel in Syrië en IS is immers ongevaarlijk of bestaat simpelweg niet
Tanja Nijmeijer!quote:Op dinsdag 5 januari 2016 17:45 schreef Tingo het volgende:
[..]
En die gaat tegen al die grote hoog getrainde nationale legers/luchmacht/artillery/marines vechten. Sure.
Ik geloof er geen reet van.
Ik heb geen reisadvies nodig - helemaal niet van jou.Ik ken die deel van 't wereld 'n beetje.quote:Op dinsdag 5 januari 2016 18:47 schreef theguyver het volgende:
[..]
Probleem er vliegt momenteel weinig naar toe, ik stel voor via Libanon Jordanie of turkije te gaan.
Btw dit is al vaker voorgesteld!
[..]
Tanja Nijmeijer!
Die bestaat niet?quote:Op woensdag 6 januari 2016 11:39 schreef Tingo het volgende:
[..]
Ik heb geen reisadvies nodig - helemaal niet van jou.
Tanja Nijmeijer - hahahahahahaha.
Knob-end.
De 'IS' kunnen 50,000 Tanjas hebben en dat zou ook niet genoeg zijn om tegen 6 nationale legers te vechten.quote:Op woensdag 6 januari 2016 11:40 schreef theguyver het volgende:
[..]
Die bestaat niet?
Laat me even mee lachen wat er zo grappig is.
Ja en de VS versloeg vietnamquote:Op woensdag 6 januari 2016 11:43 schreef Tingo het volgende:
[..]
De 'IS' kunnen 50,000 Tanjas hebben en dat zou ook niet genoeg zijn om tegen 6 nationale legers te vechten.
Blijf maar in de idiotische MSM geloven jongen.
Niet tegen 'n organisatie van maar 40,000 of zo die binnen zo'n korte tijd (maar 2jaar) zo machtige geworden is.....volgens de (verzonnen) MSM verhalen.quote:Op woensdag 6 januari 2016 11:55 schreef theguyver het volgende:
[..]
Ja en de VS versloeg vietnam
En Russen de Afghanen.
Etc..
IS heeft een boel militante salafisten die bereid zijn voor het utopie te sterven.quote:Op woensdag 6 januari 2016 13:28 schreef Tingo het volgende:
[..]
Niet tegen 'n organisatie van maar 40,000 of zo die binnen zo'n korte tijd (maar 2jaar) zo machtige geworden is.....volgens de (verzonnen) MSM verhalen.
Ik vind 't prima als je de MSM wil geloven. You are obviously completely assimilated.
Het Westen en de moslims worden tegen elkaar opgezet door de elite, om zodoende Europa te slopen. Wij en de VS worden gebruikt om al decennia lang het Midden-Oosten plat te bombarderen en uit te buiten waardoor een massale volksverhuizing van pissige en geradicaliseerde moslims op gang is gekomen naar Europa. De poorten naar Europa zijn open gezet door deze elite en zodoende stroomt de boel hier vol met culturen die de onze niet zijn.quote:Op woensdag 6 januari 2016 13:53 schreef Beathoven het volgende:
[..]
IS heeft een boel militante salafisten die bereid zijn voor het utopie te sterven.
Maar indrukwekkend is het allemaal niet meer. Onder zowel de msm als de bnw media zitten hoofdzakelijk opinieschrijvers en deze maken graag iets groter dan het is.
Tja, als je zo wil denken dan moet je min of meer aannemen dat mensen van nature in een soort hemelse harmonie met elkaar kunnen samenleven. Is nog nooit gebeurd, zal ook nooit gebeuren. Primaten kunnen al niet opschieten met andere stammen en moorden elkaar uit. En wij doen dat waarschijnlijk ook als je de arm van de wet, de politie, het leger en de medische hulpdiensten wegdenkt.quote:Op woensdag 6 januari 2016 14:22 schreef Lichtkogel het volgende:
[..]
Het Westen en de moslims worden tegen elkaar opgezet door de elite, om zodoende Europa te slopen. Wij en de VS worden gebruikt om al decennia lang het Midden-Oosten plat te bombarderen en uit te buiten waardoor een massale volksverhuizing van pissige en geradicaliseerde moslims op gang is gekomen naar Europa. De poorten naar Europa zijn open gezet door deze elite en zodoende stroomt de boel hier vol met culturen die de onze niet zijn.
Hemelse harmonie zie je ook niet vaak tussen familie leden.Ik zou liever hoop in idealistische utopie hebben dan de idiotische onzin MSM verhalen geloven.quote:Op woensdag 6 januari 2016 15:44 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Tja, als je zo wil denken dan moet je min of meer aannemen dat mensen van nature in een soort hemelse harmonie met elkaar kunnen samenleven. Is nog nooit gebeurd, zal ook nooit gebeuren. Primaten kunnen al niet opschieten met andere stammen en moorden elkaar uit. En wij doen dat waarschijnlijk ook als je de arm van de wet, de politie, het leger en de medische hulpdiensten wegdenkt.
IS militanten geloven dat ze voor hun door God beloofde land vechten. Zij zien ons systeem als het verderfelijke westen, dus met de ogen die wij op hen richten, hebben zij zo'n zelfde beeld van ons. En jij hebt waarschijnlijk met wat andere punten ook zo'n beeld van het systeem. Ik ook, maar ik geloof niet in utopieen, alleen in kleine verbeteringen. Dus wat dat betreft ontlopen we elkaar niet zoveel.
Daar zit wel een topic in.quote:Op donderdag 7 januari 2016 00:01 schreef Tingo het volgende:
Hemelse harmonie zie je ook niet vaak tussen familie leden.Ik zou liever hoop in idealistische utopie hebben dan de idiotische onzin MSM verhalen geloven.
IS heeft een duidelijke politieke agenda. Ze noemen 't het kalifaat dat ons concept van landen overbodig zou moeten maken. Dit kalifaat heeft een munt, er wordt gehandeld en het wordt bestuurt. Ik zeg niet dat ze het goed doen, anders stel je geen doel de wereld te veroveren en raak je een hoekje grond van Syrie al snel kwijt, maar anders dan politiek kan ik het niet noemen.quote:Heeft de 'highly-trained military organisation' IS/IS/ISIS, 'n duidelijk politiek agenda?
zo klopt iequote:Op donderdag 7 januari 2016 00:19 schreef Beathoven het volgende:
ISraël heeft een duidelijke politieke agenda.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |