thanks maar dat hebk allemaal niquote:Op vrijdag 25 december 2015 15:01 schreef RobinOok het volgende:
Wij aten toevallig gisteren dit recept en dat was errug lekker:
http://www.een.be/program(...)s-en-aardappelsalade
Had alleen witte port ipv rode gebruikt. En gewoon gedroogde tijm uit een potje.
In een braadpan, braadpan in de oven.
dat heb ik wel, hoe moet dat precies?quote:Op vrijdag 25 december 2015 15:20 schreef timmmmm het volgende:
Ik zou stoven. Heb je een beetje rode wijn?
Ja het is kerst, dan moet je wel ff wat 'specialer' vlees halen hè. Ik eet ook echt alleen met kerst dit soort spul normaal is het sjiekste wat ik heb varkenshaas of zoquote:Op vrijdag 25 december 2015 15:32 schreef danos het volgende:
Godver haal de volgende keer gewoon vissticks
Zoek de volgende keer een recept waardoor je het speciale vlees ook lekker kan klaarmaken. Of haal een goed stuk biefstuk, peper en zout heb je vast wel.quote:Op vrijdag 25 december 2015 15:35 schreef Baas_bas het volgende:
[..]
Ja het is kerst, dan moet je wel ff wat 'specialer' vlees halen hè. Ik eet ook echt alleen met kerst dit soort spul normaal is het sjiekste wat ik heb varkenshaas of zo
Biefstuk had ik 2 dagen terug al op.quote:Op vrijdag 25 december 2015 15:38 schreef Catch22- het volgende:
[..]
Zoek de volgende keer een recept waardoor je het speciale vlees ook lekker kan klaarmaken. Of haal een goed stuk biefstuk, peper en zout heb je vast wel.
Ik heb zelf nu english cut short ribs in de marinade liggen
Ik ben niet zo goed in plannen voor mezelfquote:Op vrijdag 25 december 2015 15:40 schreef houdjemond het volgende:
Onze flappie-boutjes lagen gisteren al heel vroeg te zwemmen in de marinade
Tip voor volgend jaar dan maarquote:Op vrijdag 25 december 2015 15:42 schreef Baas_bas het volgende:
[..]
Ik ben niet zo goed in plannen voor mezelf
ok ja stoven moest ik ff googlen, dat is dus gewoon koken maar dan allleen in een bodempje vloeistof en een deksel erbijquote:Op vrijdag 25 december 2015 15:45 schreef Fer het volgende:
Als je niet te moeilijk wil doen, beetje peper en zout erop inwrijven, boter in de pan smelten en paar minuten rondom bakken. Doe er wat groente bij,,meebakken. Dan een scheutje water/wijn/bier afblussen, vuur klein en deksel erop, lekker stoven.
naja het is vlees, gewoon goed warm maken en opetenquote:Op vrijdag 25 december 2015 15:46 schreef houdjemond het volgende:
[..]
Tip voor volgend jaar dan maarkom je er verder wel uit?
tnx, ik ga maar eens alvast wat reepjes groente snijden en de champignons klaarmaken voor het sausje. Ben ik toch nog room vergetenquote:Op vrijdag 25 december 2015 15:51 schreef Fer het volgende:
Precies, gewoon koken in een bodempje vocht.Als het te weinig is, doe je een beetje erbij. Ik zou het trouwens goed bakken hoor, anders wordt wel heel slap allemaal.
wow das lang, dan had ik nog niks anders hoeven te doen eigenlijkquote:Op vrijdag 25 december 2015 16:15 schreef Fer het volgende:
Denk als ze in totaal 5 kwartier op vuur liggen, dat het wel lekker is. Kwartiertje bakken, uurtje braden/stoven.
Buitenkant zwart en binnenkant rauw. In de pan aanbraden en dan in de oven met dat vlees. Laat het daar maar in anderhalf uur goed gaar worden. Niet laten uitdrogen.quote:Op vrijdag 25 december 2015 16:16 schreef Baas_bas het volgende:
[..]
wow das lang, dan had ik nog niks anders hoeven te doen eigenlijk
heb echt het gevoel alsof het of rauw of aangebrand gaat zijn
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |